Skoči na vsebino

KTM Duke 125


bladzo

Priporočene objave

lp

meni se zdi motor odličen in razmišljam o nakupu tega motorja spomladi, a me moti podatek da je končne hitrost 80km/h. A mogoče ve kdo zakaj so se pri ktm-u odločili za to omejitev hitrosti in ali se da kako motor odblokirat da bi imel večjo končno hitrost.:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp

meni se zdi motor odličen in razmišljam o nakupu tega motorja spomladi, a me moti podatek da je končne hitrost 80km/h. A mogoče ve kdo zakaj so se pri ktm-u odločili za to omejitev hitrosti in ali se da kako motor odblokirat da bi imel večjo končno hitrost.:unsure:

To naj te nič ne skrbi, na 80kmh so blokirani samo za nemške trge smile.gif pri nas bo letel kolkor bo duša dala smile.gif js rečem 110 do 120 končne zarad manjše aerodinamike napram "SS" modelom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje je ta cena 3.890€ čist osnovna za osnovni model. Če boš pa hotu kakšno drugo barvo al pa kakšen dodaten spoiler, ščitnike ... te bo pa še dodatnih par 100€ prišlo. Nevem no, mogoče se motm. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

A je kdo vidu ta motor v živo ? Sm isku mal po netu pa ni nikjer še kakšnih drugih slikc k v salonu al pa testov. Drugač mi je pa motor lep pa čakam da pride v labo da ga grem pogledat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo vidu ta motor v živo ? Sm isku mal po netu pa ni nikjer še kakšnih drugih slikc k v salonu al pa testov. Drugač mi je pa motor lep pa čakam da pride v labo da ga grem pogledat

Dons sm biu u Labi pa ga še nima. Vsaj v salonu ne. :) Upam da je tut u resnic vsaj tak kokr na slikah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo na net pršlo še mal slikc. Tokrat slikan v enem salonu v Avstriji. Komi čakam da ga vidm v živo.

post-29306-0-00426300-1298720633_thumb.jpg

post-29306-0-02091600-1298720646_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

mene zanima če kdo ve, če se da ta motor odblokirati al kako je s tem.

lp

To ti bo težko zdele kdo povedu, ker ga še noben nima. Pa saj veš kako je s 125ccm 4 takt mašinami. Ponavadi nimaš kej odblokirati, ker je že to to. Verjemi, nobena 125ccm 4 takt serijska mašina (do sedaj) nima tolko konjev da bi jo bilo treba blokirati. Moraš razlikovati odblokiranje mašine oziroma predelavo mašine. To sta dva različna pojma.

Za predelavo 4 takt mašine pa si lahko nekaj malega prebereš v temi TOMOS 125. Samo KTM ima pomoje, za razliko od Tomosa, že direkten vbrizg. Zato je predelava velik bolj zakomplicirana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ti bo težko zdele kdo povedu, ker ga še noben nima. Pa saj veš kako je s 125ccm 4 takt mašinami. Ponavadi nimaš kej odblokirati, ker je že to to. Verjemi, nobena 125ccm 4 takt serijska mašina (do sedaj) nima tolko konjev da bi jo bilo treba blokirati. Moraš razlikovati odblokiranje mašine oziroma predelavo mašine. To sta dva različna pojma.

Za predelavo 4 takt mašine pa si lahko nekaj malega prebereš v temi TOMOS 125. Samo KTM ima pomoje, za razliko od Tomosa, že direkten vbrizg. Zato je predelava velik bolj zakomplicirana.

škoda da niso naredli 2t, ker 4t 125 grejo tak kot predelane 50 al pa še manj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda da niso naredli 2t, ker 4t 125 grejo tak kot predelane 50 al pa še manj

Hja no.. nekatere tut ne grejo tako švoh. Za primer ti lahko dam Yamaho WR 125X. Za 4 takt kr uredu leti. Pomoje da je KTM nekaj podobnega.

No če pogledaš Bagoroševega (Stunt Rider) Duka 125 pa ni tko švoh. Glede na to kaj vse dela z njim mora imeti kar nekaj moči. Samo on ima najbrš kar konkretno predelanega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja no.. nekatere tut ne grejo tako švoh. Za primer ti lahko dam Yamaho WR 125X. Za 4 takt kr uredu leti. Pomoje da je KTM nekaj podobnega.

No če pogledaš Bagoroševega (Stunt Rider) Duka 125 pa ni tko švoh. Glede na to kaj vse dela z njim mora imeti kar nekaj moči. Samo on ima najbrš kar konkretno predelanega.

Baje da ne. V nekem intervjuju je rekel da na sami mašini ni nič predelanega. bom poskusil najdet ta intervju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje da ne. V nekem intervjuju je rekel da na sami mašini ni nič predelanega. bom poskusil najdet ta intervju.

Akrapoviča ima gor. Za ostalo pa nevem. Mogoče ima samo zobnike zamenjane, da ga lahko postavi na zadnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ti bo težko zdele kdo povedu, ker ga še noben nima. Pa saj veš kako je s 125ccm 4 takt mašinami. Ponavadi nimaš kej odblokirati, ker je že to to. Verjemi, nobena 125ccm 4 takt serijska mašina (do sedaj) nima tolko konjev da bi jo bilo treba blokirati. Moraš razlikovati odblokiranje mašine oziroma predelavo mašine. To sta dva različna pojma.

Za predelavo 4 takt mašine pa si lahko nekaj malega prebereš v temi TOMOS 125. Samo KTM ima pomoje, za razliko od Tomosa, že direkten vbrizg. Zato je predelava velik bolj zakomplicirana.

To pa ne bo držalo :P Aprilia RS4 125 je zablokirana na 15 KM in nej bi se jo dalo odblokirat na okoli 25 KM :naughty:

Morem rečt da meni je ta motor kot celota ( z izjemo zadnje nihajke ) zelo ušeč in za eno 4-T 125-ko se mi sploh ne zdi tko švoh ;) In mislim da ne potrebuje drugih zobnikov za ga spravit na zadnjo, če se da spravit na zadnjo Tomosa ki ima skorej tretjino manj moči se da tudi tega, samo malo občutka je treba met pa je ;)

Popravljeno . Popravil speedfighttuning
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa ne bo držalo :PAprilia RS4 125 je zablokirana na 15 KM in nej bi se jo dalo odblokirat na okoli 25 KM :naughty:

Morem rečt da meni je ta motor kot celota ( z izjemo zadnje nihajke ) zelo ušeč in za eno 4-T 125-ko se mi sploh ne zdi tko švoh ;) In mislim da ne potrebuje drugih zobnikov za ga spravit na zadnjo, če se da spravit na zadnjo Tomosa ki ima skorej tretjino manj moči se da tudi tega, samo malo občutka je treba met pa je ;)

Se ti zdi? Nekako tako naj bi veljalo za 2taktnike, če ga odblokiraš da dobiš okoli 25KM, z predelavo pa vse do 40KM. Enkrat sem zasledil da naj bi imel Tomos od Mlakarja 18KM (s predelavo). Še enkrat, razlikuj besedo odblokiranje in predelava.

Temu podatku pa ne verjamem dokler ne vidim en dyno test. Ker to je resno preveč. Primer, ninja 250 ima okoli 30KM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!