Skoči na vsebino

Homeopatska zdravila / homeopatija


ImenitnaPriložnost

Homeopatija  

43 članov je glasovalo

  1. 1. Kaj menite o homeopatskih zdravilih?

    • resnično pomagajo vsem
      7
    • so navaden blef
      7
    • so placebo (delujejo za tiste, ki v to verjamejo)
      23
    • (nimam mnenja)
      6
  2. 2. Homeopatsko zdravljenje naj zdravstvena blagajna:

    • krije (naj bo torej "brezplačno")
      13
    • ne krije (naj si vsak plača sam, individualno)
      30
  3. 3. Uporabljaš homeopatska zdravila?

    • da
      7
    • ne
      35
    • ne povem
      1


Priporočene objave

S tabo je pa resnično težko, ker imaš take pripombe, da bi človek najraje začel vračati v mojem še predobro na MSu znanem stilu, ki ti ne bi bil preveč všeč - zna biti, da bi se počutil še užaljenega. Zaenkrat ti bom prizanesel in poskusil normalno odgovoriti, tebe pa prosim, da se vzdržiš provokativnega pisanja ...

Pa poskusimo.

le zakaj hudiča potem še vedno bežijo na zahod, ko se jim tam mleko pa med cedita, pa 100°% so zdravi?

Seveda ti je jasno, da iti s trebuhom za kruhom izvira iz lakote in ne iz zdravstvenih težav. Jaz sem šel tako .. pa ti? Nisi! Očitno. Veš - zadnje kar človek pomisli pred izselitvijo, je zdravstveno zavarovanje, bolnice itd. Ja ... ker sem upal, da se je v Butalah spremenilo na bolje sem se po precej več kot desetletju pustil zvabiti nazaj - za kar mi bo do smrti žal!

:cry:

Je pa možno da je ta tvoj sosed samo res dober trgovec(bdw v prodaji delam tudi jaz, tako da mi je marsikaj znano), ki zna samo zelo dobro prepričati svoje stranke kako super oh in sploh in fajn ruske tablete primejo? Bogatstvo ki ga obvladuje (po tvojih besedah en najbogatejših Slovencev) sigurno nakazuje na to, da zna kovati izredno dobre dobičke...kjer so marže postoterjene ali pa prodaja ruski (černobil) prah...kaj pa vem.

Lepo si zaključil: "... kapavem". Jasno je da nabijaš v 3 dni, saj človeka niti približno ne poznaš. Večjega ljubitelja Butal bi zelo težko srečal. Posebej, če upoštevaš, da je ves svoj kapital naredil v tujini, dela pa tukaj. Zakaj pa ne bi mogel "res dober trgovec" biti še kaj več kot to? Recimo - človek, ki hoče svoji državi prinesti le dobro, dela v tujini, tule plačuje davke - tako kot Boscarol, Akrapovič in še nekaj pravih modelov pred katerimi lahko mi2 samo dvigneva klobuk in jim izraziva vse svoje spoštovanje. O njem - Kepicu pa lahko nekaj malega prebereš tule.

Kar se tiče zaprtosti medijskega prostora, no ja bi veljalo obratno, po mojem je še vedno EU precej svobodna in bi marsikatera informacija prišla tudi do nas, a se ti ne zdi?

Ne, ne zdi se mi - pod nobenim pogojem. Si morda že slišal, da "železne zavese" ni več kot 12 let, da se KGB ne ukvarja z ničemer več - oz., da je razpadla na majhne vohunske enote, ki se ukvarjajo le z industrijskim vohunstvom?

:kva2:

Ja res je - zaprtost ruskega medijskega prostora je mit iz preteklosti, tako kot miti o zmajih, ki so se rodili na podlagi pravih letečih dinozavrov, na katere okostja so naleteli naši predniki. Samo toliko, da boš na tekočem. Veš, pri nas so pa lastniki medijev pač isti kot lastniki farma-podjetij in take informacije (razvrednotenje ruskih dosežkov v medicini in farmaciji) poverjajo svojim glavnim manipulatorjem (CNN&BBC) .. vsi ostali "novinarji svobodnega sveta" so pa samo prepisovalci teh novic, ki v momentu, ko se ne držijo pravil izgubijo službo, saj jih je kot smeti in nihče od njih ni nenadomestljiv. Tako je dosežena zapora info v "svobodni demokraciji" (beri: mafiokraciji).

Nadalje. če bi obstajala taka zdravila, bi jih že kaka evropska ali svtovna multinacionalka tržila in to za prekleto visoke dobičke.... No, na koncu pa še vedno lahko skočim v Rusijo, pravzaprav poznam kar nekaj folka ki je tam že bilo, nekaj folka, ki z Rusijo še vedno sodeluje, pa nič ne kaže da bi si kdo želel tja.??? Zgolj naklučje, ali imamo toliko oprane možgane?

