Skoči na vsebino

Nakup motorja (125cc)


mlikeb

Priporočene objave

moto_freak

Član

Član od: četrtek, 14.03.2002 19:18

Objav: 64

Kraj: Freakland

Objavljeno: 14 mar 2002 19:21 Zadeva: nakup 125 kubičnega motocikla

--------------------------------------------------------------------------------

pozdravljeni...

prosil bi vas za pomoč pri nakupu motorja....

naj kupim cagivo mito 125, aprilio RS125 ali hondo NSR125?

sam sem sicer že kr precej odločen za cagivo....vprašal bi pa za mnenje še vas!

slišal sem da so pri letošnji prodaji cagive prisli neki zapleti zaradi menjave generalnega uvoznika.

Veste o tem povedati kaj več?

LP

Andrej

...hvala za odgovore...

Nazaj na vrh

Leteči

Član

Član od: torek, 27.11.2001 19:03

Objav: 272

Kraj: Slovenija

Objavljeno: 14 mar 2002 21:56 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Jaz ti priporočam Hondo ker je bil dosedaj še vsakdo ki ga poznam z njo zadovoljen.

Za Cagivo mito sem slišal da se ne odlikuje ravno o kakovosti in vzdržnosti enako Aprilia,italjani pač!

Shit happens,unfortunetly all the time!

Leteči

Nazaj na vrh

strom

Uporabnik

Član od: petek, 19.10.2001 15:40

Objav: 875

Kraj: Laibach

Objavljeno: 15 mar 2002 00:40 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Od teh sem peljal le še manjšega brata cagive, pa je super.

Res je pa, da se je folk nad njimi še najveć pritoževal. Mogoče ker je bila najbolj napiljena varianta takrat.

Aprilio RS 250 hvalijo, za 125 pa ne vem. Vsekakor mi ni všeč oblika.

NSR... mi je še najbolj všeč od teh treh pa še najbolj podobna je pravemu motorju. Kako je pa s cenami teh treh pa ne vem. Jaz bi se odločil za NSR.

Če nameravaš kupiti rabljeno zadevo, do ene 2 leti OK, sicer pa raje šparej za novejšo. Težko dobiš kakšnega, ki ni bil zgonjen do amena. Mito še sploh.

Sicer jih pa kljub majhni kubaturi ne podcenjuj preveč pa merkej na cesto.

Nazaj na vrh

gebre

Član

Član od: petek, 08.03.2002 11:34

Objav: 176

Kraj: Cyprus

Objavljeno: 15 mar 2002 08:57 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

aprilia ma velke stroške vzdrževanja za drugedva pa ne vem, vsekakor pa najbolj zgleda honda

by gebre

Nazaj na vrh

john doe

Član

Član od: ponedeljek, 10.12.2001 16:16

Objav: 66

Objavljeno: 15 mar 2002 10:04 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Odvisno kaj hočeš. Bolj športno nastrojena sta gotovo Aprilia in Cagiva, mislim, da sta tudi hitrejša od Honde. Za Cagivo sem slišal, da ima baje full hude bremze. Če kupuješ nov motor, izbiraj, če pa rabljenega, pa tudi jaz menim, da izberi Hondo, ker boš imel z Italijani preveč stroškov. Aja, pa še to, ko že omenjaš uvoznika, verjetno je glede tega Aprilia oziroma Avto Triglav, najbolj ugoden, mislim na dobavo rezervnih delov in servis.

lp, john doe

Nazaj na vrh

Mali bik

Član

Član od: ponedeljek, 22.10.2001 12:00

Objav: 161

Kraj: India

Objavljeno: 17 mar 2002 15:55 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Če kupuješ novo je glede cene praktično vseeno (aprilia in honda okoli 999.999 Sitov, cagiva odtenek dražji), prav tako morajo imeti vsi 11 kW (14 KM), tako da imajo približno iste performanse (tudi navor se ekstra ne razlikuje).

Odloči se na podlagi oblike (stvar osebnega okusa), vseeno pa se mi zdi 1 mio Sit veliko za tak motocikel.

Če kupuješ starega, pazi da ne bo odblokiran (problemi pri registraciji) in seveda je takšen z dodatno športno opremo tudi primerno bolj zgonjen. Generalke se na teh motorjih (2 taktnih) delajo zelo pogosto (cca 10 kkm) in so kar drage...

Ceno stari tudi ful držijo, je pa vedno treba kaj v njih vložiti, tako da je dilema star : nov velika.

Jebat ga, takav ti je život!!! Pol pa itak crkneš...

Nazaj na vrh

moto_freak

Član

Član od: četrtek, 14.03.2002 19:18

Objav: 64

Kraj: Freakland

Objavljeno: 17 mar 2002 17:37 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Kpujem nov motor....Koliko vem aprilia 2002 model pride nekaj čez miljon, cagiva nekaj dražje, honda pa mislim da je najcenejša....B živo sem videl aprilio in hondo in se mi zdi honda lepša, je pa aprilia hitrejša....Po tem kar sem pa videl na slikah pa je najlepši mito...in tudi najhitrejši, najboljše se ga da predelat....je pa tudi problem ker cagivo lahko kupim najbližje meni v Velenju....doma sem iz Maribora....in potem servisi pa to...kaj pravite?

Pa še nekaj...

Se da na motor montirati širšo gumo kot je tista ki je gor original?

...hvala za odgovore...

Nazaj na vrh

Racing

Član

Član od: sreda, 25.04.2001 21:12

Objav: 227

Kraj: Kobarid

Objavljeno: 17 mar 2002 17:44 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Mam iste 3 zacrtane in bom enga od teh kupu (rabljenga do 3 leta)! Kot je povedano je Cagiva verjetno najhitrejsa ampak tudi Aprilia je tam nekje! Honda je kvalitetnejsa od obeh po vzdrzljivosti ni pa tako nabrita kot Aprilia in Cagiva! Ne vem, gledam vse 3 in ce bo kaka prilika bom nabavu enga od teh treh, ce bo kaka pametna Honda bom verjetno to kupu, ker tako ali tako dobim drugo leto neomejeno kategorijo in se mi ne splaca metat stran kes za generalne in ostalo, tako da naj bi bila Honda najzaneslivejsa!

Racing

Nazaj na vrh

Dirkac

Novinec

Član od: nedelja, 17.03.2002 20:38

Objav: 6

Kraj: Slovenia

Objavljeno: 17 mar 2002 20:45 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Kaj pa bi meni svetovali. Imam izpit do 350 ccm, kar po novem zakonu pomeni do 25kW. Kateri motor je najbolj priporočljiv? Nimam nobenih izkušenj s 125 kubičnimi motorji. A bi bil Kawa zzr 250 prehuda stvar? Zelo všeč mi je Cagiva SuperCity? Kaj bi blo za začetek najboljše?

Kakšne izkušnje imate vi?

Nazaj na vrh

mslapn1

Novinec

Član od: petek, 04.01.2002 22:44

Objav: 18

Kraj: Kamnik

Objavljeno: 17 mar 2002 22:23 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Ma jaz mam pa Aprilio Rs 125.Pa sem lani Junija kupil novo "no s pomočjo staršev" pa mi ne dela nobenih težev.Glede tega da majo eni tok hudičevo povedati čez italjane.

V bistvu sem bil jaz v isti dilemi in sem se odl. za aprilio in ni mi žal.

Matej

Nazaj na vrh

moto_freak

Član

Član od: četrtek, 14.03.2002 19:18

Objav: 64

Kraj: Freakland

Objavljeno: 17 mar 2002 23:13 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

OK....

Zdaj je nastala dilema ali naj kupim aprilio ali cagivo. Cagive še sicer ni v sloveniji.

???

...hvala za odgovore...

Nazaj na vrh

pero

Uporabnik

Član od: petek, 08.06.2001 12:55

Objav: 528

Kraj: Slovenia

Objavljeno: 18 mar 2002 19:20 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Hm kaj pa Yamaha TZR!

Mogoče se še kje dobi kako lepo al pa vsaj lepo popravljeno-za zelo zmerne denarce!Raj kupiš kako ki zgleda še kar nekak pa pol še cca 50-100k sit gor vržeš pa si loh brez skrbi za naslkednjih 10k km!

No pa srečno vožnjo in ne podcenjevat 11kw!!

Pa še to (vprašaj se) kaj raje delaš se voziš al šraufaš!Odgovore na tvoje razmišljanje najdeš gor......

Ciao,by Pero

Nazaj na vrh

Ice

Moderator

Član od: četrtek, 10.05.2001 12:19

Objav: 7655

Kraj: Iceland

Objavljeno: 18 mar 2002 19:52 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

quote:

Pa še eno vprašanje....se da montirat na motor pnevmatiko ki je širša od tiste, ki je gor ob nakupu novega motorja???

...hvala za odgovore...

eno dimenzijo sirso lahko montiras,za vec se posvetuj z mehanikom.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Popravil/a - Ice dne 19/03/2002 ob 08:20:01

Nazaj na vrh

Racing

Član

Član od: sreda, 25.04.2001 21:12

Objav: 227

Kraj: Kobarid

Objavljeno: 18 mar 2002 20:39 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Pero: A si mel ti Yamaho, zgleda OK sam ma samo tistih 10 kW in mi ne disi prevec! Pa tud folk k jo ma ne hvali lih kakih sposobnosti motorja! Ali se motim?

