Skoči na vsebino

Galerija risb & slik forumašev


Wobewt

Priporočene objave

Če lahko nagaya lima digitalno narejene izdelke, jih bom pa tut jaz :)

post-6413-1137278492_thumb.jpg

post-6413-1137278561_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kje pise da se ne sme? :whistle:

izdelek je se vedno od a do ž moj :P

pa drevo ma čudno senco .)

je blo treba neki najt, ampak sem se pomatrala :whistle:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa drevo ma čudno senco .)

je blo treba neki najt, ampak sem se pomatrala :whistle:

Ja recimo da ni sam en sonce :blush:

Če dam sam enga, je vse ful temno :), sam vseen so sence čist kul .)

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ful dobro :OK: Valjda, da se lahko lima tudi digitalne izdelke. Sam se sicer že nekaj let spravljam zraven, da bi se naučil vsaj ArchiCAD pa nimam motivacije. Dejansko se bom prej ali slej moral naučiti teh stvari, ker bo risanje na roke preveč zamudno (za fax govorim seveda). Čeprav meni bo verjetno AutoCAD bolj prav prišel za načrtovanje. No sej, ko bom se tistega naučil bom pa še kaj skupaj zmazal in pokazal. Do takrat bom pa uporabljal HandyCAD 8.0 :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam ti allplan. Meno je čist žal, k sem se že avtocad nauču. K v avtocad je samo risalni program, allplan zna pa tut mal mislt. Ker v avtocadu, moram posebi narisat tloris, in prerez in nato še posebej 3D. Pri allplani pa že direkt rišeš 3D. Res pa je da če hočeš res dbre rezultate uporabljaš avtocad in pa 3D studio max.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja recimo da ni sam en sonce :blush:

Če dam sam enga, je vse ful temno :), sam vseen so sence čist kul .)

neki je blo treba najt.. .)

jest nimam živcev za učenje avtocada...pa bi blo zelo priročno in priporočljivo če bi se ga lotila :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če lahko nagaya lima digitalno narejene izdelke, jih bom pa tut jaz :)

z roko izrisane/slikane/barvane risbe in slike niso 'renderji'

autocade si dejte limat nekam drugam, da ne bo tukaj takoj vse polno nekih renderjev motorjev in 1000 in 1 hiše itd

Hvala za razum.

Predlagam ti allplan. Meno je čist žal, k sem se že avtocad nauču. K v avtocad je samo risalni program, allplan zna pa tut mal mislt. Ker v avtocadu, moram posebi narisat tloris, in prerez in nato še posebej 3D. Pri allplani pa že direkt rišeš 3D. Res pa je da če hočeš res dbre rezultate uporabljaš avtocad in pa 3D studio max.

Ali pa Graphisoftov Archicad (izgovori: Arhiked, ne Arčiked). Trotlziher, učinkovito, zmogljivo. In kjerkoli ga omeniš, te ne bodo imeli za navadnega strojnika.

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok ne zdej komplicirat zato ker se men ne da pacat s svinčnikom in pol skenirat slikc in se pol ubadat se z zrni ki pri tem nastanjejo ..... :doze:

jest nimam nič proti avtocat risbam v tem topicu, če so avtorsko delo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam ti allplan. Meno je čist žal, k sem se že avtocad nauču. K v avtocad je samo risalni program, allplan zna pa tut mal mislt. Ker v avtocadu, moram posebi narisat tloris, in prerez in nato še posebej 3D. Pri allplani pa že direkt rišeš 3D. Res pa je da če hočeš res dbre rezultate uporabljaš avtocad in pa 3D studio max.

Poznam oba omenjena programa (bil je tudi neki tečaj iz Allplana na faxu, ki sem ga prešprical), kolega pa se je lotil Cineme 4D. Tudi ta program je za direktno 3D modeliranje, ampak je pa precej precej zahteven. Baje ga uporabljajo za risankaste animacije (Crazyfrog itd.)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z roko izrisane/slikane/barvane risbe in slike niso 'renderji'

autocade si dejte limat nekam drugam, da ne bo tukaj takoj vse polno nekih renderjev motorjev in 1000 in 1 hiše itd

Hvala za razum.

:blink: Ne razumem nič kar hočeš povedat.

Ena na roke :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tkolele

Kul. B) Avtoportret, he....

No, da vidm, k ste poznavalci: na 3D delavnici sm dobil drugo nagrado za HOF obletnico 2005. Poslal so mi računalniški program Bodypaint 3D 2.5 od Maxon-a.

Pa me zanima, glede na to, da sem popolni laik na kompu, je to zafukan za delat in bi moral kej prej obvladat (karkoli simpl, če poznate) al bi lohka direkt štartal s tem programom? :hmm:

Pa ne rečt, nej probam, pa bom vidu, kenede??! :huh:

Popravljeno . Popravil Wobewt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fotošop in tablico

sicer pa wobi...učit in probat boš moral , ker nobene rač tehnika risanja ni enaka tistim klasičnim....tako da je simov odgovor čisto na mestu. če nisi še nikoli delal drugače kot na roke, z nobenim programom ne boš moral takoj prvo uro producirat masterpisov.....

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa sam zanima Nagaya, kok si dala za tablco.

Pa ne mi rečt naj na netu za cene pogledam, k se mi ne da .)

Drugač pa, k si glih ti, ti lahko nudim brezplačne inštrukcije acada in sorodnih programov. V treh dneh obvladaš vse :)

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da e-umetnost tud kej šteje :unsure:

Drugač pa izdelujem podpise in avatarje mal za hobi u photoshopu.. Tud kaka montaža ipd. Drugač pa se tud kakega renerja za ozadje lotim sm pa tja.

Več časa posvetim webdesignu. www.silvertech.co.nr če vas zanima kej več glede tega..

Pa še en lep podpisek..

post-2347-1137928799.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte za razne fotošope/generike/renderje/autocade novo temo odpret. .. tukaj naj bo poudark na slikarijah/risbah/ilustracijah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!