Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Tole na sliki ali povezavi street wiev ni ista pumpa. Ni drogov za zastave okna so druga in prodajalec derivatov tudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, h2o pravi:

Tole na sliki ali povezavi street wiev ni ista pumpa. Ni drogov za zastave okna so druga in prodajalec derivatov tudi.

Morda zastarelost gugl wiev.

V Medvodah je po guglu še color in ne spar, klik

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Tex pravi:

Hmm .. tu malo naprej proti Rijeki (na sliki v levo) je odcep za Jadranovo, ne? Torej izven naselja in 90kmh? Samo da niso po ovinkih na 40kmh .. ;)

60 je tukaj, ko je pumpa. Ampak vabi na 90, tako da bo to zicer lokacija.

pred 4 minutami, solorider pravi:

Bova morala v živo prečekirat, da ne bo napak!  :OK:

Tu se bolj malo vozim, prej skrenem v notranjost.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se sekirat, od 250 dalje ne prime :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tejle se elegantno izogneš z varianto na Delnice - Rijeka pa pol dol pri vhodu v Risnjak. Cesta je, ovinkov kolker češ, radarja pa tam še nisem zasledil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do Senja je itak booring, prometa ponavadi že veliko, radarjev in policajev pa kr cel kup. Moj stil je izven mesta malo čez omejitev, ne pa velik, tiste 2 ovinka ki sta na trasi "potem po užitku" pa spet zmerno. Je pa res kup ravnin z omejitvijo 60...tist je pa mal čudno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

Ne se sekirat, od 250 dalje ne prime :ras:

In še, če voziš po zadnjem kolesu, je tablica malo nad cesto in je radar ne prime:fyou:. Lahko jo tudi pokriješ s silvertejpom,.... :sleep2: 

Zanimivo bi bilo vedeti ali slikajo samo v čelo ali tudi v hrbet....

Po bosni mi stalno nekaj bliska v ksiht:cool:

Popravljeno . Popravil ataIBA
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, ataIBA pravi:

In še, če voziš po zadnjem kolesu, je tablica malo nad cesto in je radar ne prime:fyou:. Lahko jo tudi pokriješ s silvertejpom,.... :sleep2: 

Zanimivo bi bilo vedeti ali slikajo samo v čelo ali tudi v hrbet....

Po bosni mi stalno nekaj bliska v ksiht:cool:

ne mešat selfijev in radarja :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, DAMI34 pravi:

do Senja je itak booring, prometa ponavadi že veliko, radarjev in policajev pa kr cel kup. Moj stil je izven mesta malo čez omejitev, ne pa velik, tiste 2 ovinka ki sta na trasi "potem po užitku" pa spet zmerno. Je pa res kup ravnin z omejitvijo 60...tist je pa mal čudno.

Omejitve 60 km/h so na delih, kjer so križišča. Toliko se spomnim. Lahko pa pogledaš na Gugl, če je kje kaj drugače. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok je nek kazen, če bi zgubu tablico, in bi se nevede pelju brez nje?

Sej za nazaj grede jo v okolici meje spet najdeš, mal pa morš vedit kje si jo zgubu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, skalar36 pravi:

Kok je nek kazen, če bi zgubu tablico, in bi se nevede pelju brez nje?

Sej za nazaj grede jo v okolici meje spet najdeš, mal pa morš vedit kje si jo zgubu :D

men so rekli 300kun

ali 400:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, DAMI34 pravi:

do Senja je itak booring, prometa ponavadi že veliko, radarjev in policajev pa kr cel kup. Moj stil je izven mesta malo čez omejitev, ne pa velik, tiste 2 ovinka ki sta na trasi "potem po užitku" pa spet zmerno. Je pa res kup ravnin z omejitvijo 60...tist je pa mal čudno.

Točno en tak znak 60 je sicer na ravnini, ampak čez cca. 50 metrov je odcep desno za Jadranovo.

https://www.google.com/maps/@45.2255377,14.6343616,3a,75y,180h,90t/data=!3m6!1e1!3m4!1srkCnLuqxwV24lmKLE5yX3Q!2e0!7i13312!8i6656

In tam je klančina. Si lahko predstavljam da se eni tudi zaradi klančka ne zmorejo tako hitro uklopit na magistralko.... Tisti znak 60 je tam zelo na mestu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Omejitve 60 km/h so na delih, kjer so križišča. Toliko se spomnim. Lahko pa pogledaš na Gugl, če je kje kaj drugače. 

precej, precej jih je, tudi velik pred križišči. jo letno tudi 15x prevozim, pa vem.

pred eno uro, skalar36 pravi:

Kok je nek kazen, če bi zgubu tablico, in bi se nevede pelju brez nje?

Sej za nazaj grede jo v okolici meje spet najdeš, mal pa morš vedit kje si jo zgubu :D

tudi to se zgodi, te bodo pa zato 100% ustavili. Je pa nekaj, ne moreš je izgubiti, če se voziš v klapi in nisi zadnji, težko se boš potem izgovarjal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, DAMI34 pravi:

precej, precej jih je, tudi velik pred križišči. jo letno tudi 15x prevozim, pa vem.

tudi to se zgodi, te bodo pa zato 100% ustavili. Je pa nekaj, ne moreš je izgubiti, če se voziš v klapi in nisi zadnji, težko se boš potem izgovarjal.

Potem so znaki 60 km/h samo pred križišči ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Potem so znaki 60 km/h samo pred križišči ? 

pelji se kdaj pa kdaj tut dalje od Crikvenice, pa boš videl.

Sicer sem pa svetoval, do Senja je veliko omejitev in veliko merilcev, držite se predpisov.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

pelji se kdaj pa kdaj tut dalje od Crikvenice, pa boš videl.

Sicer sem pa svetoval, do Senja je veliko omejitev in veliko merilcev, držite se predpisov.

Bom razumel, kot, da so znaki 60 km/h samo pred križišči :P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Bom razumel, kot, da so znaki 60 km/h samo pred križišči :P.

razumevanje mojega pisanja je prepuščeno vsakemu posamezniku posebej :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!