Skoči na vsebino

Vtisi iz dnevnih voženj 2010


Sanda7

Priporočene objave

Novo leto nova sezona je pred vrati..

Kje smo se vozili,kaj se nam je pripetilo,s kom smo se vozili

SREČNO in čim več varno prevoženih kilometrov ter obilo sončnega vremena........ :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

juhuuuu prva letošnja furca zaključena s tem pa tudi izpolnjena 10letna želja :worship: :worship: takrat sm dobila zamisel,da preživim prehod iz starega leta na novega bilo je 99ga u parizu,končno po 10 letih zamisel uspela..

občutki pa neverjetni odpelala sm se od doma 25 do polnoči in sama na cesti do Cerknice kjer sm zavila na C.jezero potem pa nazaj v cerknico pa sm ugotovila da bom imela lep razgled na ognjemet prav na jezeru oz na ravnini proti cerknici tako da sem se peljala nazaj na jezero potem pa v prvi 10 na uro vozila proti cerknici in občudovala ognjemet pred menoj ter levo desno in za menoj u špeglih,......noroooooo..potem pa skoz cerknico pod ognjemeti nazaj domov na rakek tako da je naneslo nekje okol 20km od tega 7 v novi sezoni.......Tako,da sezona uradno odprta....VSEM ŽELIM SREČNO VOŽNJO

p.s

zdej se pa lohk slečem pa sezujem mokre štumfe,...pol pa tud jz začnem z pitjem,..letos sam en šluk šampanjca prej pa tud ne alko pa motor ne gre u kp glih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

juhuuuu prva letošnja furca zaključena s tem pa tudi izpolnjena 10letna želja :worship: :worship: takrat sm dobila zamisel,da preživim prehod iz starega leta na novega bilo je 99ga u parizu,končno po 10 letih zamisel uspela..

občutki pa neverjetni odpelala sm se od doma 25 do polnoči in sama na cesti do Cerknice kjer sm zavila na C.jezero potem pa nazaj v cerknico pa sm ugotovila da bom imela lep razgled na ognjemet prav na jezeru oz na ravnini proti cerknici tako da sem se peljala nazaj na jezero potem pa v prvi 10 na uro vozila proti cerknici in občudovala ognjemet pred menoj ter levo desno in za menoj u špeglih,......noroooooo..potem pa skoz cerknico pod ognjemeti nazaj domov na rakek tako da je naneslo nekje okol 20km od tega 7 v novi sezoni.......Tako,da sezona uradno odprta....VSEM ŽELIM SREČNO VOŽNJO

p.s

zdej se pa lohk slečem pa sezujem mokre štumfe,...pol pa tud jz začnem z pitjem,..letos sam en šluk šampanjca prej pa tud ne alko pa motor ne gre u kp glih

Mislim,važička!!!!!!! :worship::yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

juhuuuu prva letošnja furca zaključena s tem pa tudi izpolnjena 10letna želja :worship: :worship: takrat sm dobila zamisel,da preživim prehod iz starega leta na novega bilo je 99ga u parizu,končno po 10 letih zamisel uspela..

občutki pa neverjetni odpelala sm se od doma 25 do polnoči in sama na cesti do Cerknice kjer sm zavila na C.jezero potem pa nazaj v cerknico pa sm ugotovila da bom imela lep razgled na ognjemet prav na jezeru oz na ravnini proti cerknici tako da sem se peljala nazaj na jezero potem pa v prvi 10 na uro vozila proti cerknici in občudovala ognjemet pred menoj ter levo desno in za menoj u špeglih,......noroooooo..potem pa skoz cerknico pod ognjemeti nazaj domov na rakek tako da je naneslo nekje okol 20km od tega 7 v novi sezoni.......Tako,da sezona uradno odprta....VSEM ŽELIM SREČNO VOŽNJO

p.s

zdej se pa lohk slečem pa sezujem mokre štumfe,...pol pa tud jz začnem z pitjem,..letos sam en šluk šampanjca prej pa tud ne alko pa motor ne gre u kp glih

ČESTITAM!!! Tako, jaz pa grem zdaj malo zaverglat moj moped in ga malo peljat naokoli! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, akumulator se je v teh 20 kilometrih malo napolnil, moped malo umazal, drugače pa, je kar šlo. Edino ceste so "slinaste", tako da bo še res treba počakat. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi pussyji k ste sam pil pa jedl.. mi smo sli pa na Trojane pit pa jest :D mwahahaha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

juhuuuu prva letošnja furca zaključena s tem pa tudi izpolnjena 10letna želja :worship: :worship: takrat sm dobila zamisel,da preživim prehod iz starega leta na novega bilo je 99ga u parizu,končno po 10 letih zamisel uspela..