Racing

Nazaj na vrh

pero

Uporabnik

Član od: petek, 08.06.2001 12:55

Objav: 528

Kraj: Slovenia

Objavljeno: 18 mar 2002 20:46 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Ne nisem mel TZR pač pa TDr (fun moto)in ima isti motor kot TZR res ni kw bomba je pa lepo tekoč in vzdrzljiv stroj!Govoril sem predvsem o ugodnih cenah TZR-k če pa imaš denar in več življenj(beri:ni za čiste začetnike preveč kw saj odprta verzija) prosim, cagiva je prava zate!No hotel sem dodati oz še malo razširiti izbor,to pa je tudi vse drugega dirkalnika 125 pa se ne morem spomniti!Pa srečno roko pri izbiri!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Segi

Novinec

Član od: torek, 07.08.2001 23:29

Objav: 3

Objavljeno: 07 avg 2001 23:31 Zadeva: Kateri 125 sportni kupiti???

--------------------------------------------------------------------------------

Zanima me kerga 125cmm kubikov kupt tackga bl sportnga, ce lahk predlagate firmo pa model pa to, pa ce ma se kdo sliko od kerga...

Nazaj na vrh

pihi

Novinec

Član od: torek, 07.08.2001 11:36

Objav: 12

Kraj: Slovenia

Objavljeno: 08 avg 2001 07:05 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Mislis kupovati novega oziroma rabljenega?

LP

Pihi

Nazaj na vrh

PERVY

Vseved

Član od: ponedeljek, 07.05.2001 16:07

Objav: 1807

Kraj: Thailand

Objavljeno: 08 avg 2001 14:07 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

najboljsi in najdrazji je aprilia RS 125. drugi so dalec zadaj.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Nazaj na vrh

robberrt

Član

Član od: torek, 31.07.2001 8:15

Objav: 135

Kraj: Kranj

Objavljeno: 09 avg 2001 08:25 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

jaz sem imel aprilio RS125, kupil sem novo, z njo sem bil maximalno zadovoljen, naredil 13.000km, nobenega problema, takoj ko je bil pa nov motor sem pa dal dodatno gor nov auspuh Gianelli, tako da je bil motor bolj odprt, ker drugace je full sranje sploh se ne zvrti lepo...drgac pa pri cestnih motorjih je Aprilia zakon, samo ce kupujes rabljeno je dost jeba ker mal je takih ki bi tak motor po pamet vozil...

Drugace pa kaksna HONDA NSR, sam je tud dost draga, za manj denarja pa se najbolsi nakup YAMAHA TZR...

Ce te še kej zanima prašej...

Lp

Nazaj na vrh

tom

Član

Član od: četrtek, 12.07.2001 19:27

Objav: 52

Kraj: Apače, Slovenija

Objavljeno: 09 avg 2001 21:49 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Jaz pa ti priporocam Cagivo Mito, al pa aprilio rs 125

Nazaj na vrh

pihi

Novinec

Član od: torek, 07.08.2001 11:36

Objav: 12

Kraj: Slovenia

Objavljeno: 10 avg 2001 09:34 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Verjetno ti bo najboljša verzija kar Aprilia RS 125, ker imajo v Avto Triglavu urejeno dobavo rezervih delov pa še dragi niso tok. Veliko se jih vozi po cesti in lahko dobiš tudi rabljene dele in poleg tega lahko rabljenega zelo dobro prodaš.

LP

Pihi

Nazaj na vrh

Segi

Novinec

Član od: torek, 07.08.2001 23:29

Objav: 3

Objavljeno: 10 avg 2001 11:17 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Ja jest mislim rabljenega, pa ene 400k bi dau zanga, kua bi kej dobu?

Nazaj na vrh

pihi

Novinec

Član od: torek, 07.08.2001 11:36

Objav: 12

Kraj: Slovenia

Objavljeno: 10 avg 2001 13:29 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Ce se ti ne mudi pocakaj na konec sezone (Oktober in naprej) ko cene najbolj padejo in nekateri potrebujejo denar in pac prodaja tudi svojo ljubezen (motor).

V takem primeru se da dobro barantati!

Glej pa da se ne boš zapicu v prvega ki ga boš šel gledat! Jez bi se enkrat kmal nategnu na to varjanto!

PA DOBER NAKUP!

LP

Pihi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moto_freak

Član

Član od: četrtek, 14.03.2002 19:18

Objav: 64

Kraj: Freakland

Objavljeno: 19 mar 2002 00:28 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

pero sej nisn jaz nic reko...res je da so cagive navite ko hudič....odločam se med aprilio in cagivo (mislim novo)....pa tudi to...aprilio ima ze dost folka...cagive ne tolk...zato me tut malo k cagivi vlece...

Nazaj na vrh

Racing

Član

Član od: sreda, 25.04.2001 21:12

Objav: 227

Kraj: Kobarid

Objavljeno: 19 mar 2002 16:12 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Malo sminke moto freak a, da bos edini ) Ja sportniki ki pridejo v postev so samo Miro, RS, TZR, NSR! Drugga skori ne obstaja......mislm da bamo nabavu enga od teh, in sicer zavisi od kake ponudbe ki jo bom dobu, ce bo prodaju kdo kako vredu ohranjeno jo bom kupu ne glede al je honda al aprilia! Za novo 125 mi je pa res mal skoda kesa "prec metat" Mislm da za uni miljoncek k ga bos dal bi si lahko nabavu zelo zelo spodoben mocnejsi motor z druge roke cez kako leto! LP

Racing

Nazaj na vrh

gebre

Član

Član od: petek, 08.03.2002 11:34

Objav: 176

Kraj: Cyprus

Objavljeno: 19 mar 2002 16:18 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

jest ti rečem nabav cagivo ma najbol končno, pospeške, obliko etc.

corect me if I'm wrong

by gebre

Nazaj na vrh

moto_freak

Član

Član od: četrtek, 14.03.2002 19:18

Objav: 64

Kraj: Freakland

Objavljeno: 19 mar 2002 17:05 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

prosim, če mi lahko svetuje tut kaki izkušeni motorist! kot npr. Ghost_R1 in podobni maheri:))

LP

moto_freak

...hvala za odgovore...

Nazaj na vrh

Racing

Član

Član od: sreda, 25.04.2001 21:12

Objav: 227

Kraj: Kobarid

Objavljeno: 19 mar 2002 20:35 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

No ti jest se neki napisem, verjemi pa da sem se zelo zelo pozanimal ze prej glede teh treh motorjev, ker imam sam podobne tezave!

Prvo ti povem da skoraj vsak lastnik teh motorjev ti bo trdil da je njegov pac najboljsi....so pa si zelo podobni, en ma malo boljso obliko, drugi malo boljsi motor....

Cagiva Mito:

Ko se pobere ven vse blokade in gor namontira se kakega Giannellija je verjetno najhitrejsa ob obeh drugih dveh, izgled ducati 996, zelo lepa, nisem pa slisal kaj prevec hvale na motor, glede njegove vzdrzljivosti....je navita, to je sigurno in naj bi imela najvec tezav s mehanskimi tezavami ob drugih dveh, deli pa tud niso ravno ne vem koliko poceni, to mors tud gledat...seveda je to povprecje, ce je lastnik dober in lepo ravna z motorjem bo stvarca lahko sibala velik casa! Je italijan in da malo vec na izgled kot na kakovost (brez zamere)

Aprilia RS:

Najbolj hvaljen verjetno med vsemi in tudi najbolj priljubljen! Masina od Rotaxa zagotavlja ob rednem vzdrzevanju ne ravno pretiranih tezav, videz mislim da je tudi zelo vredu (cagiva mi je bolj vsec)! Rezervni deli niso tezko dobavljivi in tudi iz nje se da pridobiti z majhnimi posegi kar spodobno moc!

Honda NSR: S tem motorjem naj bi bilo najmanj tezav, ceprav pa ni toliko navit kot cagiva in aprilia, to zagotovo! Videz lep, udoben tudi za malo daljsi izlet (cagiva in aprilia sta malo trsi), udoben za sopotnika, je pa to seveda, gre malo malo slabse od aprilie in cagive ampak zivljensko dobo pa naj bi imel motor daljso od obeh drugih dveh!

To je le povprecje, kot sem jaz razbral iz mnenj lastnikov teh treh motorjev! V praksi je lahko marsikaj drugace!

LP

Racing

Nazaj na vrh

moto_freak

Član

Član od: četrtek, 14.03.2002 19:18

Objav: 64

Kraj: Freakland

Objavljeno: 19 mar 2002 22:04 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

in Racing kero maschino si bos/si si nabavo???

Nazaj na vrh

moto_freak

Član

Član od: četrtek, 14.03.2002 19:18

Objav: 64

Kraj: Freakland

Objavljeno: 19 mar 2002 23:38 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

no folk....pa se nekaj vas vprašam....ima kdo na tem forumu mogoce cagivo mito???

