Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

Duce, to je tvoje mnenje, plus tega pa kako si lahko prepričan v tvojo izjavo?

 

delam z motorji že 25 let :kva1: , skoraj ni znamke motorja, da ga nisem imel v posesti :OK: , in prav imaš, to je samo moje mnenje :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, kaj si hotel s tem povedat?

Motor ne prodajam jaz, da ne bo pomote, ampak me zanima po čem sklepaš "težko življenje"? Hvala!

Razbit je bil...barvan števci zalimani z tesabandom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

delam z motorji že 25 let :kva1: , skoraj ni znamke motorja, da ga nisem imel v posesti :OK: , in prav imaš, to je samo moje mnenje :grim

 

Saj ne rečem ... imaš izkušnje, imel si nebroj motora ... vse OK, ampak nekateri tako hvalite določene znamke motorjev, kot da vam ob pisanju posta nekdo drži pištolo na glavi in vam grozi smrt, če ne boste pohvalili določene znamke.

Neokusno in vsiljivo zgleda, ne glede koliko si imel motorjev v posesti in tudi to ni relavanten podatek, da lahko prepričuješ, da je določena znamka oh in sploh.

 

Primerjat tvoje šraufanje z določeno znamko je pa tako .... eni hočejo na servisu prit skozi zlo poceni in vozijo svoje motorje in avte k garažnim mehanikom, vozniki BMWjev niso te vrste ljudje, da bi svoje motorje vozli k garažnemu mojstru, ker so preveč obsedeni z znamko, posledično temu tudi ti manj šraufaš BMWjev, kar pa ne pomeni, da se ne kvarijo ... no po tvojih osebnih statističnih podatkih v garaži so neuničljivi.

 

Moja znamka je za tebe polizdelek, kateri pa meni deluje BP in na kraj pameti mi ne pride, da bi ga vsiljeval drugim in ga pretirano hvalil, razen če bi bil plačan iz strani Yamahe.

Po tvoje pomeni, če si kadilec, da so cigareti, ki jih ti kadiš najboljši? Zakaj že?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne rečem ... imaš izkušnje, imel si nebroj motora ... vse OK, ampak nekateri tako hvalite določene znamke motorjev, kot da vam ob pisanju posta nekdo drži pištolo na glavi in vam grozi smrt, če ne boste pohvalili določene znamke.

Neokusno in vsiljivo zgleda, ne glede koliko si imel motorjev v posesti in tudi to ni relavanten podatek, da lahko prepričuješ, da je določena znamka oh in sploh.

 

Primerjat tvoje šraufanje z določeno znamko je pa tako .... eni hočejo na servisu prit skozi zlo poceni in vozijo svoje motorje in avte k garažnim mehanikom, vozniki BMWjev niso te vrste ljudje, da bi svoje motorje vozli k garažnemu mojstru, ker so preveč obsedeni z znamko, posledično temu tudi ti manj šraufaš BMWjev, kar pa ne pomeni, da se ne kvarijo ... no po tvojih osebnih statističnih podatkih v garaži so neuničljivi.

 

Moja znamka je za tebe polizdelek, kateri pa meni deluje BP in na kraj pameti mi ne pride, da bi ga vsiljeval drugim in ga pretirano hvalil, razen če bi bil plačan iz strani Yamahe.

Po tvoje pomeni, če si kadilec, da so cigareti, ki jih ti kadiš najboljši? Zakaj že?

zame ni najboljši motor Bmw, je pa boljši od vseh japončkov, ali bolje rečeno vsak EU motor je boljši od japončka, ko pa bodo japončki nehali s svojim šparanjem na komponentah, ki so zelo pomembne za vozne lastnosti motorja, bo pa to mogoče drugače, do takrat pa je zame to tako  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi strašni strokovnjaki z večdesetletnimi izkušnjami in stotisoči kilometrov - debata pa na ravni nižjih razredov osnovne šole: moje je boljše kot tvoje.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašam za komponente, da bi preventivno menjal, da me ne vrže z ovinka.

