Skoči na vsebino

Homeopatska zdravila / homeopatija


ImenitnaPriložnost

Homeopatija  

43 članov je glasovalo

  1. 1. Kaj menite o homeopatskih zdravilih?

    • resnično pomagajo vsem
      7
    • so navaden blef
      7
    • so placebo (delujejo za tiste, ki v to verjamejo)
      23
    • (nimam mnenja)
      6
  2. 2. Homeopatsko zdravljenje naj zdravstvena blagajna:

    • krije (naj bo torej "brezplačno")
      13
    • ne krije (naj si vsak plača sam, individualno)
      30
  3. 3. Uporabljaš homeopatska zdravila?

    • da
      7
    • ne
      35
    • ne povem
      1


Priporočene objave

Ma ste zapel! :surrender:

V tej temi sem se oglasil zarad tega ker težko prenašam razne biberje ki se vserjejo v teme s katerimi nimajo izkušenj. Res sem da se učil homeopatije in pri taki množici ljudi ki jo uporablja bi težko rekel da ne deluje. Da ne bote mislil da tud sam uporabljam homeopatske metode in da le te delujejo tako drastično kot farmacevtski izdelki. Ampak ti delujejo zelo očitno tudi v nezaželjeno smer. Najraje ne uporabljam ne ene ne druge metode zdravljenja.

Sem pa zašel v "alternativo" pred leti v glavnem zarad otrok ko sem počasi začel ugotavljati da je v zdravstvu precej gnilega. In riba seveda smrdi pri glavi!! Sevede pa to ne pomeni da ne grem v bolnico če že moram.

Ravno tako je v kmetijstvu kjer se poizkuša zlobirat cel svet s patentiranimi rastlinami katere se ne dajo ponovno razmnoževat in pripadajočim kemičnim suportom ki za sabo ne pusti živega. Za primer ZDA oskrbuje s hrano nekaj sto kmetij. Male kmete so iztrebli in mi bomo uspešno Iztrebili čebele in ptice nakar lahko samo še malo počakamo in :BUA: Vse skupaj ni tako trpežno kot se nam zdi. :cry:

Kar se tiče kruha res nimam direktnega vpogleda v pekarno ampak sem si ustvaril mnenje iz izkušenj pri uporabi in na podlagi splošnih podatkov iz medijev. Če zakon dovoljuje uporabo aditivov je to zato ker se uporabljajo. Drugače jih sploh nebi bilo tam!! Zveza potrošnikov ni kar nekaj in jih ne moraš kar tako diskreditirat.

Nastal je paradoks kjer izdelki iščejo kupce in zdravila bolezni in ne obratno kar je pravilno. Iščejo se pacienti za že narejena zdravila :yea1: Če ne opazite da vse skupaj drsi proti robu in da je treba nekaj ukrent je dost žalostno. A edina pot je da ne kupiš na slepo izdelka ki ga vidiš v reklamah. :worship:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tukaj ti bom dal prav, resnično je potrebno prebrati kaj ješ in od koga ješ, in se strinjam, da je hiperekonomija uničila in opustošila kvaliteto izdelka, ampak tako kot ti nočeš da Biber kar na pamet nekaj flanca, tudi jaz nočem da se kar vsepovprek obsoja. Smatram da v živilski panogi, še vedno obstaja nadzor in skrb za varnost potoršnika, kajti sicer ne bi razumel vsakoletnega povečevanja nadzora, izobraževanj, zaostrovanj zakonov...in vse to v smislu varnosti.

Da pa lahko v Mercatorju ali šparu ali Tušu, kupiš le jabolka treh (istih) dobaviteljev, ki so vsa iz uvoza in so zorela v hladilnicah (se pravi da nimajo skoraj nič v sebi) pa ni zasluga zdravstva in zdravstvenega varstva, ampak politike, ki je dovolila monopol trgovcem. Cena, zaslužek...p.s. včasih pa dobiš na bolj skriti polici bio jabolka, mala, obtolčena in 2x dražja..hm na tebi je katera boš vzel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hrana je v SlO pomoje dokaj kvalitetna (v primerjavi z npr. Nemčijo-ne vem kako lahko jejo tisto plastiko). daleč najpomembnejši faktor ki korelira tako z pojavom raka, koronarnih obolenj itd. - skratka civilizacijskih bolezni sodobne dobe je pomoje STRES!! Me prov zanima kdaj se bo medicina lotila vzpostavljanja strategij redukcije stresa..in zakaj se jih ni že polotia. Odgovor na tole zadnje je ubistvu kar znan-sistem potrebuje delavce...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človeška pokvarjenost je res brezmejna :slap: Ampak morate se navadit misli da danes nikomur ne moreš verjet. Celo nimamo zakona ki bi proizvajalca zavezoval k resničnosti deklaracije izdelka!! V našem zdravstvu nobeno zdravilo nima stranskih učinkov pa čeprav jih sam proizvajalec navaja. Zdej se pa vprašajte: če že proizvajalec napiše daleč mabnjše procente od resničnih....pri nas pa še teh ne priznajo :surrender:

