Skoči na vsebino

Nakup motorja (125cc)


mlikeb

Priporočene objave

Ja raptor in planet od cagive imajo mašine od mitota.

Sošolc ima Cagiva Planet pa je malo stara že, robešta robešta crknit pa neče tako da je kar vzdržljivo, je pa 2T ! :(

Če si reku da boš vzel motor potem nimaš kaj gledal.. Varadero ... Super motor, ko se enkrat vsedeš na njega nemoreš dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si reku da boš vzel motor potem nimaš kaj gledal.. Varadero ... Super motor, ko se enkrat vsedeš na njega nemoreš dol.

:worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma to je zdaj zlo relativno kje bo mel boljsi filing...najboljse je, da to sam sproba...se pelje in z RSko in z Varo..

kot pa sem ze reko...ce se zanimas za njo se lahko kaj oglasis (da se malo reklame nardim :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomojem bo mel večji filing na varadero .) ne rabi it prvi motor 150+ da maš filing da si na motorju :)

Nisem z filingom mislil končne hitrosti ampak predvsem to da je 2T. Če misli kupit nov motor in ga imet dve leti najbrž ne bojo ne vem koliko večji stroški zarad tega ker je 2T kot bi bili pri 4T ker pri tako mladih motorjih je mnogo manjša možnost da kaj crkne. Edina razlika se bo poznala pri olju. Filing pa sem omenil ker ni na nobeni 4T 125ki niti približno podobnega filinga kot je lahko na 2T...

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam s tabo da 2T stroj pač veliko bolj pospeši in vse te stvari. sam če je začetnik je boljš da si nabavi 4T sploh če mu oče kupi varaderota :)

je pa prašanje če bi zdajle js vzel varaderota če bi bil v njegovi koži .) to je odvisn kaj hoče :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam s tabo da 2T stroj pač veliko bolj pospeši in vse te stvari. sam če je začetnik je boljš da si nabavi 4T

Nihče ni rekel, da ne sme met v 2T motorju blokad...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje v VELENJU ali pa v bližini pooblaščeni serviser za cagive .

glede servisiranja: bo kar dober YOGI, tud TMR iz Dola pri Hrastniku ma dost izkušenj s Cagivami, največ pa zagotovo Langus (firma Agromix) z gorenjskega konca. Saj ga poznaš!? Za vse dele in ostale tehnične informacije pa se na zupin moto-sport obrni

post-1616-1172260499_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš filing je ko čuješ motor ne pa ko gledaš pa nič ne vidiš..

Wruuum, ne pa tist ko je ko mašinca za britje.

Ali bi si sam kupu ali pa bi mi ga oče kupu, če bi vzel 125 bi vzel varaderota saj drugo motor zame ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No danes sem biu pri Langusu, ko sem se usedel na raptorco se se zaljubil, sem že plačal ARO tako da v roku 2 tednov bo že pri meni doma, vse je vredu, razen tega da nima obratomera, drugače pa hvala vsem za vašo pomoč, drugače pa VARADERO DRIVER piši mi na pm glede tvoje varaderce ko se eden moj kolega zanima za varaderco.

Popravljeno . Popravil TrEp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No danes sem biu pri Langusu, ko sem se usedel na raptorco se se zaljubil, sem že plačal ARO tako da v roku 2 tednov bo že pri meni doma, vse je vredu, razen tega da nima obratomera, drugače pa hvala vsem za vašo pomoč, drugače pa VARADERO DRIVER piši mi na pm glede tvoje varaderce ko se eden moj kolega zanima za varaderco.

super :OK: , ampak to da nima obratomaera pa res ni fajn :BUA: , to še mam pa jaz na moji prdulci :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super :OK: , ampak to da nima obratomaera pa res ni fajn :BUA: , to še mam pa jaz na moji prdulci :D

hja, naked pač. Sicr bi se pa vrjetn dal z mal truda pa dobre volje dodatno narest obratomer. (mašina je enaka kt pr mitotu, ta ga pa ma an...)

Drgač je pa to najlepša 125ka meni :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No drugače pa tto raptorco ko sm si zbrau je 06 letnik, 0 prevoženih rajši sem jo pa izbral zato ker 07 letnik ma euro 3 mašino in ma kao več elekktronike pa to ( brezveze), koliko časa traja da dobiš za registracijo papirje pa tablco pa to :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No danes sem biu pri Langusu, ko sem se usedel na raptorco se se zaljubil, sem že plačal ARO tako da v roku 2 tednov bo že pri meni doma, vse je vredu, razen tega da nima obratomera, drugače pa hvala vsem za vašo pomoč, drugače pa VARADERO DRIVER piši mi na pm glede tvoje varaderce ko se eden moj kolega zanima za varaderco.

Dobro si zbral :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hud motor na fertik....pospeške ma hude (najbrž položaj mal pripomore k temu). Edin problem pr obratomeru bi bil pravega zbrat da lepo paše poleg speedometra :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

teh števcev za obrate je mali milion na netu mal prečekiri .)

če ti je všeč pa će si najdu ob prvem stiku svoj sanjski motor odlično

sj pravim od vsakega posameznika je odvisna ka bo zbral

čestitam pa velik srećnih veselih pa varnih kilometrov

mogoč se med sezono tut spoznamo na kakšni pijači :)

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DIESEL to pa sploh ni problema, sej jaz sem iz velenja tako da se lahka pol pol v sezoni dobima kje v celju al pa kje, drugače sem pa našel na louis.de en obratomer, je isto vse krom barve kot ta števec ko ga ma raptor, samo da podloga tam ko so obrati napisani je črna na raptroci pa je bela, pa sej je vseen :) pride pa 75 evrov (pa a je lahko tole priklopit, ko nisem preveš spretn o tehničnih zadevah :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zj pr tem ti nebi znal pomagat sam pomojem tut ni neka znanost ko si pa iz velenja je pa YOGI moto en tak servis ko bi ti znal pomagat najbolj pr teh rečeš :)

:topic: ka hodiš v cele v šoli al si že fertik s tem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!