LP

Nazaj na vrh

Mr. foggy

Član

Član od: četrtek, 07.03.2002 15:51

Objav: 218

Kraj: Pobrežje Slovenija

Objavljeno: 20 mar 2002 13:20 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Nameravam kupit ktm exc125 al pa husqvarno 125!!! In s tem nameravam vozit enduro prvnstvo na hrvaškem!!! a mi lahko svetujete za kirga se naj odločim. glede na vzdržljivost in moč al pa če ma kdo izkušnje s tema dvema motorjema!!!

l.p.

speed man

Nazaj na vrh

thundercat

Član

Član od: sreda, 14.11.2001 13:52

Objav: 376

Kraj: Slovenija

Objavljeno: 20 mar 2002 14:12 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Jst sem imel Yamaho TZR 125 RS l. 96.!

Motor je super, zaribal mi je pri 25.000 km!Ima pa končno brez kakih friziranj 170 km/h!

S Cagiva je tako, jst sem se pelu z eno ki je šla po govoricah lastnika 210 km/h- je zamenju tribo zadnjo, pa avspuh, pa dizo!Jst sem šu z njo 190 tako da je hitrejša od TZR-jke!Mu je pa zaribala po 8000 km!

Aprilija 125 zariba nekje od 10.000-15.000 km!PREVERJENO!!!Končna 170-180km/h!

Honda NSR pa zariba po 20.000 km je pa najbolj počasnejša, okoli 150 km/h!

Pospešek (tovarniški) ima najboljši verjetno aprilija, pol je cagiva yamaha pol pa Honda!

Največ se boš pa prvozu z Yamaho!

Jst ti svetujem Yamaho ,pol pa Hondo, za izhod v sili se pa odloči za Aprilijo ali Cagivo!

ZAKAj?

Če mislš z motorjem naredt 15.000 km moraš vedt da ti bo VERJETNO!?!?!? zaribala aprilija al pa Cagiva! Ko ti pa motor zariba so pa ogromni stroški!Men ko je zaribala je blo 100.000 stroškov, s tem da se je dalo cilinder zbrusit, drugače je strošek enkrat večji!

Če pa se odločiš za apri. al cag. je dobro če PREVENTIVNO menjaš bat po 6000-8000 km! Tako ti ne bo zaribala! UPAJMO!!!Strošek pa ni poceni!!!

Pa srečno!

Thundercat

Popravil/a - thundercat dne 20/03/2002 ob 13:13:41

Nazaj na vrh

moto_freak

Član

Član od: četrtek, 14.03.2002 19:18

Objav: 64

Kraj: Freakland

Objavljeno: 21 mar 2002 17:10 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

hvala za nasvet thundercat...samo vseeno bi raje kupo cagivo al pa aprilio....

se kdo kako menje?

LP

...hvala za odgovore...

Nazaj na vrh

necy

Član

Član od: ponedeljek, 04.03.2002 13:50

Objav: 54

Kraj: Slovenia

Objavljeno: 21 mar 2002 17:29 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Zdravo! No jaz sem pred 3-me leti tud razmišljal kaj bi kupu, APRILIJO, CAGIVO, HONDO. Vendar honda mi ni bil všeč že po obliki. Aprilijina nova serija pa je bolj tak. Najlepši model se mi zdi da je bil Chesteerfield, pa Rossi še kol tolk, toti novi so pa grdi... Seveda ni lepše oblike kot je Cagiva, saj je kopija Ducatija. Sicer je pa stvar okusa. Pelal sem se z vsemi 3-mi tak da lahk rečem da po Handlingu je na prvem mestu Cagiva, bremze ma super, čeprav aprili-jine tud fajn primejo. Honda me je malo razočarala, no če že govorimo, prej je en omenu da honda zgleda najbolj podobna velikim motorjem, to sploh ni res če bi si oba bolje pogledal bi opazu razliko. Cagiva ima sprednje vilce,bremze,števce, razen obratomerja, iste kot Ducati. Sprednjo gumo ma 120, Honda 100, Cagiva zadnjo gumo 150 (Jaz sem celo mel 160 gor), Honda samo 130... in tako naprej. Moja Cagiva je šla 190 kmh ker ni bila nikol zablokirana. Sam glede porabe pa je bila okol 7-8L. Imel sem tudi Gianelli izpuh.Kitna in zadnji zobnik sta bila enkrat menjana. Bat je bil menjan pri 11.000 in pri 26.000 pol sem ga pa prodal. zaj mam pa ZZR-ko 250, ki je počasnejša kot Cagiva, vendar je 100x boljš, 4taktni pač ane:) ajd

Nazaj na vrh

moto_freak

Član

Član od: četrtek, 14.03.2002 19:18

Objav: 64

Kraj: Freakland

Objavljeno: 23 mar 2002 13:22 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

hvala necy!

precej si mi olajšal izbiro....mislim da bom izbral kar cagivo.....morem le počakat da pride letošnji model v slovenijo...upam da bo sploh prišo...

LP

...hvala za odgovore...

Nazaj na vrh

freak

Novinec

Član od: sobota, 23.03.2002 0:55

Objav: 9

Objavljeno: 23 mar 2002 13:47 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

quote:

pozdravljeni...

prosil bi vas za pomoč pri nakupu motorja....

naj kupim cagivo mito 125, aprilio RS125 ali hondo NSR125?

sam sem sicer že kr precej odločen za cagivo....vprašal bi pa za mnenje še vas!

slišal sem da so pri letošnji prodaji cagive prisli neki zapleti zaradi menjave generalnega uvoznika.

Veste o tem povedati kaj več?

Cagiva najbolj leti, ampak se pa pelješ 3x po avtocesti do konca, lahk pa bat menjaš, to je isto skor kt cross, jest bi na tvojem mestu vzeu aprilio, sej se jo da spraut tudi na 190km/h če ne več, Gianelli pa to...Pa tud design je lep, Cagiva je pa tako ali tako že skozi ista, drugače, je pa MIto motor, ki je primerljiv čez ovinke tudi z kakšnimi 600cc...Vsi ga hvalijo, večina najprej MITO>600CC>R1:)

LP

Andrej

...hvala za odgovore...

Popravil/a - Ice dne 23/03/2002 ob 13:05:11

Nazaj na vrh

gebre

Član

Član od: petek, 08.03.2002 11:34

Objav: 176

Kraj: Cyprus

Objavljeno: 03 apr 2002 18:42 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

quote:Jst sem imel Yamaho TZR 125 RS l. 96.!

Thundercat

a kej veš kaka bi bla cena tko ene 5-6 let stare TZR-ke

by gebre

Nazaj na vrh

thundercat

Član

Član od: sreda, 14.11.2001 13:52

Objav: 376

Kraj: Slovenija

Objavljeno: 04 apr 2002 09:47 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Glej nova je bla takrat milijon!Tako da zdej za 500.000 moraš dobit tako z pozlačenim oklepom!!

Pod 500.000 sit obvezno!

Prjatu je prodal 92 l. čist zjebano za 150.000 sit!

Thundercat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Unknown

Novinec

Član od: petek, 01.03.2002 16:26

Objav: 33

Kraj: Menges

Objavljeno: 04 apr 2002 16:00 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Vozil sem ze vse tri modele. Sam pa sem imel aprilio rs 125. Morm rect da nism mel nobenih problemov in sem bil zadovoln z njo. Honda meni ni ustrezala ker sedis prevec pokonci, pa se majhen motor zgleda (moti me ozka zadnja guma), cagiva je pa najhitrejsa samo jaz nisem mel prevec dobrega obcutka ko sm se pelu z njo. Vse mi je delovalo na trdo in majhno, mogoce zato ker sm bil navajen na aprilijo. Jaz ti svetujem, ce hoces dobro moc in hitrost kupi cagivo ker z aprilijo bos tezko presegel hitrost 160/kmh(imel sem gianelli izpuh). Honda doseze hitrost okoli 130-140 cagiva pa baje 180. To so podatki za motorje brez blokad seveda.

LP

Nazaj na vrh

speed

Novinec

Član od: četrtek, 14.02.2002 16:41

Objav: 6

Kraj: Slovenia

Objavljeno: 05 apr 2002 08:33 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Kar se tiče 125ccm motorjev nisem srečal še nobenga,ki ne bi moral menat bata in cilindra. Je pa res da glede na to kakšne hitrosti dosegajo ni to nč čudenga.Kar se kvalitete tiče je honda znana po tem da ima dobre in vzdržne mašine. Kar se tiče aprilije je tako kolega jo je imel in mu ni bilo nikoli žal da jo je kupil. Za cagivo pa ne vem nč razen da baje naj bi bla najhitrejša.

Nazaj na vrh

john doe

Član

Član od: ponedeljek, 10.12.2001 16:16

Objav: 66

Objavljeno: 05 apr 2002 08:48 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

quote:

tundercat, kdaj je pa ta nov model pršu ven mislm seveda na gunga okol 94. k jest sm gledu ene slike precej starga modela pa mn ni biu prou nč ušeč,a maš kako sliko tvojge tzr-ke??

by gebre

Mislim, da je bil model skoz isti, ampak sta bili pa dve izvedbi, to je TZR navadna in TZR-R, torej "supersportivo". Če se ne motim so pri nas zadnje prodali 1998.

lp, john doe

Nazaj na vrh

thundercat

Član

Član od: sreda, 14.11.2001 13:52

Objav: 376

Kraj: Slovenija

Objavljeno: 05 apr 2002 12:45 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Ja moj je bil l 96 in je imel oznako TZR RS (racing sport)!

