Skoči na vsebino

Svetovno prvenstvo 2010


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

te prikupno oranžne nizozemke so nagnali iz tribun ker bi naj prikrito oglaševale pivo Bavaria !

upam da pri žirovkah ne bodo opazili prikritih borovničk ! ( v krvni analizi) :boobies:

post-770-127667425787_thumb.jpg

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mashina !!! preden čilenaci do konca nakokajo hondurce !

a je tebe tudi Danilo vprašal če greš zraven ! jaz grem ! se vidimo na letališču & kasneje igrišču ! :evilgrin:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak pa se toti švicari mantrajo

pomojem bodo v 2 polcajtu kaki kitajski zid postavli na sredini, da nebojo španci mogli do njihheadbang.gif

ubijajo me take tekme...

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strokovni komentar!

Prvo:Koji kurec je prenašanje svetovnega prvenstva dobila RTV Slovenija?

Šele sedaj se vidi kolk je to en poden od javnega zavoda.Še dobro da ga bodo privatiziral in ruknil ven iz javnega sektorja,ker da si nacionalka privošči toliko reklam (in to kakšnih reklam.Od bodočega pedrčka ki poje "jaz pa pujdem in z visiljem" do sieg Heil za KIA avto,in do ostalih Lidlovih kosti po nizki ceni).

Da ne govorimo o oddajah pred tekmami.Jaz osebno nimam interesa do riti in meča dalejnskih pičk ala Žnidaršič in Kuljaj tako,da ej to je nogomet ne pa "Na Zdravje".

Pa tut strokovni komentatorji,razen Slaviše Stojanovića in Juana vasleta,so taki kot da bi neke troglodite nepismene vabil da podajajo strokovno mnenje o nuklearni fiziki.

Še danes mi ni jasno iz česa je doktoriral Verdenik,ker če je iz fuzbala,potem bi morala EU odvzet visokošolske akreditacije slovenskim univerzam.Tip ne zna dva smiselna in v pravilni slovenščini oblikovana stavka povedat o temi na kateri je kao doktoriral.da o pronicljivih ugotovitvah na ravni Mujota brez osnovne šole ne govorim.

Zdej pa fuzbal

Slovenci,igrali dobro,taktično zrelo,zmaga sicer ni zaslužena,toda,če zmagaš na tak način potem pomeni,da si iz pravega testa.Proti ZDA bomo videli dejanski domet naših nogometašev,ki pa so že presegli realna pričakovanja.

Tekme, so zelo napete in živčne,obrambe zelo trde in disciplinirane,problem golmanov,ki jim te jabulani žoge ne ležijo.

jasno polupismenjaki,ki se poklicno imenujejo športni novinarji,cel čas trobezljajo kako so tekme slabe moštva slaba...

Nisem še videla boljše obrambe kot je bila tista na tekmi francija in Urugvaj,pa tut Italijani so npr zame igrali sjajno.Paragvaj je jebeno trdo moštvo,ki bo zagotovo šlo v osmino finala.

Nizozemci so premagal Dance,ki bodo glede na videno na tekmi japonska Kamerun ravno tako prišli v osmino finala.ne vidim kako bi lahko Japončki,kljub fanatični borbenosti zaustavili skoraj 2 meterskega Bendtnerja.

Srbi so me mal razočaral vendar še niso odpisani. Nemci imajo izjemno mlado moštvo za katero sem prepričana,da bo lepa bodočnost.

nekak sem si, po dosedaj videnem, ustvarila mnenje,da bomo v osmini finala videli Nizozemce,Dance,Paragvajce,Italijane,Mehičane in Francoze,Argentince in Južne Korejce,Angleže,menim pa še Srbe,Nemce in Slovence....

Popravljeno . Popravil Schumy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo:Koji kurec je prenašanje svetovnega prvenstva dobila RTV Slovenija?

Edino prav, sam menim, da je ves sport kar ga je bilo in je na pop-tv za en drek prenasan.

Ima nacionalka bolse komentatorje, studio in vse zraven, pa se vec ljudi lahko gleda, kot ce bi bilo na kaki drugi npr. sportTV..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strokovni komentar!

Prvo:Koji kurec je prenašanje svetovnega prvenstva dobila RTV Slovenija?

Šele sedaj se vidi kolk je to en poden od javnega zavoda.Še dobro da ga bodo privatiziral in ruknil ven iz javnega sektorja,ker da si nacionalka privošči toliko reklam (in to kakšnih reklam.Od bodočega pedrčka ki poje "jaz pa pujdem in z visiljem" do sieg Heil za KIA avto,in do ostalih Lidlovih kosti po nizki ceni).

Da ne govorimo o oddajah pred tekmami.Jaz osebno nimam interesa do riti in meča dalejnskih pičk ala Žnidaršič in Kuljaj tako,da ej to je nogomet ne pa "Na Zdravje".