Si pozabil kaj sem ŽE napisal in ZAKAJ jih ne bi tržila? Pojdi brat nazaj .. gre za to, da je farma-ind. še kako povezana med seboj. V trezorjih hranijo kupe zdravil, ki pacienta ozdravijo, pa jih ne uporabljajo, saj zdrav človek tej ind. ne prinaša dobička. Si pozabil, da je to že pisalo? Glede opranosti tvojih možganov ne dajem izjav, saj bi me poiskal in ubil, če bi ti povedal resnico, kaj si mislim o njih.

:evilgrin:

Imam pa mail doktorja iz Rusije, ki je na državnem institutu zadolžen za to zdravilo proti sladkorni in s katerim se Kepic dogovarja - vendar bi moral bolnik k njemu na preglede in teste v Rusijo, preden bi mu predpisal zdravilo, ker se tudi oni s tem ne zajebavajo in ne prodajajo tega kot hruške. Kar si verjetno predstavljajo tvoje vrste trgovski modeli v Butalah, ki imajo o Rusiji "pravo" predstavo zato, ker "poznajo nekaj folka, ki je tam že bilo".

:yea2:

Vsekakor bom pa prosil vsakogar kogar bi to zanimalo, da mi prej posreduje kaka potrdila ali izvide o svoji bolezni (kopije iz katerih so jasno razvidni osebni podatki), ker take naslove človek ne more deliti med neznance, ki so lahko navadni ceneni vaški zajebantje in jim je edini cilj zajebati virtualnega znanca, samo da bi dokazali ... kaj že? ... in bi se med "moškim krohotom" lahko v vaškem bufetku ob "superci s podmornco" pred pivskimi bratci hvalili "koko so nategnl tm enga z Lublane!"

Razumeš?

Zanima me le:

Kaj bi pa ti rad dokazal s tem svojim napletanjem?

S temi "protiargumenti"?

Morda kaj v zvezi z mojo malenkostjo?

:dry:

To nima smisla. Res ne - verjemi, da ne.

ps.: z menoj se je povečalo število "folka katerega poznaš" (čeprav le virtualno) "ki je bilo v Rusiji".

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče sladkorne mislim da bo težka! Ko človek par let uporablja insulin žleza slinavka izgubi vsako funkcijo uravnavanja sladkorja ker to bolniki delajo sami. Ravno tako ti oko ali mišice katerih ne uporabljaš atrofirajo kar se težko popravi.

Verjamem pa, da se da zdravit diabetike v vstopni fazi bolezni ker medicincev niti ne zanima zakaj zadeva ne deluje. Oni jo preprosto izklopijo in nadomestijo z ročnim upravljanjem :slap:

Zanimivo je tudi da je prohibicija prepovedala gojenje konoplje ko pa je polovica zravil narejena na njeni bazi. Se pač ne splača da se ljudje sami zdravijo. Za piko na i pa so jo razglasili za drogo. Ameri imajo lepo ime Drugstore. Eni pač loh drugi ne! :surrender: Pove vse! :hooray:

Težko bi rekel točno kako to gre, ker nisem zdravnik - vem pa, da Rusi opravijo prede predpišejo ta zdravila obsežne preiskave in teste. Ruska medicina je v strokovnih krogih še vedno ZELO cenjena .. le da ji farma-ind. preko naših napol-bebavih FDVjevcev zbija ugled.

BTW: ali ste vedeli, da je pogoj za vpis na FDV veljavnost neenačbe: IQb < 75 (kjer pomeni IQb - int. kvocient bruca)

:OK:

Za zdravilne učinka marjance sem pa seveda slišal in sem na strani tistih, ki zahtevajo legalizacijo, čeprav (verjel ali ne) nisem sam nikoli poskusil niti dima, niti v kaki drugi obliki. Imam pa - če koga zanima - iz YTube-ja posnetek pridobivanja zdravila za raka - posebej pri malignem obolenju kože se je to olje pokazalo za izredno učinkovito. Na žalost pa je potrebna sveža (ne sušena konoplja) in sicer v omembe vredni količini - glede na to, da je pa sveža precej težja od sušene - pa tudi ne vem ali bi cena bila tako tragična.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bom predolg Broj1:

*če je nevzdržno v Butalah, ni noben problem preselit se v Rusijo, po mojem te bodo sprejeli z odprtimi rokami :grim

*jaz sem tudi slišal za aliene in NLP, pa še vedno vem toliko kot prej :ninja:

*dejstvo: Rusi so sicer zdravi, umirajo pa zaradi ekonomskih problemov :kva2:

*preveč Mudelov poznam, med drugim osebno Boscarola :OK: (kateremu kapa dol, žal pa ni noben bogataš in serator tipa Janković in drugi mudeli) ampak je ves njegov uspeh plod trdega dela, zaupanja v kvalitetno delo, zdrave logike in entuziazma, medtem ko tvoja "ruska zdravila" so izmišljena pravljica

*med drugim je tudi tvoja izjava "ustvarjanja in vzdrževanja" bolezni preko farmacije močno iz trte izvita, žal in to res pravim ŽAL je lajf tako močno zajeban, da kar sam ustvarja bolezni, in jih ni farmaciji potrebno dodajati (kvečjemu jih lahko slabo ali neuspešno zdravi)

*teorija zarote, mogoče preveč gledaš ameriške filme?

