Skoči na vsebino

Vtisi iz dnevnih voženj 2010


Sanda7

Priporočene objave

Dans je pasal mal po cesti, ene 30km. Edino nos mi je skoraj zmrznil ker sem mel kros čelado namest integralke. :ninja:

U tole je pa kozjak :) fino fino --- jst sem tud naredu 300 metrov gor pa dol po ulci :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes prvih 18km v novi sezoni :worship:

Sm startov, pa se mi je zdel da gre prevec, pol sm sel pocas. Ko pridem na magistralko pa do daske, sicer se je dalo

normalno prehitevat in vse, sam sm dobil obcutek da bi moglo se bolj it. Skoro zmrznu.

Pol pa pridem domov in po pregledu motorja ugotovim, da sm vozu po dveh cilindrih :xx:

6 ur sem se pol jebal, da zdej delajo vsi 4. Jutri pa probat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes prvih 18km v novi sezoni :worship:

Sm startov, pa se mi je zdel da gre prevec, pol sm sel pocas. Ko pridem na magistralko pa do daske, sicer se je dalo

normalno prehitevat in vse, sam sm dobil obcutek da bi moglo se bolj it. Skoro zmrznu.

Pol pa pridem domov in po pregledu motorja ugotovim, da sm vozu po dveh cilindrih :xx:

6 ur sem se pol jebal, da zdej delajo vsi 4. Jutri pa probat :OK:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak ti pa si specialec čisto svoje klase :worship: že če moped samo po enem cilindru ne laufa to trese in kašlja, ti pa nisi čutil da dva ne delata :blink: no comment

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak ti pa si specialec čisto svoje klase :worship: že če moped samo po enem cilindru ne laufa to trese in kašlja, ti pa nisi čutil da dva ne delata :blink: no comment

men moja suzi čist u redu laufa po enem.... :whistle: ...:lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes prvih 18km v novi sezoni worship.gif

Sm startov, pa se mi je zdel da gre prevec, pol sm sel pocas. Ko pridem na magistralko pa do daske, sicer se je dalo

normalno prehitevat in vse, sam sm dobil obcutek da bi moglo se bolj it. Skoro zmrznu.

Pol pa pridem domov in po pregledu motorja ugotovim, da sm vozu po dveh cilindrih trance_32_shutup.gif

6 ur sem se pol jebal, da zdej delajo vsi 4. Jutri pa probat trance_40_thumbup.gif

Si imel pac vec navora, ne?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak ti pa si specialec čisto svoje klase :worship: že če moped samo po enem cilindru ne laufa to trese in kašlja, ti pa nisi čutil da dva ne delata :blink: no comment

Ni to tak ko pri avtu, ce enga al pa dva odklopis. Pol sm probaval. Stirje delajo, pa najprej enga, pol drugega odklopis,

tadrugic mal padejo obrati, zvok je pa isti, nc ne trese prevec.. Redkokdo bi opazu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni to tak ko pri avtu, ce enga al pa dva odklopis. Pol sm probaval. Stirje delajo, pa najprej enga, pol drugega odklopis,

tadrugic mal padejo obrati, zvok je pa isti, nc ne trese prevec.. Redkokdo bi opazu.

A pa nisi zaznal na svojih body senzorjih ,da je za 0,0005g manjši pospešek na izhodu iz ovinka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni to tak ko pri avtu, ce enga al pa dva odklopis. Pol sm probaval. Stirje delajo, pa najprej enga, pol drugega odklopis,

tadrugic mal padejo obrati, zvok je pa isti, nc ne trese prevec.. Redkokdo bi opazu.

Brez zamere, ampak meni je letos na morju crknila svečka in je motor delal samo na tri cilindre. Se kar zelooooo konkretno čuti in sliši, motor ne vleče, tako da VEŠ, da nekaj ne štima. Opazila sem jaz pa še vseh 5 ostalih, ki so stali zraven, ko sem zalaufala motor.

Popravljeno . Popravil svobodnaptica01
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebna izkušnja. Je na avtu odpovedala elektronika/elektrika, ki napaja svečke.

Sem šel namreč preverjat stanje svečk. Na koncu pa pozabil nataknit nazaj na eno od svečk:headbang:. Poizkusil vžgat avto. Mrtev:eek:. Avto obnemel !!!!:( 1 enota za 4 svečke. Baje imajo motorji po 2 enoti in vsaka skrbi za 2 svečki tako, da težje v kompletu odpove. Na srečo je imel mehanik en kos na zalogi in to rabljen, pa se je preživelo relativno poceni.:whistle:

Ni to tak ko pri avtu, ce enga al pa dva odklopis. Pol sm probaval. Stirje delajo, pa najprej enga, pol drugega odklopis,

tadrugic mal padejo obrati, zvok je pa isti, nc ne trese prevec.. Redkokdo bi opazu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Za par dni nazaj sem pozabu povedat, da sva sla s Samotom do Rakeka na kavo. Torej: celje-domzale-rakek-kamnik-neke rovte v tuhinju-celje cca 250 km

pasalo ko dvema budalama samari :D

post-1357-126570830483_thumb.jpg

post-1357-126570831596_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za par dni nazaj sem pozabu povedat, da sva sla s Samotom do Rakeka na kavo. Torej: celje-domzale-rakek-kamnik-neke rovte v tuhinju-celje cca 250 km

pasalo ko dvema budalama samari :D

po kakih rovtah se vidva furata :kva1::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po kakih rovtah se vidva furata :kva1::worship:

sam res, ej. pa se brez loncka soli. niti v glavi ne. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rakek niso nobene rovte :winkiss: btw druga slikca je namreč od tam

btw je bilo mišljeno za prvo slikco.. ke so pa res rovte ...sploh pozim...

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do konca gas v tretji, pa ravno toliko da sem se premikal. :krneki: Mal naprej sem pa pol obupal, ker je blo že preveč klanca in res ni šlo več nikamor.

post-532-12658234432_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo ker je danes tko lep dan sm se odloču da se grem mau zapelat. naredu ene 10 km(sj bi več pa morm še 5 ur odpelat za izpit :P) no uglavnem blo je zakon, prou pasal je. cesta je večinoma mokra pa dost peska pa soli. Tko da sm šu dost počas ampak ni važn, glavn da sm sebe in yamahco mau zluftu.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvih 40 km letos. Do Vrhnike na kavico in nazaj proti Ljubljani. Je pa fino videt da se topi ta bela zgaga ob cesti in da jo je vse manj.

post-15834-126676720802_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

YESSSSSSS :OK: ! Končn mal sončka B) ,pa še suhe ceste. Mojih prvih 120 km letos. V-strom je predo ko maček ko ga crtlaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns ena kratka furca po okolici Rakek-ride-cerknica-rakek-32km

kulsku na ridah je bil celo en motorist en in edini na poti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) Danes padli prvi kilometri leta. Čudovito vreme, toplo, skoraj nič vetra, v textilu mi je blo celo vroče ko sem kje stal. Čudovito, skratka. Samo da bo takšnega vremena še več letos :).
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes vreme enkatno

padla furca Lj.-Beljak (mal pofirbcat v Louis-u) nato še na Bled po kremšnite,sezona je odprta,pri meni seveda.

v soboto in nedeljo se obeta podobno vreme tako,da skirce na plano,he he

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!