Skoči na vsebino

Nakup motorja (125cc)


mlikeb

Priporočene objave

Ja sam nekateri še nimamo izpita za 250  :(

Pravš day star, kok pa so prbližn pa a so vzdržljivi (relacija npr. lj-lendava)

relacija lj-lendava brez problemov! en frend je šou z daelim daystarom iz Lj na Pelješec (700 km v eno smer) in je reku da brez problemov! je ful vzdržlijv motor, tko da res priporočam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu je za mašino bolje, da ko se enkrat ogreje na delovno temperaturo dela dalj časa, kot to da se skoz segreva, pa ohladi, pa segreva,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a torej Grilzz je bla tvoja zadnja nsr-ka v sloveniji prodana?

ker mesec pa je pol?

sorry za :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oba mata zelo mal kilometrov in zgledata lepo ohranjena, tko da kerga kol boš kupu, boš pomoje dobr kupu!

zdej se sam ti odloč, kera barva ti je lepša, pa kup!

rdeč je mal dražji zato, ker ma dodatne stranske torbe in vetrobran, drugač pa sta po ceni dost enaka!

sam oba sta ful pocen, če gledaš glede kilometrov!

najbol da greš oba pogledat, pa da vidš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

jst bi uzeu 1. opcijo (sicer mal velik km) sam je fora da pr 2. ne veš kok km ma narjenih?

sam se pozanimi kdaj so bli kej servisi delani in kok obsežni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s temi starimi zweitaktarji je hudič...met enga k se spozna na mašine in vzet tistga,ki najlepše laufa in je najmanj zgonjen... naprimer to,da ma nove gume tle nima tacga pomena,če pa vse v mašini nekej rožlja :wacko:

good luck

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja...teli vsi trije motorji so bl slaba izbira ker je vse to staro,skor 12 let,bohve kok lastnikov so že motorji zamenal,bohve za kolk so kilometri zgoljufani,bohve kok so motorji že prestal...dobr sej vse to velja tzut za 2 let star motor ampak po moje ma tok star motor velik več možnosti da se je z nejm grdo delalo in da bo prej kej hudič vzel!

Če pa že morš kej od tega vzet pa vzem prvo opcijo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

no jst bi pa kupu mitota 98 letnik...kdo prodaja nej pošle PM...pa ne u PM...looool

uglavnm če kdo prodaja al pa če kdo pozna kšnga je na netu najdu kej pametnga za dobro ceno karkol od tega in podobno please contact me :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jaz bi pa vprašal, keri motor je najbližje kroski, le da se ga da registrirat.

Naredil bom izpit za 125ccm (pri 16 letih, ne vem točno do kolk je omejitev) in zato bi vprašal, ali je kakšen motor, ki bi ustrezal pogojem, da ga lahko jaz vozim, ampak da bi se ga dalo odblokirat. Če bi se dalo, da bi bila samo zadušena kroska z lampami in papirji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej če maš tok jajc da bi vozu huso 350ccm(60KM) s paperji da ma kao 125 ccm povej bom jst frenda uprašu kok bi on to prodau k mi je neki omenju da bo letos kej močnejšga nabavu...

drugač pa kup kšnga endurca 125(kmx,DT...) usi so kr ql...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej če maš tok jajc da bi vozu huso 350ccm(60KM) s paperji da ma kao 125 ccm

:topic: moj sosolc :> ispit za A1 do 11kW vozi pa Hondo vtr :> :whistle:

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej če maš tok jajc da bi vozu huso 350ccm(60KM) s paperji da ma kao 125 ccm povej bom jst frenda uprašu kok bi on to prodau k mi je neki omenju da bo letos kej močnejšga nabavu...

drugač pa kup kšnga endurca 125(kmx,DT...) usi so kr ql...

Konji niso problem, samo to bom šele drugo leto nabavil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recimo tale yamaha dt mi je všeč.

Kaj se da recimo na njej predelat/odstranit kako blokado?

Kolko konjev ima po ne glih ekstremnem navitju (tolk da se lahko voziš, dani tko navito da zmeri kej jebe)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to boš pa največ zvedu u temi od yamahe...sej jo ni težko najdt...tud linka se mi ne da dt :P

drugač pa da ne boste mislni da je tok lahko vozt huso 60KM 2T...to mislm seveda na pesku...ker ti že šesta kople :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej je lušno sam morš use prevozt z dvema prestavama višje...če nočš skoz na zadni bit...vsaj mene je metal...pa sm se ful naprej držu...pol sm meu pa motorja pouhn kurac sm pa ustou pa na spredno se naslonu pa gasaaaa...to je pa šlo... :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mašinaje 350ccm v prometni pa piše 11kw pa te fore...tko da se voz z izpitom A1 k drugač bi mogu met pa neomejeno... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!