Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

1 minute ago, Tex said:

ok no, mogoče sem se nerodno izrazil .. stanje buče ne odstopa od povprečja .. :P

na golico tudi spomladi, ja, večkrat .. pol se pa naveličava do naslednje sezone .. a smo tam tudi kaj nazdravljali?? :D

ne, samo pelal sm za enim trejserjem, pol je na enem semaforju prišla še multistrada..... zdej se mi je zdelo da bi bla lahk vi2 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, otim pravi:

Jutri kdo za akcijo?:)

jp, po šihtu, jebeš burjo, pa bomo šli okoli

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

PROHODNOST CESTA

ažurirano 18.10.2018. 10:28

Pojačan je promet u gradovima, na prilaznim i obilaznim cestama. Na brojnim dionicama autocesta, državnih i ostalih cesta u tijeku su radovi, pa se zbog privremene regulacije prometa povremeno vozi u koloni ili uz zastoje.
 
Dana 19., 20. i 21. listopada 2018. godine od 00:00 sati do 24:00 sati biti će zatvorena dionica DC8 (Jadranska magistrala) od čvora Crikvenica do čvora Zadar zbog divljaka iz Slovenije.

še ta udarc :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

PROHODNOST CESTA

ažurirano 18.10.2018. 10:28

Pojačan je promet u gradovima, na prilaznim i obilaznim cestama. Na brojnim dionicama autocesta, državnih i ostalih cesta u tijeku su radovi, pa se zbog privremene regulacije prometa povremeno vozi u koloni ili uz zastoje.
 
Dana 19., 20. i 21. listopada 2018. godine od 00:00 sati do 24:00 sati biti će zatvorena dionica DC8 (Jadranska magistrala) od čvora Crikvenica do čvora Zadar zbog divljaka iz Slovenije.

zih bo un opasan s kawasakijem dol :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

jp, po šihtu, jebeš burjo, pa bomo šli okoli

.

... še kadar imam morje skoz na desni strani, težko najdem do dol, zdej bom pa še naokol hodil ??? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo kdo dol in bi si želel ogledat nacionalni park Paklenica ima zdaj priložnost to nardit zastonj:

Citiraj

19. listopada 2018. navršava se 69 godina od proglašenja Paklenice nacionalnim parkom. Rođendan našeg Parka, kao i uvijek, želimo proslaviti s Vama - našim dragim posjetiteljima! 19. i 20. listopada za Vas organiziramo Dane otvorenih vrata: u petak nudimo besplatan ulaz u Park za sve posjetitelje, a u subotu uz besplatan ulaz u Park, moći ćete besplatno razgledati i špilju Manitu peć (radno vrijeme špilje je od 10:00 do 14:00 sati). Posjetiteljski centar "Podzemni grad Paklenice" će u petak biti otvoren od 8:00 do 15:30 sati, a u subotu od 8:00 do 18:00 sati. 
Već tradicionalno Dan Nacionalnog Parka Paklenica s nama obilježava i Biciklistički klub "Zadar" koji 20. listopada organizira Biciklijadu Zadar - NP Paklenica, a po prvi put nam se pridružuju KUD "Podgorac" i udruga Dragodid s dvodnevnom radionicom obnove suhozida u Nacionalnom parku Paklenica.

https://www.facebook.com/events/2194501307496165/

Fotografija osebe Nacionalni park Paklenica.

 

 

Popravljeno . Popravil JamesTheMan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, skofk pravi:

jutr :D

se vidimo.

pred 1 uro, JamesTheMan pravi:

Če bo kdo dol in bi si želel ogledat nacionalni park Paklenica ima zdaj priložnost to nardit zastonj:

 

peš pa ne bom hodu :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, maus pravi:

PROHODNOST CESTA

ažurirano 18.10.2018. 10:28

Pojačan je promet u gradovima, na prilaznim i obilaznim cestama. Na brojnim dionicama autocesta, državnih i ostalih cesta u tijeku su radovi, pa se zbog privremene regulacije prometa povremeno vozi u koloni ili uz zastoje.
 
Dana 19., 20. i 21. listopada 2018. godine od 00:00 sati do 24:00 sati biti će zatvorena dionica DC8 (Jadranska magistrala) od čvora Crikvenica do čvora Zadar zbog divljaka iz Slovenije.

A pol jo bomo mel sam zase? KUUUULLLL!!! :OK::OK::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, solorider pravi:

kdaj greš?

ne vem točno ure, načeloma po končanem šihtu, cca 13 uri na omw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, DAMI34 pravi:

ne vem točno ure, načeloma po končanem šihtu, cca 13 uri na omw

jaz, če bo sreča bom ob 13,30h na Jadranovo...  pa saj me boš dobil... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

... jutri čakam, na domači lokaciji ... "Captain Club" Novi Vinodolski :P

... ne vem kdaj :kva2:

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, pik1 pravi:

.

... jutri čakam, na domači lokaciji ... "Captain Club" Novi Vinodolski :P

... ne vem kdaj :kva2:

Bom prisel pogledat. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:mad::mad::mad::mad::mad:

19.10.2018. 11:25

IZVANREDNE SITUACIJE I OGRANIČENJA NA AUTOCESTAMA: Zbog jakog vjetra na Jadranskoj magistrali (DC8) između Karlobaga i Svete Marije Magdalene promet je zabranjen za autobuse na kat, vozila s kamp prikolicama i motocikle (I. skupina vozila).

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, solorider pravi:

:angryrant1:

FB_IMG_1539967164001.jpg

kaj je pa s tabo, a si bil neroden pa peš ubrisal? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!