Duče ima te podatke. Lahko tudi v ustrezno temo napiše.

zlata barva :OK: , to kaj teb ni všeč :grim , pa Brembo zavore, sam tole je potem že pol cene japončka, se ne splača :grrr , hahahaha, je pre drago, je treba šparat na bremzah in amortizerjih, vi kr, naš ni in ne bo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa je pa čisto nakladanje o "nekvalitetnih" izdelkih.

 

Sprednje vzmetenje na mojem je čisto ok, tudi zavore, po vseh varnostnih standardih. Če zavoro močno pritisnem celo blokira, zanimivo ne.

Sicer pa ima kawasaki pri vseh novih modelih serijski abs=bosch.

 

Zavorni sistem je sicer od Nissina, vzmetenje pa tudi japonsko.

http://www.nissinkogyo.co.jp/en/motor/2013/11/alvaro_bautista_finished_in_fifth_position_and_set_the_crown_on_the_2013_season_using_nissins_brake_.html

 

Vzmetenj isto delajo japonci. Od firme Showa.

Tudi brezveze omenit, da delajo za Moto GP, mislim da je Bradl na njej.

 

Ne razlagaj pravljic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz ovinka te vrže, ker si se vanj prehitro pripeljal za svoje znanje in ne zaradi japonskih bremz ali amortizerjev.

 

Ja, in pol si takšen vse živo zamenja, tudi motor, ker ne razume, kaj je bil vzrok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem, da si pripravljen za 9 let star motor z 72000km plačat 7000€. Kaj te je skoraj zavedlo ... znamka?

Veš kaj dobiš za 7000€ ..... ma ni teorije, pa lahko ma ogrevan sedež + 5 kovčkov.

 

Saj, vsak z svojim kešom dela itak kaj hoče, ampak ....

 

Če bi me "skoraj zavedla" znamka, ne bi iskal točno ta motor...na netu maš miljon cenejših bmw-jev. Sicer ne vem kakšen način vožnje ustreza tebi in v kakšne namene uporabljaš motor...ampak ko sem jaz za 1 dan dobil v roke ta motor, sem vedel, kaj je moja naslednja investicija...in v bistvu me sploh ne zanima, kaj drugega dobim za podoben denar. Glede mopeda imam trenutno samo 1 cilj in tega si bom uresničil. samo enkrat se živi :music4:

 

malo smo zašli.

:topic:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@robinhood:

 

To si pa tako napisal, kot smo se mi obnašali pred 30etimi leti in sicer:

 

V avtošoli si vozil YUGO 45 in nič druga nisi hotel potem imet, kot Yugo. Potem mi je kolega dal za peljat Florido, pa sem hotel Florido ..... pa je stric prišo z Opel Manto avtomatik ... pa druga nisem hotel, kot Opel Manto.

Tak si napisal ... vozil si to in nočeš nič druga! OK, prav si se odločil, saj te ne prepričujem. Moje vprašanje je bilo, kaj te je zavedlo, da si bil pripravljen plačat tolko, za vun zgonjen motor.

 

Moj stil vožnje je uživaški, ampak še vedno dovolj hiter, da pridem na cilj pravočasno. Letno delam 23tisoč. Malo, ampak še vedno dovolj, ker imam zraven motoriranje  v življenju še druge stvari.

Če bi pa lahko bil na motorju vsaj 12 ur dnevno, bi si pa omislil Yamaho Super Tenere

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi me "skoraj zavedla" znamka, ne bi iskal točno ta motor...na netu maš miljon cenejših bmw-jev. Sicer ne vem kakšen način vožnje ustreza tebi in v kakšne namene uporabljaš motor...ampak ko sem jaz za 1 dan dobil v roke ta motor, sem vedel, kaj je moja naslednja investicija...in v bistvu me sploh ne zanima, kaj drugega dobim za podoben denar. Glede mopeda imam trenutno samo 1 cilj in tega si bom uresničil. samo enkrat se živi :music4:

 

malo smo zašli.

