Skoči na vsebino

Grand enduro Slovenija


Ni3ous

Priporočene objave

Huh, teb se jee pa dogajalo. 

Ročko šalthebla maš pa zihr alu, kovinska se samo malo poda, ne pa zlomi. 

Razmisli o tem. 

 

Upam, da se ti rebra hitro zacelijo. 

Tako kot si rekel, ročka je alu (60€ :BUA: ) imel sem pa to srečo da sem na tej ročki zlomil drug del kot pa na tisti v jeseni in sem iz dveh polomljenih ročic, naredil eno  :OK:  Bo pa treba najti drugo, cenejšo rešitev. 

 

Ma kje ti sneg najdeš????

 

Pri nas nad 1000m ga je še toliko da bo ga lahko prodajali  :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam bolj točno pa misliš it na Goričko ?

 

Na Goričkem imamo malo parcelo 3km stran od občine Grad, v Vidoncih. Ampak nažalost nebom mogel, so se pojavile nepričakovane obveznosti za vikend  :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj se to dogaja?

 

8.-10.5.2015

 

Jaz bom zgleda imel spet maratonsko vožnjo... 382km in 6h30min brez postangov glede na Google maps  :ninja:

Popravljeno . Popravil miklavc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh... če gre za maratonsko, to pomeni par dni... moj rekord je Ljubljana-Ćervar brez ustavljanja (vsaj tak je bi dogovor) s cestakom skromnih 7,5 ure....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh... če gre za maratonsko, to pomeni par dni... moj rekord je Ljubljana-Ćervar brez ustavljanja (vsaj tak je bi dogovor) s cestakom skromnih 7,5 ure....

rekord je bil cel dan v Postojni kafe rejsing, pa 13 ur iz Pule do Celja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaka a nisi ti imel ideje, da bi šel s Honko na Benduro? Si se ze prijavil? Hehehehe

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaka a nisi ti imel ideje, da bi šel s Honko na Benduro? Si se ze prijavil? Hehehehe

Hudič frdaman ne deluje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh... če gre za maratonsko, to pomeni par dni... moj rekord je Ljubljana-Ćervar brez ustavljanja (vsaj tak je bi dogovor) s cestakom skromnih 7,5 ure....

Se to o kolesarjenju pogovarjate? 

 

Na ta Ben(ti)duro bi tudi jaz mogoče šel. Kje se prijaviš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Greš na forum motori.hr, se registriraš (če še nisi član) in poiščeš temo namenjeno Benduru 5. Tam poiščeš zadnji seznam prijavljenih, ga skopiraš in dopišeš svoje ime...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Greš na forum motori.hr, se registriraš (če še nisi član) in poiščeš temo namenjeno Benduru 5. Tam poiščeš zadnji seznam prijavljenih, ga skopiraš in dopišeš svoje ime...

Hvala, sem videl seznam, samo nisem vedel kako zlezeš vanj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijave za Benduro sprejemajo samo se ta teden. Prijavljenih je že 53 voznikov...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

... všeč mi pa je, ker imajo poskrbljeno tud za takšne, mal bolj neorientirane ...  :kva2:

 

"The znak"

 

post-38837-0-30824000-1429603514_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to je bojda edini smerokaz... Sam sem pred težkim vprašanjem... Naj se odločim in zavijem v smer "nejač" ali smer "starci"? Hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijavljen! Če grem, bo najverjetneje moja kombi splanica in mopi na prikolici. Do tja bi eventuelno lahko peljal še enega ali dva, prikolica (TPV) je za tri lahke motorje.

V kombiju pa spim solo, torej šotore s seboj. Več na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh quratz useskup! Tudi zame letos ne bo Bendura. V zdravilišče grem do 11... Mogoče bo pa v tretje šlo boljše...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!