Skoči na vsebino

Svetovno prvenstvo 2010


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

:yea2::yea2::yea2:

DEUTSCHLAND!

jebote tu za švabe navijate ko so pa naše dedeke leta 1941 po pohorskih hostah preganjali pa strelaliheadbang.gif aja to je joke, da nebo kiri resno mislo.....

jaz pravim španija že od 1 dneva

razlogi

- najtaboljši golman

- najboljši napadalec

- iniesta, Puyol v obrambi itn še bi lahko naštel razlogov

končno tekma ki se definitivno ne bo šparalo

španci so v zadnji tekmi pokazali premalo, ker pač igra paragvaja je bila preprosto za k...... vedno vse na meji prekrška....

nemci pa deklasirali argentino, ki je bila preprosto slaba......

no stavim na španjolce...

ker nemcov ne maram( oz tiste 3 njihove poljake, 2 črnuha pa turka itn.........whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

YEAAAA ... mi Nizozemci smo včeraj zmagali :010 ...

danes bo 2:0 za mednarodno ekipo iz Nemčije :P

V finalu pa v vsakem primeru navijam za naše nizozemce ... razlog: veliko rdečih luči v Amsterdamu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ti sodniki ! so ga srali do sedaj pa ga še v polfinalu ! zahtevam da priznajo kak gol, lahko tudi dva, iz ofsajda tudi v finalu ! :fredy:

bodo pa zato urugvajci za tretje mesto zmleli nemce ! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer sem navijal za Nemce... ampak, kaj čem, priznam, Španci so bili boljši. Za njih bom naviijal za tretje mesto, v finalu pa zihr za nas Nizozemce.

DAJMO NIZOZEMCI

vaš Van der Maus :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj si nemci res niso zaslužili zmage (čeprav sem navijal zanje). Hm, za koga naj v finalu držim pesti :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne joči Deutshland ! :evilgrin: kommen sie wieder auf unserhe schone adriatik kuste ! da vam ga še mi malo damo v uste ! :boobies:

post-770-099633200 1278593465_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malenkost tečen finale, po mescu dni razvajanja, a najboljši so zmagali ! :notworthy:

oranžni kuharski in nogometni pomočniki so se slabo izkazali pri pripravi paelle s hobotnico ! Naj živi petnožni prijatelj Paulli ! :kva1:

ps

prave avtohtone slovenske gliste iz resničnostne serije slovenija ima vrtičkarje so tudi dale na znaje da bodo prvaki španci ! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem mela že poln kufer tega svetovnega prvenstva,sploh zdej ko je v finalu zmagala Španija,ta nadaljuje tradicijo Italije,zmaguje z bedno igro malo golov itd itd.

Dejstvo da tile Španci zmagujejo vsepovsod (košarka Nogomet, tenis) dokazuje mojo teorijo o nacionalni simboliki,ki pravi,da ko je neka država v ekonomsko moralnem razsulu,privre na plano patriotizem per excellence.

Ki se kakopak najbolj kaže v športnih uspehih, saj je šport kot Frutek za gojišče nacionalnega naboja.

Privoščila bi zmago Nemcem...

Pa še za astrologe in nekromante in ostale šalabajzerje..

Hobotnica Paul je tipični dokaz, da je jasnovidnost totalna izmišljotina,plod naključij.

Razen če Paul ni kaka marsovska hobotnica,sam ne verjamem,da bi ga pole ujel brez da bi jim v borbi,saz alfa ultra in gama žarkim potopil barkače.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem mela že poln kufer tega svetovnega prvenstva,sploh zdej ko je v finalu zmagala Španija,ta nadaljuje tradicijo Italije,zmaguje z bedno igro malo golov itd itd.

Dejstvo da tile Španci zmagujejo vsepovsod (košarka Nogomet, tenis) dokazuje mojo teorijo o nacionalni simboliki,ki pravi,da ko je neka država v ekonomsko moralnem razsulu,privre na plano patriotizem per excellence.

Ki se kakopak najbolj kaže v športnih uspehih, saj je šport kot Frutek za gojišče nacionalnega naboja.

Privoščila bi zmago Nemcem...

Pa še za astrologe in nekromante in ostale šalabajzerje..

Hobotnica Paul je tipični dokaz, da je jasnovidnost totalna izmišljotina,plod naključij.

Razen če Paul ni kaka marsovska hobotnica,sam ne verjamem,da bi ga pole ujel brez da bi jim v borbi,saz alfa ultra in gama žarkim potopil barkače.

octopussy loves yellow ...

http://i.imgur.com/ZLiEw.jpg

ZLiEw.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem mela že poln kufer tega svetovnega prvenstva,sploh zdej ko je v finalu zmagala Španija,ta nadaljuje tradicijo Italije,zmaguje z bedno igro malo golov itd itd.

Dejstvo da tile Španci zmagujejo vsepovsod (košarka Nogomet, tenis) dokazuje mojo teorijo o nacionalni simboliki,ki pravi,da ko je neka država v ekonomsko moralnem razsulu,privre na plano patriotizem per excellence.

