Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

a se samo meni zdi da je zdej ta oranžna ninja dobila tudi stranske nalepke?

 

sicer za moje pojme je ta zadeva več k jurja predraga, s tem da bi bila v nulo, kaj šele da kej ne štima. samo je pa pr nas ta kawasaki res fenomen, mularija je prou zaljubljena (pa mulci v drugi puberteti tudi :P )

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni nobenega motorja ni spustil za vec kot 50 evrov. Pa sem bil tudi po eno uro pri njemu:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... 

O malo km pa je vedno možno. Osebno poznam človeka, ki je kupil nov motor že kake 4 leta nazaj in ni še naredil 2 tisoč km. Ko bo imel motor 10 let, ga bo morda prodal in bo imel 3 tisoč km. In seveda mu nihče ne bo verjel....

No, to se da rešit. Navrtiš kilometre v plus pa je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam ... jaz imam kontra "problem" ... Alfa Romeo ... letnik 2008 prevoženih 37.500 km

 

:P

 

Če je problem povej, zamenjava, ti daš men rdečo, jaz dam tebi zlato...147... z 220.00prevoženimi, jo moram začet mal šparat, pa lahko tvoji spucam mal motor =)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In razlog ... če ni skrivnost seveda ... LP

Razlogov več , ni pa z motorjem nič narobe. Zgleda da bom šel na drug segment(touring).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

 

Pozna kdo tega: LINK

Parkrat na pisti, in če se od prejšnjega motorja ni kaj spremenilo precej na "motogp" Zatrniku in na zadnjem kolesu. Na tleh pa mislim, da ni bil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha motogp zatrniku tukaj sem se pa posteno nasmejal:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

 

Pozna kdo tega: LINK

jst ga poznam,,,motor je tak k treba,,,pokllič pa se zmen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, mene pa zanima KTM Adventure, če mi lahko kdo priporoča naj grem na ogled kakšnega ohranjenega, da ne bom hodil na 4 različne konce Slovenije. Edino kilometri naj bodo pod 45.000.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da je en tak, "odvit", že gor, pa me ne zanima... razen če ni odvit. Samo pri letniku 2003 in 32.000km, S izvedba, pa full ene opreme, pa zamenjana veriga odmične, je ekstra sumljiv  :hmm:  No, zato pa vprašam, če kdo ve, da ne hodim gledat brez veze, pol imam pa tak obraz :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni nujno da je vsak motor z mal kilometri ˝prevrten˝-pejt pogledat pa boš vidu. Morš pa vedet kaj gledat, čene rajš koga vzam s sabo.Pa tudi ni vse odvisno od kilometrov, ampak bolj od vzdrževanja. Niso to zadeve, ki bi bile pri 50K Km za v smeti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Adventure ti bo ob rednem servisiranju (intervali so relativno kratki, 7500km) lahko zelo dolgo služil, tako da se kilometrov ne boj preveč, če se je za motor lepo skrbelo. Servisirati ga boš moral, pa če bo imel 35, 45, 55 ali 65000km :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nujno bi bilo treba uvest, da se pri registraciji v centralni register zapišejo še kilometri. Z dodatkom, da je možno kršitelje po dejanju sprocesirat. Prej ne bo reda.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nujno bi bilo treba uvest, da se pri registraciji v centralni register zapišejo še kilometri. Z dodatkom, da je možno kršitelje po dejanju sprocesirat. Prej ne bo reda.

 

 

Bo treba to na višjem nivoju rešit, recimo tako kot predlaga Whiskey.

 

Recimo na Avtoplusu ti pri tehničnem pregledu že nekaj let prebirajo kilometre. Sicer ne vem, kje so te evidence. Se pa bojim, da se jih da tudi pretentati - ker smo pač v Sloveniji.

Drugače pa podpiram, jaz nimam s tem problemov, čeprav delam dosti km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene že par let sprašujejo na tehničnem, kolk jih mam na števcu. A se morda priopravlja kaka red, al je to zgolj šala na avtokrki? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!