Tole si poglejte! :yea1:http://www.youtube.com/user/GalaksijaForum#p/u/19/orvRiotRQDs

:yea1:http://www.youtube.com/user/GalaksijaForum#p/u/1/FbJRrR8baEo , http://www.youtube.com/user/GalaksijaForum#p/u/0/eRNNgmcnYRk

:yea1:

:yea1:http://www.skrivnosti-sveta.com/podpisite-peticijo-za-zdravo-prehrano-vseh-nas/

Ja sej vem da se večini zdim paranoičen ampak dogaja se čadalje hitreje in razne zgodbice z raznimi diktatorji so samo čistke neuklonljivih, neukrotljivih posameznikov in prevzem nadzora nad tretjim svetom in bogatimi arabci. Kaj bi imel Gadafi od podpiranja terorizma po svetu?? Mogoče se pa teroristi skrivajo na drugi strani??

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ste zapel! :surrender:

V tej temi sem se oglasil zarad tega ker težko prenašam razne biberje ki se vserjejo v teme s katerimi nimajo izkušenj. Res sem da se učil homeopatije in pri taki množici ljudi ki jo uporablja bi težko rekel da ne deluje. Da ne bote mislil da tud sam uporabljam homeopatske metode in da le te delujejo tako drastično kot farmacevtski izdelki. Ampak ti delujejo zelo očitno tudi v nezaželjeno smer. Najraje ne uporabljam ne ene ne druge metode zdravljenja.

BTW, en homeopatski ekonomist je predlagal, da bi vse probleme svetovne gospodarske in finančne krize rešili tako, da bi v obtok dodali en evro! ;-)

Podobnost s homeopatsko medicino je zgolj naključna!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščejo se pacienti za že narejena zdravila

Za znanstveno fantastiko dobiš odlično (5), za stik z realnostjo pa malo slabšo oceno, nekje med 1 in 2.

Se pa dobro sliši, priznam. In je res, da se predpisuje preveč zdravil ... tako da, na karikiran način imaš morda "prav", a resnica je nekje vmes. Česar pa ti verjetno ne bi bil pripravljen priznati, saj moraš potencirati, kajne ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tukaj ti bom dal prav, resnično je potrebno prebrati kaj ješ in od koga ješ, in se strinjam, da je hiperekonomija uničila in opustošila kvaliteto izdelka

Je pa res, da je sitih vse več ljudi in da je tudi ljudi vse več! To pozabljamo vsi!

Jebiga, če bi nas bilo na svetu samo 10, bi lahk vsi jedli najboljši kruh. Kdor pa ima čas in denar, si lahko bio kruh speče sam doma!!! Poudarek na "denar", saj so lahko zdrave sestavine bistveno dražje - ali v denarju, ali pa v času, ki ga moraš nameniti, da jih pridelaš. Niso vse krive korporacije!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hrana je v SlO pomoje dokaj kvalitetna (v primerjavi z npr. Nemčijo-ne vem kako lahko jejo tisto plastiko). daleč najpomembnejši faktor ki korelira tako z pojavom raka, koronarnih obolenj itd. - skratka civilizacijskih bolezni sodobne dobe je pomoje STRES!! Me prov zanima kdaj se bo medicina lotila vzpostavljanja strategij redukcije stresa..in zakaj se jih ni že polotia. Odgovor na tole zadnje je ubistvu kar znan-sistem potrebuje delavce...

Stres je posledica neagresivnosti družbe, ko se zaradi socializacije izogibamo agresivnim reakcijam in tako onemogočamo naravne procese v telesu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW, en homeopatski ekonomist je predlagal, da bi vse probleme svetovne gospodarske in finančne krize rešili tako, da bi v obtok dodali en evro! ;-)

Podobnost s homeopatsko medicino je zgolj naključna!

