Skoči na vsebino

Avto 3000-5000evrov


durhmarsh

Priporočene objave

fiat stilo ti bo odličen avto za ta denar..dokaj športno zgleda in moja punca ga ima in ti povem da nima nobenih težav z njim* Res je da je ona dala za njega 7000 eur in ima malce močnejšo mašino...ampak se obnese...+ poraba ni velika če ga normalno voziš ...stroške je mela sam z rednimi servisi+registracijo+zavarovanje+benz =) ....pa še en nasvet ti dam....ko kupuješ rabljen avto vzemi s seboj nekoga ki se spozna na avtomobile saj opazijo napake na avtomobilih hitreje kot mi ki jih samo vozimo wink.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če pa ima še kdo kak drug predlog kaj naj nabavim za tak denar pa lahko seveda tudi predlaga.

rabim malo večji avto kajti sem kar precej velik...

LP

Mogoče ti je že kdo predlagal..., Mondeo mk3(2001-2007) 1.8 110 ali 125 ks, če se da od druge polovice 2002 naprej. Z avtom boš načeloma zelo zadovoljen.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

na avtonetu gledam enga črnga stilota...veliko ima ogledov vendar ni prodan..je šel mogoče kdo gledat?

ceno ima 2999e...pa že nekaj časa spušča ceno...

Popravljeno . Popravil durhmarsh
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

kako se pa kaj dacia sandero obnese, 1.6 motor?

robustno, zgleda vzdržljivo. za tak denar solidno pa čisto nič več. spominja me na mojega renault expressa, dobra trpežna in praktična zadeva :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič prej in nič bolj kot Renoji, Citroeni, Peđoji, ...

a je bil 405 pocinkan? pa tud 406, to ne rija. frend, pežo fan, rad kej obuta, pa stvar ni zacvetela nikoli. bomo vidli če je 407 tud tak, rustfree.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je bil 405 pocinkan? pa tud 406, to ne rija. frend, pežo fan, rad kej obuta, pa stvar ni zacvetela nikoli. bomo vidli če je 407 tud tak, rustfree.

za pežoja ne vem za ziher, vem pa da je citroen začel avte švasat iz pocinkanega pleha že cca. leta 92...pa glede na to da so vsi iz koncerna PSA... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za pežoja ne vem za ziher, vem pa da je citroen začel avte švasat iz pocinkanega pleha že cca. leta 92...pa glede na to da so vsi iz koncerna PSA... :hmm:

Je pa precejšnja razlika v tem, da Dacije niso delane na kitajskem kot pežoji in citroeni.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar sem slišal jih samo hvalijo. Mene edino moti, da če vzameš vso možno opremo jo imaš še vedno manj kot pri drugih osnovne...

no, samo da ima pač standardno dodatno opremo, nič fensi.

Pa da zdrži mojo težko nogo do blokade in čez luknje pa ležeče policaje. :whistle:

jaz na avto ne pazim preveč, razen rednih servisov. O:-)

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa porečete o renault megane 1.9 dci okrog letnika 2005-2006 ?

no seveda bi blo treba kakega tisočaka več dodat,kakor v naslovu .)

Popravljeno . Popravil brembo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa porečete o renault megane 1.9 dci okrog letnika 2005-2006 ?

no seveda bi blo treba kakega tisočaka več dodat,kakor v naslovu .)

Kot pri vseh je odvisno od sreče kaj dobiš. Slab mesec nazaj je sodelavcu pri 1.5dci in slabih 70.000km preskočil jermen, posledice si lahko predstavljaš, mašina je šla v .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ne bi raje Megana bencinca vzel? Mi smo meli Laguno in je laufalo ohoho dolgo in brez kakršnihkoli težav, ti dizli so pa tako tako...

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot pri vseh je odvisno od sreče kaj dobiš. Slab mesec nazaj je sodelavcu pri 1.5dci in slabih 70.000km preskočil jermen, posledice si lahko predstavljaš, mašina je šla v .....

Prvi lastnik in realni KM?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja. Je opazil, da je nekaj narobe, ustavil. Pride amzs, prižge avto in konec.

Ajej, to pa je sranje ja, za kaj takega pa še nism slišu. Nimaš kaj, vse crkuje, tak pač dans je.

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa porečete o renault megane 1.9 dci okrog letnika 2005-2006 ?

no seveda bi blo treba kakega tisočaka več dodat,kakor v naslovu .)

Pri teh renaultih so turbine iz papirja,menda je novi 2.0dci dodelan :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot pri vseh je odvisno od sreče kaj dobiš. Slab mesec nazaj je sodelavcu pri 1.5dci in slabih 70.000km preskočil jermen, posledice si lahko predstavljaš, mašina je šla v .....

Prvi lastnik in realni KM?

Ja. Je opazil, da je nekaj narobe, ustavil. Pride amzs, prižge avto in konec.

če je temu tako, potem je bila kaka napaka v materialu ali montaži že od novega, ker če si še tak mesar z gasom, se to nebi smelo zgodit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa porečete o renault megane 1.9 dci okrog letnika 2005-2006 ?

no seveda bi blo treba kakega tisočaka več dodat,kakor v naslovu .)

morde sm ratal paranoičen, ampak v 120 000km z renaultovim DCI je blo nepredvidenih servisnih dstroškov okrog 2000€, pa turbina še ni crknila! zdej je že precej glasna in čakam de (spet) kje ostanem. prvi lastnik servisna knjiga vožen na razdalje bla bla bla. . od DCI bom bežal kot hudič pred križem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz renojem ne verjamem pa prav nič več .. rajši bi vzel obnovljeno katrco za 3000€ kot megana dci...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte ga srat no, Renaulti niso nič splošno slabi, samo dizli 1.9 pač niso ravno za zgled - zato je tudi sloves padel in (na našo srečo) so tudi cene rabljenih ustreznejše. Zato še 1x če nabavljate rabljene nabavite bencince in bo vse v najlepšem redu, dizli so pa res menda šele novejši boljši (pa še to ne verjamem dokler ne sprobam)!

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte ga srat no, Renaulti niso nič splošno slabi, samo dizli 1.9 pač niso ravno za zgled - zato je tudi sloves padel in (na našo srečo) so tudi cene rabljenih ustreznejše. Zato še 1x če nabavljate rabljene nabavite bencince in bo vse v najlepšem redu, dizli so pa res menda šele novejši boljši (pa še to ne verjamem dokler ne sprobam)!

ajd

bomo videli kako bo zdaj z zadnjo generacijo 1,5 dci ... do sedaj je še pri vseh vse crkavalo ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!