Skoči na vsebino

Svetovno prvenstvo 2010


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

jaz sem gledala sprejem po TVju. Sprejem je bil za slovenske razmere res veličastven, je pa to tko. Reprezentanca bi morala pridet na sprejem v Maribor,ker bi tam ljudi bilo dosti več.

Se spomnete Ivaniševićeve zmage v Wimbledonu?Split je dost manjše mesto od Ljubljane pa ga je pričakalo 100 tavžent norih prebivalcev mesta.

Drugo,če je publika bila vrhunska,pa se mora zmer najdet nek vosu,ki vse pokvari,tokrat sta to bila to novinarska povezovalca,ki sta na vsak način hotela biti ta glavna zvezdnika.Ni mi jasno kako jim rata,postavit 44 neumnih vprašanj a da se ne ponavljajo,očitno moraš bit velemojsterski butelj za kaj takega, gre za naravno danost, talent.

Drugače pa je bilo zelo prisrčno in ganljivo, navijači so se zares iskazali,nogometaši pa tudi.

Siddharta ima dober komad za novo himno.

klub arcigayev Slovenije ima pa v tamalem antipatičnem samovšečnežu verjetno potencialnega člana.

Trgal mi je živce že med reklamami, zdej pa je imel svoj grand finale. Pa tok so mel na nacionalki za povedat čez PoP TV in zlorabljanju otrok v nizkotne zaslužkarske namene.

Gledala tekmo Urugvaj Koreja...

Medtem ko na forumih berem kako je sodnik Soko Štark oškodoval Korejce,sama menim,da je Urugvajce oškodoval za enajstmetrovko in za čist napad eden na enega,ko je sodnik videl neobstoječ offside,da ne govorim o sumljivem položaju korejskega golmana z žogo "v golu", tudi korejcem bi sicer roko na srce lahk zapiskal en elfer,tko da,sodil je obupno slabo.Toda kadar sodiš slabo a držiš to svoje slabo sojenje v enakem kriteriju do obeh moštev potem se na koncu zapiše da si sodil dobro.

Urugvaj gre na zmagovalca tekme med Gano in ZDA ( Združene države Amerike za Borisa Zemljariča,da nav mislu da gre za kakšno zadrugo dolejnske aristokracije)

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali je še komu groza ko vidi onega malega peti kekca... saj vem, da mali ni nič kriv, samo kdo ga je takega naredil... nočem rečt, ampak vse skupaj mi je totalno perverzno in čista zloraba. fuj mobitel. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali je še komu groza ko vidi onega malega peti kekca... saj vem, da mali ni nič kriv, samo kdo ga je takega naredil... nočem rečt, ampak vse skupaj mi je totalno perverzno in čista zloraba. fuj mobitel. :BUA:

dobro jutro nova vas dva in dobrodošli v realnosti ! "zloraba" otrok za reklamne namene traja že najmanj desetletje !

nasvet: večja uporaba daljinskega upravljalca ! pri vseh TV reklamah !

@Hozi - je faul za drugi rumeni al ne ?! to te muči ?! či či či, le le le , viva čile ! ah so že out ! :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na evo.. zdj so pa še Japonci izpadl :cry: ... sj ni čudn, če je za njih igrau Honda :whistle: ... Če bi Kita al pa Yamaha igrau ... potem bi bila pa druga pesem :naughty:

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

japanesi bi ostali še kakšen dan če jim ne bi selektorja Ivice Osima hercšlagiralo !

vprašanje če bi se mu poševni drli tako kot balkanezi na SP v italiji "Osime vrati pare" ko so nas mleli nemci !

še dobro da je dan prej monika rezala štefko ! tako malo za uteho proti dojčland ! :naughty: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko lih o fuzbalu. . ta svet je šu u kurac. Honda daje gole, in najbolšga golmana na japonskem ima Kawasaki. ni čudno, de jim u dirkah neide baš najbolje. . .

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matjaž Kek v Savdsko Arabijo? Dve leti, 2,8 milijona dolarjev!

