Skoči na vsebino

Svetovno prvenstvo 2010


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

2. Polčas:

- brez kondicije

- brez igre

- Novakovič izgubljen v vesolju

- Sodnik nas je rešil poraza

Zmage si nismo zaslužil. Pika.

no si ti mogoče sodnik?

torej nisi strokovno podkovan na tem področju

si le eden izmed tistih ki so za šankom najbolj pametni.......

sodnik je že vedel zakaj je piskal še preden je padel gol......

no imamo mogoče boljšega napadalca kot je novakovič?

ne nimamo ga

aja igra je bila( ti nisi trener tako da....)

aja raje razpravljaj z babo doma o kuharskih receptihclosedeyes.gif

aja zaslužili smo si zmago...

boljše ifrali od velike nemčije, srbije, francozov itn......

raje spremljaj še druge tekme da vidiš na kakšnem nivoju je bila tekma

aja 9 km pretečenih( ti pa pametuješ da nimajo kondicije)

selja.... si ok

no pohvala za zelo dobro tekmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil danes v dilemi, a grem en krog z mopedom al fuzbal gledam. Pa še dobro da sem šel, drugače bi se samo živciral. :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no si ti mogoče sodnik?

torej nisi strokovno podkovan na tem področju

si le eden izmed tistih ki so za šankom najbolj pametni.......

sodnik je že vedel zakaj je piskal še preden je padel gol......

no imamo mogoče boljšega napadalca kot je novakovič?

ne nimamo ga

aja igra je bila( ti nisi trener tako da....)

aja raje razpravljaj z babo doma o kuharskih receptihclosedeyes.gif

aja zaslužili smo si zmago...

boljše ifrali od velike nemčije, srbije, francozov itn......

raje spremljaj še druge tekme da vidiš na kakšnem nivoju je bila tekma

aja 9 km pretečenih( ti pa pametuješ da nimajo kondicije)

selja.... si ok

no pohvala za zelo dobro tekmo

Eh seljačino. Povzel sem komentarje strokovnjakov iz tujih televizij (RAI, HTV, Beograd...). Nisem strokovnjak (bil sem le trener košarkarskih mladinskih selekcij), pa vseeno se mi zdi, da sem zate vsaj Mourinho.

Zdi se mi, da nisi gledal fuzbala trezen doma in zraven uporabljal možgane, ampak si bil med pijanimi navijači nekje na ulici, da trosiš take bedarije.

Pretekli so 9 km. Aja...a mogoče zadnjih 10 let delajo kaj drugega?

So jih mogoče Ameri kaj manj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh seljačino. Povzel sem komentarje strokovnjakov iz tujih televizij (RAI, HTV, Beograd...). Nisem strokovnjak (bil sem le trener košarkarskih mladinskih selekcij), pa vseeno se mi zdi, da sem zate vsaj Mourinho.

Zdi se mi, da nisi gledal fuzbala trezen doma in zraven uporabljal možgane, ampak si bil med pijanimi navijači nekje na ulici, da trosiš take bedarije.

Pretekli so 9 km. Aja...a mogoče zadnjih 10 let delajo kaj drugega?

So jih mogoče Ameri kaj manj....

Me veseli da si bil trener pri košarki..... glede na to kake bedarije trosiš ti....

- ni kondicije? Po čem sklepaš, kondicije je dost, konc koncev so meli naši povsem pri koncu tekme spet pobudo. Mogoče so ameri delovali kakor da imajo nekaj več moči, vendar to ne pomeni da so naši brez kondicije

- brez igre? Ok kaj je pol za tebe igra? Skupaj so spravili precej akcij, oba gola so dali po lepih akcijah.....

- Novakovič izgubljen? Hm.... igra na poziciji do katere rabi nekoga da mu spravi žogo, ko je hodil po žogo na sredino je skup spravil nekaj lepi podaj, med drugim podajo za gol

-sodnik nas je rešil poraza? Hm če bi sodnik piskal namerni komolec v glavo bi ameri že štartu igrali z enim manj. Če ciljaš na razvelavljen gol, v bistvu to sploh ni bil razveljavljen gol, ker je bila igra upravičeno prekinjena nekaj sekund prej......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič kar je blo je blo, boljš remi kot pa poraz. Zdaj pa za Alžirijo navijat :OK: , še en polčas zdržijo pa smo :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo, slepci..preberite še enkrat: govorim o drugem polčasu. Razen strela Novakoviča z glavo, nismo izvedli niti ene akcije. Niti ene samo izdelane akcije. Pri vračanju v obrambo so naši beki konstantno zamujali in zaostajali za njihovimi napadalci.Iz teh akcij oba njihova gola. Ker so glede na Amere bili brez moči. Aja...tisti njihov temnopolti (podajalec pri drugem golu) je naše fante preskakoval tako suvereno, da je Ivica Buljan na HTV izjavil, da kaj takega že dolgo ni videl...). Do sedaj nisem nikjer zasledil enega samega podatka, ZAKAJ je sodnik razveljavil gol. Offside ni bil, prerivali so se eden čez drugega...da se je sodnik tako odločil, je sicer za nas OK, ampak KAJ je dejansko piskal? Prekršek? Nad kom? Kdo je naredil prekršek?

