Skoči na vsebino

Kawasaki Z 1000 SX (2011-2019) in Ninja 1000 SX (2020)


roko
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Z1000SX 2011 SERVICE MANUAL  Service Manual - Ninja 1000 - 2011.pdf

Z1000SX 2015 SERVICE MANUAL  Z1000SX.2015 service manual.pdf

Z1000SX 2017 SERVICE MANUAL  2017 Kawasaki Ninja 1000 Service Manual 99924-1519-31.pdf

20210926_124201_HDR.jpg.aed89acfbc106f0be03b601e11673014.thumb.jpg.fc3642d925a2f00d19159f118dfa7131.jpg

Priporočene objave

Pol bo tvoja lepša polovica lahko vzela tud kakšno knjigo ,ko bomo potovali :P

samo žepno izdajo :D

Drugače je pa litraža naslednja:

trenutno razpolagam

*pri sedanjem z 2x 15 l stranski kufri= 30 + zadnji 46 litrski, ki je pa večinoma prazen oziroma do polovice poln, kar vse skupaj znese 30+26= 56 litrov.

*novi 2x 28= 56 litrov.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo žepno izdajo :D

Drugače je pa litraža naslednja:

trenutno razpolagam

*pri sedanjem z 2x 15 l stranski kufri= 30 + zadnji 46 litrski, ki je pa večinoma prazen oziroma do polovice poln, kar vse skupaj znese 30+26= 56 litrov.

*novi 2x 28= 56 litrov.

Zadnjega ne boš dal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol bo tvoja lepša polovica lahko vzela tud kakšno knjigo ,ko bomo potovali :P

 

Zdej bo lahk ta velik atlas sabo vzela   :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej bo lahk ta velik atlas sabo vzela   :smoke:

Sej ga ma ,na prvem sedežu,enciklopedija ti povem  :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjega ne boš dal?

Ga ni, oziroma ni kopatibilen s stranskimi...nimaš kaj, za lepoto je potrebno potrpeti.

Zdej bo lahk ta velik atlas sabo vzela   :smoke:

važno da vzame tangice (al pa še tistih ne :P), navigacijo prepusti kr meni.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo žepno izdajo :D

Drugače je pa litraža naslednja:

trenutno razpolagam

*pri sedanjem z 2x 15 l stranski kufri= 30 + zadnji 46 litrski, ki je pa večinoma prazen oziroma do polovice poln, kar vse skupaj znese 30+26= 56 litrov.

*novi 2x 28= 56 litrov.

Jebemtiš Dami, tudi jaz bi rad imel tako skromno sopotnico :worship:

Pri nama je na voljo 2x32l + 49l  = 113l, pa nama še vedno zmanjka placa :kva1:.

Itak da tudi če greva na pot pri +35°C in je napoved za cel teden vroče in suho, vzameva vedno še neka topla oblačila, ker "kaj pa če bo ratalo mrzlo"?  :slap:

 

Ajd, moram biti pošten, tudi jaz vedno kaj viška spakiram...pa ne motorno olje  :ninja:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa ne znaš pakirat?

Jaz imam vse, v stranski kufrček 15 litrov gredo kavbojke, majica dolgi rokavi, 3 majice kratki rokavi, 3x gate, 3x nogavice, nizke superge in še šteka čikov in drobnarij. Več zase ne rabim. Moja ma pa itak tak male in prozorne cunjice, da spakira več kot jaz + copatke :D, tako da zadnji kufr ostaja skoraj prazen in se not nameče dežjake, sprej za verigo, nekaj orodja za vsak slučaj, hrana in pijača in torbica s kozmetiko.

Za kampiranje pa imam 2x 25 litrske stranske torbe, plus luis torbo dam po potrebi na zadnji kufr. 

 

polno otovorjen za 10 dni

970317_521680901234800_1896067947_n.jpg?

 

in polno otovorjen za kampiranje (vključno majmunski krevet in 2 stolčka :D, no tu bi ktrc prišel prav, ker si pri vsakem malo močnejšem odpiranju gasa na zadnji gumi)

 

283561_177490408987186_2493192_n.jpg?oh=

 

p.s. sicer pa opažam, da vsako naslednje potovanje vzameva manj kot na prejšnje :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo lep je tist oranžen motor,lepi spomini na Jahorino ko SX ni hotel več vleči po vročini pa smo zavili mal v hribe :P  :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo lep je tist oranžen motor,lepi spomini na Jahorino ko SX ni hotel več vleči po vročini pa smo zavili mal v hribe :P  :lol:

Madonca ti imaš pa toliko tovornega prostora, kot kakšen karavan

Lp,n

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo čudno se mi zdi, zakaj pri 60k km, menjava motorja za enak model in enako barvo...se mu je "življenjska doba" že iztekla?

Če bi šlo za drug ali drugačen motor bi lahko mislil, da se ga je nekdo naveličal ali mu ne paše...tako pa :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAMI34 dobro si tole odgovoril :smoke:  naj te služi vsaj tako kot sedanji .)

