Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 10 urami, vuk76 pravi:

Kak se vam zdi tale ruta: https://goo.gl/maps/nwSKEAUqxbP2 ? Malo sem se navelical Dvor-Kocevje in cez Delnice se vozit pa potem preko Novega Vinodolskega do Senja? Ce ma kdo se kaksno idejo kar na dan z njo? Hvala.

Par let nazaj je o tem pisal soforumaš @Protector. Starim cestama do mora. Lujzijana, Karolina, Rudolfina Jozefina. Odlično napisano, priporočam branje.

Malo poišči z iskalnikom tule na forumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, vuk76 pravi:

Kak se vam zdi tale ruta: https://goo.gl/maps/nwSKEAUqxbP2 ? Malo sem se navelical Dvor-Kocevje in cez Delnice se vozit pa potem preko Novega Vinodolskega do Senja? Ce ma kdo se kaksno idejo kar na dan z njo? Hvala.

Meni osebno je ta pot najlepša, sploh pa zato, ker ni prometa, super asfalt in lepi ovinki

https://goo.gl/maps/SG1w5hNTzYn

Najlepša je iz smeri Delnic proti SLO, ker se po ovinkih vzpenjaš in ne rabiš veliko bremzati :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, skalaprava pravi:

:ninja:.........pssssst.........bil danes tam........seveda inkognito, al kako se že temu reče.........skratka uradno nisem bil tam sploh:kva2:

Srečal dol celo nekega norca.....takega živega :P........mi je še kolačke zrihtal pri slavni Mileni......pa gume se sploh niso nič svaljkale.....zgleda neka češka jajca....

....k si pa diujak...:naughty:

...pa k maš TerajForce gume gor....pol loh teraš...

...tkole

20180912_135549.thumb.jpg.0b2c28b5b731d39eb1c4fcb17445af8b.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...čez Delnice odsvetujem....vse prekopano...vsaj 10 cestnih zapor s semaforji...vse do skoraj da Lokvanjskega jezera.

...je bolje iti čez Cerknico....Lož...Babno polje...Prezid...pa do Gornjega jelenja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Zivnorc pravi:

...čez Delnice odsvetujem....vse prekopano...vsaj 10 cestnih zapor s semaforji...vse do skoraj da Lokvanjskega jezera.

...je bolje iti čez Cerknico....Lož...Babno polje...Prezid...pa do Gornjega jelenja..

Zdaj je že malo bolje, določeni deli so že na novo poasfaltirani, sta pa še vedno ene dva, tri, štirje,.... semaforčki :kva2:

Popravljeno . Popravil skalaprava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, Zivnorc pravi:

....k si pa diujak...:naughty:

...pa k maš TerajForce gume gor....pol loh teraš...

...tkole

20180912_135549.thumb.jpg.0b2c28b5b731d39eb1c4fcb17445af8b.jpg

Lahko ti kažeš svojo gumo zdaj, ko sta divjala, pa sta vse posvaljkala :P.....če bi jaz svojo pokazal, bi me bilo skoraj sram, ko je bila brez enega samega svaljkca....se opravičujem, ker sta me morala vseskozi čakati :ninja:...........:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, skalaprava pravi:

Lahko ti kažeš svojo gumo zdaj, ko sta divjala, pa sta vse posvaljkala :P.....če bi jaz svojo pokazal, bi me bilo skoraj sram, ko je bila brez enega samega svaljkca....se opravičujem, ker sta me morala vseskozi čakati :ninja:...........:lol1:

...jp...sem te imel stalno na čakanju...pred sabo....hehe..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sami objestneži :P (na mitaskah) :(

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes smo se na poti iz Dalmacije ustavili pri Dinku. Je rekel da čaka na motoriste iz Slovenije, gostilna ob enih popoldan prazna.

Danes veliko motoristov v smeri proti jugu, menda gredo na motozbor. Dol je bilo pravo poletno vreme, sonce, toplo morje, ogromno turistov (Primošten), naših ni bilo. Do Karlobaga srečali eno živo radarsko zasedo, mučila enega voznika s kemp prikolico ?!. Na enem izmed levih ovinkov padel motorist, vidne črte na asfaltu - motor je šel v smeri stene. Eno sveže posutje olja s kemikalijo v ovinku, polovica proti brežini, sicer cesta odlična. 

