Skoči na vsebino

Avto 3000-5000evrov


durhmarsh

Priporočene objave

Zanima me kaj bi predlagali da nabavim nekje za tak denar...sedaj imam golf 3 bencinarja, pa mi zaenkrat super dela. sem zadovoljen z njemu....vendar poraba ter letnik...

radi bi imel novejši avto vsaj 2000+ ter, dizel, poceni vzdrževanje registracija....itd....

kaj predlagate?

gledal sem malo golf 4 1.9TDI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kaj bi predlagali da nabavim nekje za tak denar...sedaj imam golf 3 bencinarja, pa mi zaenkrat super dela. sem zadovoljen z njemu....vendar poraba ter letnik...

radi bi imel novejši avto vsaj 2000+ ter, dizel, poceni vzdrževanje registracija....itd....

kaj predlagate?

gledal sem malo golf 4 1.9TDI

Ne bi bil potem boljše bencinar? Razen če delaš letno prek 20k km...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bi ti kako citroen xsaro priporoču, jo dobiš za dober dnar, udoben avto, dizelce mal porabjo ;) za 3500-4000 jurčke bi zanu ze 2003 letnik dobit;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kaj bi predlagali da nabavim nekje za tak denar...sedaj imam golf 3 bencinarja, pa mi zaenkrat super dela. sem zadovoljen z njemu....vendar poraba ter letnik...

radi bi imel novejši avto vsaj 2000+ ter, dizel, poceni vzdrževanje registracija....itd....

kaj predlagate?

gledal sem malo golf 4 1.9TDI

Predlagam tisto kar si malo gledal :naughty:

LP

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

golfa ne bi kupu, pa če bi bil za pol cene, trd kot gumeradl, 90KM ne gre nikamor, do šravfanja mi ni...samo ime pove dost.ljudski avto.audi je zakon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam tisto kar si malo gledal :naughty:

LP

Se strinjam! Res je da je malce bolj trd, vendar pomoje si mlad in ti hitra vožnja ni tuja, tukaj pa bo takšen avto še boljši ;)

Audi bi tudi bila dobra izbira, vendar za takšno ceno pomoje dobiš še zelo izrabljene...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

golfa ne bi kupu, pa če bi bil za pol cene, trd kot gumeradl, 90KM ne gre nikamor, do šravfanja mi ni...samo ime pove dost.ljudski avto.audi je zakon.

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1::kar se pa audija tiče ima pa LooLekSLO še kako prav !!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam! Res je da je malce bolj trd, vendar pomoje si mlad in ti hitra vožnja ni tuja, tukaj pa bo takšen avto še boljši ;)

Audi bi tudi bila dobra izbira, vendar za takšno ceno pomoje dobiš še zelo izrabljene...

Za tako ceno dobiš kao Audija. Seat LEON prve generacije ali TOLEDO druge. Je pač koncernovski avto (SEAT, VW, AUDI, ŠKODILAK). Razen zunanjosti,ki je made in Spain, je kokpit in motor od A3. Ostali deli tudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

golfa ne bi kupu, pa če bi bil za pol cene, trd kot gumeradl, 90KM ne gre nikamor, do šravfanja mi ni...samo ime pove dost.ljudski avto.audi je zakon.

A3, OCTAVIJA, GOLF IV.......imajo enako podvozje in pogonski sklop. Torej je A3 ali A4 (ekvivalent PASSATU) tudi potemtakem trd in potreben šraufanja???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

golfa ne bi kupu, pa če bi bil za pol cene, trd kot gumeradl, 90KM ne gre nikamor, do šravfanja mi ni...samo ime pove dost.ljudski avto.audi je zakon.

Audi do 5000e :hmm: ,pa je vozen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A3, OCTAVIJA, GOLF IV.......imajo enako podvozje in pogonski sklop. Torej je A3 ali A4 (ekvivalent PASSATU) tudi potemtakem trd in potreben šraufanja???

A3,A4 ws Passat,Octavia :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

se strinjam z vsemi samo z isarajli...

zakaj?

preprosto: rad imam tak avto da vem da se peljem...razni renoji itd. je glih tako kot bi sedel v kavču in v roki imel krožnik....meni taki avti niso všeč...

mene trdota v golfu nič nemoti, glede šraufanja...servis za 50evrov(olje,svečke,filtri), drugo čisto nič, od nakupa sem naredu že 20000.... oče je imel včasih golf 2 s prikolico vse prevozu itd. nobenih problemov....prav tako jih nima z golf 3....

ne me narobe razumeti...nisem golf fanatik, vendar je avto za tak denar čist ok.

glede audijev, prevoženih imajo veliko, servisi so dragi, pa dotrajani kot so se nekateri pred mano že izrazili... seat leon itd. so tudi super avti vsaj meni.

kaj menite o volvotu? nisem ga še nikoli peljal, slišal v tem avto zelo malo...