*potem pa napletaš, da bi ti nekdo, torej tisti ki so bolni posredovali izvide? A jim boš mogoče zrihtal čudežna zdravila? In če jim že boš, potem si verjetno prvi. pa glede na to da zdravila v Rusiji obstajajo x let, mi ne more biti jasno zakaj prav ti? A ti sosed da % od prodaje?

*stari, te pravljice prodajaj v TOP SHOP ne pa meni.

Ajd, zajebavaj koga drugega, jaz te imam dovolj. sijaa :naughty:

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

'DAMI34' timestamp=1320774839' post='1881865]

*med drugim je tudi tvoja izjava "ustvarjanja in vzdrževanja" bolezni preko farmacije močno iz trte izvita, žal in to res pravim ŽAL je lajf tako močno zajeban, da kar sam ustvarja bolezni, in jih ni farmaciji potrebno dodajati (kvečjemu jih lahko slabo ali neuspešno zdravi)

*teorija zarote, mogoče preveč gledaš ameriške filme?

:eek: Ej stari jest res ne vem kje živiš pa kam gledaš?? Ti lahko predlagam sestanek z ljudmi ki se že leta borijo za Svobodno izbiro zdravstvenih terapij in posegov. Vse preveč je prisilnega vnašanja težkih strupov v kri slovencev (še največ otrok)

Sam sem zadevo priteral do ustavnega spora in ga tudi dobil. Me kar srh spreleti ko ste nekateri tako totalno v temi in potem še nekaj pametujete tukaj. Kaj res nimaš nobenih izkušenj, al si star 15let, al pa nič ne štekaš. Vzami škatlico katerega koli zravila in preberi stranske učinke!! (vsekakor rezultati niso pravilni ker so podani s strani proizvajalca) Potem pa poglej statistike inšpektorata za zdravje in boš opazil da pri nas navedeni stranski učinki dejansko ne obstajajo. Kaj šele nenavedeni. Da ne govorim o sinergičnih učinkih hkrati zaužitih zdravil s čimer se itak nihče ne ukvarja. Ne bom pa trdil da si bolezni ne pridelujemo tudi sami pa četudi se tega niti ne zavedamo. Ali pa?? :surrender:

Kar se pa FDVjevcev tiče pa niso edini. Svet u bistvu fura par ljudi ki pod sabo rabijo piramido ubogljivih in upogljivih ljudi. Kdo vse spada v to skupino je že kar mal težko rečt. Sicer se pa vidi da je njihovo delo po stoletnih izkušnjah z nadzorom prebivalstva še vedno če že ne čedalje bolj prozorno. Tako pride do fenomenov kot naprimer da je ombucman za človekove pravice na vseh nivojih vedno nekdo ki se mu hebe za vse ljudi na tem planetu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bom predolg Broj1:

... jaz te imam dovolj. sijaa :naughty:

Dami - nehaj se drogirati ... morda boš potem znal celo prebrati kar napišem in

ne boš haluciniral bolj kot vsi shizofreniki skupaj na zaprtem oddelku Polja.

Pa piši kaj z odvajanja od trdih drog, če te bodo spustili na pc.

:smoke:

(... mislim, pa kako je lahko človek tako hudo fukjen kot Dami!!?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

'DAMI34' timestamp=1320774839' post='1881865]

*med drugim je tudi tvoja izjava "ustvarjanja in vzdrževanja" bolezni preko farmacije močno iz trte izvita, žal in to res pravim ŽAL je lajf tako močno zajeban, da kar sam ustvarja bolezni, in jih ni farmaciji potrebno dodajati (kvečjemu jih lahko slabo ali neuspešno zdravi)

*teorija zarote, mogoče preveč gledaš ameriške filme?

:eek: Ej stari jest res ne vem kje živiš pa kam gledaš?? ...

Poslušaj .. nima smisla. Fant je zadrogiran in ne dojema napisanih besedil.