Upam da res. Zdej če kdo vpraša zakaj isto? Veliko motorjev sem vozil in kar nekaj se mi jih dopade, ampak po dokaj dolgem mozganju in mozganju , mi je SX še vedno best buy in kar je glavno, po dobrih 65.000km ko se vsedem nanj, se mi še vedno vse smeje in uživam kot prvi dan. :kva2:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

In naj ti še po domače povem:

Žal mi ga je prodat, ker bo baje moja delala izpit, pa bi ga zanjo obdržal, vendar se ga boji in bova vzela nekaj bolj nji prijaznega.

 

Ja to je pa lepo prebrat. Je pa tako, da ponavadi v tej kombinaciji pade povprečna hitrost potovanj in tudi kilometri se ne nabirajo več tako hitro ... Pišem iz lastnih izkušenj in izkušenj prijateljev-motoristov-soborcev. Seveda pa to ni neko napisano pravilo in vedno so izjeme, ki potrjujejo pravilo ..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je pa lepo prebrat. Je pa tako, da ponavadi v tej kombinaciji pade povprečna hitrost potovanj in tudi kilometri se ne nabirajo več tako hitro ... Pišem iz lastnih izkušenj in izkušenj prijateljev-motoristov-soborcev. Seveda pa to ni neko napisano pravilo in vedno so izjeme, ki potrjujejo pravilo ..

 

 Jaz sem že takšna izjema.  :OK:   Pa če bi bilo po njenem in vedno izvedljivo, bi bilo kilometrov še več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madonca ti imaš pa toliko tovornega prostora, kot kakšen karavan

Lp,n

sm tud sam ko en karavan velik  :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No naj ti odgovorim v Bmflarskem žargonu:

*ima se može se :P

 

Naj ti odgovorim v Kawa žargonu:

*pa niso to jajca od BMW da bi že razpadal in klical servise :D

 

In naj ti še po domače povem:

*Tako sem se odločil, ker mi paše. Če gledaš kaj dnevne vtise boš videl, da se še sedaj vozim. Ne boš verjel, razen rednih servisov se ni še nič pokvarilo in mašina laufa kot urica. Žal mi ga je prodat, ker bo baje moja delala izpit, pa bi ga zanjo obdržal, vendar se ga boji in bova vzela nekaj bolj nji prijaznega.

 

Naj ti odgovorim v stilu mojega mehanika:

*To so trpežne mašine, to ti mora narediti 200000km!

 

Pa še v Dami stilu:

*Zase se brigi :P  Zaželel sem si nov model z malce več konjiči, z izboljšanim vzmetenjem, zavorami s KTRC itd itd

 

In v Pik1 stilu:

*je treba čimprej menjat itak gre vse u qurac :(

Kmet2 stil......

Zase se brigejte :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet2 nate je pa pozabu,qurc še tak prjatu !  :headbang:

Ja sej,ne bom mu več dopusta plačeval :P pa tud SX ne bom pohvalu,čeprov je dobr motor...........iz principa k je podabu na mene  :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ga ni, oziroma ni kopatibilen s stranskimi...nimaš kaj, za lepoto je potrebno potrpeti.

važno da vzame tangice (al pa še tistih ne :P), navigacijo prepusti kr meni.

Tazadn kufer bi ti pasu gor kot skret skoljka na ferarija,to je samo za pikce. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No naj ti odgovorim v Bmflarskem žargonu:

*ima se može se :P

 

Naj ti odgovorim v Kawa žargonu:

*pa niso to jajca od BMW da bi že razpadal in klical servise :D

 

In naj ti še po domače povem:

*Tako sem se odločil, ker mi paše. Če gledaš kaj dnevne vtise boš videl, da se še sedaj vozim. Ne boš verjel, razen rednih servisov se ni še nič pokvarilo in mašina laufa kot urica. Žal mi ga je prodat, ker bo baje moja delala izpit, pa bi ga zanjo obdržal, vendar se ga boji in bova vzela nekaj bolj nji prijaznega.

 

Naj ti odgovorim v stilu mojega mehanika:

*To so trpežne mašine, to ti mora narediti 200000km!

 

Pa še v Dami stilu:

*Zase se brigi :P  Zaželel sem si nov model z malce več konjiči, z izboljšanim vzmetenjem, zavorami s KTRC itd itd

 

In v Pik1 stilu:

*je treba čimprej menjat itak gre vse u qurac :(

Pri zadnji postavki je napaka,Pikck ne menja nic ,ker je vse se novo tudi po 15 letih. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri zadnji postavki je napaka,Pikck ne menja nic ,ker je vse se novo tudi po 15 letih. :grim

Tudi pri drugih postavkah so napake ampak pomembno je, da je odgovor lep in zanimiv  :grim

 

...dokler ne pride Cufa lahko "nabijamo"  :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!