Je pa res, da je sitih vse več ljudi in da je tudi ljudi vse več! To pozabljamo vsi!

Jebiga, če bi nas bilo na svetu samo 10, bi lahk vsi jedli najboljši kruh. Kdor pa ima čas in denar, si lahko bio kruh speče sam doma!!! Poudarek na "denar", saj so lahko zdrave sestavine bistveno dražje - ali v denarju, ali pa v času, ki ga moraš nameniti, da jih pridelaš. Niso vse krive korporacije!

:grrr

Stres je posledica neagresivnosti družbe, ko se zaradi socializacije izogibamo agresivnim reakcijam in tako onemogočamo naravne procese v telesu ...

...vir te informacije pa je..? :huh:

..Najbolj žalostno pa je, da maš po vsej verjetnosti ti resen problem z opranostjo možganov s strani 'sistema' :O

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stres je posledica neagresivnosti družbe, ko se zaradi socializacije izogibamo agresivnim reakcijam in tako onemogočamo naravne procese v telesu ...

Jp je nekaj na tem -...zanimivo je, da so baje najbolj stresna delovan mesta ne tista z največjo odgovornostjo, temveč tista, kjer imajo delavci najmanj vpliva na potek svojega dela (npr. blagajničarke itd). So najbolj podvrženi kontroli in imajo najmanj možnosti za samorealizacijo.

Torej se morjo ubistvu najbolj zadrževat, ne morjo najt utehe v kreativnosti na delovnem mestu, se morjo pač preprosto hočeš nočeš zanikat svoje bistvo (v smislu npr osebnosti, identitete itd..) in se prilagodit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr

...vir te informacije pa je..? :huh:

..Najbolj žalostno pa je, da maš po vsej verjetnosti ti resen problem z opranostjo možganov s strani 'sistema' :O

Verjetn gre za kakega družbenega zajedalca (kak neproduktiven novinar, socialni delavc al kej tazga) ki mu je tolk luštn u lajfu, da mu ni treba čist nč delat pa ma kljub vsemu cvenka dovolj. Valjda da če pol met mozak vsak dan u pralnem stroju :lol1: Ane kolk je vse lepo in prav?? Ah ja mogoče se pa motim, ampak kakršnakoli rešitev že bo.....Ta ne sme bit alternativna!! :kva1:

Pajade!! Življenska doba ti je simpatičen faktor!! Pejd preštet v domove za ostarele kolk jih tam "živi" in kako to zgleda!? Se boš potem lažje odločil za dolgo življenje! Pa verjemi da ljudje vedno hitreje končujejo svojo pot tam! Kar precej jih poznam ki bi zelo zelo radi končal s tem cirkusom ker to tam NI življenje!! Ko ti pomrejo vsi znanci in prjatli, pa k je s tabo samo še kup dela in finančnih in drugih problemov ki onemogočajo tvojim potomcem (če jih maš? Če jih nimaš si pa itak u dreku!) normalno življenje. Vsi se te izogibajo, razen kakih potencialnih dedičev ampak tistih verjemi ne boš vesel!

Drugače pa se je življenska doba drastično podaljšala ko je človeštvo začelo uporabljati milo, vodovod in kanalizacijo. Si predstavljaš danes Ljubljano spodaj brez?? :blink:

Pa ko že omenjaš podobnosti na ekonomskem področju....en evro kot praviš je že čist absolutno preveč!! Si že zakmetaril kukr si dolg in širok!! :whistle:

Kaj pa vakcinacije? Danes cepijo otroke s cepivom proti petim boleznim hkrati!! Z mrtvimi in razkosanimi, mutiranimi virusi namočenih v svinjarijo kakršno ustavni zakon vsake normalne države strogo prepoveduje!! Ampak gre za višjo silo ki povozi ustavne pravice držav!! :hmm: Je kaj takega v naravi možno?? (Mogoče če ti vlak skrajša noge in potem po štrcljih tekaš po ljubljanskem smetišči!!?? Pa še to ni zadosti svinjsko!!) In vse to mimo receptorjev imunskega sistema direkt u žilo!! Je možno da telo pravilno odreagira?? Da vzpostavi obrambo ped neznanim in jo potem obdrži za celo življenje? :eek: Beri stari beri!! Živiš v popolni temi!!

