Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Mimogrede. V soboto sem bil sopotnik po Reški obvoznici. Ali je morda kdo bil bolj pozoren, ampak meni se zdi da ni bilo več namontiranega radarja za tunelom Draga - prvi radar pred Rijeko iz smeri Crikvenice proti celini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, gradbenik pravi:

Mimogrede. V soboto sem bil sopotnik po Reški obvoznici. Ali je morda kdo bil bolj pozoren, ampak meni se zdi da ni bilo več namontiranega radarja za tunelom Draga - prvi radar pred Rijeko iz smeri Crikvenice proti celini.

da, dva so sneli

Prometna je policija već skinula kutiju u kojoj se nalazi radat na lokaciji u Zvonimirovoj, kao i kutiju na čvoru Draga na riječkoj obilaznici, piše Novi list.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, gradbenik pravi:

Mimogrede. V soboto sem bil sopotnik po Reški obvoznici. Ali je morda kdo bil bolj pozoren, ampak meni se zdi da ni bilo več namontiranega radarja za tunelom Draga - prvi radar pred Rijeko iz smeri Crikvenice proti celini.

na obvoznici pa res nisem nikol nobenga radarja vidu (pa vem da so) pa vedno 120 pelu...žal zadnje 2x ga tud na Jadranovem nisem za dol vidu...upam, da ne bom kaj po pošti vidu.

Sem ga pa v Crikvenici vidu, za gor sem mu celo fakiča pokazal :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem  tudi  tistega  pri  Lukoil  spregledal,  klinc.  Cez  mejo lepo  tablco  v  kufer pa  gas. Sej jih tricetrt  nima tablce dol.:lol1:Go with the flow.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Snecer pravi:

da, dva so sneli

Prometna je policija već skinula kutiju u kojoj se nalazi radat na lokaciji u Zvonimirovoj, kao i kutiju na čvoru Draga na riječkoj obilaznici, piše Novi list.

jp, na križišču Draga na obvoznici ga to nedeljo ni bilo več, sicer pa motoristom tako in tako ni bil nevaren, je delal portrete ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, DAMI34 pravi:

na obvoznici pa res nisem nikol nobenga radarja vidu (pa vem da so) pa vedno 120 pelu...žal zadnje 2x ga tud na Jadranovem nisem za dol vidu...upam, da ne bom kaj po pošti vidu.

Sem ga pa v Crikvenici vidu, za gor sem mu celo fakiča pokazal :P

 

vsi, do pred Lukoil in Spar stacionarno postavljeni, so motoristom delali le portrete ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, gsxf750 said:

vsi, do pred Lukoil in Spar stacionarno postavljeni, so motoristom delali le portrete ;-)

ja, to sem tudi jaz opazil .. a je to kakšna fora, da jih tako postavljajo, da odspredaj meri/slika? je enostavnejša tehnologija ali so samo usmiljeni do motoristov? tudi dosti lažje ga skriješ, če ga daš, da od zadaj slika .. kaj je prednost za njih, da ga tako postavijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so se odpovedali prispevkom tujih motoristov.

Sicer pa z omejitvijo na samo 60, ... res mal pretiravajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, gsxf750 said:

so se odpovedali prispevkom tujih motoristov.

Sicer pa z omejitvijo na samo 60, ... res mal pretiravajo.

ja, po celi jadranki so te omejitve malo čudne .. me zanima, kdo se jih dejansko drži celotno pot .. še @Snecer verjetno kaj švingla - ?

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Tex pravi:

ja, po celi jadranki so te omejitve malo čudne .. me zanima, kdo se jih dejansko drži celotno pot .. še @Snecer verjetno kaj švingla - ?

vsedi se v avto in prepelji julija ali avgusta, bo izjava precej drugačna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, gsxf750 said:

vsedi se v avto in prepelji julija ali avgusta, bo izjava precej drugačna.

ne govorim o tem, takrat se počasi pelje zaradi gužve, in ne zaradi nastavljenih omejitev .. saj masikateri "čeh" tudi z minusom vozi, ko zgreši kakšno razgledno točko in veselo rikvercira z avtodomom, da bi se slikal za facebook .. ;)

Popravljeno . Popravil Tex
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emm, a je tam za Barič Drago, južno proti Tribanju, ko kunolovci tako radi merijo na oni ravnini, omejitev 60? Za barič drago se spomnim, da je tabla 60, ampak se pa ne spomnim, če drži do ravnine oziroma do konca ravnine?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Tex pravi:

ja, po celi jadranki so te omejitve malo čudne .. me zanima, kdo se jih dejansko drži celotno pot .. še @Snecer verjetno kaj švingla - ?

Ja švinglam, ker grem na AC, kjer steza ni lepa za vozit.

Sicer se omejitev držim celo pot. V naselju zmanjšam, pred ovinki zmanjšam itd.

Je pa zanimivo, da na koncu nisem kaj kasneje na cilju, pa še celo bolj spočit sem brez aditivov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Tex pravi:

emm, a je tam za Barič Drago, južno proti Tribanju, ko kunolovci tako radi merijo na oni ravnini, omejitev 60? Za barič drago se spomnim, da je tabla 60, ampak se pa ne spomnim, če drži do ravnine oziroma do konca ravnine?

vmes ni križišča, potem drži 60 (googlemaps street view, ravnokar preveril).

Pred 3 leti, če se ne motm, je tu glava pozabila (cukr padu) na std radar punkt.

Izmerjeno okoli 100 in ca 70 eur kazni.

Po tem bi zaključil, da je 60 dejanska omejitev.

Sem želel videt video na radarju, ni problema, meritev je bila narejena že še predno sem zapeljal na ravnico.

Praktično takoj tako, da ko ga zagledaš, je že prepozno! :slap:

Radar varianta na trinožniku in kabel v pc (v torbi).