Pa tut strokovni komentatorji,razen Slaviše Stojanovića in Juana vasleta,so taki kot da bi neke troglodite nepismene vabil da podajajo strokovno mnenje o nuklearni fiziki.

Še danes mi ni jasno iz česa je doktoriral Verdenik,ker če je iz fuzbala,potem bi morala EU odvzet visokošolske akreditacije slovenskim univerzam.Tip ne zna dva smiselna in v pravilni slovenščini oblikovana stavka povedat o temi na kateri je kao doktoriral.da o pronicljivih ugotovitvah na ravni Mujota brez osnovne šole ne govorim.

Zdej pa fuzbal

Slovenci,igrali dobro,taktično zrelo,zmaga sicer ni zaslužena,toda,če zmagaš na tak način potem pomeni,da si iz pravega testa.Proti ZDA bomo videli dejanski domet naših nogometašev,ki pa so že presegli realna pričakovanja.

Tekme, so zelo napete in živčne,obrambe zelo trde in disciplinirane,problem golmanov,ki jim te jabulani žoge ne ležijo.

jasno polupismenjaki,ki se poklicno imenujejo športni novinarji,cel čas trobezljajo kako so tekme slabe moštva slaba...

Nisem še videla boljše obrambe kot je bila tista na tekmi francija in Urugvaj,pa tut Italijani so npr zame igrali sjajno.Paragvaj je jebeno trdo moštvo,ki bo zagotovo šlo v osmino finala.

Nizozemci so premagal Dance,ki bodo glede na videno na tekmi japonska Kamerun ravno tako prišli v osmino finala.ne vidim kako bi lahko Japončki,kljub fanatični borbenosti zaustavili skoraj 2 meterskega Bendtnerja.

Srbi so me mal razočaral vendar še niso odpisani. Nemci imajo izjemno mlado moštvo za katero sem prepričana,da bo lepa bodočnost.

nekak sem si, po dosedaj videnem, ustvarila mnenje,da bomo v osmini finala videli Nizozemce,Dance,Paragvajce,Italijane,Mehičane in Francoze,Argentince in Južne Korejce,Angleže,menim pa še Srbe,Nemce in Slovence....

Koji kurac ma baba fuzbal za komentirat? :glare:

... nuff said ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje so prenašal zadnje svetovno prvnstvo v košarki, a na kanalu A ali na Šport TV?

Se ne spomnim,spomnim se sam tega,da so bili za tri sto odstotkov boljši od teh zlajnanih lajnah od Berganta,Milovanovića in Stareta,ki jih sam imam že puhn kurec,je pa žal to tko,da so,od vseh komentatorjev športa na nacionalki najboljši.Sej un Saša Jerković se trud,ne rečem.Toda a je treba prav vsakega turista in sponzorušo z njim vprašat za napoved rezultata,k da gre za neke strokovne eminence,če jim je ratal karto za JAR kupit.

V Sloveniji so športni dogodki ki so odmevni itak sam heppening,na prizoriščih je folk ki pojma nima o fuzbalu,košarki,večina se sprašuje za kolk košev je zmagala brazilija proti Koreji.

Sploh pa je smešno poslušat slovenske znalke,ko razlagajo prvilo prepovedanega položaja.

Hopsajd je zadnjič ena izjavila. icon1_biggrin.gif

Npr tut Italijani imajo prsate napovedovalke,toda te ne pametujejo,temveč se sam kezijo in kažejo prsi,o nogometu razpredajo tisti,ki se nanjga več kot dovolj spoznajo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SLOVENIJA svetovna velesila in svetovno prvaki :trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strokovni komentar!

Prvo:Koji kurec je prenašanje svetovnega prvenstva dobila RTV Slovenija?

Šele sedaj se vidi kolk je to en poden od javnega zavoda.Še dobro da ga bodo privatiziral in ruknil ven iz javnega sektorja,ker da si nacionalka privošči toliko reklam (in to kakšnih reklam.Od bodočega pedrčka ki poje "jaz pa pujdem in z visiljem" do sieg Heil za KIA avto,in do ostalih Lidlovih kosti po nizki ceni).

Da ne govorimo o oddajah pred tekmami.Jaz osebno nimam interesa do riti in meča dalejnskih pičk ala Žnidaršič in Kuljaj tako,da ej to je nogomet ne pa "Na Zdravje".

Pa tut strokovni komentatorji,razen Slaviše Stojanovića in Juana vasleta,so taki kot da bi neke troglodite nepismene vabil da podajajo strokovno mnenje o nuklearni fiziki.

Še danes mi ni jasno iz česa je doktoriral Verdenik,ker če je iz fuzbala,potem bi morala EU odvzet visokošolske akreditacije slovenskim univerzam.Tip ne zna dva smiselna in v pravilni slovenščini oblikovana stavka povedat o temi na kateri je kao doktoriral.da o pronicljivih ugotovitvah na ravni Mujota brez osnovne šole ne govorim.