Robi, precej natančno poznam te zadeve in se seveda strinjam ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW: ali ste vedeli, da je pogoj za vpis na FDV veljavnost neenačbe: IQb < 75 (kjer pomeni IQb - int. kvocient bruca)

Ne vem, no - moj je bil 167, pa sem se lahko vpisal ... je pa res, da nisem naredil, ker je blo bolj pomembno žurat in zbijat IQ z alkoholom ... :)

Popravljeno . Popravil JustinBieber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bom predolg Broj1:

*preveč Mudelov poznam, med drugim osebno Boscarola :OK: (kateremu kapa dol, žal pa ni noben bogataš in serator tipa Janković in drugi mudeli) ampak je ves njegov uspeh plod trdega dela, zaupanja v kvalitetno delo, zdrave logike in entuziazma,

in cirka 4 milijone evrov subvencij s strani Republike Slovenije ... vsaj tako pravi Supervizor KPK :-)

od tega večina v času trenutno še aktualne vlade ...

http://supervizor.kpk-rs.si/podj/68911564/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

'DAMI34' timestamp=1320774839' post='1881865]

*med drugim je tudi tvoja izjava "ustvarjanja in vzdrževanja" bolezni preko farmacije močno iz trte izvita, žal in to res pravim ŽAL je lajf tako močno zajeban, da kar sam ustvarja bolezni, in jih ni farmaciji potrebno dodajati (kvečjemu jih lahko slabo ali neuspešno zdravi)

*teorija zarote, mogoče preveč gledaš ameriške filme?

:eek: Ej stari jest res ne vem kje živiš pa kam gledaš?? Ti lahko predlagam sestanek z ljudmi ki se že leta borijo za Svobodno izbiro zdravstvenih terapij in posegov. Vse preveč je prisilnega vnašanja težkih strupov v kri slovencev (še največ otrok)

Sam sem zadevo priteral do ustavnega spora in ga tudi dobil. Me kar srh spreleti ko ste nekateri tako totalno v temi in potem še nekaj pametujete tukaj. Kaj res nimaš nobenih izkušenj, al si star 15let, al pa nič ne štekaš. Vzami škatlico katerega koli zravila in preberi stranske učinke!! (vsekakor rezultati niso pravilni ker so podani s strani proizvajalca) Potem pa poglej statistike inšpektorata za zdravje in boš opazil da pri nas navedeni stranski učinki dejansko ne obstajajo. Kaj šele nenavedeni. Da ne govorim o sinergičnih učinkih hkrati zaužitih zdravil s čimer se itak nihče ne ukvarja. Ne bom pa trdil da si bolezni ne pridelujemo tudi sami pa četudi se tega niti ne zavedamo. Ali pa?? :surrender:

Kar se pa FDVjevcev tiče pa niso edini. Svet u bistvu fura par ljudi ki pod sabo rabijo piramido ubogljivih in upogljivih ljudi. Kdo vse spada v to skupino je že kar mal težko rečt. Sicer se pa vidi da je njihovo delo po stoletnih izkušnjah z nadzorom prebivalstva še vedno če že ne čedalje bolj prozorno. Tako pride do fenomenov kot naprimer da je ombucman za človekove pravice na vseh nivojih vedno nekdo ki se mu hebe za vse ljudi na tem planetu.

Da ne bom kompliciral:

*imel sem hudo prometno nesrečo, poškodba glave pretres...so me zakrpali in zrihtali...nimam posledic

*imel sem orbitalni psevdo tumor, so ugotovili dovolj hitro, sem intravenozno dobil kortikosteroide in potem jih še jedel nekaj časa, sem ozdravel, ni posledic (hvala bogu za protibolečinske tablete, ker sem mislil da mi bo glavo razneslo)

*imel sem putiko, spremenil način prehranjevanja in je nimam več, čeprav preventivno jem 1 tableto alopurinola dnevno....in ni posledic

v mojem primeru (pa še kakega ti lahko naštejam) zadeva funkcionira, se pa moraš zavedati, da niti enkrat nisem omenil, da tvoj način homeopatije ni uspešen, ne moreš pa me prepričati, da klasična medicina nima uspehov in me zastruplja. Verjemi zastrupljamo se predvsem sami z načinom življenja, kajenjem, hitro prehrano, stresom etc

Seveda pa obstajajo tudi razni specializirani mazači tipa NR1, ki ti iz Rusije dobavijo čudežne tablete in boš ozdravel po vsaki bolezni (p.s. cene pa žal ne vem, predvidevam pa da niso gratis)

Če si ti proti cepljenju otrok, pač imaš pravico, moraš pa vedeti, da tudi mi imamo pravico biti cepljeni.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in cirka 4 milijone evrov subvencij s strani Republike Slovenije ... vsaj tako pravi Supervizor KPK :-)

od tega večina v času trenutno še aktualne vlade ...

http://supervizor.kp.../podj/68911564/

So vsaj legalno pridobljene........in če potegnem črto in primerjavo z raznimi gradbenimi podjetji tudi dajejo kak rezultat..
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he!! Ivek je mende tudi začel z nekimi čudnimi subvencijami in tehnologijo, nelegalno pridobljeno v italiji. :BUA: Začetki so bili prav čudni. Recimo začetna letala so se tako tresla da pilot videl zamo zablurane inštrumente. No kasneje so jim pokazal kako se balansira prop letala.