Lokalci so rekli, če so ta mladi policaji in torba zraven, se ne da nič zmenit. Torba gre k šefom in nalog mora bit zraven, če ne gre služba.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Snecer pravi:

Sicer se omejitev držim celo pot.

To pol tko kt js ... omejitve in najvišje dovoljene hitrosti, to je moj moto ... 

vse v skladu s homologacijo :huh:

mogoće .. ampak res mogoće čez 14 dni po jadranki se pelu bom :ninja: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

32 minutes ago, Snecer said:

Sicer se omejitev držim celo pot.

:worship::)

13 minutes ago, gsxf750 said:

vmes ni križišča, potem drži 60 (googlemaps street view, ravnokar preveril).

Pred 3 leti, če se ne motm, je tu glava pozabila (cukr padu) na std radar punkt.

Izmerjeno okoli 100 in ca 70 eur kazni.

Po tem bi zaključil, da je 60 dejanska omejitev.

Sem želel videt video na radarju, ni problema, meritev je bila narejena že še predno sem zapeljal na ravnico.

Praktično takoj tako, da ko ga zagledaš, je že prepozno! :slap:

Radar varianta na trinožniku in kabel v pc (v torbi).

Lokalci so rekli, če so ta mladi policaji in torba zraven, se ne da nič zmenit. Torba gre k šefom in nalog mora bit zraven, če ne gre služba.

so bli v soboto na tej lokaciji, z stojalom in kamero na vrhu .. torbe se pa ne spomnim .. imam posneto, bom pogledal .. :) .. sem pa šel mimo malo pod 60, tako da vse ok .. enkrat sem pa bil v dvomih, če sem bil prehiter ali ne, pa sem se hitro ustavil še pred njimi in kao opazoval razgled .. :lol1:.. lijepa njihova .. čez 15 min, ko je steklo nekaj prometa mimo, pa gremo naprej, sta samo čudno gledala ..

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, maus pravi:

To pol tko kt js ... omejitve in najvišje dovoljene hitrosti, to je moj moto ... 

vse v skladu s homologacijo :huh:

mogoće .. ampak res mogoće čez 14 dni po jadranki se pelu bom :ninja: 

Potem se bova srečala :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, C eagle pravi:

Ja, sam April se je šele začel, ne pa končal... :jezik:

Verjetno je @Kmet2, ko smo mi prestavli uro, prestavil datum. Kaj alkohol naredi človeku ..
Tak, vi ste se znoreli čez vikend, jaz pa jutri malo dol ...  :yea2:

@Scarabeo 500 ne moram verjamit, zaradi tablice vas je zavrnil? Prvoaprilska šala?
Da pregledujejo bolj podrobno sem pisal že prejšnji teden, pa so se nekateri smejali, češ, da ni res ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, DL650 said:

Tak, vi ste se znoreli čez vikend, jaz pa jutri malo dol ...  :yea2:
Da pregledujejo bolj podrobno sem pisal že prejšnji teden, pa so se nekateri smejali, češ, da ni res ...

dež te bo pral .. :P:)

na gruškovju še niso nič komplicirali, v nobeno smer ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DL650 pravi:

Verjetno je @Kmet2, ko smo mi prestavli uro, prestavil datum. Kaj alkohol naredi človeku ..
Tak, vi ste se znoreli čez vikend, jaz pa jutri malo dol ...  :yea2:

@Scarabeo 500 ne moram verjamit, zaradi tablice vas je zavrnil? Prvoaprilska šala?
Da pregledujejo bolj podrobno sem pisal že prejšnji teden, pa so se nekateri smejali, češ, da ni res ...

Dva sta stala pred kapijo, ta tip pa se je pripeljal iz kancelarije, ko aboh :) in nas postavil na pomožni pas. Pregled dokumentov in očesni stik. Nato pa je pogledal še motorje in evo ga - tablica ni pod ta pravim kotom. Ja, res. Bilo je v Dravogradu.

Pa je ostal doma. Mi pa smo bili solidarni :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Tex pravi:

dež te bo pral .. :P:)

na gruškovju še niso nič komplicirali, v nobeno smer ..

Jaz sem šel Središče ob Dravi tja, nazaj pa čez Zavrč in v Središču me je hrvat celeha premeril. Osebno je potiskal v vse zareze na aparaturah, ki jih je imel na mizi v njegovi uti ...

Vreme ... te si bom pa to zapel .... no, saj do jutri je še nekaj časa, tako da ...
 

 

Popravljeno . Popravil DL650
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, DL650 said:

Jaz sem šel Središče ob Dravi tja, nazaj pa čez Zavrč in v Središču me je hrvat celeha premeril. Osebno je potiskal v vse zareze na aparaturah, ki jih je imel na mizi v njegovi uti ...

V središču so mene tudi že enkrat gnjavili, še lansko leto .. najboljši je ormož, tam so pa tako znaveličani, da se mu še mahnit ne da, kar z očmi mi je nakazal, da naj kar grem .. :D

Še vedno boljše dež/ploha na jadranki, kot sonce na šihtu v mb .. :P;) .. tako da uživaj max!

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Tex pravi:

:worship::)

so bli v soboto na tej lokaciji, z stojalom in kamero na vrhu .. torbe se pa ne spomnim .. imam posneto, bom pogledal .. :) .. sem pa šel mimo malo pod 60, tako da vse ok .. enkrat sem pa bil v dvomih, če sem bil prehiter ali ne, pa sem se hitro ustavil še pred njimi in kao opazoval razgled .. :lol1:.. lijepa njihova .. čez 15 min, ko je steklo nekaj prometa mimo, pa gremo naprej, sta samo čudno gledala ..

.....am jaz prav tako :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • HLLILLE



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!