Skoči na vsebino

Moto oprema LIDL


Blond

Priporočene objave

pred 11 minutami, Rogerg pravi:

Kar je na internetu je javno... loh me pa probas tozit ... :004

Se ne bi mogel strinjati z napisanim prvim delom ....

Drgač ima pa Lidl dobr kruh .... pa Mortadelo :P

Popravljeno . Popravil HD-Dyna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lidlov sprej za verigo mene ni navdušil. Agresivna zadeva, ki po mojem ne vpliva ravno blagodejno na "ringe" .  Kar je ostalo sem porabil za mazanje verige na kolesu, če "kiksneš" požre barvo in ko se "izrabi" prav pospešuje rjavenje (v glavnem na kolesu se ne obnese, za motor pa ga krivim za predčasno obrabo ringov) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, franc pravi:

Lidlov sprej za verigo mene ni navdušil. Agresivna zadeva, ki po mojem ne vpliva ravno blagodejno na "ringe" .  Kar je ostalo sem porabil za mazanje verige na kolesu, če "kiksneš" požre barvo in ko se "izrabi" prav pospešuje rjavenje (v glavnem na kolesu se ne obnese, za motor pa ga krivim za predčasno obrabo ringov) .

lp

da nisi s čistilom mazal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js pa morm lidlovo podkapo prou prehvalit!

Sm mel oxfordovo za 32€ in jo zgubu na Pašmanu lansko leto, letos v feb. pa sm za hec šel v lidl in jo preizkusil..naravnost super zadeva tako da sem vzel kar 2 na rezervo za 5€ /kos in garantirano je neopren enake kvalitete kot pri "high" znamkah tako da je top buy.. za ostale zadeve pa nism preizkušal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, Rogerg pravi:

Kar je na internetu je javno... loh me pa probas tozit ... :004

Žal temu ni tako :) maš na izvoru Copyr...

Seveda sem se pa šalil. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lidlove podkape in spodnje perilo so na nivoju (zelo zadovoljen) . Polnilec za akumulator dela bp. Tudi nekateri spreji za podmazovanje in "šmer žajfa" so čisto uporabni, ampak sprej za verigo me je pa razočaral.

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, franc pravi:

Lidlove podkape in spodnje perilo so na nivoju (zelo zadovoljen) . Polnilec za akumulator dela bp. Tudi nekateri spreji za podmazovanje in "šmer žajfa" so čisto uporabni, ampak sprej za verigo me je pa razočaral.

lp

Tale novi sprej te je razočaral? mal več povej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, franc pravi:

Lidlove podkape in spodnje perilo so na nivoju (zelo zadovoljen) . Polnilec za akumulator dela bp. Tudi nekateri spreji za podmazovanje in "šmer žajfa" so čisto uporabni, ampak sprej za verigo me je pa razočaral.

lp

a je samo polnilec al tudi vzdrževalec?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Nov" ?

Ne, drugačna grafika je bila, samo dvomim, da je vsebina kaj drugačna. Kupil sem ga ker je bil cenovno ugoden in ker se mi je embalaža zdela pripravna za potovanje. Za probo sem pred potovanjem namazal ketno (testni "krog" kakšnih 100 km) , samo občutek ni bil pravi, zato sem s seboj vzel "klasiko" . Kakšnih 1000 km kasneje sem imel "rdeče" zadnje kolo (baje je zmetalo mimo oringov mast ) in potem se je ketna začela naglo "raztezati" . Lahko da je bilo naklučje in bi ketna tako ali tako spustila dušo, ampak jaz se ga bom izogibal.

Polnilec je menda tudi vzdrževalec (mislim da v navodilih piše nekaj takega) jaz ga vseeno odklapljam. Akumulator je letnik 2008 pa rabi malo "vzpodbude" .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi znucal en sprej za mazanje verige, in nisem opazil nobenih posebnosti ob tem. Sem pa znucal tudi nekaj sprejev za čiščenje verige, zadeva sicer res deluje, ampak enega nisem imel čisto za 2x oreng spucat ketno. Grem pa danes ena dva tri kupit, da jih bom mel za pocanje zadnjega zobnika ter spredaj okoli mašine za nedostopne dele .... je nekdo nekaj časa nazaj omenil, tako da hvala mu za idejo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, franc pravi:

"Nov" ?

Ne, drugačna grafika je bila, samo dvomim, da je vsebina kaj drugačna. Kupil sem ga ker je bil cenovno ugoden in ker se mi je embalaža zdela pripravna za potovanje. Za probo sem pred potovanjem namazal ketno (testni "krog" kakšnih 100 km) , samo občutek ni bil pravi, zato sem s seboj vzel "klasiko" . Kakšnih 1000 km kasneje sem imel "rdeče" zadnje kolo (baje je zmetalo mimo oringov mast ) in potem se je ketna začela naglo "raztezati" . Lahko da je bilo naklučje in bi ketna tako ali tako spustila dušo, ampak jaz se ga bom izogibal.