Fantje...a smo gledal isto tekmo, al kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sodnik je piskal zaradi prerivanja v kazenskem, ponavadi v taki situaciji zaščiti ekipo ki brani, razen ob kakem očitnem prekršku branilcev, zato je tudi takoj zapiskal.

Naši beki niti niso zamujali, ob prvem golu je Cesar pač narobe ocenil žogo.... pač se zgodi. Drugače so beki odigrali super in niti niso zamujali, ker konec koncev si gringosi niso priigrali nobenih velikih priložnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ko bi še enkrat ponovili to tekmo, pa da vidimo, kdo bo boljši.....bojo vsaj ceste prazne... :evilgrin:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh seljačino. Povzel sem komentarje strokovnjakov iz tujih televizij (RAI, HTV, Beograd...). Nisem strokovnjak (bil sem le trener košarkarskih mladinskih selekcij), pa vseeno se mi zdi, da sem zate vsaj Mourinho.

Zdi se mi, da nisi gledal fuzbala trezen doma in zraven uporabljal možgane, ampak si bil med pijanimi navijači nekje na ulici, da trosiš take bedarije.

Pretekli so 9 km. Aja...a mogoče zadnjih 10 let delajo kaj drugega?

So jih mogoče Ameri kaj manj....

No glej bom se zadržal in se ne bom spuščal na nivo reterdiranca kot si ti......

Glede na to da si kao bil trener mladih košarkaskih selekcij, bi tvoj nivo komuniciranja lahko bil na malce višjem nivojuwhistle.gif

glede na to da si z mladički delal ki si jim tudi vrjetno v oporo bil na drugih področjih... saj veš nekakšen vzor itn.....trance_27_notworthy.gif

Glej lahko te povabim na ogled tekme, pa ti predstavim ljudi, ki jih si ti pred še parimi leti opazoval na velikih ekranih.......( ps glede na to da je največje ime slovenskega nogometa dober znanec oz prijatelj oz družinaclosedeyes.gif----

Definitivno kot fan Man Uniteda obiščem veliki derbi 2 krat na leti in ravno tako Inter-Milan........( in vrjemi videl sem veliko več tekem kot jih boš ti..... čeprav si najmanj 10 let starejši od menetrance_33_sleep.gif

No velika imena ki nekaj štejejo v svetu nogometa so pohvalila današnjo tekmo slo-zda...... ampak ti kot stručko bi moral vedet da se 2 polčasa ne moreta igrati na tako visokem nivojuclosedeyes.gif

........

Sodnik je napravil xx napak...... v 30 s tekme bi lahko izključil dempseya..... btw......... dopuščal je grobo igro..... neenak kriterij sojena itn......

gol je razveljavil zaradi prerivanja v kazenskem prostoru.....

tako da

aja pa žaljenje drugič privat........

priporočam pa ti da raje spremljaj košarko dalje bomo drugi ljubitelji nogometa bolj veseliwinkiss.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No glej bom se zadržal in se ne bom spuščal na nivo reterdiranca kot si ti......

Glede na to da si kao bil trener mladih košarkaskih selekcij, bi tvoj nivo komuniciranja lahko bil na malce višjem nivojuwhistle.gif

glede na to da si z mladički delal ki si jim tudi vrjetno v oporo bil na drugih področjih... saj veš nekakšen vzor itn.....trance_27_notworthy.gif

Glej lahko te povabim na ogled tekme, pa ti predstavim ljudi, ki jih si ti pred še parimi leti opazoval na velikih ekranih.......( ps glede na to da je največje ime slovenskega nogometa dober znanec oz prijatelj oz družinaclosedeyes.gif----

Definitivno kot fan Man Uniteda obiščem veliki derbi 2 krat na leti in ravno tako Inter-Milan........( in vrjemi videl sem veliko več tekem kot jih boš ti..... čeprav si najmanj 10 let starejši od menetrance_33_sleep.gif

No velika imena ki nekaj štejejo v svetu nogometa so pohvalila današnjo tekmo slo-zda...... ampak ti kot stručko bi moral vedet da se 2 polčasa ne moreta igrati na tako visokem nivojuclosedeyes.gif

........

Sodnik je napravil xx napak...... v 30 s tekme bi lahko izključil dempseya..... btw......... dopuščal je grobo igro..... neenak kriterij sojena itn......

gol je razveljavil zaradi prerivanja v kazenskem prostoru.....

tako da

aja pa žaljenje drugič privat........

priporočam pa ti da raje spremljaj košarko dalje bomo drugi ljubitelji nogometa bolj veseliwinkiss.gif

Ma imeli smo šansko razbit to sitno boranijo od Američanov....pa je nismo ...no, so pa zato Alžirske lisice presenetile Angleže (pa tudi Američane bodo-njih šapa še poesebej :naughty: ), tako da je še vse odprto....Zdaj je treba fante dvignit, kajti včerajšnjo piko so vzeli kot poraz. Engleži so v KO, raztrgali jih bodo njihovi mediji, tako da je treba izkoristit šanso...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hilton...žaljivke so se začele v tvojem prvem odgovoru pa še stopnjuješ jih.