Takih ni dost v SLO!Jst sem vidu sam eno sesuto!

Thundercat

Nazaj na vrh

ramb0

Član

Član od: torek, 19.03.2002 13:46

Objav: 65

Kraj: Albania

Objavljeno: 05 apr 2002 16:17 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

O ostalih ne bi vedel kaj dosti povedat, lahko pa iz prve roke o serijski neodprti Hondi l. 98: zelo vzdrzljiv motor, pije okoli 4, 5 pri tezki desni roki, dobre bremze, zelo udobna (600 km brez panike, driver velik 186 cm), veliko prostora za prtljago, dovolj velik tank (18l-guess so).

Malo manj sportna (beri: eventuelno pri polaganju podrsajo skorni, ker so tacke ful pri tleh) od ostalih.

Probaj se vsest gor - jaz nikoli ne bi mogu vozis aprilie, ker mi ne ustreza polozaj na sedezu..

hlajenje je ful vazno in je pri hondi OK - tudi do paga (110 kmh - skoraj ful gas) je slo brez problemov, celo cez Kapelo!

ce rabis vzdrzljiv motor brez vecjih stroskov, je OK. Baje se modelov od 98 dalje ne da odpirat, ker so blokirani elektronsko (baje!...- po besedah delta teama...)

Glede performansa pa razocaranje, se pozna, da je blokiran - top speed max 130, sem ga stegnu z DTjem letnik 93! pospeski bolj svoh, ne gre rad v visje obrate, max. navor je zelo nizko - nekje 7k RPM menda..

Pa se nekaj: ni ga hujsega, kot ce mors sredi poletja motor za 14 dni na servisu pustit......

Glede gum pa to: motor je dizajniran za neke gume pac. ocitno sirsih ne rabi. sirse gume pomenijo vec kotalnega upora, kar motorju zmanjsuje moc (na yamahi DT to pomeni iz 100/90 na 120/90 cca 5 km/h manjso koncno!) ce se bojis, da zato ne bos mogu polagat al pa bo slabse lezal na cesti, slabo razmisljas - jas sem DTja s 100/90 peljal tak, da so se na robu nardili svaljki....

(Vse se da, ce se hoce...)

Speed king

Nazaj na vrh

john doe

Član

Član od: ponedeljek, 10.12.2001 16:16

Objav: 66

Objavljeno: 05 apr 2002 23:25 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

quote:

Jst sem vidu sam eno sesuto!

Thundercat

A svojo?

lp, john doe

Nazaj na vrh

thundercat

Član

Član od: sreda, 14.11.2001 13:52

Objav: 376

Kraj: Slovenija

Objavljeno: 06 apr 2002 11:36 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Ne enkrat na televiziji se je en fant ubil pa je pokazalo na tv sesuto, na oklepu pa je pisalo TZR 125 RS

Thundercat

Nazaj na vrh

ramb0

Član

Član od: torek, 19.03.2002 13:46

Objav: 65

Kraj: Albania

Objavljeno: 09 apr 2002 09:46 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

quote:

A svojo?

lp, john doe

kaj svojo? yamaho? - da; hondo - ne, samo sem jo kr dolgo "spremljal"...

---

ce je slucajno mislen tisti fant iz maribora, ki se je pri pesniskem rondoju razklal pod belim golfom, vam sporocam, da je vozil tzrko in da se kr dalje zivi (eni majo pac vec zivljenj...)... od takrat dalje nekoliko bolj umirjeno, ceprav baje spet "vozi"....

Speed king

Nazaj na vrh

thundercat

Član

Član od: sreda, 14.11.2001 13:52

Objav: 376

Kraj: Slovenija

Objavljeno: 09 apr 2002 16:22 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Jst nisem mislil tistega ki je šu pod avto(golf) na vstopu na avtocesto - čeprav je vozu tzr-jko!

Mislu sem na enga mislim da je v Lj. pred 3 leti čelno prletu, ma na žalost ni preživu!

Thundercat

Nazaj na vrh

Grillz

Član

Član od: torek, 11.12.2001 20:39

Objav: 269

Kraj: Ljubljana

Objavljeno: 04 jun 2002 08:54 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Prejle sem zasledu, da se NSR-ka zvrti do 150 km/h.

Jest mam blokirano pa se povlece nakje do 120-pol pa pocas proti 130.

AS-u so rekl da ce se dajo blokade ven je potrebno zamenjat zadnji zobnik ker so drugace razlike v koncni minimalne, sem pa vidu v neki hrvaski reviji (letnik 94), da se odprta z okol 35-36 KM zavrti do prek 170 km/h.

Nazaj na vrh

Tetsuya

Član

Član od: četrtek, 30.05.2002 19:18

Objav: 55

Kraj: Celje

Objavljeno: 04 jun 2002 19:24 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Imam Aprilio, vendar bom poskušal bit čimbolj objektiven.

Pohvale:

- pospešek

- hitrost (180 km/h) brez predelav, zablokirana (130 km/h)

- gume, sprednja zavora

- poraba (5,5 l ) če ga ne tišiš skoz do konca

- dizajn

Graje:

- drža je precej ležeča, zato na dolgih vožnjah roke kar trpijo ( mene sicer to ne moti, veliko pa se jih glede tega pritožuje ).

- prtljage nimaš dat kam drugam kot v nahrbtnik, tega pa seveda na rame, tak da maš pol še dodatno obremenitev ( delna rešitev je sicer tank torba, kar pa te spet dodatno udari po žepu ).

- če hočeš prizanesti sebi in sopotniku, se ne pelta več kot 70-100 km.

- zadnja zavora ti že ob vsakem malo močnejšem dotiku odnese zadnjo gumo.

Povzetek:

Če se voziš sam in brez večje prtljage je vožnja preprosto užitek, v nasprotnem primeru se pripravi na muke.

LP

Nazaj na vrh

dunker

Član

Član od: nedelja, 19.05.2002 0:24

Objav: 370

Kraj: Železniki

Objavljeno: 13 jun 2002 22:18 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Fantje, spet obujam tole temo z enim vprašanjem...

A ti vaši podatki o končni hitrosti (Honda NSR = 150km/h, Aprilia RS 170km/h, Cagiva 180km/h) veljajo za odblokirane 11kW različice, ki bi jih lahko vozil tudi jaz (če bi imel izpit), ali pa so to močnejše izvedenke, naprimer Cagiva Mito 7 Speed 23kW?

Nazaj na vrh

lpeter1

Novinec

Član od: sobota, 12.01.2002 23:53

Objav: 45

Objavljeno: 13 jun 2002 22:58 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

To morjo bit odblokirane mašine ker noben motor 125 tudi če je dirkalen uradno ne gre več kot 130.

Nazaj na vrh

Tomosaki

Član

Član od: sreda, 12.06.2002 4:11

Objav: 94

Kraj: Slovenia

Objavljeno: 14 jun 2002 00:24 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Montiranje širšega kolesa ti odsvetujem, saj ni nobene razlike v legi kot s serijskim. Vbistvu je slabša, kar se še posebej pozna pri zaviranju, ko imaš občutek, da zadnje kolo kar nekam sili po svoje. Tovarnarji so pač strokovnjaki, torej vedo zakaj tako. Glede racionalnega nakupa pa: šparaj še malo, pa boš si lahko kupil Kawasakija ER-5 Twisterja al pa GPZ 500. Vsaj nekaj spodobnega namesto dragih prdalic. Mislim, da bojo zdaj oba začeli prodajat v verziji z 34Kw. To so 4-taktni motorji in s njimi ni nobenih stroškov. Še vedno pa je tu tudi odličen (vsaj tako sem slišal)ZZR-250, ki po stroških in po hvaležnosti nahčije vsakega predragega dvotakterja. Okej končna je res 171 km/h, ampak kje boš pa šou več? Če se misliš po avtocesti vozit z motorjem pol si motorja raje sploh ne kupuj, ker je škoda dnarja. Če pa že vztrajaš pri adrenalinski vožnji si pa lahko omisliš še DynoJet pa lahko s njim greš 190. Samo sej pravim, brezveze.

Dajmo nekaj rečt, dajmo rečt, eni so že rekli, drugi še bojo rekli, samo dajmo nekaj rečt!

Nazaj na vrh

Grillz

Član

Član od: torek, 11.12.2001 20:39

Objav: 269

Kraj: Ljubljana

Objavljeno: 17 jun 2002 21:01 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Sej sm reku blokirana NSR gre 120, blokirana RS baje da gre po stevcu 130-135, za mitota pa nebi vedu. Vem sam da odblokiran leti k prasica ker en z lucky strike barvo vsake tolk kr pade mim po trzaski.