Ki se kakopak najbolj kaže v športnih uspehih, saj je šport kot Frutek za gojišče nacionalnega naboja.

Privoščila bi zmago Nemcem...

Pa še za astrologe in nekromante in ostale šalabajzerje..

Hobotnica Paul je tipični dokaz, da je jasnovidnost totalna izmišljotina,plod naključij.

Razen če Paul ni kaka marsovska hobotnica,sam ne verjamem,da bi ga pole ujel brez da bi jim v borbi,saz alfa ultra in gama žarkim potopil barkače.

definitivno dokazuješ da pač tvoje znanje o nogometu je minimalno, oz ničelno.

Podpiram dejstvo da ima vsak svoje favorite oz gojimo simpatije do različnih klubov, oz športnikov.....

Definitivno so bili španci favoriti prvenstva. Saj če pogledamo so evropski prvaki itn......

Zakaj španci.

Celo prvenstvo so igrali konstanten nogomet, ki je mogoče komu neprivlačen. Poraz na prvi tekmi jih je nekako streznil. Individualni igralci ki lahko odločijo tekmo..... Obramba ki ni delala napak Puyol, Pique, Ramos v golu Casillias. Inesta, Xavi itn...... da ostalih ne naštevam.... vsi izmed teh igralcev so skozi clotno sezono v svojih klubih bili v vrhunski formi in so ostali v taki formi na prvenstvu....

Preprosto deklasirali Portugalce bili bolši on tako superiornih nemcev:worship: ki so me preprosto včasih navdušili z igro....

Da ne bo kdo mislil da so španci moji favoriti. Aja mimogrede sem fan Angleške lige ampak preprosto iztrošeni Rooney in debil italjanski na klopi:headbang:

Španci so preprosto najkonstantnejši in v ključnih trenutkih so zadeli....

aja pa še glede včerajšne tekme. Preveč je bilo v igri da bi se igral superioren nogomet:worship:

aja pa oranjesi so lahko srečni da niso bili ze od 15 minute brez 1 igralca manj, ker oni skok v slogu kung fuja jee bil za rdeči karton:surrender:

tako da zasluženo španija:boobies:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam s Hiltonom... tudi jaz nisem bil preveč sa Špance... sem bil bolj naklonjen Nizozemcem ... ampak Španci so si zaslužili naslov svetovnega.... pošteno :worship:

E VIVA ESPANIA :yea1:

kalamare bom jedu z večjim užitkom, kot doslej :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače se mi pa zdi ful neumno,da imamo 4 sodnike,s tem da samo en sodi vse,druga dva mahata z zastavicami,ta četrti je pa očitno plačan za to,da pokaže tablo za kolk se bo igral podaljšek.In imam zato plačano bivanje v JAR dnevnice itd itd..

Drugače pa,ko jebe tele Angleže od reprezentance.Sej niso zgubili z 1:0 ali pa z 2:1 v osmini pa da je tole bilo usodno zaradi tistega gola,ki dejansko je bil gol sam ga niso priznali.So imeli cel drugi polcajt za spremenit rezultat,pa so ga spremenil Nemci.

So pa Nemci simpatična in mlada ekipa un Ozil je full dober,vsekakor moštvo bodočnosti.

Argentinci so bili močni ko hudič, sej ne da tega ne bi vedeli že prej toda....

So pa kjub temu pokleknili....

je pa bil tole dokaz,da je naša skupina vseeno bila slabša od skupine kjer je igrala Gana,Nemčija Srbi in Avstralija....

Zdej nam je šele lahko žal,da nismo šli naprej in premagal tele vosle ameriške,ki so sicer nabiti s kondicijo in močjo,igrajo pa nogomet koker da bi bil ameriški football,teči gor,teči dol in vmes streljaj na vrata.

pa še nekaj

pred prvenstvom so bili Španci na stavnicah favoriti številka 1, potem so sledili Brazil, Argentina in Angleži.

Nemcem so napovedal izpad že v osmini finala pa so prišli v finale in so se borili za tretje mesto in na koncu so ga tudi osvojili.....

Popravljeno . Popravil Schumy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Drugače se mi pa zdi ful neumno,da imamo 4 sodnike,s tem da samo en sodi vse,druga dva mahata z zastavicami,ta četrti je pa očitno plačan za to,da pokaže tablo za kolk se bo igral podaljšek.In imam zato plačano bivanje v JAR dnevnice itd itd..

Drugače pa,ko jebe tele Angleže od reprezentance.Sej niso zgubili z 1:0 ali pa z 2:1 v osmini pa da je tole bilo usodno zaradi tistega gola,ki dejansko je bil gol sam ga niso priznali.So imeli cel drugi polcajt za spremenit rezultat,pa so ga spremenil Nemci.

So pa Nemci simpatična in mlada ekipa un Ozil je full dober,vsekakor moštvo bodočnosti.

Argentinci so bili močni ko hudič, sej ne da tega ne bi vedeli že prej toda....

So pa kjub temu pokleknili....

je pa bil tole dokaz,da je naša skupina vseeno bila slabša od skupine kjer je igrala Gana,Nemčija Srbi in Avstralija....