Pa ne morjo iz svoje kože!! Vsi ki jim predobr gre so že stari kriminalci. Sej očitno da jih zakon ne preganja ampak bi jih moral. Gre pač za neke sorte legalen kriminal.Tud sončna elektrarna na strehi fabrke je zgrajena iz nepovratnih sredstev medtem ko njen profit pripada absolutno lastniku ki se povsod okol duva s svojo uspešnostjo. Sej je živa resnica da bi se našel nekdo ki bi vse skupaj zgonil de nebi bilo nič od nič ampak tud s tole pipijevo uspešnostjo si navadni ljudje ne mormo kej dost pomagat. Če bi imel jajca bi zadevo zgradil sam ne pa na EU in državne stroške. Loh je s tujim tičem opletat po koprivah! :kva2:

Sevede so vse to zgodbice kjer nisem bil ravno zraven in kdo ve kje je resnica :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he!! Ivek je mende tudi začel z nekimi čudnimi subvencijami in tehnologijo, nelegalno pridobljeno v italiji. :BUA: Začetki so bili prav čudni. Recimo začetna letala so se tako tresla da pilot videl zamo zablurane inštrumente. No kasneje so jim pokazal kako se balansira prop letala.

Pa ne morjo iz svoje kože!! Vsi ki jim predobr gre so že stari kriminalci. Sej očitno da jih zakon ne preganja ampak bi jih moral. Gre pač za neke sorte legalen kriminal.Tud sončna elektrarna na strehi fabrke je zgrajena iz nepovratnih sredstev medtem ko njen profit pripada absolutno lastniku ki se povsod okol duva s svojo uspešnostjo. Sej je živa resnica da bi se našel nekdo ki bi vse skupaj zgonil de nebi bilo nič od nič ampak tud s tole pipijevo uspešnostjo si navadni ljudje ne mormo kej dost pomagat. Če bi imel jajca bi zadevo zgradil sam ne pa na EU in državne stroške. Loh je s tujim tičem opletat po koprivah! :kva2:

Sevede so vse to zgodbice kjer nisem bil ravno zraven in kdo ve kje je resnica :ninja:

torej od kje njemu denar za zadnjo fabrko ne bi vedu (bdw nepovratnih sredstev je marsikdo dobil, od pekov do mesarjev, predvidevam pa, da po legalni poti preko razpisov), vem pa da je začel v garaži kjer so skupaj s prijatelji delali prvo ultralight letalo, pa jih je rajnka juga gladko zajebala, da ga niso mogli registrirat. Nadalje vem, da se tip ne preserava in kurči z nekim imetjem ampak vse vlaga v fabriko...mislim, da jih lahko na prste preštejemo današnje meneđerje, ki tako delajo. ampak vse to nima zveze s homeopatijo, mar ne?
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej od kje njemu denar za zadnjo fabrko ne bi vedu (bdw nepovratnih sredstev je marsikdo dobil, od pekov do mesarjev, predvidevam pa, da po legalni poti preko razpisov), vem pa da je začel v garaži kjer so skupaj s prijatelji delali prvo ultralight letalo, pa jih je rajnka juga gladko zajebala, da ga niso mogli registrirat. Nadalje vem, da se tip ne preserava in kurči z nekim imetjem ampak vse vlaga v fabriko...mislim, da jih lahko na prste preštejemo današnje meneđerje, ki tako delajo. ampak vse to nima zveze s homeopatijo, mar ne?

Sej maš prav! Med vsemi temi našimi manižeri je ras perla, čeprav nihče ne ve kolk ojrof se mu nalima na prste tud če tega noče he he!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa si ti samo kanček naiven na tem področju. :sleep2:

Farmacija (poleg vojne industrije) prinaša največ denarja. Ker bo pač človek dal vse svoje cekine, da bi se pozdravil, ko se ga enkrat loti kakšna bolezen.

In ker jih večina hoče instant zdravljenje - odstranjevanje simptomov, ne pa odstranjevanje vzroka bolezni (ne pa da bi spremenili način življenjam, ki jih je pripeljal do bolezni), bi požrla vse kar jim pride pod roke.

Samo odstranitev simptomov pa nikoli ni dovolj, ker se zadeva ponavalja in ponavlja in ponavlja in je tako neskončen vir dohodka.

Farmacija pač nima nobenega interesa spreminjat dobro utečene prakse, ki jim prinaša velike kupčke denarja in jim je prekleto malo mar za posameznega človeka.

Moderna medicina ne dela čudežev, tako kot jih tudi ne alternativa.

