Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Split riva

http://www.livecamcroatia.com/najljepse-marine-i-lucice-hrvatske/split-riva-hrvatskog-preporoda-web-kamera/

ne delat panike no, voda odteče po nalivu...

pred 29 minutami, maus pravi:

k dž dežuje, je dež .. kaj je tle narobe :P

Zadar in Šibenik pod vodo :huh: 

http://www.24ur.com/novice/slovenija/zacetek-tedna-v-znamenju-nalivov-mozna-tudi-razlivanja-vodotokov.html

evo ti Šibenik

http://www.livecamcroatia.com/gradovi-hrvatske-web-kamere/sibenik-poljana-web-kamera/

isto včeraj gledam CNN, Irmo, je bla scenska...

novinarka jamra v mikrofon in "jokca", zadaj pa se dva pripeljeta mimo na kolesih, LOL, ko jih baba zagleda pa že plata obrnjena, a da je to nevarno ipd. pravljice za nadmočne amere...

lepše scene imajo danes, ko ekipe ropajo :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snecer pravi:

Evo Senja v živo, dajmo še malo zajokat po forumu, mogoče bo še res kje kakšna vreča mivke padla in se razsula po cesti.

http://www.livecamcroatia.com/gradovi-hrvatske-web-kamere/senj-riva-web-kamera-uzivo/

sej se ne gre za jokanje, definitivno pa ne bi rad da me tako "nevreme" tam na mopedu ulovi :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Snecer pravi:

ko pa dežuje, pa je dež, sicer sol itd... jao kakšne gluposti

A te kej boli, k ne zastopis? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Snecer pravi:

/Isto včeraj gledam CNN, Irmo, je bla scenska...

novinarka jamra v mikrofon in "jokca", zadaj pa se dva pripeljeta mimo na kolesih, LOL, ko jih baba zagleda pa že plata obrnjena, a da je to nevarno ipd. pravljice za nadmočne amere...

lepše scene imajo danes, ko ekipe ropajo :) 

 

A ves da je pr nas isto? Rtv novinarka zivi in dela 15m stran od mene, ko smo mel zledolom, sm delal, in poslusal val 202 in sosedo, k je skor umrla od hudga. Nic ni vedela, nima informacij, vse je v temi..15m stran sem pac delal s 5kw toplotno preso in surfal po netu. Ampak ona je skor umrla. Naslednej leto, je polavlo Planino. Evakuacija.  Romuni so bli takoj tam. Takoj! In niso prisli pomagat.  Noro. 

 

Kar pa se jadranke v neurju tice, sm bil dol z autom. Za motor, zelo nevarno vse skupaj. Potoki blata, odtrgane skale, v eno je nabasal bus...cez 2dni pa niti sledu. Vse ocisceno. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da naute podkupoval policiste po Jadranki zaradi objestne vožnje ... zdj je to udarna novica :P 

http://www.24ur.com/novice/svet/slovenec-zaradi-kazni-za-prometni-prekrsek-skusal-podkupiti-hrvaskega-policista-znasel-se-je-v-priporu.html

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, pošten človek hoče podkupit policaja, potem ga pa zaradi tega zaprejo. :P

Nekdo bi rekel, da ni treba delati prekrškov, pa tudi kazni ne bi bilo. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

da naute podkupoval policiste po Jadranki zaradi objestne vožnje ... zdj je to udarna novica :P 

http://www.24ur.com/novice/svet/slovenec-zaradi-kazni-za-prometni-prekrsek-skusal-podkupiti-hrvaskega-policista-znasel-se-je-v-priporu.html

 

 

nikoli jih ne podkupujemo, je pa res da ta crna in njen kamerad kar zahtevata podkupnino. CCa 250kun. Če daš 300 ti vrne 100kun. So pa pošteni :P

 

pred eno uro, gretzky pravi:

Evo, pošten človek hoče podkupit policaja, potem ga pa zaradi tega zaprejo. :P

Nekdo bi rekel, da ni treba delati prekrškov, pa tudi kazni ne bi bilo. ;)

sam eni so res fuknjeni v glavo...recimo moj policaj, ki me je izločil v Karlobagu zaradi burje in ko sem ga vprašal:

pa možemo se nešto dogovorit?

je odgovoril:

naravno da možemo, kod sudije za prekršaje...