Zdej nam je šele lahko žal,da nismo šli naprej in premagal tele vosle ameriške,ki so sicer nabiti s kondicijo in močjo,igrajo pa nogomet koker da bi bil ameriški football,teči gor,teči dol in vmes streljaj na vrata.

pa še nekaj

pred prvenstvom so bili Španci na stavnicah favoriti številka 1, potem so sledili Brazil, Argentina in Angleži.

Nemcem so napovedal izpad že v osmini finala pa so prišli v finale in so se borili za tretje mesto in na koncu so ga tudi osvojili.....

Pardon....Švabi so v polfinalu riknili...so pa igrali in zmagali v malem finalu.....Finale je dobila Španija... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol si se pa zbudo.....boš ti vido kaj je to panzer tanz... :naughty:

:whistle::whistle: zakaj se nisva vsaj za kaki pir stavla :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle::whistle:  zakaj se nisva vsaj za kaki pir stavla :headbang:

Kurc pasal pa bi...četudi ga bi plačal...dans mi je za kozlat, ker sem se včeraj vrnil iz surfanja na Vignju...aja, pa konc je svetovnega....pa še v ponedeljek morem nazaj tlačanit....jaz se bom kuj obeso..... :SS i

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je zdej končno konc tega kreganja za napihnjen svinjski mehur? :evilgrin:

No, hvala qrcu. :sleep2: so zgleda zaslužil tolk, da si vsak svoj mehur kupjo. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Matjaž Kek v Savdsko Arabijo? Dve leti, 2,8 milijona dolarjev!

Telefonski klic iz Katarja, Kek ostal brez komentarja: selektor slovenske nogometne reprezentance tik pred odhodom v Dalmacijo dobil ponudbo bogatega prvoligaškega kluba iz Savdske Arabije

Selektor slovenske nogometne reprezentance Matjaž Kek je v torek popoldne dobil ponudbo za vodenje prvoligaškega kluba iz Savdske Arabije, smo izvedeli iz zanesljivih virov. Po naših informacijah gre za Al Ittihad, drugouvrščeni klub v prvi ligi, Keku pa ponujajo mesto trenerja za dve leti in plačilo 2,8 milijona dolarjev. Keka so po telefonu klicali posredniki iz Katarja, naši viri pa trdijo, da Savdijci hočejo - edino Mariborčana Keka.

Matjaž Kek, ki se je včeraj zjutraj odpravil na enotedensko križarjenje z ladjo po južni Dalmaciji, nam je dejal, da zadeve ne more komentirati. Pogodba Matjaža Keka z Nogometno zvezo Slovenije se sicer izteče čez dve leti.

Bojim se,da bo to ponudbo sprejel in da bomo mi imeli znova kmalu novega selektorja slovenske reprezentance in gremo spet od začetka....

Kek: Oddelal bom pogodbo z NZS!

Selektor slovenske reprezentance Matjaž Kek je v pogovoru za Nogomanio zatrdil, da bo svojo pogodbo z Nogometno zvezo Slovenije (NZS) oddelal do konca!

Pred kratkim se je v slovenskih medijih znašla novica, da bogati klub iz Savdske Arabije novači selektorja slovenske reprezentance Matjaža Keka in mu za podpis pogodbe ponuja ogromno denarja (domnevno kar 2,8 milijona ameriških dolarjev za dve sezoni!). Ni šlo za novinarsko raco, Arabci oziroma Al-Ittihad so se resničo zanimali za usluge selektorja Keka, ki je postal zanimiv tudi nekaterim evropskim klubom, vendar je ostalo zgolj pri tem. Selektor je po nesrečnem izpadu s svetovnega prvenstva odšel na zaslužen dopust, govorice pa so nato utihnile. Z razlogom.

Matjaž Kek, po Srečku Katancu naše drugo "selektorsko odkritje", za delo na tujem trenutno namreč ni zainteresiran. To nam je potrdil v kratkem telefonskem pogovoru.

"Nikamor ne bom pobegnil. Špekulacij sicer ne bom komentiral, vendar mislim, da me poznate kot resnega človeka, zato bom potrdil, da je zanimanje obstajalo. Vseeno pa nameravam pogodbo z Nogometno zvezo Slovenije (NZS) oddelati do konca," je za Nogomanio povedal Kek, ki bi z odhodom na tuje lahko zaslužil nekajkrat več, vendar ga hiter zaslužek v tem trenutku očitno ne zanima.

"Še posebej po tem, kar sem videl na svetovnem prvenstvu, kako smo igrali in kakšno vzdušje vlada v naših vrstah, me športni motiv žene naprej. Vem, kje in kako še lahko napredujemo, zato si želim ostati. Športni motiv prevlada nad finančnim. Za slednjega bo že prišel čas."

Kek ima z Nogometno zvezo Slovenije (NZS) pogodbo sklenjeno do konca leta 2011. V primeru uvrstitve na EP, bo pogodba veljala do konca EP.

Moram priznat,da sem bila prepričana,da bo takšno ponudbo sprejel pa je ni.Svaka mu čast,da ga ni premamile takšna vesoljska vsota denarja,ker mnoge bi!V to sem prepričana....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!