Skoči na vsebino

Kawasaki Z 1000 SX (2011-2019) in Ninja 1000 SX (2020)


roko
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Z1000SX 2011 SERVICE MANUAL  Service Manual - Ninja 1000 - 2011.pdf

Z1000SX 2015 SERVICE MANUAL  Z1000SX.2015 service manual.pdf

Z1000SX 2017 SERVICE MANUAL  2017 Kawasaki Ninja 1000 Service Manual 99924-1519-31.pdf

20210926_124201_HDR.jpg.aed89acfbc106f0be03b601e11673014.thumb.jpg.fc3642d925a2f00d19159f118dfa7131.jpg

Priporočene objave

Cika ma prav, kresničke morajo met amerikanci. Zero graviti sem naročil, bomo videli kak se obnese, predvsem ga mislim imeti za potovanja, ker predvidevam da bo kar dobro odnesel veter stran, drugače pa imam še vedno ermaxov vizir.

 

Zero_Gravity_Windscreen_Z1000SX.jpg

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cika ma prav, kresničke morajo met amerikanci. Zero graviti sem naročil, bomo videli kak se obnese, predvsem ga mislim imeti za potovanja, ker predvidevam da bo kar dobro odnesel veter stran, drugače pa imam še vedno ermaxov vizir.

 

Zero_Gravity_Windscreen_Z1000SX.jpg

Zgleda kot hauba od ferrarija :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda kot hauba od ferrarija :OK:

Ninđa je več ko ferari :P

 

Pa tole bo najbrž padlo gor:

 

$_12.JPG

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa feltne RDEČA bo ZELENA

 

406859_289352941184425_1671222636_n.jpg?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a una touring d zero gravity se ti je zdela prevec velika? sicer ta zgleda ful bolj sportno (in lepo) una pa verjetno res nese veter cez celado. no upam da bo investicija vredna svojih evrčkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a una touring d zero gravity se ti je zdela prevec velika? sicer ta zgleda ful bolj sportno (in lepo) una pa verjetno res nese veter cez celado. no upam da bo investicija vredna svojih evrčkov.

una je ko poštarski parabris, nagnusno :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa kaj je s temi Kawasakiji, prej je bil le Versys tema o okraskih

...okrasni Kawasakiji?  :ninja:

Lej da te podučim,Kawasaki je kot novoletna jelka,ko je kupiš je gola in pusta,da je lepa in koristna pa jo moraš okrasit z nebroj okraski  :grim ni to premium znamka ko kupiš in je že vse okrašeno  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako, kawa omogoča, da si jo osebno okrasiš in začneš do nje gojiti ČUSTWA. Tega drugi uporabniki ne boste nikol razumeli, ker vam vse dajo ali takoj ali za doplačilo in ne moreš vdihniti duše in osebnosti svojemu mopedu :D

 

Da še mal dalje rajcam:

tile bodo gor:

 

phpQz7nWX.jpg

 

pa tole:

 

p4pb1767870.jpg

 

pa tole:

10032936_880_FR_07.JPG

 

pa tole:

$_57.JPG

 

tolko za začetek, upam da nism kaj pozabil :D + ostalo zgoraj navedeno

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega drugi uporabniki ne boste nikol razumeli, ker vam vse dajo ali takoj ali za doplačilo in ne moreš vdihniti duše in osebnosti svojemu mopedu :D

Če bi hotel svoj motor narediti bolj enkraten potem bi moral res nekaj svojega dati nanj ne pa kar neke serijske dodatke.

...kakšne nalepke ali izdelke po lastni zamisli.

 

Tudi sam razmišljam malo v tej smeri in bi bilo mogoče dobro, da bi bila za "tuning" motociklov neka posebna tema in ne, da se vse posamezne zamisli porazgubijo v različnih temah? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kako se motor odnese če se z njim kolenčka skozi ovinke. So stopalke in izpuh dovolj visoko da ne iskri :)?

Jest mam gor akrapo karbon pa nč ne iskri :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kako se motor odnese če se z njim kolenčka skozi ovinke. So stopalke in izpuh dovolj visoko da ne iskri :)?

da, če pravilno nastaviš prednapetost zadnje vzmeti in se presedeš ni iskrenja sploh.
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala ,GS-a sem prerastel ,enostavno ni hotel počit kardan ...... :kva1:

Zdaj jo imam na pimpanju,ko bo končana obesim v galerijo forumašev  :OK:

  

Lej da te podučim,Kawasaki je kot novoletna jelka,ko je kupiš je gola in pusta,da je lepa in koristna pa jo moraš okrasit z nebroj okraski  :grim ni to premium znamka ko kupiš in je že vse okrašeno  :P

Hehe balonar.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kako se motor odnese če se z njim kolenčka skozi ovinke. So stopalke in izpuh dovolj visoko da ne iskri :)?

Iskri iskri ko ponoči voziš za njim meče predivo iz izpuhov,kot tiste prskalice za novo leto :grim

Resno pa ja, pri meni iskri,saj ne morem pokrčit na sport touringu kolena toliko da bi se kahko presedal,zato me Damiv mori da mu bom moral kupiti nove tačke :kva1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iskri iskri ko ponoči voziš za njim meče predivo iz izpuhov,kot tiste prskalice za novo leto :grim

Resno pa ja, pri meni iskri,saj ne morem pokrčit na sport touringu kolena toliko da bi se kahko presedal,zato me Damiv mori da mu bom moral kupiti nove tačke :kva1:

Pr teb itak vedno vse iskri, tut ograje in znaki :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr teb itak vedno vse iskri, tut ograje in znaki :P

Zase se brigi  :kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi hotel svoj motor narediti bolj enkraten potem bi moral res nekaj svojega dati nanj ne pa kar neke serijske dodatke.

...kakšne nalepke ali izdelke po lastni zamisli.

 

Tudi sam razmišljam malo v tej smeri in bi bilo mogoče dobro, da bi bila za "tuning" motociklov neka posebna tema in ne, da se vse posamezne zamisli porazgubijo v različnih temah? .)

se strinjam, sam ni isto okraševanja/pimpanje GSa al pa SXa, vsak ma nekaj po svoje in zato je po mojem bolje, da maš pimpanje v temi od določenega tipa motorja, kjer si tudi drugi lastniki lahko preberejo iskušnje in vidijo kako kak model zgleda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Paketi počasi prihajajo. Mislim, da bo zelena lepo razbila monotonijo sivo/črnega mopeda. Seveda bom uporabil samo en znak M in en napis monster na vsako stran mopedka :D

 

10931299_798971016839119_278968074322144

 

10917314_794830243919863_477127662863226

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MONSTER  ??!!?? :huh:

 

...a hočeš met vsaj malo vonja po DUCATIJU gor?

 

...a ti kmet ne bo pustu se zraven vozit drgač.. :huh:

 

:P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če hočeš razbijat monotomijo si kupi Ducatija ,nikol ne veš če prideš kamor greš  :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MONSTER  ??!!?? :huh:

 

...a hočeš met vsaj malo vonja po DUCATIJU gor?

 

...a ti kmet ne bo pustu se zraven vozit drgač.. :huh:

 

:P

Monster je tudi official od Kawe, zgolj za info. AMZS in HAK je pa official od Ducatija :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet2, to moraš vedno gledat iz svetle plati.

 

Mogoče res ne prideš tja kamor si nameraval, prideš pa tja, kamor nisi nameraval :)

 

RY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!