Nakar sem tako reku plačam, plačam, in mi je zaračunal 500 kun z listkom. Ne smem mu delat krivice, očitno takrat še ni bil problem piranski zaliv, lahko bi me pa ribal.

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

nikoli jih ne podkupujemo, je pa res da ta crna in njen kamerad kar zahtevata podkupnino. CCa 250kun. Če daš 300 ti vrne 100kun. So pa pošteni :P

 

ni več tko, kot je blo učasih .. še js sm biu mlajši pa bolj kitast :P

treba je bit zelo previden, ne samo na Jadranki .. tudi v Bosni, Črni Gori, Makedoniji, Srbiji .... tok v opozorilo vsem, da ni po difoltu kr .. evo ti 20 eura i ćao ;) 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, maus pravi:

ni več tko, kot je blo učasih .. še js sm biu mlajši pa bolj kitast :P

treba je bit zelo previden, ne samo na Jadranki .. tudi v Bosni, Črni Gori, Makedoniji, Srbiji .... tok v opozorilo vsem, da ni po difoltu kr .. evo ti 20 eura i ćao ;) 

Se strinjam, kar neki časa že, pa ne zaradi policajev, ampak idiotov na cesti. Kje so časi ko se je Senj Karlobag tudi 200km/h vozil. Zdej samo še 150, pa še to je nevarno ratalo.

Kar pa se tiče policajev, do Senja (razen zunaj mest) grem mal več itak je boooring, od Senja dalje sem že napisal, vasi pa vedno pazim, mal zaradi prometa, mal pa zaradi policajev. Od Drag dalje, pa je itak omejitev in če je, se je držim, ko je ni več, si privoščim tistih par ovinkov, potem pa spet u izi.

Za vse moraliste: ne upoštevam omejitev (kaj to sploh je) in prehitevam povsod, pa naj bo polna, črtkana al pa brez črte, seveda tam, kjer vidim da je prostor. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, Snecer pravi:

ne delat panike no, voda odteče po nalivu...

res je voda odtekla :P .. pa mau peska ostalo po cesti :P 

tovornjak.jpg.973e82430e3bcd3f707af167c87d1647.jpg

Voznik tovornjaka je obtičal na cesti med Zadrom in Pagom. Domačini, ki so mu priskočili na pomoč, pravijo, da tako hudih poplav ne pomnijo. (Foto: Nova TV/Mario Jurič)

vir: http://www.24ur.com/novice/svet/katastrofa-v-dalmaciji-tako-hudih-poplav-zadar-ne-pomni-zadnjih-30-let.html 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Snecer pravi:

ponekod je slabo odtekla ja, cestarji pač...ta slika se sedaj pojavlja po vseh medijih...

sj se da .. če je volja, je tudi pot, kajne :P 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, gsxf750 pravi:

tole na sliki je vzhodno od Nin-a. Magistrala je pa malo drugod :P 

vem .. zna pa biti kakšno kamenje po cesti, zaradi obilnih padavin po jadranki ;) 

tko da .. ta vikend naum šu do dol :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, maus pravi:

vem .. zna pa biti kakšno kamenje po cesti, zaradi obilnih padavin po jadranki ;) 

tko da .. ta vikend naum šu do dol :P 

to pomeni, da bo ta vikend idealen :)  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snecer pravi:

to pomeni, da bo ta vikend idealen :)  

jp ... nuben nau oduzadi prletu in te po čeladi fočknu, da ti loviš ... ker pol si loviuc dokler se ne ustavim in te počakam :lol1: 

zakaj me ne maraš na jadranki :cry: 

kaj storu sm ti js :cry: 

Popravljeno . Popravil maus
  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 2 urami, maus pravi:

jp ... nuben nau oduzadi prletu in te po čeladi fočknu, da ti loviš ... ker pol si loviuc dokler se ne ustavim in te počakam :lol1: 

zakaj me ne maraš na jadranki :cry: 

kaj storu sm ti js :cry: 

kamikaz se bojim :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Snecer pravi:

 

kamikaz se bojim :) 

:slap:

...ti pojma nimaš.

Med kamikazo pa nindžo je velka razlika.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!