Skoči na vsebino

Nakup motorja (125cc)


mlikeb

Priporočene objave

Prejšnji mesec sem naredil izpit kategorije A1 ampak karkoli iščem je vsepovsod vse nad 11kw večina. Kaj trenutno bi se dalo dobiti največ 125ccm in do 11kw sport.

Zanima me še če se da dat na one ko so nad 11kw kake blokade gor ali nekaj da bi ga omejil, da bi bilo potem največ 11 da bi ga tako registriral in potem ...

Lep pozdrav in hvala za odgovore

Popravljeno . Popravil Ne0n
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšnji mesec sem naredil izpit kategorije A1 ampak karkoli iščem je vsepovsod vse nad 11kw večina. Kaj trenutno bi se dalo dobiti največ 125ccm in do 11kw sport.

Zanima me še če se da dat na one ko so nad 11kw kake blokade gor ali nekaj da bi ga omejil, da bi bilo potem največ 11 da bi ga tako registriral in potem ...

Lep pozdrav in hvala za odgovore

ma dej kasnih 11kw tu je za picke;) sploh pa vazno da mas u proemtni 11 za tehnični se pa ze zmens;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj lih za to da bi mel v prometni napisano 11kw. ampak ce je vec verjetno ne bo pisalo v prometni kolko bom jaz hotel. zanimame na kakšen način se da to urediti da bi pisalo v prometni 11.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej skorej vsi 125ccm motorji imajo v prometni napisan 11kW. Na tehničnem pregledu ti pa tud ne gledajo oz. morijo zarad KW. Če hočeš ti jest prodam hondo NSR k ma 11kw v prometni, pa zravn ti dam še original avspuh da bo mela res 11 kW! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej skorej vsi 125ccm motorji imajo v prometni napisan 11kW. Na tehničnem pregledu ti pa tud ne gledajo oz. morijo zarad KW. Če hočeš ti jest prodam hondo NSR k ma 11kw v prometni, pa zravn ti dam še original avspuh da bo mela res 11 kW! :OK:

Trenutno še imam namen kupiti nov motor in ker gre k koncu sezone bom verjetno počakal do Aprila 2006 :) Kaj Honda NSR ima orginal 11kw?

Popravljeno . Popravil Ne0n
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nova Cagiva Mito( model 2005 ) je 11kw , Honda CBR ( samo je 4 taktna ) , Honda NSR se da dobit da piše 11kw , kak kros .............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja itak...vsaj bl novejši letniki

sam nove ne boš najdu :D

ah kaj govoriš da se jih ne najde v trgovini 100% ........rabljeni pa mislim da za nove modeli no bo nič! novi so itaq čez miljon se mi zdi ...govorim za 2t športake

sicer CBR pa je ugodna 750k za novo in 4t motor če se ga odpre leti do 130km/h pa kaj več maybe amapk ostane 4t nevem no jst na moje mestu za 125cc splho nebi dajal dosti keša! zato imam 4t :D 125tko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v sloveniji ni v nobeni trgovini več nove nsrke a kapiraš nikjer. zadna je bla pa prodana v mbju

in to v letu 2001!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OMG CBRjke  :blink:

omg, to je proti mojmu daelimu tomos fleksr! :OK: mislm po velikosti, da ne bo meu spet kdo pripomb glede na hitrost! no če ma tole 130 km/h končno, bi ga mogoče še dohaju, sam to pooooooooooooooooooooool k se motor res segreje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

125 ccm čoprčki se ne razlikujejo med sabo! vsi majo prbližn enak navora & tko da če hočš mal več moči razmišli vsaj o 250ccm čoprčku (yamaha virago 250, kawasaki eliminato 252...)

drugač so pa daelimi zakon :OK:  mal dnarja za VELIK motorja

me še ni razočaru (moj daystar)

Ja sam nekateri še nimamo izpita za 250 :(

Pravš day star, kok pa so prbližn pa a so vzdržljivi (relacija npr. lj-lendava)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot vasaka 4t mašina...nič ........poraba je dosti manjša..........grčar z olnim tankom naredi okoli 500km jst 400km :D to so 4t če imaš rad potovanja če pa misliš sam po okolici se gonit pol si kupi 2t ...drugače hyosugn je tudi poceni nov je 800k plus zdej prideš še kit tako da bo malo več šou in potegnu če so ti všeč čoperji pol se z grčarjem meni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In še ta je bila prešvercana v Ljubljano  :D , potem pa na Ptuj  :cry: .

ja pa ni samo ena nsr-ka letnik 2001, k pol bi jo jst vozu :hmm:

mislm da jih je blo mal več :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!