Telefonski klic iz Katarja, Kek ostal brez komentarja: selektor slovenske nogometne reprezentance tik pred odhodom v Dalmacijo dobil ponudbo bogatega prvoligaškega kluba iz Savdske Arabije

Selektor slovenske nogometne reprezentance Matjaž Kek je v torek popoldne dobil ponudbo za vodenje prvoligaškega kluba iz Savdske Arabije, smo izvedeli iz zanesljivih virov. Po naših informacijah gre za Al Ittihad, drugouvrščeni klub v prvi ligi, Keku pa ponujajo mesto trenerja za dve leti in plačilo 2,8 milijona dolarjev. Keka so po telefonu klicali posredniki iz Katarja, naši viri pa trdijo, da Savdijci hočejo - edino Mariborčana Keka.

Matjaž Kek, ki se je včeraj zjutraj odpravil na enotedensko križarjenje z ladjo po južni Dalmaciji, nam je dejal, da zadeve ne more komentirati. Pogodba Matjaža Keka z Nogometno zvezo Slovenije se sicer izteče čez dve leti.

Bojim se,da bo to ponudbo sprejel in da bomo mi imeli znova kmalu novega selektorja slovenske reprezentance in gremo spet od začetka....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Telefonski klic iz Katarja, Kek ostal brez komentarja

Telefonski klic iz Prekmurja, Keku dali še dva jurja ! :naughty:

Če šef NZS-ja ne vidi da je treba zvišat plačo, jo pač skušajo s takimi telefonskimi klici !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa še paragvajska reklama za navijšaki paket jošk & mobitela ! izkoriščanje žensk ! :evilgrin:

post-770-1277993025_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matjaž Kek v Savdsko Arabijo? Dve leti, 2,8 milijona dolarjev!

Kolikor mi je znano, je Demi Moore leta '93 dahnila YES že za pišljiv milijon. Domnevam, da se Kek z 2,8 milijona v igri ne bo extra finega delal. Demi je ipaq bistveno bolje grajena od njega, čeprav nima pojma o fuzbalu.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po zapisanem sodeč je Rober Redford dvignil ceno za nategovanje ! :naughty:

drugače pa se je po odhodu naše reprezentance med najdenimi predmeti v JAR našlo tole :

post-770-127806016512_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po zapisanem sodeč je Rober Redford dvignil ceno za nategovanje ! :naughty:

drugače pa se je po odhodu naše reprezentance med najdenimi predmeti v JAR našlo tole :

Ni mi jasn, kako so tak lep kamniti mozaik pozabl :?

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daleč od tega, da bi bil nek fan Švabov. Ampak da so pregazili Argentince, mi je prijalo. :trance_27_notworthy: Samo in zaradi tega, ker ne prenesem tistega malega glumača Diega Armanda Drogadone.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Das Lied der Deutschen!!!

Ne morem drugega rečt kot svaka jim čast.. pubeci so igrali neobremenjeno, sproščeno in učinkovito + brez preseravanja. S takim pristopom bodo welt maisteri :worship:!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Das Lied der Deutschen!!!

Ne morem drugega rečt kot svaka jim čast.. pubeci so igrali neobremenjeno, sproščeno in učinkovito + brez preseravanja. S takim pristopom bodo welt maisteri :worship:!

žal so tukaj španciclosedeyes.gif

ki bodo po naslovu evropskih dodali še naslov sv prvaka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal so tukaj španciclosedeyes.gif

ki bodo po naslovu evropskih dodali še naslov sv prvaka

Pol si se pa zbudo.....boš ti vido kaj je to panzer tanz... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

panzer tanz mit mihr :whistle: z odprtimi klipsnami je ništa od ništa !

hilton že ve v katerem grmu tiči zajec, kumu riga morska kumara in kako se zavežejo kopačke !

samo da Vinko od začetka namesto Torresa vrže v ogenj Llorenteja pa smo že v finalu ! viva espana ! :yea2:

nepredvidljivi in razpoloženi Muller ima kazen rumenih kartonov !

no saj jim ostanejo še oni poljaki pa ducat turkov, tako da .... :afro1::afro2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ergo Rudek....pa saj ti veš kam pes taco moli....Pozdrav Ormožancu v žabarijo.....tak zaj pa grem na dopust na Pelješac (surfal bom nimaš tu kaj)....bom kr doli gledo, kak jih bojo zlamali.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!