Je pa vseeno velika večina klasičnih dohtarjev presneto arogantna in menijo, da so požrli vse znanje sveta. Če ne bi bili tako zaverovani v svoj prav in svojo vsemogočnost in bi svoje znanje (ki ga je nedvomno precej) kombinirali z alternativo in bi paciente obravnavali celostno, ne pa samo kot "nosilce bolezni", bi imeli pacienti še največ od njih.

BIG like! :photo:

...tale Allin post pomoje zajema vso osnovo,ki bi si jo blo potrebno vbit v glavo, preden kdo reskira kako roko za svoj prav .)

Bi pa se nekaj dodala, ozirajoc se na zadnji odstavek glede arogantnosti klasicnih dohtarjev....tudi ljudje smo brezmejno arogantni in neodgovorni do sebe in svojega zdravja in se ne zavedamo, da ko zdravje zaskripa na telesni ravni, je stvar ze prekleto resna in, da vse bolezni izvirajo iz neravnovesja na psihicni ravni.

..da pa ne uidem iz teme...celo vesolje vibrira,z nami vred...vsak nas organ/del telesa/misli/prepricanja imajo svojo vibracijo in, ce je ta motena (moten pretok energije), se stvari razvijejo v problem na fizicni ravni...homeopatska zdravila delujejo tako, zato je ucinek med drugim tudi odvisen od mentalnega stanja osebe,ki jih uporabi. Negativna čustva zagotovo niso v pomoc, zato je najbolje,da to in podobne metode zdravljenja uporabljajo ljudje, ki nimajo predsodkov in razumejo 'stvari' v tej smeri ^_^ vsak se za sebe odloca, v skodo ali v prid :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So vsaj legalno pridobljene........in če potegnem črto in primerjavo z raznimi gradbenimi podjetji tudi dajejo kak rezultat..

Kako pa veš, da te so legalno pridobljene, neke druge pa niso? Priznam - sam tega ne bi znal preverjati, kaj šele, da bi kar iz glave vedel. :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sončna elektrarna na strehi fabrke je zgrajena iz nepovratnih sredstev medtem ko njen profit pripada absolutno lastniku ki se povsod okol duva s svojo uspešnostjo.

Dobiček je imela verjetno fabrka tudi, ko je dala streho v najem.

In na konc dneva - dobiček ima celo človeštvo, saj gre za ekološko manj sporna sredstva za pridobivanje električne energije - zato se pač to spodbuja ... in ja, tako kot pri vseh tehnologijah, so tukaj pač tisti, ki imajo keš, v dobri poziciji, da ga še nekaj zraven zaslužijo ... žal, to je igra, ki jo igra človeštvo - catch the cash ... več ga maš, več ga hočeš ...

še dobro, da imamo tiskarne in ga znamo tiskat ali kar digitalno "ustvarjat".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BIG like! :photo:

...tale Allin post pomoje zajema vso osnovo,ki bi si jo blo potrebno vbit v glavo, preden kdo reskira kako roko za svoj prav

Vse krasno in fajn, ampak sem že izpostavil ,da v prvem stavku zelo spretno zavaja (pa čeprav je drugače čist OK deklca).

Kot rečeno - polovica vse svetovne industrije se vrti okoli avtomobilov in energentov za te avtomobile! Če kd one verjame, naj malo poračuna svojo plačo, pogleda bruto zneske itd., pa zneske za medgeneracijsko solidarnost, zračuna stroške za svoje vozilo (ali vozila) in s ibo to dokazal tudi iz te smeri. Ok, morda ne polovica - četrtina zagotovo ... ali pa tretjina ...

Skratka - vse naprej pa podpišem: moramo imeti vero v zdravilne reči, biti pozitivni ... a ne rabimo zato klasične medicine obtoževati za vse tegobe, ki nas pestijo ... Tako kot tebi je klasična tudi meni pomagala, še vsakič. Enim pa tudi klasična ne more nikoli, jebiga, that's life - najbolj smrtonosna bolezen na svetu je življenje.

Popravljeno . Popravil JustinBieber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, JB, tudi ti nimaš vseh podatkov in ne veš vsega in tudi tvoje mnjenje ni ravno verodostojno. Vsaj ne vedno.

Ampak vsak verjame pač svoje in vsak se pusti nategnit na malo drugačen način.

Jaz osebno prekleto premislim, ali je potrebno it k zdravniku in se nafilat z vsemi antibiotiki in ostalimi zadevami, ki jih uradna medicina predpisuje s tako lahkoto.

Vse skupaj je samo biznis.

In jaz še vedno verjamem, da farmacevtski zaslužki kotirajo prekleto visoko in da uradna medicina nima nobenega namena stvari spremenit in dejansko ozdravit bolezni.

