Skoči na vsebino

Ukradeni Motocikli!


jose

Priporočene objave

Pozdravljeni,

...hja, v noči iz 27.9-28.9 mi je bil iz podzemne garaže na Mesarski ukraden BMW F650 Funduro, letnik 1995.

Zanima me, če kdo ve zakaj glih mojega, glede na to, da je v garaži vsak dan vsaj 7 motorjev, ki so vsaj nekajkrat dražji od mojega?

Za kakeršne koli informacije se vam zahvaljujem.

 

lppost-47233-0-80350200-1412106058_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče glih zato. Niso hoteli preveč oškodovat...  :blush:

 

Šalo na stran (ne zameri) - sočustvujem s tabo in meni bi se najbrž totalno skeglal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da sta  ti in diskow blizu ter da je diskow dobil nazaj AT (sicer noče obelodanit javno kako) bi jaz njega povprašal, če ti zaupa... je pa to zelo bedno :(

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče glih zato. Niso hoteli preveč oškodovat...  :blush:

 

Šalo na stran (ne zameri) - sočustvujem s tabo in meni bi se najbrž totalno skeglal...

 ...tudi jaz poskušam na to gledati skozi humor :)

 

hvala vseeno

Glede na to, da sta  ti in diskow blizu ter da je diskow dobil nazaj AT (sicer noče obelodanit javno kako) bi jaz njega povprašal, če ti zaupa... je pa to zelo bedno :(

hvala za tip.

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ukradejo tistega, ki ga je lažje ukrasti, najbrž niso neki profiji. Stari modeli nimajo kodiranih ključev, v ključavnico nabijejo izvijač in na silo odklenejo ter se odpeljejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ukradejo tistega, ki ga je lažje ukrasti, najbrž niso neki profiji. Stari modeli nimajo kodiranih ključev, v ključavnico nabijejo izvijač in na silo odklenejo ter se odpeljejo.

Hej,

praviš da ni šlo za kako naročilo oz. za dele, ampak kraja zaradi kraje, akcije,... pač pokazala se je priložnost? Niso prišli s kombijem in ga pobasali?

Torej, če si v prihodnjosti kupim isti model in ga malo bolje zaščitim, ne bo problema?

 

Zanima me samo zato, da v prihodnje nebi storil istih napak,.... in bi kupil kak drug model motorja itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni pravil i guess....prjatlu so Ducatija 99letnik spisdil pred leti....pac prilika....na sreco smo ga najdl na avtonetu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni pravil i guess....prjatlu so Ducatija 99letnik spisdil pred leti....pac prilika....na sreco smo ga najdl na avtonetu :)

:slap:  kjera budala ducatija ukrade valda da ga je prodaju če je v unih parih dneh ko ga je mel 3/4 stvari crklno 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En ga je ukradu pa v prekmurje prodal kot italjanskega brez papirjev....on pa na net za dele....

Nc ni crknl :) se veselo vozi se danes ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

:slap:  kjera budala ducatija ukrade valda da ga je prodaju če je v unih parih dneh ko ga je mel 3/4 stvari crklno 

 

...se pravi d je najbl varnu jmt dukatota, ker tudi če ti ga že ukrade, deleč itak n bo z njm pršu... :devil:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...se pravi d je najbl varnu jmt dukatota, ker tudi če ti ga že ukrade, deleč itak n bo z njm pršu... :devil:

Točno tko  lahko ga bo pa celo nazaj priporival ker bo predrago vzdrževanje

Popravljeno . Popravil ludiluka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja grozen občutek ko ugotoviš,da motorja ni več leta 2006 so mi pred Leclerkom ukradli dva meseca staro cbr 1000 rr.

In nikoli nisem dobil informacije da bi se kje nasel motor ali deli:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglejte na tej ukrajinski strani: 

 

http://www.motosale.com.ua/

 

Mogoče je bila ta stran že kje objavljena. Neka italijanska oddaja ("Le iene") so objavili prispevek o ukradenih motorjih v Italiji. Na spodnjem video posnetku se vidi kako so zadeve potekale. Na koncu se je izšlo s srečnim koncem. :)

Na spodnji povezavi je video. Sicer je v italijanščini. Ma se lahko razume. :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=_LogXTiryas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglejte na tej ukrajinski strani: 

 

http://www.motosale.com.ua/

 

Mogoče je bila ta stran že kje objavljena. Neka italijanska oddaja ("Le iene") so objavili prispevek o ukradenih motorjih v Italiji. Na spodnjem video posnetku se vidi kako so zadeve potekale. Na koncu se je izšlo s srečnim koncem. :)

Na spodnji povezavi je video. Sicer je v italijanščini. Ma se lahko razume. :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=_LogXTiryas

Posnetek odstranjen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Kronika
Torek, 02. december 2014

Preko noči je bilo v Kamniku ukradeno motorno kolo znamke KTM, 1290 Superduke R, letnik 2014, črne barve, reg. št. LJBT-10.

 

vir: policija.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neverjetno? Niti ne glede na to, da na sprehodih po bližnjih gozdovih najdeš skrite pokrite novejše avte, pred kakšnimi lokali so po več dni parkirani novejši avti brez tablic in če pokličeš na 113 in razložiš situacijo avti magično izginejo iz določene lokacije pred prihodom policistov, res neverjetno :ninja: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi policisti so samo ljudje :) Tko da bi prej verjel da kaksen policist izkoristi zaupanje folka....ces js sm polcaj....ubistvu pa baraba. In pol jih nej spostujemo? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro vem, da so samo ljudje jih imam najbrž več v bližnjem sorodstvu ko kdo drug :glare: .. pa tudi vem, da je kakšen bivši policist baraba, no, ne samo on, tudi tisti kolegi, ki še vedno delajo in ga obveščajo, ko kakšen sovaščan prijavi kaj sumljivega .. ampak ne, to je vse samo namišljeno, v Sloveniji se to ne dogaja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o ne iz bližnje vasi sem :P a tisto se tudi ve, če daš avto k določenemu ličarju v kamniku potem v kakšnem skritem vogalu v avtu najdeš razrezane tablice ukradenih avtov iz tujine :closedeyes: Res imajo ideje ampak so pa tudi neumni no, 1000 boljših načinov je, da se znebiš take stvari a oni grejo skrivat v avte strank :wallbash: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!