Skoči na vsebino

Kawasaki Z 1000 SX (2011-2019) in Ninja 1000 SX (2020)


roko
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Z1000SX 2011 SERVICE MANUAL  Service Manual - Ninja 1000 - 2011.pdf

Z1000SX 2015 SERVICE MANUAL  Z1000SX.2015 service manual.pdf

Z1000SX 2017 SERVICE MANUAL  2017 Kawasaki Ninja 1000 Service Manual 99924-1519-31.pdf

20210926_124201_HDR.jpg.aed89acfbc106f0be03b601e11673014.thumb.jpg.fc3642d925a2f00d19159f118dfa7131.jpg

Priporočene objave

Ma ja, lej, eni rabimo nalepke da moped lepš zgleda, drugi jih pa rabte, da vam moped skup stoji.

 By Maus :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja, lej, eni rabimo nalepke da moped lepš zgleda, drugi jih pa rabte, da vam moped skup stoji.

 By Maus :D

Ta spada pa med globoke :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kolk kej monster placa za reklamo na prevozen kilometer? pa ce jih vec zalepis ali potem vec pokasiras?

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz dobim brezplačne gume od Pirellija, Castrol primakne olje in BMW banka mi dovili, da jim plačujem obroke, ker oglašujem njihov kredit 3EasyRide.

Skratka čista zmaga.

BMW-HP4-26.jpg

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz dobim brezplačne gume od Pirellija, Castrol primakne olje in BMW banka mi dovili, da jim plačujem obroke, ker oglašujem njihov kredit 3EasyRide.

Skratka čista zmaga.

 

 

:OK: to je pa res super deal! se mi je zdelo da more bit nek keč, k vsi tko radi te nalepke limajo :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz dobim brezplačne gume od Pirellija, Castrol primakne olje in BMW banka mi dovili, da jim plačujem obroke, ker oglašujem njihov kredit 3EasyRide.

Skratka čista zmaga.

 

 

Kaj ti vse to pomaga, če pa še vedno voziš jajca od BMWja :P

pljuc

 

p.s. če že v to temo limaš BMwja morš tut kako kawo polajkat, tok košta sponzorstvo  :ninja:

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kolk kej monster placa za reklamo na prevozen kilometer? pa ce jih vec zalepis ali potem vec pokasiras?

detajli pogodbe so skrivnost, večina nalepk je pa itak za blatnik od Forda, k je cel razbit :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poudarek je bil na nalepkah, ker pač vozim bimerja, ne morem pokazati slike kofetarice, ki pije energijske napitke.

Dobiš sponzorsko kavico, ker si mi odobril objavo v "vaši" temi.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Z1000SX 11-13 ugodno prodam:

 

1. nosilec zadnjega kovčka s plato 60€

4100FZ.jpg

 

2. kovček Givi  V46 90€ 

3. distančnike mehkih torb, ki so hkrati nosilci za stranske torbe GIVI tph01 30€

$T2eC16RHJHkFFl7oU3DOBSLWhq5R+w~~60_12.J

 

3. termoform stranske torbe (trde) tph01 120€

$T2eC16ZHJHEE9ny2sY(ZBQGookEZew~~60_12.J

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ta nosilec zadnjega kovčka paše na ta novi model SX-a  ?

 

lp

Ne bi vedel (skupaj z original stranskimi kufri ne gre), počakaj še kak teden, bom preveril. 100% pa pašejo dostančniki/nisilci termoform stranskih torb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lišpam dalje :D

 

10947284_800145270055027_854981436879389

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda k je sam na eni strani :( pa tut s kufri ne gre, tist je za pisto :D, ostali me pa ne zanimajo preveč.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami34 kako se kaj obnesejo te stranske torbe? Sam jih nameravam kupiti za z750, pa me zanima tvoja izkusnja. Gledal sem tudi od sw motecha Blaze. Kaj ti priporocas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam stranske torbe od SW Motecha Blaze ... meni so super :OK:

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no to je že bolš, seveda moraš malce čarat pri homologaciji :P

p.s. A dobiš provizijo, tut če u nedelo delaš reklamo za Akrapota? :D

 

p.s.s. Rori so čist zadnji na vrsti, ker se mi zdi da XS zgubi ves zaščitni znak,vso identiteto z zamenjavo rorov, poleg tega pa je cena kot bi rekel Ališič: ULALALALAAAAAAA

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj bi pa mogu neki carat? sej ma slip on vse papirje?

kar je pa naprej od lonca (krivine) pa itak nobenga ne briga in tudi noben ne gleda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami34 kako se kaj obnesejo te stranske torbe? Sam jih nameravam kupiti za z750, pa me zanima tvoja izkusnja. Gledal sem tudi od sw motecha Blaze. Kaj ti priporocas?

Fajn je ker so trde in trdo vpete, ter zaklenjene s ključem. Slabše je ker moraš montirati tisto železje, pač 3 vijake na vsako stran.

Sw motech je v tem primeru boljši, ker samo vtakneš palico za stabilnost in ko ne rabiš jo snameš, slabši pa ker so torbe mehkejše in ker jih moraš speti z ježkom preko sedeža.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj bi pa mogu neki carat? sej ma slip on vse papirje?

kar je pa naprej od lonca (krivine) pa itak nobenga ne briga in tudi noben ne gleda.

Zaenkrat res še noben ne gleda..ampak kot sem rekel cca 2000 zagont, mi ni prioriteta :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bi kdo gledal pol pol mopedov v nasi drzavi ne nrdi tehnicnega. sploh z "dwlnskimi" izpušnimi sistemi

se pa strinjam da je dolenc drag in da je tolko evrčkov za bolj al manj šminko brez veze dat.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!