_________________

Problemi so, problemi bojo, klinc jih gleda!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Racing

Član

Član od: sreda, 25.04.2001 21:12

Objav: 227

Kraj: Kobarid

Objavljeno: 18 jun 2002 09:48 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Grillz je napisal:

Sej sm reku blokirana NSR gre 120, blokirana RS baje da gre po stevcu 130-135, za mitota pa nebi vedu. Vem sam da odblokiran leti k prasica ker en z lucky strike barvo vsake tolk kr pade mim po trzaski.

Ja sam Lucky Strike barve so imele starejse razlicice (mislim da do 94 leta), ki pa nimajo 11kW ampak imajo tudi v prometnem ze napisanih 23 ali 27 kW! Ceprov odblokirani novejsi modeli letijo pravtako dobro, ampak vseeno manj kot starejsi odprti modeli!

_________________

Racing

Nazaj na vrh

Grillz

Član

Član od: torek, 11.12.2001 20:39

Objav: 269

Kraj: Ljubljana

Objavljeno: 18 jun 2002 21:58 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Starejsi majo 7 prestav, ta novi pa 6 sam bi se tle po moje morala pokazat razlika sam v pospesku.

_________________

Problemi so, problemi bojo, klinc jih gleda!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kocka

Novinec

Član od: četrtek, 08.08.2002 19:01

Objav: 42

Kraj: obala

Objavljeno: 08 avg 2002 19:24 Zadeva: nakup 125ke

--------------------------------------------------------------------------------

Nameravam kupit 125cc motor.

Naj počakam pomlad al se mi bol splača tdej kupit?(iz druge roke)

Na kaj bi mogu pazit pri nakupu, da ne pripeljem domov motorja, ki bo potem več časa na servisu kot na cesti?

Kot motor pa sem neodločen med Cagivo Mito, Cagivo Planet, Aprilia RS 125(vaša mnenja)?

Sem pa iz obale.

Nazaj na vrh

SBN

Član

Član od: nedelja, 17.02.2002 17:18

Objav: 158

Kraj: Slovenia

Objavljeno: 08 avg 2002 19:30 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

V arhivu je veliko tem v tej smeri. Malo prebrskaj, če ne te bodo admni "zaklenili"

_________________

Ni važno kaj - važno da je Bandit !!!!!

Nazaj na vrh

Rok

Vseved

Član od: torek, 15.05.2001 8:27

Objav: 1089

Kraj: Burkina Faso (Upper

Objavljeno: 08 avg 2002 20:12 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

ODGOVOROV V ARHIVU MNOGO

KUPI JESENI, PRODAJ SPOMLADI

Nazaj na vrh

Sanda7

Član

Član od: nedelja, 21.10.2001 12:33

Objav: 389

Kraj: Rakek,SLO

Objavljeno: 08 avg 2002 20:54 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Če hočeš kupiti dober motor poznam enga lastnika rs125 letnik 00 ali 01 ne vem natančno kateri letnik je,garantiram ti da ga je pob pazu 100na uro in ga ni nikol zvrnu,meni se da ga bo prodal in kupil močnejšega,lahko se kontaktiraš direkt na njega on je na forumu Tatsuya,normalno saj vozi model Harade.

_________________

sanda LIVE TO RIDE

Nazaj na vrh

igralec

Član

Član od: četrtek, 18.07.2002 21:50

Objav: 172

Kraj: Ljubljana - Novo Polje

Objavljeno: 08 avg 2002 21:10 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

jest tud vozim harada replico, sam da je 50

_________________

Nazaj na vrh

Rok

Vseved

Član od: torek, 15.05.2001 8:27

Objav: 1089

Kraj: Burkina Faso (Upper

Objavljeno: 08 avg 2002 21:26 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

igralec je napisal:

jest tud vozim harada replico, sam da je 50

Vseeneno bolj kot 0, uživa.

Nazaj na vrh

dunker

Član

Član od: nedelja, 19.05.2002 0:24

Objav: 370

Kraj: Železniki

Objavljeno: 08 avg 2002 21:31 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Rok je napisal:

Vseeneno bolj kot 0, uživa.

Rok, ko si tale stavek pisal, pa ni bil tvoj dan, kajne?

Nazaj na vrh

kocka

Novinec

Član od: četrtek, 08.08.2002 19:01

Objav: 42

Kraj: obala

Objavljeno: 08 avg 2002 23:18 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Sem malo nazaj pogledal, še kar informacij!

Najslabša plat so okvare in serviserji,

Upam da bom mel srečo in najdu koga ki je motor vzdrževal

Do kakšnega letnika in kake cene se splača kupovat??

Nazaj na vrh

Grillz

Član

Član od: torek, 11.12.2001 20:39

Objav: 269

Kraj: Ljubljana

Objavljeno: 09 avg 2002 00:27 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Kokr je ze Rok reku kupi jeseni.

Kok pa mislis dat za motor?

Od teh treh bi izbral planeta ce bi v izbiro vkljucu se NSR pa najbrz ves kaj.

_________________

Problemi so, problemi bojo, klinc jih gleda!

Nazaj na vrh

kocka

Novinec

Član od: četrtek, 08.08.2002 19:01

Objav: 42

Kraj: obala

Objavljeno: 09 avg 2002 08:45 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Kaj misliš se bi dalo ked dobit za 600000?

Kvotacije na Tuttomoto so take:

-aprilia rs 125 l.99 600000

-cagiva mito l.99 556100

-honda nsr 125 r l.95 295000

Tukaj pa ne vem kake so cene in kaj bi dobu za 600000, če ne pa bo mogu še oče kaj prispevat Samo on bi hotu kakega enndurota!

Nazaj na vrh

Grillz

Član

Član od: torek, 11.12.2001 20:39

Objav: 269

Kraj: Ljubljana

Objavljeno: 09 avg 2002 15:23 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

2 ali 3 leta staro cagivo planet je frend dobil za 650k SIT.

Ce da fotr se kej zravn lahko dobis tut novo. Konc sezone cene 125k padejo pod 900k SIT.

Zgubis pa veliko manj ce kupis rabljeno samo pazi kaj boš kupoval-vse je zgonjeno do amena.

_________________

Problemi so, problemi bojo, klinc jih gleda!

Nazaj na vrh

kocka

Novinec

Član od: četrtek, 08.08.2002 19:01

Objav: 42

Kraj: obala

Objavljeno: 09 avg 2002 16:04 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Sej kako bi vidu če ga je prejšnji lastnik prav držal?

Vem da jih noben ne špara

Nazaj na vrh

kocka

Novinec

Član od: četrtek, 08.08.2002 19:01

Objav: 42

Kraj: obala

Objavljeno: 09 avg 2002 16:09 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

cene katerih motorjev padejo pod 900000??

Nazaj na vrh

Grillz

Član

Član od: torek, 11.12.2001 20:39

Objav: 269

Kraj: Ljubljana

Objavljeno: 09 avg 2002 16:13 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Kaj gledat pri rabljenem motorju si poglej med "članki in nasveti->vsega po malem".

Cene padejo RS 125, NSR 125, za cagive pa nebi vedu, ker imajo prodajo 125k zelo v qrcu.

_________________

Problemi so, problemi bojo, klinc jih gleda!

Nazaj na vrh

kocka

Novinec

Član od: četrtek, 08.08.2002 19:01

Objav: 42

Kraj: obala

Objavljeno: 09 avg 2002 16:22 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

V salomonovem oglasniku sm vidu da prodajajo RS 125 za 899 nove, samo nimam tolko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enduraš

Član

Član od: sobota, 10.08.2002 21:33

Objav: 135

Kraj: LJ

Objavljeno: 10 avg 2002 21:42 Zadeva: nasvet

--------------------------------------------------------------------------------

Živjo vsem !

Jaz sem nov v svetu motorjev ,ampak tolk pa vem da se cagive skoz kvarjo zato jih kar pozabte . Od cestnih je najbolš kupt RS125 al pa še bolš ... NSR125 . Če te zanimajo endure DT125 rula ,ETX mal manj ,kmx pa še manj

mejte se

_________________

Don't live on the edge, drive over it!

Nazaj na vrh

enduraš

Član

Član od: sobota, 10.08.2002 21:33

Objav: 135

Kraj: LJ

Objavljeno: 11 avg 2002 13:36 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Nov sem v svetu motorjev ,ampak tolk pa vem o njih ,da lohk dam par nasvetov.

1. NE kupi cagive -bo več na servisu kot na cesti

2.Aprilia je OK

3.Yamaha je boljša

4.Če hočš 125 cestnega ,kup RS al pa NSR (rajši NSR)

5.kup enduro!

GOT IT?

_________________

Don't live on the edge, drive over it!

Nazaj na vrh

simonsi

Novinec

Član od: petek, 29.03.2002 23:03

Objav: 14

Objavljeno: 11 avg 2002 15:42 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Kupi Gilero KK ali SPO2.

Letnik 90-93 200000-3000000 +generalna 120000 pa seboš vozil z lepim ne preveč zastarelim motorjem dolgo časa blizu 170kmh za relativno malo denarja. Pa fajn je če ma sesanje v karter, to konje da.

Nazaj na vrh

Grillz

Član

Član od: torek, 11.12.2001 20:39

Objav: 269

Kraj: Ljubljana

Objavljeno: 11 avg 2002 16:12 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Če že Gilero pol CX 125, ceprav ne vem kako se pelje in kaksni so stroski sam je pa lepa.