Će primerjamo telo z vojašnico in (cepljene :worship: ) vojake z imunskim sistemom.... kako se lahko brani pred nenadno poplavo gore mrtvih in razkosanih trupel, specialcev kontaminiranih v fekalijah vseh barv in oblik , vključno z E.T.ji???? (kateri se vsujejo iz jasnega neba :P ) Upam da jedovolj nazorno napisano da boš lažje dojel! :bounce:

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..Najbolj žalostno pa je, da maš po vsej verjetnosti ti resen problem z opranostjo možganov s strani 'sistema' :O

Za razliko od tebe in Robertjura, ki absolutno nimata opranih možganov in razmišljata samo s svojo glavo, sta do teh dognanj prišla sama, objektivno, brez ubiranja bližnjic pri kognitivnih procesih (bližnjic, ki omogočijo, da "vse skup paše", čeprav v bistvu ne paše)?

LOL, eni ste res patetični.

BTW, tisto o stresu in neizživeti agresiji sem prebral marsikje, nazadnje pa sem to v pogovoru slišal od vrhunskega slovenskega kardiologa, ki je že dolgo vrsto let usmerjen k vzhodnjaškim pristopom (indijski koncept meditacije itd ... ). Verjamem, da človek ve o delovanju nas, ljudi, naših podsistemov več, kot jaz. No, dopuščam možnost, da ti in Robertjur, oba skupaj in vsak posamično, vesta več od njega. Saj, zato pa sta verjetno oba priznana zdravilca ali celo zdravnika in sta pomagala že tisočem ljudi. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za razliko od tebe in Robertjura, ki absolutno nimata opranih možganov in razmišljata samo s svojo glavo, sta do teh dognanj prišla sama, objektivno, brez ubiranja bližnjic pri kognitivnih procesih (bližnjic, ki omogočijo, da "vse skup paše", čeprav v bistvu ne paše)?

LOL, eni ste res patetični.

BTW, tisto o stresu in neizživeti agresiji sem prebral marsikje, nazadnje pa sem to v pogovoru slišal od vrhunskega slovenskega kardiologa, ki je že dolgo vrsto let usmerjen k vzhodnjaškim pristopom (indijski koncept meditacije itd ... ). Verjamem, da človek ve o delovanju nas, ljudi, naših podsistemov več, kot jaz. No, dopuščam možnost, da ti in Robertjur, oba skupaj in vsak posamično, vesta več od njega. Saj, zato pa sta verjetno oba priznana zdravilca ali celo zdravnika in sta pomagala že tisočem ljudi. :hmm:

Od vsepovsod prihajajo podatki in na nas je da jih nekako obdelamo in shranimoo (si ustvarimo mnenje)!! Vsak po svojje dojemamo raznorazne reči. Tisti ki častijo tujo pamet pa so pomilovanja vredni sploh tisti ki stalno citirajo "pametne" ker pač njihov puding ne deluje. Vsi mamo več al manj oprane možgane ampak ti si pa as :hooray: Pa dej mislt da so dohtarji kaki nadljudje al kej podobnega. :P Si zakompleksan al kaj?? Veliko doktorjev si tud vezalk ne zna zavezat!! šolanje lih kaj dost ne pomaga kar se razmišljanja tiče... le bolj kompleksne (in večkat neuporabne) rešitve producira pa čeprav sorešitve praviloma enostavne!! Verjetno samo zato svet napreduje u nepovrat ker ga u biti vodijo doktorji tako da preprosti ljudje ne vedo kaj počnejo učeni butalci (Dr-ji vseh sort)!! :lol1: Verjetn kardio majster ni tolk src popravil za 30 in več let kot pa jaz kopalnic :010 Sicer je pa najbolj zgovoren podatek ta da se usmerja v Indijsko filozofijo :slap:

Mogoče veš da je bil Dr. Rugelj daleč, daleč najbolj uspešen psihoterapevt zadnjih X let?? Mogoče veš zakaj je bil tako uspešen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od vsepovsod prihajajo podatki in na nas je da jih nekako obdelamo in shranimoo (si ustvarimo mnenje)!!

Nakladaš brezmejno. Mešaš jabolka in hruške, sklepaš diagonalno, daješ butaste primerjave ...

Voltaire je leta 1759 zapisal: "Mnenja so na tem našem malem svetu povzročila več težav kot kuge in potresi skupaj."

Nekdo drug je zapisal: "Opinions are like ass holes. Everybody has one."

Z obema se strinjam.

Sicer ne vem, po čem sklepaš, da imam prav jaz najbolj oprane možgane, ampak okej - vsak živi v lastni zablodi.