Cesta proti Prezidu v smeri doma prazna, čista, tu vsaj ni radarjev.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gužva da bo dol?

hmm .. je blo bolj v planu za naslednji vikend kakšni trodnevni izlet, ampak ja, tudi ta vikend je lepa napoved .. jaj jaj, me kar živčnega dela vseskup .. bi blo boljše, če bi bla deževna jesen in je to to .. :)

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Tex pravi:

a gužva da bo dol?

hmm .. je blo bolj v planu za naslednji vikend kakšni trodnevni izlet, ampak ja, tudi ta vikend je lepa napoved .. jaj jaj, me kar živčnega dela vseskup .. bi blo boljše, če bi bla deževna jesen in je to to .. :)

lih zdj sm slišu da bo še ceu september lep, prihaja vročinski val, temperature do 30 :kva2:

 

mene tut skoz bl matra da bi kr podalšu na 2 dni ta vikend :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Xebec pravi:

jst tut! a gre kdo še isti dan nazaj?

pa da me neb kdo slučajn prehitevu :ras:

Jest ja,

Prehitevu ja. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DinDiin pravi:

Js mam 2 tedna, tko da, umakn se! :kva2::lol1:

2 tedna rabš do dol? :jezik:

 

men neki kaže da bo neprostovoljno tuširanje tam do Reke nekje :(

ajde šlogarji, prerokujte bolj natančno :D

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, Xebec said:

2 tedna rabš do dol? :jezik:

 

men neki kaže da bo neprostovoljno tuširanje tam do Reke nekje :(

ajde šlogarji, prerokujte bolj natančno :D

? Saj pa ne gremo v Rijeko.. :huh:

Za Starigrad moraš gledat, ne Rijeko.. :slap:

:ras: ;)

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Tex pravi:

? Saj pa ne gremo v Rijeko.. :huh:

Za Starigrad moraš gledat, ne Rijeko.. :slap:

:ras: ;)

Nismo usi taki divjaki da se kr teleportiramo direkt u gostilno na plaz :ras:

Raj povej kdaj bos dol da ti placam kofe....ti pa men juzno:kva1:

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mi2 sva jo raje danes ucvrla domov...ekola...zdele doma...pa zunaj že fejst grmi...

...tudi v Paklenici je bilo oblačno...visoka koprenasta oblačnost..do deloma sončno višje gor..in sončno na Reki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Xebec said:

Nismo usi taki divjaki da se kr teleportiramo direkt u gostilno na plaz :ras:

Raj povej kdaj bos dol da ti placam kofe....ti pa men juzno:kva1:

Hub, kaj pa vem. Cca 8h iz mb - če nebo scalo, verjetno cez Kocevje, tako da ob kaksnih 3h .. Bolj turisticno.. Pa to, pa tak.. :huh:

A prespi še kdo? Da vem ali rabim dnar zraven jemat za zvečer al pa bo kdo, da časti.. :jezik:

2 hours ago, Zivnorc said:

...mi2 sva jo raje danes ucvrla domov...ekola...zdele doma...pa zunaj že fejst grmi...

...tudi v Paklenici je bilo oblačno...visoka koprenasta oblačnost..do deloma sončno višje gor..in sončno na Reki.

Greš jutri nazaj dol? :naughty:;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Tex pravi:

Hub, kaj pa vem. Cca 8h iz mb - če nebo scalo, verjetno cez Kocevje, tako da ob kaksnih 3h .. Bolj turisticno.. Pa to, pa tak.. :huh:

A prespi še kdo? Da vem ali rabim dnar zraven jemat za zvečer al pa bo kdo, da časti.. :jezik:

Greš jutri nazaj dol? :naughty:;)

pridema...tudi predvidoma ob 3h...zvečer pri dinku!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Tex pravi:

Greš jutri nazaj dol? :naughty:;)

....ne provociri....:naughty:

...če bi šu sam nazaj dol, bi bilo konkretnih 100 kil manj na motorju... moja lepša polovica in 40 kil prtljage...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ne ščije :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!