Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

ej, naceloma sm zlo za! ceprou ti ze zdej povem d bi raj petek k mam morje cez vikende?!?

 

Na petek se bo težko našlo folka, ker večina dela, fajn bi blo da nas gre čim več, zato sem predlagal soboto.Šli bi pa LJ-NM-Karlovac-Kladuša-Bihač-Udbina( poznam dobro poceni hrano)-Jadranska magistrala (možno prespat če si kdo želi, če pa ne pa domov).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na petek se bo težko našlo folka, ker večina dela, fajn bi blo da nas gre čim več, zato sem predlagal soboto.Šli bi pa LJ-NM-Karlovac-Kladuša-Bihač-Udbina( poznam dobro poceni hrano)-Jadranska magistrala (možno prespat če si kdo želi, če pa ne pa domov).

slis se OK!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uživej :D

sm  :kva2:

Grobnik - Paklenica - Grobnik

ta plavi na običajnem mestu (takoj za Barič Drago, bila zasedena z bemflarjema :(  ) in v Križac (avtobusna).

Sta pa stala tud v Sv. Juraj-u, v naselju na sredini klanca in se poigravala z lizikama. Tu jih še nisem srečal.

Cestarji pa so na vzponu, ta dolgem za Sv. Juraj-em zalivali z bitumnom, konkretno a na srečo je razpokalo le ob sredinski črti,

kjer se v glavnem ne vozi  :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm  :kva2:

Grobnik - Paklenica - Grobnik

ta plavi na običajnem mestu (takoj za Barič Drago, bila zasedena z bemflarjema :(  ) in v Križac (avtobusna).

Sta pa stala tud v Sv. Juraj-u, v naselju na sredini klanca in se poigravala z lizikama. Tu jih še nisem srečal.

Cestarji pa so na vzponu, ta dolgem za Sv. Juraj-em zalivali z bitumnom, konkretno a na srečo je razpokalo le ob sredinski črti,

kjer se v glavnem ne vozi  :D .

bemflarje imajo na piki ! drugič grem s Hondo, da postanem neviden za radarje :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napovedanih je blo 22, dejanskih pa:

 

attachicon.gif20150422_125552.jpg

 

klasika ispred "Bure"

attachicon.gif20150422_125758.jpg

 

klasika Kod Dinkota

attachicon.gif20150422_142049.jpg

 

sva bla oba sita

attachicon.gif20150422_144827.jpg

 

no, tu ni blo več solo, USA plezalci in penzionista iz UK, ki pa še lastovke lovita z enim dolgim Canon-om.

attachicon.gif20150422_144836.jpg

.....mal pa fouš  :blush:  :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna sreča pred miličniki prejšn tedn na jadranki:D Me prehiti supermoto pobč brez opreme jst pa gasa za njim, po 5 ovinkih že policaj s stop loparčkom in z radarjem. Jst sm bil za njim z isto hitrostjo samo me je spustu naprej :D Tut sosedje znajo bit fajn, pr nas bi policaj celo kolono motorjev ustavu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna sreča pred miličniki prejšn tedn na jadranki:D Me prehiti supermoto pobč brez opreme jst pa gasa za njim, po 5 ovinkih že policaj s stop loparčkom in z radarjem. Jst sm bil za njim z isto hitrostjo samo me je spustu naprej :D Tut sosedje znajo bit fajn, pr nas bi policaj celo kolono motorjev ustavu :D

 

Plača samo prvi, ki je pomerjen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  dopoldan štart z Medvod, pomoje čez Kočevje in delnice ter Jelenje,.....do kam pa glede na uro....

 

Vreme se obeta sanjsko tko, da ja ....... :yea2: :yea2: vamosss :bike:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vtisi iz dvodnevnega potepanja po "Jadranki" lepi in jezni hkrati.Nabralo se je 250 kun stroškov z bonusom polovičke in prijetnih 930 km. Radar pa je stal, kjer stoji pogosto ....

.... stari, prehitre motorje imate ... :)

ps.

... priznam pa, da so lepi ... :) :)

 

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... stari, prehitre motorje imate ... :)

 

Za post-7865-0-67319700-1430146356.jpg je skoraj vsako dvokolo dovolj hitro, le tisti blokirani na post-7865-0-27669800-1430146400.jpeg, če le niso "odprti".

Motorji so praktično vsi prehitri, glava mora krotit zapestje, pa tošl ne trpi, da ne omenjam kaj drugega. To se že preživi.

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... stari, prehitre motorje imate ... :)

 

Za attachicon.gif60kmh.jpg je skoraj vsako dvokolo dovolj hitro, le tisti blokirani na attachicon.gif25kmh.jpeg, če le niso "odprti".

Motorji so praktično vsi prehitri, glava mora krotit zapestje, pa tošl ne trpi, da ne omenjam kaj drugega. To se že preživi.

... tale tvoj post me pa čist na "osnovno šolo" branja znakov z "omejitvojo petdeset" spominja ... ko sem moral na Vransko zaradi moje prevelike vneme zbiranja pik ...:) :) :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En zaznamek od včeraj čeprav :topic: . Na senčni strani Alp, tudi najhitrejši, omejitve prekoračijo za debelino kazalca na "brzinomeru". Vsi vemo, da so tam kazni milejše, vendar očitno je njim zaslužen denar svetinja, ali pa skrb za soudeležene v prometu (nekaj "naših" se je tudi na omejitvah 50 precej pišmeuhovsko obnašala), le zakaj?

 

PS, Jadranka pa v sredo, če se le stvari pokrijejo!

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto in nedeljo na magistrali do CG meje nisem videl nobenega radarja. V Crni gorilla je precej slo motoristov, smo kar v vecini. Vceraj so spluzili Lovcen. Na vrhu nekaj slo motorjev.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm prejšnji teden naredil prvih 600km po jadranki in toliko kontrol med navadnim delavnikom že dolgo nisem srečal. Tam cca skor vsakih 30-40km eno, okrog Rijeke pa skor na vsakmu vogalu. Lahko, da je bilo povezano kaj s tistim dogodkom na Grobniku. Je bila bolj ali manj ogrevalna fura, da dobim spet malo občutka za motor in nisem pretiraval. Samo, če bo celo sezono tko bo kr kriza. Za Barič Drago me je pa že izučil, sem jih tokrat samo pozdravil. Sta bla pa takrat, ko sem se peljal mimo tam dva policijska avta in dva policaja na tistih njihovih endurah. Tud v Velebit ne moreš pobegnt :) 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  dopoldan štart z Medvod, pomoje čez Kočevje in delnice ter Jelenje,.....do kam pa glede na uro....

 

Vreme se obeta sanjsko tko, da ja ....... :yea2: :yea2: vamosss :bike:

 

Kako do kam, do Dinkota ! :klicaj:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos sem prvič preizkusil Jadranko od Šibenika južno. Nekaj prav lepih odsekov, ki se lahko mirno kosajo z odsekom Senj-Karlobag. Ponekod asfalt tako nov, da je skoraj topel, ponekod pa ga še polagajo. Le malce daleč za enodnevne ture.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Jereb01, smo se morda mi srecali na Lovcenu, vceraj okoli 12h? Mi smo tudi sli cez celo jadranko in nic policije, edino v BIH tam pa vsakih par km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako do kam, do Dinkota ! :klicaj:

Jlde halo .

Ti poslem eno porcijo po mms-i nc bat...uz jednu rosnu žuju

Škoda k si bizi bi loh za kafe dal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!