Bodi prijazen in si malce zračunaj koliko tablet si pojedel v zadnjem letu. Za stvari, ki bi se jim z lahkoto izognil z malce bolj zdravim življenjem, kot ga živiš.

Ampak papanje tabletk pač zahteva bistveno manj napora, kajne? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla, naslednjič, ko si boš recimo zlomila nogo al pa zvila gleženj, bog ne daj kaj hujšega, se spomni na te besede.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..moramo imeti vero v zdravilne reči, biti pozitivni ... a ne rabimo zato klasične medicine obtoževati za vse tegobe, ki nas pestijo ...

Jasno ... saj grem v ZD po napotnico za cel kup zadev - od očal, zvite roke, zastrupitev itd, kjer nam edino klasika lahko pomaga. Celo za Jobsa danes trdijo, da se je preveč zanesel na alternativo in bi s klasično terapijo lahko lahko živel še nekaj let.

Jaz osebno prekleto premislim, ali je potrebno it k zdravniku in se nafilat z vsemi antibiotiki in ostalimi zadevami, ki jih uradna medicina predpisuje s tako lahkoto.

Vse skupaj je samo biznis.

Ni samo, je pa tudi biznis.

Lansko leto me je skoraj pobralo. Neka nedefinirana bakterijska okužba. Nihče od prof. dr. mag. med., ki so se zvrstili ob umirajočem brojuedan, pojma ni imel kaj mi je bilo - pa danes tudi ne vedo. Posledično sem fasal "sweet syndrome" - zadeva je akutno napredovala v dveh dneh in v bolnici so me reševali s kuro antibiotikov in nekim zdravilom, ki učinek antibiotika nekajkrat pojača .. to slednje sem potem moral jemati še 2 meseca - vsak teden tabletko manj, da ne bi prišlo do odtegnitvenega sindroma. No, vse se je dobro končalo, še sem med vami (čeprav so nekateri motomarsovci zaradi tega v kronični depri) ... nauk basni: alternativa bi v mojem slučaju pomenila smrt v slabem tednu.

Dejstvo je, da farma. resnično potrebuje bolnike, da čim več proda. Po drugi strani pa tudi rešuje življenja - ali pa ne, če si preveč reven. To farmacevti razlagajo nekako z današnjim nadomestilom za "naravno selekcijo" s čimer se pa osebno NE strinjam.

Jaz verjamem, da je alternativa dobra za preventivno delovanje, klasika pa za kurativno.

:yes:

Popravljeno . Popravil brojedan
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla, naslednjič, ko si boš recimo zlomila nogo al pa zvila gleženj, bog ne daj kaj hujšega, se spomni na te besede.

Daj, Jakob, ne seri. Itaq da jim noben ne oporeka, da ne znajo ravnat kosti in sanirat mehanskih poškodb.

Gre zato, da vse preradi zdravijo simptome bolezni s tabletkami, ne pa da bi se posvetili pacientu in odstranili (skupaj s pacientom) VZROKE bolezni.

In, ko smo že ravno pri "tvoji stroki". Bolezen ščitnice vse prehitro in preagresivno zdravijo z radioaktivnim jodom in pacienta iz ene skrajnosti pahnejo v drugo. Iz prekomernega delovanja v totalno crknjeno ščitnico. Ja, ker je tako pač najlažje in ker pacient pol pridno zoba umetne hormončke, da lahko vsaj približno normalno naprej funkcionira. Nobena pizda dohtarska pa ne zine, da je v vsem futru že adijo preveč dodanega joda in da je ta v večini primerov glavni vzrok za prekomerno delovanje ščitnice.

Bull šit pa vse skupaj. Isto je z rakom....kemoterapija naredi več škode kot koristi, ampak se še vedno obvezno prakticira.

Brezveze vse skupaj. Če hočeš, da te ne obravnavajo kot po tekočem traku se moraš prej prekleto dobro pozanimat in poučit, da vsaj približno veš za vse možne opcije zdravljenja, ne pa samo tiste, najlažje, najagresivnejše, ki jih ponavadi ponudi instant zdravstvo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..Isto je z rakom....kemoterapija naredi več škode kot koristi ...

Hmmm - a' res?

Jaz pa poznam kar nekaj ljudi, ki ne spadajo v to kategorijo.

Nekatere vrste raka pa celo danes ne štejejo več med ovezno-smrtne,

ker jih ravno s kemo-terapijo znajo pozdraviti.

Ti - a si ti danes jedla jezne gobe, da si tako našpičena?

A' imaš morda kake hude travme za seboj zaradi klasične medicine?

Lej, nočem provocirati take lepe in pametne ženske kot si ti,

ampak vseeno se mi zdi, da malo preveč agresivno in s premalo argumenti

zagovarjaš svoje odklanjanje kalsične medicine, ki ni ISTO kot farmacija.