Polnilec je menda tudi vzdrževalec (mislim da v navodilih piše nekaj takega) jaz ga vseeno odklapljam. Akumulator je letnik 2008 pa rabi malo "vzpodbude" .

lp

Ta je drugačen kolko sem ga "testiral", je "PDL". Ne bi smel nič metati

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, franc pravi:

Polnilec je menda tudi vzdrževalec (mislim da v navodilih piše nekaj takega) jaz ga vseeno odklapljam. Akumulator je letnik 2008 pa rabi malo "vzpodbude" .

lp

a to je tist za cca 25€? ki ga imajo večrat v letakih?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko da je drugačen. Tisti takrat je bil tako "redek" (agresiven) ko da bi z bencinom (ali pa kakšnim razredčilom) šprical po verigi. Ni "metalo" spreja, ampak imam na sumu, da je sprej razrečil/zmehčal mazivo, ki je v ketni in je to potem zmetalo ven (mazivo v spreju je raztopljeno v nekem razredčilu. Drži? ) .

lp

pred 1 minuto, siks pravi:

a to je tist za cca 25€? ki ga imajo večrat v letakih?!

Nekih 18-19€ imam v spominu. Z gumbom izbiraš "programe" pa rdeča in zelena lučka (polni/napolnjeno) .

t_polnilec_lidl.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki stvari je v lidlu ok.. sploh za oblect.. spreji pac ne... najbols je v lojzu xxl sprej za mazanje vzet k je cena ugodna in res je dober...pa za dolg ga imas... tud za čiščenje majo sprej za samo 1.99 evra in vzames vsazga po par kosov pa si dobr za ceu let...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, franc pravi:

"Nov" ?

Ne, drugačna grafika je bila, samo dvomim, da je vsebina kaj drugačna. Kupil sem ga ker je bil cenovno ugoden in ker se mi je embalaža zdela pripravna za potovanje. Za probo sem pred potovanjem namazal ketno (testni "krog" kakšnih 100 km) , samo občutek ni bil pravi, zato sem s seboj vzel "klasiko" . Kakšnih 1000 km kasneje sem imel "rdeče" zadnje kolo (baje je zmetalo mimo oringov mast ) in potem se je ketna začela naglo "raztezati" . Lahko da je bilo naklučje in bi ketna tako ali tako spustila dušo, ampak jaz se ga bom izogibal.

Ta pa je lovska .... :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, Haki said:

Js pa morm lidlovo podkapo prou prehvalit!

Sm mel oxfordovo za 32€ in jo zgubu na Pašmanu lansko leto, letos v feb. pa sm za hec šel v lidl in jo preizkusil..naravnost super zadeva tako da sem vzel kar 2 na rezervo za 5€ /kos in garantirano je neopren enake kvalitete kot pri "high" znamkah tako da je top buy.. za ostale zadeve pa nism preizkušal :D

Je podkapa res iz neoprena? 

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, motolover pravi:

Je podkapa res iz neoprena? 

Bi rekel, da se je Haki zmotil in mislil mikrofibro. Ker neoprenske moto podkape si pa res ne predstavljam. Me je pa pisanje tule toliko zrajcalo, da bom šel najbrž kupit kakšno čistilo verige, ki res lahko pride prav pri čiščenju šmira tudi izven verige.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Testiral malce te spreje iz lidla, kliner dobro spuca, edino un mazivo za verige je "ta suho" ker je bedno da nisem prej prebral, ker imam jst rad da je ketna mstna :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ni moto oprema, me pa zanima, če ima slučajno kdo v uporabi kosilnico na nitko, ki jo imajo sedaj v Lidlu za 100 EUR.

Je to zakaj ali ne? Za kositi imam zelo malo in iščem nekaj bolj cenovno ugodnega ... Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, boych pravi:

Sicer ni moto oprema, me pa zanima, če ima slučajno kdo v uporabi kosilnico na nitko, ki jo imajo sedaj v Lidlu za 100 EUR.

Je to zakaj ali ne? Za kositi imam zelo malo in iščem nekaj bolj cenovno ugodnega ... Hvala!

S to konkretno kosilnico sicer nimam izkušenj, predlagam pa da jo vzameš, sploh ker ni za neko profi uporabo. Ima 3 letno garancijo, če v tem času odpove jo brezplačno popravijo/zamenjajo/vrnejo kupnino, če pa dela je pa tako OK.

Sam sem nesel na njihov pooblaščen servis (Ljubljana Pržan) njihov ročni vijačnik, ker ga niso mogli popraviti sem dobil novega, ki dela še danes. Pravtako sem direkt nazaj v trgovino nesel nazaj namizni žar, ki se je zvil ob prvi uporabi, vrnili kupnino brez kompliciranja. Tako da izkušnje z njihovo 3 letno garancijo, servisom in vračilom kupnine so dobre.

Popravljeno . Popravil theBill
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovor ... sem kupil včeraj, danes sestavim in preizkusim. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!