Sam zdravnike zelo cenim. Če ne druga, zato, ker se ukvarjajo z bolanimi ljudmi in jim v veliki meri pomagajo. Cele dneve imajo pred očmi trpljenje, ki ga skušajo odpraviti. Statistike pravijo, da je v 30-40 odstotkov primerih uradna medicina dokazano uspešna. Če prideš z zlomljeno nogo, ti jo dohtarji zrihtajo - a homeopatske kapljice za rihtanje kompliciranih zlomov morda že obstajajo? Ali pa kak poseben homeopatski gips? Če prideš z velikim tumorjem, ti ga zdravniki znajo odstraniti, bolj ali manj uspešno terapirajo tudi s kemijo in obsevanjem. Nisem še videl kakih homeopatskih prepričljivih raziskav - če jih pa kdaj najdem, bom izjemno vesel, saj so obsevanja in kemoterapije zelo agresivne stvari. Verjamem tudi, in to zlahka, da so zdravniki naveličani pametnjakovičev, kot si ti. In na koncu še - verjamem, da so tudi oni ljudje, navadni, zmotljivi. In če so zapovrh vsega še preobremenjeni, so toliko bolj nagnjeni k napakam.

Predstavo o tem, da so zdravniki bogovi, ali pa bi morali biti, imaš torej ti. Jaz jih sprejemam kot soljudi.

Aja, na to, kako si mimogrede opravil z vsemi dr-ji (torej ljudmi, ki so pridobili naziv doktor znanosti na svojem področju) pa ne bom odgovarjal. To pove več o tebi kot pa o njih. Mislim, da imaš težave s samopodobo. Lahko ti povem le, da vodovodarji niso tako nizko cenjeni, kot si morda ob pogledu v ogledalo misliš ti. Pravzaprav - ko sem nazadnje enega rabil, me je cepil za 60 evrov na uro + stroški prevoza in še par postavk. Račun je skoraj pozabil napisat (in prikazati davek). Mislim, da bi ga zlahka poimenoval dr. Vodovodar. Večina normalnih ljudi namreč dela za bistveno manj denarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IZJAVA LETA! :notworthy:

Mam stranko ki je lih kardiolog in pravi da ima popolnoma ista orodja kot jaz (Endoskop in podobno :D ) le da so bolj "rostfrai" izvedbe :P On vidi človeško telo kot mehanik tvoj moped... servisna dejavnost pač!! :lol1:Že v srednji šoli mrcvarijo razne žvauce pa trupla In prisostvujejo pravim operacijam, padajo u nezavest. OBČUTLJIVI ODPADEJO!! Torej se prav dosti ne sekirajo za tvoje "vozilo" če mu je potekel rok oziroma si ga namerno sjebo?!?. Pač probajo naredit najboljše kar znajo!! Seveda je človeški faktor vedno na delu...in zakaj bi to morala biti

IZJAVA LETA?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam stranko ki je lih kardiolog in pravi da ima popolnoma ista orodja kot jaz (Endoskop in podobno :D ) le da so bolj "rostfrai" izvedbe :P On vidi človeško telo kot mehanik tvoj moped... servisna dejavnost pač!! :lol1:Že v srednji šoli mrcvarijo razne žvauce pa trupla In prisostvujejo pravim operacijam, padajo u nezavest. OBČUTLJIVI ODPADEJO!! Torej se prav dosti ne sekirajo za tvoje "vozilo" če mu je potekel rok oziroma si ga namerno sjebo?!?. Pač probajo naredit najboljše kar znajo!! Seveda je človeški faktor vedno na delu...in zakaj bi to morala biti

IZJAVA LETA?? :hmm:

Kar se mene tiče in ko mi kaj fali al pa gre kaj narobe, mi je zelo pomembno da me znajo dobro pošraufat, se pravi praksa zaželjena. Je pa res, da v primeru ko vse odpove grem pa do vrača, ki mi poskuša hudiča vn izgnat . :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he!! Na enem pregledu je bil pred mano.... kar bajsi bi reku in mu sestra ni našla žile za odvzem krvi. Ej stari... baba je z iglo pod kožo izkala žilo kt slepec kljuko. Sem resno razmišljal da bi pobegnu. Hvalabogu je uletu dohtar in jo napizdu k norca in sam naredil tko kot je treba. Uni debeli je bil pa čist hin po kurji terapiji :surrender:

Drugač je pa tko kot povsod!! Lahko nabašeš na stručkota al pa na šalabajzerja ki nima nobenga smisla in veselja za svoj poklic. Se mi pa zdi sistem precej beden ker doktorjev ne nagrajuje po učinku. Levaki lih tko dobro žvijo kot Tapravi serviserji. Sem prisostvoval ultrazvočnemu pregledu nosečnice in z grozo ugotovil da mojster niti ne obvlada naprave niti na sliki ne vidi drugega kot zmazek. Poj pa pejd h ginekologu!! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he!! Na enem pregledu je bil pred mano.... kar bajsi bi reku in mu sestra ni našla žile za odvzem krvi. Ej stari... baba je z iglo pod kožo izkala žilo kt slepec kljuko. Sem resno razmišljal da bi pobegnu. Hvalabogu je uletu dohtar in jo napizdu k norca in sam naredil tko kot je treba. Uni debeli je bil pa čist hin po kurji terapiji :surrender:

Drugač je pa tko kot povsod!! Lahko nabašeš na stručkota al pa na šalabajzerja ki nima nobenga smisla in veselja za svoj poklic. Se mi pa zdi sistem precej beden ker doktorjev ne nagrajuje po učinku. Levaki lih tko dobro žvijo kot Tapravi serviserji. Sem prisostvoval ultrazvočnemu pregledu nosečnice in z grozo ugotovil da mojster niti ne obvlada naprave niti na sliki ne vidi drugega kot zmazek. Poj pa pejd h ginekologu!! :lol1:

zakaj nisi zdravnik, če za to ne rabiš nobenga znanja in je tko vse simpl?

verjetn je več slabih vodovodarjev kot zdravnikov, zato ocenjuj svoje delo in ne delo tistih v katere se ne spoznaš..strokovnost zdravnikov ocenjujejo tisti, ki se na to spoznajo in ne laiki...vsak ima kako slabo izkušnjo z zdravniki in s tem še ni rečeno, da imamo slabe zdravnike..nasprotno, zelo dobre, le nekateri ne dojamete da se čudežev ne da delat.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa res, da v primeru ko vse odpove grem pa do vrača, ki mi poskuša hudiča vn izgnat . :ninja:

Po rusko se klasičnemu zdravniku, kolikor vem, reče vrač :-)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po rusko se klasičnemu zdravniku, kolikor vem, reče vrač :-)

Ja in pri indijancih so vrači klasični zdravniki :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj nisi zdravnik, če za to ne rabiš nobenga znanja in je tko vse simpl?

verjetn je več slabih vodovodarjev kot zdravnikov, zato ocenjuj svoje delo in ne delo tistih v katere se ne spoznaš..strokovnost zdravnikov ocenjujejo tisti, ki se na to spoznajo in ne laiki...vsak ima kako slabo izkušnjo z zdravniki in s tem še ni rečeno, da imamo slabe zdravnike..nasprotno, zelo dobre, le nekateri ne dojamete da se čudežev ne da delat.

Pa kje si ti sonce to prebrala?? Nič ni simpl...še usrat se moraš znat da si ne prdelaš hemeroidov ipd. Mogoče kdo ve kaj o tem!! Kako se pravilno userješ?? Menim da redkokdo kaj dosti o tem razmišlja in večinoma delate narobe!! A gre za čist navadno vsakodnevno sranje. Mende ima 80% belcev hemeroide!! :slap: :surrender: No da vas vidim intelektualce!! :naughty: Pa če vam kej ni jasno loh sodelujete s kakim dohtarjem :kva1:

Pač nasprotujem mnenju avtorja teme in zato izpostavljam bolj slabe kot dobre lastnosti opevane uradne medicine in medicincev. Trdim pa da so odlični, dobri in slabi in porazni primeri v vsakem poklicu le da se v medicini to nekoliko s težavo priznava ali pa se sploh ne. Uspešnost zdravljenja se ponavadi ne upošteva in večina dohtarjev ki jim zadeva dejansko ne gre še vedno lepo u miru dela naprej. Do penzije! Verjemi da za razliko šuštar, mehanik in vodovodar naprimer, v takem primeru zaradi reklamacij propadejo takoj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trdim pa da so odlični, dobri in slabi in porazni primeri v vsakem poklicu

Kaj pa v homeopatiji recimo? Pa v vsej alternativi? Tam je verjetno tega manj, ker so vsi blazno razgledani in na njih je svetla prihodnost? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!