Saj VEš - kaj hočem reči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, nočem provocirati take lepe in pametne ženske kot si ti,

ampak vseeno se mi zdi, da malo preveč agresivno in s premalo argumenti

zagovarjaš svoje odklanjanje kalsične medicine, ki ni ISTO kot farmacija.

Saj VEš - kaj hočem reči.

V moji bližini pa se kemoterapija praviloma konča slabo. Ne bom trdil da je neuspešna ampak kaj dosti uspešnih primerov ne poznam. Drugače pa te opozorijo da te sama kemoterapija lahko ubije in tudi podpišeš privoliterv v postopek. Kar se tiče raka,mi je doktorca z onkologije povedala da cca 5% pacientov čudežno ozdravi brez njihove pomoči a medicine taki primeri zares kaj dosti ne zanimajo. Pravi Ga.Dr. da NE raziskujejo teh primerov.

Res ni isto, farmacevti jih nadzorujejo, jih izobražujejo in jim perejo možgane. Poznam upokojenega zdravnika ki se pohvali da je svojo žlahto zdravil samo z rožicami v službi pa je hočeš nočeš moral prodajati zdravila.

Včasih so zdravniki povzročili povpraševanje in so farmacevti naredili bolj ali manj uspešno zfravilo. Danes ni več tako kot še marsikje, zravila izumljajo po tekočem traku in kasneje na trgu iščejo bolnike. Včasih tudi za vsako ceno kar pomeni da iz zdravih ljudi delajo bolnike!! Zadeva se kaže kot spreminjanje kriterijev za določanje bolezenskega stanja. Če bi temeljito pregledali kateregakoli človeka bi mu zlahka predpisali "vsaj" en zvrhan onček zdravil na dan.

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, JB, tudi ti nimaš vseh podatkov in ne veš vsega in tudi tvoje mnjenje ni ravno verodostojno. Vsaj ne vedno.

A tvoje pa je, ali kaj, ko butneš ven tisto, da se največ dnarja vrti okoli orožja in okoli zdravil? Daj no, get real! Tu lahko resnično operiramo s podatki, ker so doka javno dostopni. Vsaj v grobih gabaritih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse skupaj je samo biznis.

Takoj, ko nekdo uporabi besede "vse" in "samo biznis" mora človek postati pozoren. Namreč, nobena reč na svetu ni "vse" ... pa če imaš še tako slabe izkušnje s tem, si tega lapsusa ne smeš privoščiti.

Razen, če stvari interpretiramo, da je itak cel lajf en sam biznis. Tržimo sebe, svoje ideje, svoje delo, svoje kontakte, svoje besede, misli - zato, da lahko živimo tako, kot si želimo, v materialnem, finančnem, tudi duhovnem smislu. Ja, v tem primeru pa je res "vse skupaj samo biznis".

Ampak sam verjamem, da medicina ni "vse skupaj samo biznis". Tudi pomaga. Včasih. Hvalabogu. Kdor je prepričan, da ne pomaga nikoli ... Upam, da se vendarle zateče k zdravnikom, ko bo kaj z zdravjem zelo narobe. Takim ali drugačnim, vsekakor pa takim, kjer ima boljše možnosti za ozdravitev. Statistike zaenkrat govorijo v prid "uradni" medicini ...

Aja, saj res - zagotovo so vse statistike ponarejene ...

V moji bližini pa se kemoterapija praviloma konča slabo. Ne bom trdil da je neuspešna ampak kaj dosti uspešnih primerov ne poznam. Drugače pa te opozorijo da te sama kemoterapija lahko ubije in tudi podpišeš privoliterv v postopek. Kar se tiče raka,mi je doktorca z onkologije povedala da cca 5% pacientov čudežno ozdravi brez njihove pomoči a medicine taki primeri zares kaj dosti ne zanimajo. Pravi Ga.Dr. da NE raziskujejo teh primerov.

Res ni isto, farmacevti jih nadzorujejo, jih izobražujejo in jim perejo možgane. Poznam upokojenega zdravnika ki se pohvali da je svojo žlahto zdravil samo z rožicami v službi pa je hočeš nočeš moral prodajati zdravila.

Včasih so zdravniki povzročili povpraševanje in so farmacevti naredili bolj ali manj uspešno zfravilo. Danes ni več tako kot še marsikje, zravila izumljajo po tekočem traku in kasneje na trgu iščejo bolnike. Včasih tudi za vsako ceno kar pomeni da iz zdravih ljudi delajo bolnike!! Zadeva se kaže kot spreminjanje kriterijev za določanje bolezenskega stanja. Če bi temeljito pregledali kateregakoli človeka bi mu zlahka predpisali "vsaj" en zvrhan onček zdravil na dan.

Kaj pa, če je vse res!?

Popravljeno . Popravil JustinBieber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!