Skoči na vsebino

Grand enduro Slovenija


Ni3ous

Priporočene objave

Na Goričkem se je kar lepo vozit :OK: edino če je mokro zna ilovica delati probleme :blush:

Ni problem ilovice

V bistvu jo je težko najti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problem ilovice

V bistvu jo je težko najti

... ilovico, al Goričko ??? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo lepe slike in teren  :OK:

 

A kdo izmed vas ve kje je najbolje ujeti makedam ob AC iz LJ proti Arji vasi? Jutri grem v Lj, tja čez Jezersko, nazaj sem pa razmišljal da bi poizkusil makedam ob AC do Arje vasi, in potem iz Velenja, nekako po makedamu do Črne na Koroškem. 

 

Vsi predlogi so dobrodošli 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Kvarnerja prihaja glas. Eni enduraši vozijo okoli Učke! in to kar tako, brez najave!!  Naslednjič obvezna najava! In vsaj ena kava če ne že pivo!! :OK:

 

Sicer pa BRAVO!!  Tako se to dela!! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede defektov na gumah ...... a pri vas ne pride v poštev kaka injekcija?

drugače pa lušno vse skup za videt :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Injekcija ne pride v poštev, če imaš kondom gumo! (ni brez zračnice-guma v gumi)....zato eni furamo v kufrih 3kom spreja za flikanje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Kvarnerja prihaja glas. Eni enduraši vozijo okoli Učke! in to kar tako, brez najave!!  Naslednjič obvezna najava! In vsaj ena kava če ne že pivo!! :OK:

 

Sicer pa BRAVO!!  Tako se to dela!! :grim

Hej, samo res bi lahko,  ja. 

Ponavad je pa tko, da če sem na motorju, se mi zdi da bom preveč zamudil in ga samo furamo cele dneve. 

V petek smo se pa matral po snegu  in megli Gorskega Kotarja. Prisežem, da bi pasal samo čaj, no al pa žganica :D

 

Spijemo pa pivo na Benduru. Mah kaj enega, več!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pivo? Jest tuuuudddd!!!!!???

Priprave so v polnem teku, v sredo sem imel servis zgornje leve vzmetne roke... Danes sem mehaniku na razgibavanju omenil željeni datum začetka uporabe, pa me je malce čudno gledal... Motorja se še nisem dotaknil. Močno upam, da se bo vse poklopilo...

post-209-0-40685900-1427971401_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trasa preko Učke proti

 

 

20150328110951.jpg

 

 

 

Similar šit lan:

 

post-38-0-80839900-1427979872_thumb.jpg

 

lp

Popravljeno . Popravil vrho1679
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sma šla malo domač teren iskat.. in kaj ko pridem lepo iz gozda "veseli lastniki" kaj se mam vozit po gozdu, da jim bom vse ceste razril in ne vem kaj, grožnje z 113 pa še in še se najde.. 

post-43828-0-64679400-1428424601_thumb.jpg

post-43828-0-89136700-1428424715_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sma šla malo domač teren iskat.. in kaj ko pridem lepo iz gozda "veseli lastniki" kaj se mam vozit po gozdu, da jim bom vse ceste razril in ne vem kaj, grožnje z 113 pa še in še se najde.. 

Dobr si jim uniču cesto,če se temu lahzko sploh tako reče :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja boljše, da nisem slikal malo prej kjer se sploh ni dalo peljat po kolovoznici, ker bi se zataknil zaradi prenizkega motorja ter to da sem mogel obrnat ker so veje in hlodovino razžagal na sredi ceste.. A jebiga..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja boljše, da nisem slikal malo prej kjer se sploh ni dalo peljat po kolovoznici, ker bi se zataknil zaradi prenizkega motorja ter to da sem mogel obrnat ker so veje in hlodovino razžagal na sredi ceste.. A jebiga..

Objestnež :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo lepe slike in teren  :OK:

 

A kdo izmed vas ve kje je najbolje ujeti makedam ob AC iz LJ proti Arji vasi? Jutri grem v Lj, tja čez Jezersko, nazaj sem pa razmišljal da bi poizkusil makedam ob AC do Arje vasi, in potem iz Velenja, nekako po makedamu do Črne na Koroškem. 

 

Vsi predlogi so dobrodošli 

 

Ob AC še nisem raziskoval, za na Črno je najlepša iz Mozirja čez Lepe njive do Najevske lipe in dol do ceste(ven prideš ca 2km pred Črno)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh, teb se jee pa dogajalo. 

Ročko šalthebla maš pa zihr alu, kovinska se samo malo poda, ne pa zlomi. 

Razmisli o tem. 

 

Upam, da se ti rebra hitro zacelijo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!