Kljub temu, da poznaš naj naj slovenske fuzbal face, pa obiskuješ San Siro, se verjetno rokuješ s sirom A. Fergusonom, se potem sklicuješ na znanje drugih. In ves point moje prve reakcije se je nanašal na igro in dejanja v drugem polčasu. In tistega, kar sem napisal (povedali pa drugi) pač ne moreš demantirat. Lahko pa žališ in psuješ.

O retardirancih pa kdaj drugič...mam dober spomin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma imeli smo šansko razbit to sitno boranijo od Američanov....pa je nismo ...no, so pa zato Alžirske lisice presenetile Angleže (pa tudi Američane bodo-njih šapa še poesebej :naughty: ), tako da je še vse odprto....Zdaj je treba fante dvignit, kajti včerajšnjo piko so vzeli kot poraz. Engleži so v KO, raztrgali jih bodo njihovi mediji, tako da je treba izkoristit šanso...

angleži so v pizdi... samo se bojim da zna zaradi tega nam težko bit.......

problematični so sodniki .......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hilton...žaljivke so se začele v tvojem prvem odgovoru pa še stopnjuješ jih.

Kljub temu, da poznaš naj naj slovenske fuzbal face, pa obiskuješ San Siro, se verjetno rokuješ s sirom A. Fergusonom, se potem sklicuješ na znanje drugih. In ves point moje prve reakcije se je nanašal na igro in dejanja v drugem polčasu. In tistega, kar sem napisal (povedali pa drugi) pač ne moreš demantirat. Lahko pa žališ in psuješ.

O retardirancih pa kdaj drugič...mam dober spomin.

lepo zate, da imaš dober spomin.

predlagam pa ti vseeno ogled drugega polčasaclosedeyes.gif

dručape pa ti predlagam medije kot so tole

Moja povezava

valter Birsa

What a strike and what a footballer. If ever a player could play in the Premier League he is one. England, watch out!trance_25_naughty.gif

Robert Koren

Koren was the inspiration in the Slovenian team. Quite why West Brom and Roberto di Matteo can't resolve their differences and retain the talent is a mystery to me. West Brom are the losers there....

aja al pa jodlare najbolše da gledas pa prohaško ki je trobil da si slovenija ni zaslužila nastopa na sv prvenstvu....

čuj tedy si slučajno hrvat? pač tak informativno pač vprašam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni čudno, da Angleži hvalijo naše pred tekmo z - njimi. Temu se reče #priprava terena#...sledil bodo seveda informacije, da Rooney čuti bolečino v kolenu, Lampard ima lažje natrgano vez...in glej čuda...oba bosta seveda v prvi postavi v sredo. Temu se reče..pritisk.

Ali je zate vsak, ki ne podleže nekritičnemu navijaštvu drugačen, sporen (Hrvat, veren, ateist..čefur..)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni čudno, da Angleži hvalijo naše pred tekmo z - njimi. Temu se reče #priprava terena#...sledil bodo seveda informacije, da Rooney čuti bolečino v kolenu, Lampard ima lažje natrgano vez...in glej čuda...oba bosta seveda v prvi postavi v sredo. Temu se reče..pritisk.

Ali je zate vsak, ki ne podleže nekritičnemu navijaštvu drugačen, sporen (Hrvat, veren, ateist..čefur..)?

angleži nas hvalijo, ker se nas bojijo.........

pa razprave z tabo brezveze, ker si pač vseevedtrance_27_notworthy.gif

aja ps Rooney ni poškodovan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi učerej zmagali američane bi že bli prvi v skupini  :whistle:

škoda,treba anglijo zmagat da ne fašemo nemčije  :closedeyes:

In srbski partizani včeraj niso dali po pički Švabom? Pa dobro ljudje, a samo Slovenijo gledate, ko igra, al kaj??  :wallbash:  Srbi, Švabi, Ganci, Avstralci....whatever, saj so vsi premagljivi....  :grim

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In srbski partizani včeraj niso dali po pički Švabom? Pa dobro ljudje, a samo Slovenijo gledate, ko igra, al kaj?? :wallbash: Srbi, Švabi, Ganci, Avstralci....whatever, saj so vsi premagljivi.... :grim

Jap, celo Danci :O)

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka čast Alžiriji, da je zdržala pritisk Angležev. V sredo pa navijat za naše da zmagajo ali igrajo vsaj remi. Kljub vsem kritikam roko na srce, da igramo ene 329847239847239874'23847230987x boljše kot pred 8 leti :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jokice jenkiji whistle.gif

od posebnega poročevalca iz ny

Saj pravim....yanksi so SITNA BORANIJA, katero smo imeli priliko razbit ko kanto.....pa je nismo....... :wallbash:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!