Popravljeno . Popravil durhmarsh
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj menite o volvotu? nisem ga še nikoli peljal, slišal v tem avto zelo malo...

Dobr avto. Imel S60, je žel od hiše zaradi okvare motorja, vendar naj te to ne odvrne od nakupa. Skratka pelje se super, dizel malo popije, je pa malo odlagalnih površin v kabini. Presenečen sem pa bil ,da ima kar precej velik obračalni krog, napram konkurenci. Za 5k€ boš že dobil V70 letnik 00-01 s kar nekaj opreme ter VW TDI motorjem, ali pa 2,0t , 2,4. Odločitev je tvoja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Audi do 5000e :hmm: ,pa je vozen?

Vozen je, sem enga nabavil pred kratkim za 4200€,bencinarja :P, ko iz škatlice hehe. Samo tukaj naj pozabi "nizke stroške" vzdrževanja in registracije. Ok,stroški so mal nižji pri letnikih 2001+ zaradi rok. Starejši letniki so imeli težave z rokam. Kar se osnovnega servisa tiče, olje, svečke...isti šmorn kot pasat, golf inp.... ok +/- par 10€

Pa za takšen denar ne dobi Audija pod 200.000, posebaj če je diesel.

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A3,A4 ws Passat,Octavia :wacko:

A3 in OKTAVIJA.....odstrani školjko in je potem vse enako do zadnjega šraufa. Ravno tako Passat in A4.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se tiče podvozja in mašine zelo podobno. Vse ostalo je pa velika rezlika, posebaj kar se tiče notranjosti in finalne obdelave.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Frips, seveda. Ampak moj post se nanaša na onega, ki je označil GOLF IV za drvarnico, avto bratske firme na istem podvozju in z isto mašino pa za nekaj super-duper.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A3 in OKTAVIJA.....odstrani školjko in je potem vse enako do zadnjega šraufa. Ravno tako Passat in A4.

To je čista klobasa,pa kaj se boš samo s podvozjem vozil? :trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Frips, seveda. Ampak moj post se nanaša na onega, ki je označil GOLF IV za drvarnico, avto bratske firme na istem podvozju in z isto mašino pa za nekaj super-duper.

Kar se golfov tiče,zakon je bil golf2 1.6d(325000 km dolivanja olja ni bilo,sklopko menjal na 215000km to je pa vse),imel sem tudi golf3 1.9d, :BUA: ,golf4 nisem imel,ga je pa imel pa kolega,pa ga ni kaj posebno hvalil,5 in 6 pa žal ne poznam B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj menite o volvotu? nisem ga še nikoli peljal, slišal v tem avto zelo malo...

Bom zelo pohvalil.

Moj V40 1.9 tdi je bil uvožen, oprema Sport, popolna bojna oprema, cena je bila 5000 eur, letnik 2002, prevoženih 125 kkm...

Je pa res, da drugih avtov za podobno ceno sploh nisem gledal. Enostavno me ni zanimalo, ker sem si želel skandinavskega jekla B)... Prva izbira mi je bil Saab 93 1.9, ampak, je bil malce predrag... Skratka, ni mi niti malo žal, bolj ne bi mogel trofnit...

My 5 cent.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj povem ,da sem imel novega golf 5,samo 9 mesecev in nikoli več.

pri hiši imama z ženo dva audia a4 karavan,2003 in 2004 letnik,z 312000 in 275000km.

kar se tiče vzdrževanja,nisem do sedaj razen rednih servisov na 15000km in diskov ter ploščic menjal nič.prve roke, končniki,ležaji itd. avto ne čuvamo,oba imata priklop in večinoma vlečeta okoli 1000kg (tud sklopke so prve)poraba je manjša ,kot pri golfu, v vožnji pa itak ni primerjave.

golf 4 je za moje pojme, najslabši golf kar so jih nardili, a še vedno velja nekakšno prepričanje, da je dober avto z poceni deli :closedeyes: kar izhaja iz golf 1.

če se ti golf dopade, kupi golfa....sem pa zasledil ,da imaš rad hitro vožnjo in si ne znam razložit ,kaj si s tem mislil z golf 4 :unsure: (razen če kupuješ gti)

audija letnik 2001 bi pa moral dobi za 5000-6000€, kajti jaz svojega ne dobim več kot 7000.

volvo se mi zdi tud dobra izbira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 5000€ je na avtonetu Opel Astra 1.6 16V sicer classic letnik 04, a s 35000km, pa res zgleda čudovito ohranjena - ni najlepši avto (samo če Golfe gledaš, potem ti lepota tako ali tako ni na prvem mestu), zanesljiv in ugoden po vsemu pa definitivno je. Poraba okoli 7l/100km, stroškov praktično nobenih...

še LINK če bo delal

ajd

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!