Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

33 minutes ago, izibajker said:

Pa sej so te analize vetra na Jadranki bolj strateške od tistih, ko je generalštab vermahta planiral desant na Drvar. :P

Kako pa? Pr nas poraz ni opcija. kako je vermaht končal, pa tud vemo. :D

Just now, Endlich said:

Mogoče kakšen nasvet za nas novice, kje se dobi dobro za pojest naprej od Senja in kakšno dobro prenočišče (simple, samo za prespat) v bližini Šibenika - mogoče raje ven iz mesta...

Hvala.

endlich, za spanja maš link vrh teme. kar solidna zadeva. Vsa spanja so preverjena in priporočena s strani so forumašev. 

 

za hrano ti pa ne znam povedat. Rad se ustavim v Mariji Magdaleni, konoba Jure, al pa omnipresent Dinko v Pakli. Včasih za nazaj tud  v Veli, v novem vinodolskem. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, Endlich pravi:

Mogoče kakšen nasvet za nas novice, kje se dobi dobro za pojest naprej od Senja in kakšno dobro prenočišče (simple, samo za prespat) v bližini Šibenika - mogoče raje ven iz mesta...

Hvala.

Izven glavne poletne sezone ni nikjer na Jadranu pretirane gužve, prenočišč je v izobilju. Prek Bookinga lahko najdeš karkoli si zaželiš... Če greš do Šibenika, Skradin  je tudi zanimiva opcija za prespat. Pa slapove Krke si poglej, pa Visovac... vse to je v bližini...

Popravljeno . Popravil izibajker
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

jp, cigoti ne odstranjujejo oznak zaradi "kasiranja" Velikokrat je zaprto, pa niti kaple vetra.

so mi letos že izpraznili denarnico :angryrant1: ta plavi, prec iz Senja na desni strani na makadamu

pihal pa itaq ni

no ja pa tut znak sem spregledal v Senj-u, kako nej bi ga pa videl, če je miljon znakov gor :eek: , sam je bil pa prijazen policist , sm zdilal za polovičko, ne vem pa kako so nemci in italijani dilal, nas je blo kar nekaj tam parkiranih

Popravljeno . Popravil peterjanko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Endlich pravi:

Mogoče kakšen nasvet za nas novice, kje se dobi dobro za pojest naprej od Senja in kakšno dobro prenočišče (simple, samo za prespat) v bližini Šibenika - mogoče raje ven iz mesta...

Hvala.

izven sezone povsod, kar pa se gurmanstva tiče, nisem pravi naslov, le kje dokaj ugodno travarco dobiš ti lahko povem, sploh če iz kozarčkov nardiš piramido, potem Dinko polovico časti. :P

kje prespati: https://www.google.com/maps/d/edit?mid=1NMP4DQ7APgP76jHjCjDO6kGtnGq4_yaA&ll=43.937242981762466%2C16.1669772507812&z=8

 

pred eno uro, peterjanko pravi:

so mi letos že izpraznili denarnico :angryrant1: ta plavi, prec iz Senja na desni strani na makadamu

pihal pa itaq ni

no ja pa tut znak sem spregledal v Senj-u, kako nej bi ga pa videl, če je miljon znakov gor :eek: , sam je bil pa prijazen policist , sm zdilal za polovičko, ne vem pa kako so nemci in italijani dilal, nas je blo kar nekaj tam parkiranih

mah 1000kun sem dvignil, za plačat bo, če bo pa prehudo (otrok burje bo že vedu) bom pa po notranjki šwignu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Endlich pravi:

Mogoče kakšen nasvet za nas novice, kje se dobi dobro za pojest naprej od Senja in kakšno dobro prenočišče (simple, samo za prespat) v bližini Šibenika - mogoče raje ven iz mesta...

Hvala.

v Senju maš glih zraven kampa,čist ob vodi.dobra kulisa če maš spremljevalko......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, lukec pravi:

v Senju maš glih zraven kampa,čist ob vodi.dobra kulisa če maš spremljevalko......

Lukec bosta vidva tam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, lukec pravi:

prau da bo preveč pihal,toko da bom šel sam:lol1:(imadelavniwikend:angryrant2:)...

widva gresta?

ujebenti, a pol moram res alko prinest? Povej dragi, da tok pa res ne bo pihalu. (sobota bo bolj tk ampak nedela pa že pade dol) mi bomo pa itak že v soboto padli dol :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

ujebenti, a pol moram res alko prinest? Povej dragi, da tok pa res ne bo pihalu. (sobota bo bolj tk ampak nedela pa že pade dol) mi bomo pa itak že v soboto padli dol :D

 

 

mora delat.....bom prinesel fajrwoter:angryrant2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole musko bom nabacil, pa se mi čisto sladko jebe al piha al ne..sam gas in dolge luči!!!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

tole musko bom nabacil, pa se mi čisto sladko jebe al piha al ne..sam gas in dolge luči!!!

 

Kaj se sekiraš v soboto in nedeljo ne bo pihalo...:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, solorider pravi:

Kaj se sekiraš v soboto in nedeljo ne bo pihalo...:OK:

da ti bog pozlatio riječi. :P

senj subota, 15, 12, 13, 9 celodnvena v m/s. Upam da še zmanjašjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

da ti bog pozlatio riječi. :P

senj subota, 15, 12, 13, 9 celodnvena v m/s. Upam da še zmanjašjo.

Tukaj bo lučka žmrkala :yea1: ti samo gasa dalje... pol je vse ok :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, lukec pravi:

prau da bo preveč pihal,toko da bom šel sam:lol1:(imadelavniwikend:angryrant2:)...

widva gresta?

Ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, DAMI34 pravi:

da ti bog pozlatio riječi. :P

senj subota, 15, 12, 13, 9 celodnvena v m/s. Upam da še zmanjašjo.

evo: v petek javi tukaj točno prognozo vetra za vikend :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Snecer pravi:

evo: v petek javi tukaj točno prognozo vetra za vikend :)

briga me za prognozu, sem že v nizkem štartu :D

 

 

 

  • Všeč mi je 1
  • Žalosten 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap::smoke: včas so takim da se pripravlja k ta usran za zidom ...no tko nekak se tole bere .... sami potovalci :lol1:

ka ste že vsi štartal :O sobota bo hmau.....je delč....

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, lukec pravi:

v Senju maš glih zraven kampa,čist ob vodi.dobra kulisa če maš spremljevalko......

Bom sama, moja gre z mano samo do SLO obale. Bom pa jaz pojedel za dva .... :)

Hvala tudi vsem ostalim za nasvete.

 

Lep dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, KARMEN1 pravi:

Jutri wiiiiiiiiiiii :panic:

...ok.... no, zdej pa jest ne grem...  :sleep2:

 

 

 

:P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!