_________________

Problemi so, problemi bojo, klinc jih gleda!

Nazaj na vrh

Sanda7

Član

Član od: nedelja, 21.10.2001 12:33

Objav: 389

Kraj: Rakek,SLO

Objavljeno: 12 avg 2002 14:25 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Če je pa ta motor lep ,potem sem pa jaz miss sveta

_________________

sanda LIVE TO RIDE

Nazaj na vrh

Grillz

Član

Član od: torek, 11.12.2001 20:39

Objav: 269

Kraj: Ljubljana

Objavljeno: 12 avg 2002 16:19 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

V čast mi je spoznat miss sveta.

Men je lep zato k je cist neki drugačnga kot druge 125-ke.

Pa se mal je podoben eni avstralski zadevi (Hunwick Hallam al neki tazga).

_________________

Problemi so, problemi bojo, klinc jih gleda!

Nazaj na vrh

melandri

Član

Član od: ponedeljek, 29.07.2002 23:04

Objav: 103

Kraj: Majšperk

Objavljeno: 12 avg 2002 16:36 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

jaooo Grillz! kaj maš to za eno stvar, raje vozim mz-ja kot tole! Je mz veliko lepši!

Nazaj na vrh

Grillz

Član

Član od: torek, 11.12.2001 20:39

Objav: 269

Kraj: Ljubljana

Objavljeno: 12 avg 2002 17:33 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Ma vi nimate okusa.

Ajde no striha ni taprava motor je pa cist lep.

_________________

Problemi so, problemi bojo, klinc jih gleda!

Nazaj na vrh

Jason

Član

Član od: sobota, 14.07.2001 1:30

Objav: 117

Kraj: Kranj

Objavljeno: 12 avg 2002 18:13 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Gilera CX mi je všeč. Verjetno parav zaradi nenavadnosti.

Mi pa tak - bolj protorip zgleda. Koliko pa so jih sploh naredili in kdaj se je prodajala. Ja že kdo videl kakšno v živo? Mogoče v SLO?

Nazaj na vrh

Racing

Član

Član od: sreda, 25.04.2001 21:12

Objav: 227

Kraj: Kobarid

Objavljeno: 12 avg 2002 18:15 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Jason je napisal:

Gilera CX mi je všeč. Verjetno parav zaradi nenavadnosti.

Mi pa tak - bolj protorip zgleda. Koliko pa so jih sploh naredili in kdaj se je prodajala. Ja že kdo videl kakšno v živo? Mogoče v SLO?

Imel jo je en frend iz Vipave (mislim da s tam), meni osebno full grd motor, ki pa je res sel kakor se gre....tam okrog 200km/h mislim da mu je bila koncna hitrost....je pa malo nenavadne oblike So pa to zelo stari motorju, mislim da tam okrog 85-90

_________________

Racing

Nazaj na vrh

Grillz

Član

Član od: torek, 11.12.2001 20:39

Objav: 269

Kraj: Ljubljana

Objavljeno: 12 avg 2002 18:19 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

V oglasniku 1.8.2002 je en letnik 93 z 11.000km za 210.000.

_________________

Problemi so, problemi bojo, klinc jih gleda!

Nazaj na vrh

kocka

Novinec

Član od: četrtek, 08.08.2002 19:01

Objav: 42

Kraj: obala

Objavljeno: 12 avg 2002 22:28 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Kaj pa kolko gre Aprilia ETX??

Kolko stane registracija in zavarovanje??

Nazaj na vrh

Grillz

Član

Član od: torek, 11.12.2001 20:39

Objav: 269

Kraj: Ljubljana

Objavljeno: 12 avg 2002 22:36 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Jst sem lani za registracijo in zavarovanje dal neki cez 30 oz. skor 40k SIT (ne spomnim se cist tocno) samo, da takrat se ni bilo nalepke.

Aja, pa registrsko sem dal po naročilu delat.

_________________

Problemi so, problemi bojo, klinc jih gleda!

Nazaj na vrh

dunker

Član

Član od: nedelja, 19.05.2002 0:24

Objav: 370

Kraj: Železniki

Objavljeno: 12 avg 2002 22:50 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Tale Gilerca je pa res nekej posebnga. In ne morte rečt da ni (abstraktno) lepa!!!

Prav fleten NLP mi zgleda.

Nazaj na vrh

kocka

Novinec

Član od: četrtek, 08.08.2002 19:01

Objav: 42

Kraj: obala

Objavljeno: 13 avg 2002 10:16 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

O TDR se tudi čuje same pohvalne besede,je vse to res kar se čuje, je res tako dober motor??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.:Vince:.

Novinec

Član od: torek, 16.07.2002 12:42

Objav: 38

Objavljeno: 13 avg 2002 10:31 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Če že cestko potem NSR-ko. Če hočeš že ob prvem motorju spoznat pekel na zemlji potem pa kako aprilio ipd. italijansko sranje.

Kolega in sošolc imata aprilio (stari sta 3 mesece in 1 leto) lepo "negovani", še po dežju ne vem če sta se kdaj vozila , nobene predelave, vse original.

Obema je že 2×elektroniko hudič vzel, skoz se vozita brez luči, motor je treba vedno vžigat na "rinjenje" nič ne dela kot bi moralo. Modela se več kot 30km od doma ne upata odpravit ker dobro vesta da se bo tačas na poti že kaj polomilo. Moj Suzuki ma 18.000km po raznoraznih površinah na res vseh možnih razdaljah (tud do 600km na dan) in je vožen po načelu "v ovinku bočno drsenje obvezno". MOTOR DELA KOT URCA...bolje ne bi mogel!!!

Torej naj še kdo reče da japonci niso japonci

italijani pa italijani

LP

Vince

_________________

Zaston se še mačka ne gon!!!

Nazaj na vrh

.:Vince:.

Novinec

Član od: torek, 16.07.2002 12:42

Objav: 38

Objavljeno: 13 avg 2002 10:36 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Glede 125 endur pa po mojih izkušnjah tako:

Pri Kawi KMX125, Suziju DR125 in Yami TDR125 se skor ne da zafrknit. Za Suzukija sem se jaz odločil predvsem zato ker je 4T in nima tistega posmehljivo in nebogljeno otročjega glaska. Pa tud na splošno daje vtis večjega motocikla (že kar nekajkrat je bil "obtožen" 600-tih ccm).

_________________

Zaston se še mačka ne gon!!!

Nazaj na vrh

kocka

Novinec

Član od: četrtek, 08.08.2002 19:01

Objav: 42

Kraj: obala

Objavljeno: 13 avg 2002 10:55 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Kašen motor pa maš VInce??

Po tvojih opisih je ta tvoj model vredu?

Tudi sam sem že skoraj opustil misel na športni motor

Lahko bi si eno TDRko vzel

Nazaj na vrh

Grillz

Član

Član od: torek, 11.12.2001 20:39

Objav: 269

Kraj: Ljubljana

Objavljeno: 13 avg 2002 11:58 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Jst sem slisu da nikamor ne gre, ampak itak vse 125-ke nikamor ne grejo, je pa sigurno najboljsi za daljse relacije.

_________________

Problemi so, problemi bojo, klinc jih gleda!

Nazaj na vrh

kocka

Novinec

Član od: četrtek, 08.08.2002 19:01

Objav: 42

Kraj: obala

Objavljeno: 13 avg 2002 15:19 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Sej ne rabim več kot 125km/h

Pa kak je ta motor od Vinca??

Nazaj na vrh

Grillz

Član

Član od: torek, 11.12.2001 20:39

Objav: 269

Kraj: Ljubljana

Objavljeno: 13 avg 2002 15:43 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Enduro.

Je pa moja Honda narejena v Italiji ( ), vse kar je bilo z njo narobe je pa to da sem ostal brez enega šraufa pri zadnjem ročaju pa ena od sprednih luči ma kontakte slabe.

_________________

Problemi so, problemi bojo, klinc jih gleda!

Nazaj na vrh

INAJ

Novinec

Član od: ponedeljek, 12.08.2002 21:05

Objav: 3

Kraj: dol pri ljubljani

Objavljeno: 13 avg 2002 22:55 Zadeva: KUPI PAMETNO!!

--------------------------------------------------------------------------------

Jaz vozim CAGIVO mito in sm nad no zelo zadovoljen. Je najhitrejša med 125 kam in ma najbolše pospeške. Glede lege pa dud se da full zalagat tko da nč slabo kt tamočni mrs ker je slabi!!!

Glede mašine ja pa zelo občutliva na 10 000 je treba menjat bat al pa kak kilometr prej odvisn kako vozš in tako neki malga od nje!!!

pometno kupi!!!

Nazaj na vrh

kocka

Novinec

Član od: četrtek, 08.08.2002 19:01

Objav: 42

Kraj: obala

Objavljeno: 13 avg 2002 23:01 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Tukaj je vse čudno, eni pravijo da jim RS125 dobro služi, eni da je zanič Tako še za vse druge 125 razen za TDR

Kolko gre Suzuki DR??