:topic:

 

To ziher o Yamahi fz1 govoriš? ;-)

Kdo proda poceni nosilec in nosilno ploščo za kovček za Yamaho fz1?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....."V avtošoli si vozil YUGO 45 in nič druga nisi hotel potem imet, kot Yugo"

 

:) A tako je blo to včasih...nebi vedel sem še v rosnih 20ih...sam očitno se zgodovina ponavlja. :)

Popravljeno . Popravil robinhood
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V avtošoli sem vozil golf2 pa ga ne bi imel, če bi mi ga dali :-)

 

Točno .... na voljo je bil Yugo45, Zastava101 in Golf2 (TAS-ov seveda). Ura vožnje je bila na Golfu dražja ..... ko sem končal z izpitom, potem pa so dodali še Opel Kadeta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zlata barva :OK: , to kaj teb ni všeč :grim , pa Brembo zavore, sam tole je potem že pol cene japončka, se ne splača :grrr , hahahaha, je pre drago, je treba šparat na bremzah in amortizerjih, vi kr, naš ni in ne bo :grim

 

a je v sloveniji kje steza na kateri bi potreboval BREMBO zavore? 

Mislim da ni potrebe, pametno se treba vozit, pa ni neke potrebe po nekih ekstra zavorah, saj pa ne vozimo moto gp...

To so mi pa je res primerjava na ravni osnovne šole.. jaz mam pa nike pulover ti pa ga nimaš in ti zato ni toplo :D 

 

pa brez zamere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

 jaz mam pa nike pulover ti pa ga nimaš in ti zato ni toplo :D

 

 

tale zmaga  :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz ovinka te vrže, ker si se vanj prehitro pripeljal za svoje znanje in ne zaradi japonskih bremz ali amortizerjev.

hahahahahahahahaha, če bi mel goljše bremze in bi ti pol metra pršparale in amortizerje pri tem pravilno blažili silo, je že meter, te ne bi vrglo ven, ponavadi se ne izteče za mišjo finko,a ni tako, za malo ti zmanka, ampak, očitno ne razmišljamo isto, za 50 na uro je tudi japonska bremza dobra, sam motor gre 299, pa z mojo elektronko ohoho prek, kaj na to porečete, strokovnjaki, čemu delajo dražje komponente in nekdo od pametnih je omenjal Bradla, ki zmaguje z svojimi bremzami in vzmetenjem, verjetno bi, če bi imel Marquezove komponente, mašina je ista, v moto2 ga je premagal in bil prvak, smešni ste, nekateri, je pa fajn, se lahko tolažiš, ko bereš komentarje :OK:

Popravljeno . Popravil duce749
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej, vedno bo zmanjkalo za mišjo finko..

Tako kot je nekaterim kak model motorja prešvoh, in grejo na več in več... Pa nikoli ni zadosti, govorim le o tem, da ob normalni vožnji ne potrebuješ brembota, pravtako kot ne akrapoviča..

Ti pa dam prav da so one bremze dosti boljše :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Duce...tu pa tam je tvoj stil pisanja zelo podoben  Bremzerjevemu, pa te je (včasih) že malo težko brat. Pa brez zamere. Govoril sem...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahahahahahaha, če bi mel goljše bremze in bi ti pol metra pršparale in amortizerje pri tem pravilno blažili silo, je že meter, te ne bi vrglo ven, ponavadi se ne izteče za mišjo finko,a ni tako, za malo ti zmanka, ampak, očitno ne razmišljamo isto, za 50 na uro je tudi japonska bremza dobra, sam motor gre 299, pa z mojo elektronko ohoho prek, kaj na to porečete, strokovnjaki, čemu delajo dražje komponente in nekdo od pametnih je omenjal Bradla, ki zmaguje z svojimi bremzami in vzmetenjem, verjetno bi, če bi imel Marquezove komponente, mašina je ista, v moto2 ga je premagal in bil prvak, smešni ste, nekateri, je pa fajn, se lahko tolažiš, ko bereš komentarje :OK:

Tudi na gski je vzmetenje showa (esa) ali wp...

Duče, duče, spet te farbajo skandinavci in lupijo.

Nič se nisi naučil od svojih odjemalcev,ki jih vlečeš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi na gski je vzmetenje showa (esa) ali wp...

Duče, duče, spet te farbajo skandinavci in lupijo.

Nič se nisi naučil od svojih odjemalcev,ki jih vlečeš

vse ste mi to vi kupili :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!