Zdej pa fuzbal

Slovenci,igrali dobro,taktično zrelo,zmaga sicer ni zaslužena,toda,če zmagaš na tak način potem pomeni,da si iz pravega testa.Proti ZDA bomo videli dejanski domet naših nogometašev,ki pa so že presegli realna pričakovanja.

Tekme, so zelo napete in živčne,obrambe zelo trde in disciplinirane,problem golmanov,ki jim te jabulani žoge ne ležijo.

jasno polupismenjaki,ki se poklicno imenujejo športni novinarji,cel čas trobezljajo kako so tekme slabe moštva slaba...

Nisem še videla boljše obrambe kot je bila tista na tekmi francija in Urugvaj,pa tut Italijani so npr zame igrali sjajno.Paragvaj je jebeno trdo moštvo,ki bo zagotovo šlo v osmino finala.

Nizozemci so premagal Dance,ki bodo glede na videno na tekmi japonska Kamerun ravno tako prišli v osmino finala.ne vidim kako bi lahko Japončki,kljub fanatični borbenosti zaustavili skoraj 2 meterskega Bendtnerja.

Srbi so me mal razočaral vendar še niso odpisani. Nemci imajo izjemno mlado moštvo za katero sem prepričana,da bo lepa bodočnost.

nekak sem si, po dosedaj videnem, ustvarila mnenje,da bomo v osmini finala videli Nizozemce,Dance,Paragvajce,Italijane,Mehičane in Francoze,Argentince in Južne Korejce,Angleže,menim pa še Srbe,Nemce in Slovence....

Schumy bravo ! ti si njihov ! za na nacionalko ! bom povedal guzonji in njegovim da imamo enga na motosekretu taman za na športno uredništvo nacionalke ! to si prav strokovno poznavalsko in besedno bogato ocenil prvo kolo svetovnega prvenstva ! :fredy: :stupid:

verjetno so se na nacionalki malce preveč zgledovali pri sosedih ki so sicer letos doma, a tv program je tak kot da bi

vatreni skakljali po JAR-u !

tisti ki uživajo v studijskem mašilu med obema tekmama ali pa pričakujejo ne vem kake znansteven dokaze in teze, naj opozorim da je to le nogomet ! športna igra ki se igra 90 minut in še kak podaljšek na turnirjih ! vse ostalo je natolcevanje !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Schumy bravo ! ti si njihov ! za na nacionalko ! bom povedal guzonji in njegovim da imamo enga na motosekretu taman za na športno uredništvo nacionalke ! to si prav strokovno poznavalsko in besedno bogato ocenil prvo kolo svetovnega prvenstva ! fredyjecar.giftrance_45_withstupid.gif

verjetno so se na nacionalki malce preveč zgledovali pri sosedih ki so sicer letos doma, a tv program je tak kot da bi

vatreni skakljali po JAR-u !

tisti ki uživajo v studijskem mašilu med obema tekmama ali pa pričakujejo ne vem kake znansteven dokaze in teze, naj opozorim da je to le nogomet ! športna igra ki se igra 90 minut in še kak podaljšek na turnirjih ! vse ostalo je natolcevanje !

Schumy je (vsaj zdi se mi) babnca...trance_25_naughty.gif Zmaga je zmeraj zaslužena..jebi ga...ena nula je ena nula, pa zdaj džabe, če je razmerje posesti žoge 90/10...se je videlo to včeraj pri Špancih...Tako, da zame so Slovenci zmagali popolnoma zasluženo....Zakaj? Zato ker so dali gol, Alžirci ga pa niso in isto velja za Švicarje....trance_43_wavetowel2.gif Sicer je pa fajn poslušat komentarje 1/2.000.000 slovenskih Kekov.....drinka.gif

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons zdajce namahamo 3:0 ... DAJMO NAŠI ... SLOVENIJAAAAAAAAAAAAA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

melodije nogometa iz sekreta ! :evilgrin:

začetne fanfare:

cez gore polja po svetu naj doni

slovenija junaska, v finalu bodes ti

potem pa zanosno, veselo in bojevito:

na juriš, na juriš, na juriš,

krik borcev vihra skozi hoste,

sovragove vrste so goste!

udari, navali,

usekaj, izpali!

Na juriš o-hej šampion

Slovenija svetovni je prvak ! :music1::whistle: :naughty: :boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa mi letiiiiiiimo.....samo da do konca razbijemo tote ameriške pičke.......SLOOOOOOOOOOOOOVENIJAAAAAAAA

še zgubli bomo :naughty:

pa res, skor je bvo 2:3

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2. Polčas:

- brez kondicije

- brez igre

- Novakovič izgubljen v vesolju

- Sodnik nas je rešil poraza

Zmage si nismo zaslužil. Pika.

Dobr so igral, so me kr presenetl.. se pa popolnoma strinjam z napisanim.. pač so u 2 polčasu bli američani dost bolši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!