Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Pa sej drugje je tut ok....zadnjic mi je po lignjih se palacinko prnesu...kuca casti:)

Nam je tud nekaj ponujal, sam po pravici: jst nism mela več kam dat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jest sem mogu mausa 2x u rt sunt... da se je mal potreslo dol... da je lahka še lovke od tazadnjega kalamara pojedu....

..ampak še za eno kawo je pa ostalo placa...  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti ne hujšaš več :O

Hujšam. Zato pa sem krompir pustila. Lignji so čist lepo dietni, edin količina je bla wuuuf ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh z moko ja :P

 

Na forumu je ena fajn tema o hujšanju.

 

Sicer pa če je cel dan vozila, nekaj pa menda ja lahko poje? hujšanje ne pomeni stradanje brez hrane in vode, ampak vnašanje manj hrane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hujšam. Zato pa sem krompir pustila. Lignji so čist lepo dietni, edin količina je bla wuuuf ;)

Preverjeno dobra strategija je, da dva (če sta bolj šlang) najprej skupaj vzameta eno porcijo. In če je res prevelika imata itak oba zadosti. Če pa ni tolk grozn prevelika, pa se naroči še ena... v smislu "vitke linije" se pa krompir itak ne bi smel skupaj z mesom jest.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jest sem mogu mausa 2x u rt sunt... da se je mal potreslo dol... da je lahka še lovke od tazadnjega kalamara pojedu....

..ampak še za eno kawo je pa ostalo placa...  :D

suvou si me :O

 

sicer pa ... 3 porcije kalamarou, krompir na par načinov in una zelena bluvotina zravn ... okusno ... 5 kau .. 240 kun ... solindo in nasitno :D

 

sj bo treba še kje probat .. ampak ... meni se je dopalo pri Dinkotu  :OK:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na forumu je ena fajn tema o hujšanju.

 

Sicer pa če je cel dan vozila, nekaj pa menda ja lahko poje? hujšanje ne pomeni stradanje brez hrane in vode, ampak vnašanje manj hrane.

-10kg v 2 mesecih. Lačna skoz :P 

 

ja vem, offtopic sm ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa po pravic povedan,hrana pr dinkotu nč posebnga. Riba je bla dobra,kalamari pa čist pretrdi.Pa še mrzla hrana je hitr ratala.

JBG če maš sestro kuharco ,ki nardi vse top :OK:

Popravljeno . Popravil jozexj6
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je bilo tudi kaj vmes??

Je ....zgodil se je Ducati  :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr da nis zadeu še kamion, k tam je odbijač en mau dražji :kva2: , star, sam da si ti OK :grim

Popravljeno . Popravil builder
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo pozno ampak vseeno ju3 dopoldne startam proti magistralki ce je kdo za da se pridruzi pisi na ZS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!