Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Od pumpe do Rovanjske je somo 6 pravih ovinkov, drgač je sama ravnina, po tabli Starigrad cca 400-500 m naprej na levi strani so ponavadi milicioneri v pozoru, prav tako na postaji kakih 5-6 km dalje ( Seline ) na desni strani, velikokrat stojijo tudi v Rovanjski leva stran omejitev 40 km, na parkirišču  pod gostionica Rovanjska ( prav za reklamnim panojem ).

thanx za info, upam, da jih ne najdem oz. oni mene :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor za koga, meni  sta od teh 6 tih samo dva  omembe vredna ( oba cca 180° ), zadnji levi ko prletiš od školčišča  ( omejitev 40 km ) pred naseljem in pa desni  na koncu zaliva ( omejitev 40 km ), seveda če sta prazna in prekoračitev hitrosti ( 100% + ).

Popravljeno . Popravil Vezalka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štartam ob 8 h, smer LJ,Dvor,Kočevje,Delnice,Fužine,Lič,Bribir,Novi Vinodolski,Senj, prvič obrnem na BS INA Starigrad Paklenica, drugič v Karlobagu, tretjič v Lukovem Šugarju in preko Grobnika domov, ob 19h moram bit v LJ, pr Jurmanu.

od LJ do Vinodolskega ob 8. zjutraj ? Mislim da tu ne bo slovenske foušije.

 

En mini tip:

Če sta pred policijo u Karlobagu oba avta (vsi ) pol ga lahko žgeš na polno do Lisarice od tam naprej so zadarski miličniki.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teh 6 ovinkov je vrednih več kot vsi od Kozine do Vikija. Čez naselja pa po omejitvah, jasno!

Točn tko. Zadost hitr morš pelat pa se ti tud ravnina zvije :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točn tko. Zadost hitr morš pelat pa se ti tud ravnina zvije :kva2:

haha, dons je blo tm povprecje prekoracitve kr 200%,

cesta drži, policaji na krofih pa gre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štartam ob 8 h, smer LJ,Dvor,Kočevje,Delnice,Fužine,Lič,Bribir,Novi Vinodolski,Senj, prvič obrnem na BS INA Starigrad Paklenica, drugič v Karlobagu, tretjič v Lukovem Šugarju in preko Grobnika domov, ob 19h moram bit v LJ, pr Jurmanu.

 

Tudi jaz jutri prvič na jadranko. Morda se kje srečava, ker grem po isti poti, samo da bom do Dvora prišel iz Belokranjske smeri! V Kočevju bom tankal na MOL-u okoli 8.30, potem pa dalje....povratek bom naredil verjetno preko rute Senj - Brinje - Jezerane - Ogulin - Vrbovsko - MP Vinica ....

 

Velja tudi za ostale....če me prepoznate, me lahko za rokav pocukate - zadnje čase pijem bolj čaj, tako da bo poceni, če me počastite  :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od pumpe do Rovanjske je samo 6 pravih ovinkov, drgač je sama ravnina, po tabli Starigrad cca 400-500 m naprej na levi strani so ponavadi milicioneri v pozoru, prav tako na postaji kakih 5-6 km dalje ( Seline ) na desni strani, velikokrat stojijo tudi v Rovanjski leva stran omejitev 40 km, na parkirišču  pod gostionico Rovanjska ( prav za reklamnim panojem ).

Od pumpe do Reljan/i (avtobusne postaje na desni, kjer so ta plavi zelo pogostni) ovinkov sploh ne štejem.

Od tu pa mi je hudo sladkih 13 ovinkov, eden je sicer v naselju (Modrič, če se ne motm).

Pred naseljem Rovanjska pa že obračam.

Men so unikatni in mi ni škoda fjakanja 6,3 km za 4,9km bonbončkov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha, dons je blo tm povprecje prekoracitve kr 200%,

cesta drži, policaji na krofih pa gre

glih en prou, da se dogaja  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njihova stalna mesta so: po-za vasico Cesarica križišče pred Ribarico, Karlobag, Lukovo šugarje in Barič Draga.

avtobusna postaja pred naseljem Reljan,

dolg odsek brez hiš in ravnica pred avtobusno, omejitev 50 in se pasejo.

Lani ali predlani se je Tomcat ustrašil avtobusa na redni liniji, ki ni spoštoval omejitve

in "buzeriral", beri vozil zadaj povsem brez varnostne razdalje za nama,

ki sva peljala po omejitvi.

 

opaženi (1x) na dolgi ravnici tik pred Karlobagom (iz Senjske strani), prvi levi ovinek za opuščeno bencinsko črpalko.

Popravljeno . Popravil gsxf750
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štartam ob 8 h, smer LJ,Dvor,Kočevje,Delnice,Fužine,Lič,Bribir,Novi Vinodolski,Senj, prvič obrnem na BS INA Starigrad Paklenica, drugič v Karlobagu, tretjič v Lukovem Šugarju in preko Grobnika domov, ob 19h moram bit v LJ, pr Jurmanu.

Ob 9h Big star Kava....v Kočevju.

 

jutr napadam, sm sprva mislil za soboto :smoke: , a žena dela v soboto (jutr tudi) in se že zdaj mula :kva1: , ker nje zopet ne bo zravn :kva2: , grem pa na Karlovac, bom pa videl al bom šel na Crikvenico ali na Senj :grim  Potem pa moram v nočno, do 19 ure morm bit doma, zato bom kr zgodaj štartal :OK: Ob 8h kavica pa gas. Čeb kdo mel voljo z mano, naj javi tukaj ali na GSM, številka v profilu :grim   

Odgovor je isti prejšnjemu  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fukite se, fouš :P vse vam vrnem ob priliki :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fukite se, fouš :P vse vam vrnem ob priliki :P

jaz jim vrnem že jutri  :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tolk ste se razpisal, da sem šel tud js pogledat pravzaprav peljat...

Nekje vmes,kičast!

 

 

attachicon.gifDSC_07925.jpg

a si bil ti okrog 13h v Karlobagu nasproti bencinske, sva se pozdravla, jest sm letu že nazaj, ker motor je bil takšen, kot ga imaš ti :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa dišave ? A ribce so že ? Al še zmer ploščice polaga.

Kahlce so polozene in RIBA tudi. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!