občutki pa neverjetni odpelala sm se od doma 25 do polnoči in sama na cesti do Cerknice kjer sm zavila na C.jezero potem pa nazaj v cerknico pa sm ugotovila da bom imela lep razgled na ognjemet prav na jezeru oz na ravnini proti cerknici tako da sem se peljala nazaj na jezero potem pa v prvi 10 na uro vozila proti cerknici in občudovala ognjemet pred menoj ter levo desno in za menoj u špeglih,......noroooooo..potem pa skoz cerknico pod ognjemeti nazaj domov na rakek tako da je naneslo nekje okol 20km od tega 7 v novi sezoni.......Tako,da sezona uradno odprta....VSEM ŽELIM SREČNO VOŽNJO

p.s

zdej se pa lohk slečem pa sezujem mokre štumfe,...pol pa tud jz začnem z pitjem,..letos sam en šluk šampanjca prej pa tud ne alko pa motor ne gre u kp glih

Ej, svaka čast!!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem šel malo olje premešat da se ne naredi usedlina v moji suziki :wub: .. pr vaških nobenga ob 16.30h.. pa v roll baru :kava: tud nobenga 17.10h... pa pr vaških zaprt ob 17.50h... gume držijo - samo asfalt nekej zlo drsiiiiiii... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa bil pri vaških ob 16:20, pa prav tako ni bilo nikogar tam :evilgrin:. Se je pa nabralo prvih 45 km letos :yea1:. Dopoldne pa mi je poslal sms dr. jakob, da se narišem v Celju. Sicer sem malo ubrisan, samo ne toliko, da bi ob nalivu rinil od doma :grrr. Nisem tak mazohist, hehe. Če ne bi scalo, bi se pa sigurno narisal v Savinjski dolini.

LP Robert

Dokaz, da sem bil pri vaških

post-20894-126237105905_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ena lepa furca LJ - Zbilje (kufetek Thrumper, Gladiac in Legvan-ka - hvala za kufe), nato nazaj v LJ ... kolenčkanje po ljubljanskih cestah in ulicah, tako se je nabralo cca. 40 km ... kr zadovoljivo :OK:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ena lepa furca LJ - Zbilje (kufetek Thrumper, Gladiac in Legvan-ka - hvala za kufe), nato nazaj v LJ ... kolenčkanje po ljubljanskih cestah in ulicah, tako se je nabralo cca. 40 km ... kr zadovoljivo :OK:

Evo slikce, če mi bo ratal .)

P.S.: Thumper, hvala za kavo :)

post-23038-126254322772_thumb.jpg

post-23038-126254324193_thumb.jpg

post-23038-126254325576_thumb.jpg

post-23038-126254327136_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Gladiac
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

V nedeljo sem končno po 2 letih naredil prvih 110 kmjev. Kras - N.Gorica (Go moto Go)in od tam se nas je kakih 100 motorjev podalo na Trstelj. Po mortadelci in kozarcu kuhanega pa sem se odvil iz kolone in se sam s prijatlom podal čez Komen domov. Zjutraj je bla izbira pestra. Izbiral sem vožnjo po pesku ali slani. Popoldne pa je blo podobno že pomladanskemu vremenu in asfaltu. Še danes imam nasmešek na obrazu, čeprav vem, da bo X-a spet ninala do pomladi.

Srečno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceri mi je Samo predlagal, ce greva dans na en krog. Itak da sm reku, da vela. Celje- Domzale- Grosuplje- DrMr plac- Vaski boysi- do SFja- nazaj v Celje. Ceste pretezno suhe, gume super drzijo. Cca 220 km. Tisti k se niste sli vozit, vam je lahko zal.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceri mi je Samo predlagal, ce greva dans na en krog. Itak da sm reku, da vela. Celje- Domzale- Grosuplje- DrMr plac- Vaski boysi- do SFja- nazaj v Celje. Ceste pretezno suhe, gume super drzijo. Cca 220 km. Tisti k se niste sli vozit, vam je lahko zal.

Kdor si upa izjavit, da "gume super držijo" mora bit pa ali nor ali pa pussy. Jz sm naredu dans ene 6km pa sm se lepo nazaj domu odpeljal, ker tole pač ni za nikamor - še naravnost mi je blo strašno neprijetno, kaj da bi se še kaj nagnu :)

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja povprecna hitrost po regionalki je bila cca 90-100. Za zimske razmere je to popolnoma vredu. Ce pa teb to ni dovolj... tvoj problem.

Ne bit tko občutljiv no. Sam povedat sm želel, da gume ne držijo, da ne bo kak norc res mislu, pa ga bo šel mal kolenčkat :naughty: Če maš povprečno 100km/h pa ala ti vera, jz je poleti čez 80 ne spravim, tak da očitno si res dober nimam kaj rečt :)

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja prva vožnja letos je bla samo kakih 10km, blo je super dokler niso modri angeli prekinl užitka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!