Skoči na vsebino

Svetovno prvenstvo 2010


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

Jesssss..............pir je na hladnem, kokice pripravljene, čips tudi, aja pa eden izmed 2.000.000 selektorjev je tud perajttrance_30_punk.gif ....mater ko bom hujšo....trance_25_naughty.gif

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pivo, roštilj, ženske se ukvarjajo z otroci, dedi na vrtu pijemo pivo pred tv-jem. ja taka bo naša nedelja pa še kak dan ta mesec :)

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja Pervy....fukali tud neomo, al kak??boobies.gif

eh za to bo drugič cajt. fukaš lahko vedno, fuzbal je na 4 leta.

no sicer pa je odvisno kako pogosto kaj dobiš. tisti, ki dobijo fukat na 4 leta ali še bolj redko pač ne smejo zamudit nobene šanse pa magari med najbolj napeto tekmo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh za to bo drugič cajt. fukaš lahko vedno, fuzbal je na 4 leta.

no sicer pa je odvisno kako pogosto kaj dobiš. tisti, ki dobijo fukat na 4 leta ali še bolj redko pač ne smejo zamudit nobene šanse pa magari med najbolj napeto tekmo :evilgrin:

... ti si car ... :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RTVSLO

Slovenija bo na svetovnem prvenstvu v nogometu osvojila četrto mesto. Vsaj tako bi lahko sklepali po matematični napovedi ameriške banke J. P. Morgan.

Uporabnik Mojega spleta gisky nas je opozoril na napoved omenjene banke, ki je na podlagi številnih kriterijev z napredno matematično metodo naredila projekcijo izidov. Po njihovi analizi bodo svetovni prvaki postali Angleži, ki naj bi v finalu po streljanju enajstmetrovk ugnali Špance. V boju za tretje mesto naj bi Slovenija klonila pred Nizozemsko!

Izločili naj bi Nemce in Argentince

Napoved predvideva, da naj bi varovanci Matjaža Keka v predtekmovanju premagali Alžirijo in ZDA, izgubili pa proti Angliji. V osmini finala naj bi bili uspešni vsi zmagovalci skupin, za edino presenečenje naj bi poskrbela Slovenija, ki naj bi izločila Nemčijo. V četrtfinalu naj bi se zgodilo še eno presenečenje, saj naj bi "trigiji" po streljanju enajstmetrovk izločili Argentino, nato pa bi v polfinalu klonili pred Španijo.

JP Morgan

uhaaaa ! sanjati je sicer dovoljeno,....... B)

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenija bo na svetovnem prvenstvu v nogometu osvojila četrto mesto. Vsaj tako bi lahko sklepali po matematični napovedi ameriške banke J. P. Morgan.

Mislim, da bomo zmagali. Čisto resno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na včerajšno tekmo med zda in ang gremo z lahkoto naprej. alžirce pa bomo danes itak razčetverli. moja napoved 4:0 za slovenijo. :yea1:

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo rolete so spuščene, kokice pečene, pir je na hladnem...sedaj se še samo dobro ogrejem in raztegnem...in tekma, vsaj kaj se mene tiče, se lahko začne...  :D

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na včerajšno tekmo med zda in ang gremo z lahkoto naprej. alžirce pa bomo danes itak razčetverli. moja napoved 4:0 za slovenijo. :yea1:

Dobro si to napovedal ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gooooooooooooooooooool !!! + 3 točke ! prvo mesto v skupini ! to je edino kar je važno ! vse ostalo je natolcevanje! :worship:

post-770-127651257562_thumb.jpg

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gooooooooooooooooooool !!! + 3 točke ! prvo mesto v skupini ! to je edino kar je važno ! vse ostalo je natolcevanje! worship.gif

Tako kot je ovi šel na žogo, drugega tako ni bilo za pričakovat....trance_30_punk.gif

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa ko so ga severnokorejci zabili brazilcem. mislim da bo 8ka dobil spomenik od ljubljenega vodje in tri dni dopusta. trance_06_beer2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S. Koreja je edina reprezentanca, ki se imenuje po številkah in ne imenih, tudi s strani novinarjev LOL trance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!