Nazaj na vrh

melandri

Član

Član od: ponedeljek, 29.07.2002 23:04

Objav: 103

Kraj: Majšperk

Objavljeno: 13 avg 2002 23:11 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Inaj kaj si novo kupil? Če ja kje? Koliko ti gre, kaj si dal nanjo?Si že peljal rs125, primerjava z njim, bolše in slašbše lastnosti?

Nazaj na vrh

.:Vince:.

Novinec

Član od: torek, 16.07.2002 12:42

Objav: 38

Objavljeno: 14 avg 2002 08:46 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Suzuki DR 125 je enduro...mogoče si že videl DR 350 ali DR 650, ki sta bolj "zastopana" vendar še vseeno po mojem kar premal.

Je 4T, zračno hlajen (kljub temu ga je "nemogoče" pregret!!!), 15-16PS ko odpreš zračni filter (prav bedna in lahko odstranljiva blokada brez dodatnih stroškov), el. vžig, domet z enim rezervoarjem goriva je okoli 300km (lahko tudi več), OK ima slabost-bobnaste zavore zadaj (vendar grabi isto kot enobatna čeljust na disku pri ostalih 125), sprednja zavora-disk z enobatno čeljustjo (nekaj povprečnega). V bistvu je delovni stroj v pravem pomenu besede...neuničljiv...še nikoli nisem imel ene piz.arije z njim (razen pred enim mesecem ko sem ga čelno počil v škarpo...vendar je z novim sprednjim koncem sedaj še boljši (boljše zavore in vzmetenje)).

Glede moči:na nobenem potovanju z njim me še ni bilo potrebno posebej čakat (ponavadi hodim na fure z bratom-kawa KLE500 in kolegom-kawa ZZR250). Včasih dobim celo kritike da preveč norim. Tud na vsakdanjih vožnjah so mi vsi avtomobili na cesti v napoto vendar najbrž sami veste kako je prehitevat s 125 ccm...ampak tud to gre z malo vztrajnosti.

Hitrost-na avtocesti povprečno okoli 110, max do sedaj je šlo 140. Sicer pa KDO HUDIČA SE SPLOH VOZI Z MOTORJEM PO AVTOCESTI???????

_________________

Zaston se še mačka ne gon!!!

Nazaj na vrh

kocka

Novinec

Član od: četrtek, 08.08.2002 19:01

Objav: 42

Kraj: obala

Objavljeno: 14 avg 2002 22:53 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Še eno vprašanje za lastnike Viragota(125),kolko gre??

Nazaj na vrh

Val46ossi

Novinec

Član od: sreda, 14.08.2002 14:13

Objav: 5

Objavljeno: 16 avg 2002 13:56 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Ce hoces poglej se yamaho tdr125 ... je kar kvalitetna 125, udobna, odprta ima dost rezerve za kako prhitevanje... skatka je vecnamenska. Pa se, ce bos kupoval rabljeno 125ko, bos verjetno lazje dobil kako res ohranjeno kot pa 125 sportaka. Ce te zanimajo detajli pa uprasi koga na forumu ki jo ima, oz poglej na net, ali pa vprasaj prodajalca. Koncno za viragota125 ne vem, jo je pa imel en moj prijatelj, pa se jo je navelicu prec. Enkrat je u sali rekel, da mora tiscati do konca, ce se zeli peljati na regionalki v skladu s predpisi:). Meni osebno je virago125 kr vsec mogoce ima res premalo rezerve v moci, ki ti vcasih zelo prav pride.

Nazaj na vrh

Sanda7

Član

Član od: nedelja, 21.10.2001 12:33

Objav: 389

Kraj: Rakek,SLO

Objavljeno: 16 avg 2002 14:50 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Kocka,en pameten nasvet,če kupuješ 125 kupi Yamaho tdr,ne bo ti žal,viraga 125 je totalen jajc leti 100kmh če je pa full klanc na vzdol pa celo 110 kmh.Po mojih izkušnjah,ki jih je veliko ti toplo priporočam TDR.Sama sem imela kar nekaj TDR in z njimi sem bila na Češkem,Slovaškem in po celi SLO.Vozila sem tudi RS125,vendar bi imela rajši 5 let staro tdr kot pa novo rs125.TDR je zakom med 125,leti 130kmh in tudi če sta 2 na motorju se skoraj ne pozna razlike,jaz sem imela eno tdr z odprto blokado(avspuh)in je letela 155kmh.Če imaš pa v mislih virago 125,to misel kar opusti s tako brzino,ki jo razvije še šleparja ne moreš stisnit,rajš mam kolo kot virago 125.Pa hitro kaj nabavi dokler je še vremena kaj.

_________________

sanda LIVE TO RIDE

Nazaj na vrh

Sanda7

Član

Član od: nedelja, 21.10.2001 12:33

Objav: 389

Kraj: Rakek,SLO

Objavljeno: 16 avg 2002 14:54 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Grillz je napisal:

V čast mi je spoznat miss sveta.

Men je lep zato k je cist neki drugačnga kot druge 125-ke.

Pa se mal je podoben eni avstralski zadevi (Hunwick Hallam al neki tazga).

No ja vsak ima svoj okus,na srečo. Te miss pa ne boš nikoli videl

_________________

sanda LIVE TO RIDE

Nazaj na vrh

kocka

Novinec

Član od: četrtek, 08.08.2002 19:01

Objav: 42

Kraj: obala

Objavljeno: 16 avg 2002 16:18 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Ja sej verjetno bom TDR vzel

Do katerega letnika pa se zplača kupit TDRko??Pa za kak dnar bi kako pametno dobil??

Na obali se da furat motor celo leto, samo da ni burje, pa malo sonca tudi pozimi ne škodi

Sej je vsako leto nova miss js pa sem še mlad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rocker65

Novinec

Član od: petek, 09.08.2002 11:32

Objav: 15

Objavljeno: 16 avg 2002 17:52 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

kocka je napisal:

Še eno vprašanje za lastnike Viragota(125),kolko gre??

Mene pa mal bolj zanima za korejska chopper-a Daelim Daystar al Hyosung 125? Ima kdo kakšne izkušnje z njima? Ne vem katerega od nih bi kupil - pomagajte prosim...

_________________

For Those About To Rock -We Salute You!

Nazaj na vrh

Sanda7

Član

Član od: nedelja, 21.10.2001 12:33

Objav: 389

Kraj: Rakek,SLO

Objavljeno: 16 avg 2002 18:03 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Če bi jo kupavala jaz bi gledala nad letnik 98,pa okol 600.000sit bi dala zanjo.

_________________

sanda LIVE TO RIDE

Nazaj na vrh

kocka

Novinec

Član od: četrtek, 08.08.2002 19:01

Objav: 42

Kraj: obala

Objavljeno: 16 avg 2002 20:28 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Kako pa naj vidim če je vse v redu na motorju??

Nazaj na vrh

Val46ossi

Novinec

Član od: sreda, 14.08.2002 14:13

Objav: 5

Objavljeno: 16 avg 2002 23:00 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Moj prijatelj je kupil daelima. Mislim da 1 leto starega... ga bom vprasal ko ga vidim, dal je 4200dm.Stvar je udobna, koncna je mislem da 105. Rekel je, da je primeren bolj za short trip in ne za kake dolge ture, ker je pac malo prepocasen in premalo mocan (morebitno prehitevanje). Zaradi istega razloga je tudi bolje ce se pelje na njemu en sam, in ne 2 poleg niju pa se "kup" prtljage. Zaenkrat tudi se ni mel nobenih problemov z njim, tko da ..... Stvar funkcionira;

Nazaj na vrh

melandri

Član

Član od: ponedeljek, 29.07.2002 23:04

Objav: 103

Kraj: Majšperk

Objavljeno: 18 avg 2002 02:12 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Če boš kupil, potem vzami daelim-a, ga je imel kolega in ni slab motor!

lep pozdrav!

Nazaj na vrh

kocka

Novinec

Član od: četrtek, 08.08.2002 19:01

Objav: 42

Kraj: obala

Objavljeno: 18 avg 2002 05:50 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Zdej sta v planu samo Planet al TDR

Takoj ko nardim izpit,mogoče že pred šolo

Nazaj na vrh

rocker65

Novinec

Član od: petek, 09.08.2002 11:32

Objav: 15

Objavljeno: 18 avg 2002 06:57 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Danes grem gledat Daelim-a in ga bom mogoče kupil. Vendar me zanima Hyosung Aquila 125 ki ima zelo lepo obliko a še nisem nobenga videl da bi ga peljal. Zgleda da res vsi Daelima kupujejo in jzst ga bom tud .

_________________

For Those About To Rock -We Salute You!

Nazaj na vrh

rocker65

Novinec

Član od: petek, 09.08.2002 11:32

Objav: 15

Objavljeno: 18 avg 2002 21:13 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

.:Vince:. je napisal:

Suzuki DR 125 je enduro...mogoče si že videl DR 350 ali DR 650, ki sta bolj "zastopana" vendar še vseeno po mojem kar premal.

