Skoči na vsebino

Galerija risb & slik forumašev


Wobewt

Priporočene objave

Tudi olje na platno in kake abstrakcije so v času tvrtke Corel in njihovih izdelkov (Draw, Painter, ...) verjetno popolnoma brezveze... da o arhitekturi ne govorimo - zakaj bi gradili, če lahko vse v AutoCADu narišemo in vidimo?

To ni cist res, saj pri abstrakciji izrazis samega sebe (kako bos to naredil, s correlom ali oljem je vseeno). Pri realisticnih slikah pa narises to kar vidis. In ti ni vazno sporocilo ali tematika, vazen ti je samo izgled. Samo natancnost detajlov.

Pol ne vem kaj si mislu to z arhitrktuto, sam hiso se narise v acadu, da mamo nacrt, da lahko hiso sezidamo. 3D model pa narisemo, da vidimo, kako bo stvar dejansko izgledala.

Žal ne. Z Wobewtom ne komuniciramo samo preko foruma, za takimi trditvami se kopičijo ure in ure senzualne komunikacije ...

Nisem mislil tebe, ampak ostale kateri wobewta ne poznajo in sklepajo po njegovem delu. Se noben ni mel kritike cez njegovo delo. Vsi njegovo delo hvalijo do onemoglosti. Meni pa pac ni to to.

Pa wobewt mi je kot oseba vseen car.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni cist res, saj pri abstrakciji izrazis samega sebe (kako bos to naredil, s correlom ali oljem je vseeno). Pri realisticnih slikah pa narises to kar vidis. In ti ni vazno sporocilo ali tematika, vazen ti je samo izgled. Samo natancnost detajlov.

Pol ne vem kaj si mislu to z arhitrktuto, sam hiso se narise v acadu, da mamo nacrt, da lahko hiso sezidamo. 3D model pa narisemo, da vidimo, kako bo stvar dejansko izgledala.

uha, uha, brithtni, na to bi se pa marsikaj lahko reklo. ne nujno v sozvočju s tvojimi tezami. :grrr

piesssss: kaj če bi kateri od moderatorjev naredil novo temo pa to vse tja premaknil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma od zdej naprej mi bo vse ful vsec, k se mi zdi da sem si brezveze 2 sovraznika nakopu ( pa k se mi zdita drugac med zanimivejsimi na forumu).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni cist res, saj pri abstrakciji izrazis samega sebe (kako bos to naredil, s correlom ali oljem je vseeno). Pri realisticnih slikah pa narises to kar vidis. In ti ni vazno sporocilo ali tematika, vazen ti je samo izgled. Samo natancnost detajlov.

Pol ne vem kaj si mislu to z arhitrktuto, sam hiso se narise v acadu, da mamo nacrt, da lahko hiso sezidamo. 3D model pa narisemo, da vidimo, kako bo stvar dejansko izgledala.

Tudi risanje realistične slike ni nujno, da temelji na videnem v resničnem svetu, a? Mogoče gre pač za totalno posplošeno abstrakcijo ... ?

Glede arhitekture - samo dražim te ... In, BTW, kje se začrta meja med umetniškim in obrtniškim v arhitekturi? Saj, v končni fazi, gradbeniki samo sestavljajo nekaj, kar si je arhitekt (umetnik...) zamislil in zarisal in definiral, morda vizualiziral ...

Površen si ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uha, uha, brithtni, na to bi se pa marsikaj lahko reklo. ne nujno v sozvočju s tvojimi tezami.  :grrr

Drugac sem pa tle res zamocu, ker je tale wobewtova risba obenem tudi abstraktna in ima neko sporocilo, ceprav je narisana v realisticnemu stilu :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma od zdej naprej mi bo vse ful vsec, k se mi zdi da sem si brezveze 2 sovraznika nakopu ( pa k se mi zdita drugac med zanimivejsimi na forumu).

noben ni rekel da ti more bit všeč..samo tvoje utemeljevanje zakaj ti ni ušeč stoji na zelo labavih nogah...

pa tisto o realistični sliki in ne izražanju je...ehm..... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noben ni rekel da ti more bit všeč..samo tvoje utemeljevanje zakaj ti ni ušeč stoji na zelo labavih nogah...

pa tisto o realistični sliki in ne izražanju je...ehm..... :)

Sem ze priznal da sem tle zamocu. Kaj naj se nardeim, dam za rundo pa vsakmu po PM. pisno opravicilo, da bo spet vse kul :D .

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ze priznal da sem tle zamocu. Kaj naj se nardeim, dam za rundo pa vsakmu po PM. pisno opravicilo, da bo spet vse kul  :D .

evo dobra ideja.

Lohk.  :grim

Recimo v Baru, da se priguncamo nazaj v topic.  B)

poleg tega sem odgovor pisala istočasno kot ti in tvojega opravičila pač nisem vidla...ergo....brez panike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Sicer ni ravno v okviru te teme (slika ni od nikogar od nas, druge teme o tem pa ni) ampak me zanima če mogoče kdo ve avtorja oziroma v katerem slogu je naslikana slika. - če se kdo kej spozna na umetnost .) .)

btw: avtor je nekje iz J. Amerike oz. Kolumbije (motiv itd.)

post-2048-1133815395_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ni ravno v okviru te teme (slika ni od nikogar od nas, druge teme o tem pa ni) ampak me zanima če mogoče kdo ve avtorja oziroma v katerem slogu je naslikana slika. - če se kdo kej spozna na umetnost .) .)

btw: avtor je nekje iz J. Amerike oz. Kolumbije (motiv itd.)

'kič na tržnici' ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

'kič na tržnici' ?

:hmm: :nono: ne - glede na to da je bila posvečena najbogatejšemu in najvplivnejšemu Kolumbijcu vseh časov - (na sliki upodobljenemu) Pablu Escobarju .) :D :D Me pa tehnika res mal spominja na Dalija al pa na Petra Blumeja :OK:

Popravljeno . Popravil pogi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

U mater ste pridni. In zelo nadarjeni. Navadno gledam razne podvige na kakšni 3Delavnici, ampak prav je, da ima tudi motosvet eno takšno temo. No, bom nalimal še kakšno svojo...

To sem narisal ene 3 leta nazaj in je nisem zaščitil z lakom... zato je malo bolj listasta... potrebna je lažjega popravila.

post-1649-1137242812_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj študijskih (akrili), skici pa sta predvsem zaradi dolgočasenja med samimi predavanji. NLB pa je bila po naročilu (svinčnik 2B, 4B, 8B).

post-1649-1137245660_thumb.jpg

post-1649-1137245672_thumb.jpg

post-1649-1137245683_thumb.jpg

post-1649-1137245694_thumb.jpg

post-1649-1137245706_thumb.jpg

post-1649-1137245718_thumb.jpg

post-1649-1137245732_thumb.jpg

post-1649-1137245745_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje ma fant, kake tehnološko napredne voščenke, svinčnike, itd. pa to...Zato mu tak rata. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem :blush: Drugače v prostem času zelo malo rišem, največ se zgodi svinčnik tehnik med samimi predavanji. Ampak, ker me nekako precej zanima industrijski dizajn, so to navadno avtomobili in pralni stroji. Bom pa še narisal kaj. V zadnjem času planiram ene štiri slike verjetno s pasteli. Uživajte in pridno rišite. Wobewt, ti pa idi na počitnice za nekaj let, da te ujamemo :D

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!