Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

sej ne rečem da je idealen, ampak tam od jurja do jurja in pou so pomoje primerne cene za ER5ke ki niso nek presežek tehnike, so pa tut fajn delovni konji glede na to kaj so razni motori preživeli v avtošolah bi tut tak še kr neki kilometrov pomoje naredu.

Jst sm pač tak.. kupiš "krš" in ga goniš, sej večina nardi  ene 5k kilometrov na leto to je v 5 letih 25k km, in v 5 letih se ponavadi že naveličaš takega motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po slikah sodeč je imel pa tale kar težko življenje. Na starost si zasluži kaj boljšega.

L.p.

 

Ne vem, kaj si hotel s tem povedat?

Motor ne prodajam jaz, da ne bo pomote, ampak me zanima po čem sklepaš "težko življenje"? Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločil sem se, da je čas za menjavo...v poštev pride samo tale model:)

 

Pozna kdo ta motor? Je to primerna cena za gs-a brez abs-a?

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8334492

 

lp

drag je :smoke: , za 7k € dobiš dve leti mlajšega a brez kufrov :closedeyes:

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8260030&show=2

 

odločitev je tvoja :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja... Sam tale je iz Italije..saj ni nujno, da je z njim kaj narobe, sam pri onem me prepriča slovensko lastništvo...pa kufri so tudi skoraj nuja.

Sem že tut razmišljal da bi se oprvil v Nemčijo po njega, sam ne vem kako je potem z papirji pa to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, v Nemčijo pojdi po njega, boš dobu Taljanskega :closedeyes: , sm jih vlko gor prodal :kva1: , SLO motor je pa boljši od špagetarskega, ceste in infrastrukturo mamo boljšo :grrr , to naj ti ne bo glavni razlog za odločitev, poglej vse zate sprejemljive, ki so na voljo v SLO, saj jih ni toliko, da bi si s tem naredil ne vem kake stroške in kateri ti najbolj sede, naj bo tvoj :grim

 

če bi šel iskat motor v tujino, prištej na ceno z grobega 600€ + -, stroški bencina, odjave v tujini, homologacije, davčna

 

http://www.moto.it/moto-usate/index.html

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?scopeId=MB&lang=en

 

 

 

srečno pri nakupu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm... izgleda, da bom še malo čakal, da se tapravi pojavi na avtonetu... :blink:

 

Ne razumem, da si pripravljen za 9 let star motor z 72000km plačat 7000€. Kaj te je skoraj zavedlo ... znamka?

Veš kaj dobiš za 7000€ ..... ma ni teorije, pa lahko ma ogrevan sedež + 5 kovčkov.

 

Saj, vsak z svojim kešom dela itak kaj hoče, ampak ....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem, da si pripravljen za 9 let star motor z 72000km plačat 7000€. Kaj te je skoraj zavedlo ... znamka?

Veš kaj dobiš za 7000€ ..... ma ni teorije, pa lahko ma ogrevan sedež + 5 kovčkov.

 

Saj, vsak z svojim kešom dela itak kaj hoče, ampak ....

nikol ne boš vedel, kaj je pravi motor, sm prepričan v to :grim , raje star prav motor, kot nov polizdelek z vzhoda :closedeyes: , sicer pa vsak s svojim kešom dela kaj hoče, ampak ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nikol ne boš vedel, kaj je pravi motor, sm prepričan v to :grim , raje star prav motor, kot nov polizdelek z vzhoda :closedeyes: , sicer pa vsak s svojim kešom dela kaj hoče, ampak ...

 

Duce, to je tvoje mnenje, plus tega pa kako si lahko prepričan v tvojo izjavo?

Če bi bil lokal patriot bi moral navijat za nemške firme do zadnjega diha, ampak ne ..... zakaj bi, saj si ga nisem jaz zmislil.

Se mi pa zdi čudno, da so nekateri pripravljeni preplačat zadevo.

 

BTW: jaz imam po tvoje polizdelek, ti si srečen, jaz pa imam mir!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!