Je 4T, zračno hlajen (kljub temu ga je "nemogoče" pregret!!!), 15-16PS ko odpreš zračni filter (prav bedna in lahko odstranljiva blokada brez dodatnih stroškov), el. vžig, domet z enim rezervoarjem goriva je okoli 300km (lahko tudi več), OK ima slabost-bobnaste zavore zadaj (vendar grabi isto kot enobatna čeljust na disku pri ostalih 125), sprednja zavora-disk z enobatno čeljustjo (nekaj povprečnega). V bistvu je delovni stroj v pravem pomenu besede...neuničljiv...še nikoli nisem imel ene piz.arije z njim (razen pred enim mesecem ko sem ga čelno počil v škarpo...vendar je z novim sprednjim koncem sedaj še boljši (boljše zavore in vzmetenje)).

Glede moči:na nobenem potovanju z njim me še ni bilo potrebno posebej čakat (ponavadi hodim na fure z bratom-kawa KLE500 in kolegom-kawa ZZR250). Včasih dobim celo kritike da preveč norim . Tud na vsakdanjih vožnjah so mi vsi avtomobili na cesti v napoto vendar najbrž sami veste kako je prehitevat s 125 ccm...ampak tud to gre z malo vztrajnosti.

Hitrost-na avtocesti povprečno okoli 110, max do sedaj je šlo 140. Sicer pa KDO HUDIČA SE SPLOH VOZI Z MOTORJEM PO AVTOCESTI???????

Tole glede DR-ja kar sem povdaru rdece ne verjamem. Moj brat ga ma letnik 98 in mu ne gre več kot 100. Ok če ga res pritisneš dobiš v 4. prestavi noter 100-tko, ko pa šaltaš naprej v 5. števc mogoč prleze na 105, pol mu pa zmanka sape. 6. prestava je brez veze. Prosim Vince-a za komentar. Glede zracnega filtra je preveru in ni nc kar bi se dal odstrant. Probu je celo dol vzet gobico (filter), pa je stvar zanemarljivo boljša. Si še kej druga nardil?

PS Vince ker letmik maš, pa kolk si dal zanj?

_________________

For Those About To Rock -We Salute You!

Nazaj na vrh

.:Vince:.

Novinec

Član od: torek, 16.07.2002 12:42

Objav: 38

Objavljeno: 19 avg 2002 08:24 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Moj je letnik 2000 in sem zanj dal 600.000sit-kupljen je bil nov! Najprej me zanima če si EL. VŽIG z rdečo označu po pomoti ali ma res še kickstarter

No ne vem a so v 2 letih tolk spremenil ta motor (baje da ne). Če dvomiš o blokadi se lahko enkrat dobiva pa ti pokažem kako to zgeda ko sedež daš dol. Je pa res da dokler ne odstraniš blokade je moč precej manjša. To da me ni treba na nobeni furi posebej čakat skor ne vem kako bi ti dokazal...pač sej men je vseen al vrjameš al ne...itak nimam nič od tega tud če ne

Glede končne hitrosti je tko da tistih max. 140 sploh nisem sam vidu na števcu ker je pač skale zmanjkalo, ampak mi je potem brat povedal ker je za mano vozu.

Če maš še kako vprašanje kar...

LP

Vince

_________________

Zaston se še mačka ne gon!!!

Nazaj na vrh

rocker65

Novinec

Član od: petek, 09.08.2002 11:32

Objav: 15

Objavljeno: 19 avg 2002 10:30 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Moj je letnik 2000 in sem zanj dal 600.000sit-kupljen je bil nov! Najprej me zanima če si EL. VŽIG z rdečo označu po pomoti ali ma res še kickstarter

No ne vem a so v 2 letih tolk spremenil ta motor (baje da ne). Če dvomiš o blokadi se lahko enkrat dobiva pa ti pokažem kako to zgeda ko sedež daš dol. Je pa res da dokler ne odstraniš blokade je moč precej manjša. To da me ni treba na nobeni furi posebej čakat skor ne vem kako bi ti dokazal...pač sej men je vseen al vrjameš al ne...itak nimam nič od tega tud če ne

Glede končne hitrosti je tko da tistih max. 140 sploh nisem sam vidu na števcu ker je pač skale zmanjkalo, ampak mi je potem brat povedal ker je za mano vozu.

Če maš še kako vprašanje kar...

Ja pomota. Itak da ma el. starter. Kick je možen le kot dodatna oprema.

To glede filtra bi te prosu, da bolj natančno opišeš. Vzameš sedež dol, odpreš pokrov v katerem je filter in zagledaš filter..... filter kot filter .... wat da fak den??????

lp

_________________

For Those About To Rock -We Salute You!

Nazaj na vrh

mslapn1

Novinec

Član od: petek, 04.01.2002 22:44

Objav: 18

Kraj: Kamnik

Objavljeno: 21 avg 2002 22:32 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Kupi APRILIO RS 125

_________________

Matej

Nazaj na vrh

.:Vince:.

Novinec

Član od: torek, 16.07.2002 12:42

Objav: 38

Objavljeno: 21 avg 2002 22:56 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

...in si uniči dve leti življenja z italijanom

_________________

Zaston se še mačka ne gon!!!

Nazaj na vrh

kocka

Novinec

Član od: četrtek, 08.08.2002 19:01

Objav: 42

Kraj: obala

Objavljeno: 21 avg 2002 23:04 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Ja vsi majo proti italjanom, če se govori tolko to naokrog mora nekaj bit res

Nazaj na vrh

Grillz

Član

Član od: torek, 11.12.2001 20:39

Objav: 269

Kraj: Ljubljana

Objavljeno: 22 avg 2002 15:09 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

.:Vince:. je napisal:

...in si uniči dve leti življenja

Ne zarad italijana ampak neudobja.

_________________

Problemi so, problemi bojo, klinc jih gleda!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

mene pa zanima če se sploh splača kupovat 125cc motor za 2leti, nov al pa rablen?

kr grem izpit do 125cc delat an, zdj me pa bol zanima če se splača še zdj skutrja met pa pol čez 2leti k dobim neomejeno kupim orng motor'??????

HELP ANYONE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

novega definitivno ne. rabljenega - to je pa nekaj drugega. se da tud biznis delat, ce mas mal zilce (js je sicer niam, vidim pa pr frendu kok to laufa). ce mas kej dilerske zilice, se ti definitivno splaca. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
pozdravljeni!

pravkar sam naredil vozniski izpit za motocikel, in nameravam kupit 125ccm motocikel-oblika sport..kaj priporocate??cena ni pomembna :blush:

Kaj ti bo 125ka?

Kupi R1!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem mu nisi velik pomagu :D

Aprilia RS - hitra, oblika dirkalnega motorja

Cagiva Mito - hitra, lepe oblike ducati replica

Honda nsr - hitra, zelo vzdržljiva

pol maš pa še 4-takt

Honda cbr

Derbi Gpr

SLike si poglej na netu imena motorjev maš tko da izbira je tvoja ne spraševat drugih ker morš sam si izbrat motor ker je teb najbol ušeč. Če te bo pa kej zanimal druzga glede določenga motorja pa praši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni!

pravkar sam naredil vozniski izpit za motocikel, in nameravam kupit 125ccm motocikel-oblika sport..kaj priporocate??cena ni pomembna :blush:

Jaz prodajam Yamaha TDR125, motor je v odličnem staju in je zelo primeren za začetnika.

Še oglas:

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=47374

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!Iščem 125cc čoperčka, da je lep, mocn, pa žilav :yea2:

Imel sem daelim vt 125 l.01 in sm biu kr zadovoln z njem ampak problem je k nima moči.

Razmislam o Honda (VT) Shadow 125, Honda CA 125 Rebel in Hyosung Aquila 125

Kaj mislte?

Hvala

O.C.C. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!Iščem 125cc čoperčka, da je lep, mocn, pa žilav  :yea2:

Imel sem daelim vt 125 l.01 in sm biu kr zadovoln z njem ampak problem je k nima moči.

Razmislam o Honda (VT) Shadow 125, Honda CA 125 Rebel in Hyosung Aquila 125

Kaj mislte?

Hvala

O.C.C.  :yea2:

125 ccm čoprčki se ne razlikujejo med sabo! vsi majo prbližn enak navora & tko da če hočš mal več moči razmišli vsaj o 250ccm čoprčku (yamaha virago 250, kawasaki eliminato 252...)

drugač so pa daelimi zakon :OK: mal dnarja za VELIK motorja

me še ni razočaru (moj daystar)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni blo rečen da bo derbi 4t. Pomojem je biu to še zadnji motor od 125ccm k je 2takt. Baje da bo v evropi po letu 2007 prepovedana izdelava 2taktnih motorjev. Vozil se bomo pol še lohk sam novih ne bodo smel več delat kar pomen da jih ščasoma ne bo več na cestah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni blo rečen da bo derbi 4t. Pomojem je biu to še zadnji motor od 125ccm k je 2takt. Baje da bo v evropi po letu 2007 prepovedana izdelava 2taktnih motorjev. Vozil se bomo pol še lohk sam novih ne bodo smel več delat kar pomen da jih ščasoma ne bo več na cestah.

ja sam rabljenim bo ful cena rastla k se noben nebo hotu s 4t jajci okol vozit... :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dej to pomoje sploh ni res dej .... ni sans da bi to kej drkal ? zka to sploh dej ?

:D sploh pa kej pol pa nej nardijo TURBODIEZEL-ske motorje :D looool :D

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!