Jump to content
  • Sign Up
jemcek

Jadranska magistrala

DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK

*gibanje padavindež in oblaki , Yr

*veterWindy

*livecam: kamere hrvaška , kamere live HR

*prenočišča: MS vodič

*stacionarni radarji: da ne bo joka , zemljevid radarjev Hrvaška

*rute po Velebitu: POI

Message added by DAMI34

Recommended Posts

DAMI34
pred 4 minutami, vandrovec pravi:

Ko boš imel dovolj točk na seznamu jih boš gledal....🙂

nimam točk spljoh, trkam sicer u čelo, na hrvaškem še hitrosti nisem plačal, uradno izmerjene seveda :P

DinDiin
pred 2 urami, Snečer pravi:

to pa moraš biti talent, da v karlobagu fašeš listek, kje si to parkiral? 

Ja kje, kjepa ti parkiras? :) Pred gostilno seveda :)

Vandrovec, zakljuci z motorjem, ce ti je tolk mucno :) Mi smo mel vrhunski vikend drugace 💪😎🙄

vandrovec
pred 17 minutami, DAMI34 pravi:

čisto resno, priletim pred ovinek, 4 table one grozne "hud ovinek" omejitev 40, grem 50 pa skoraj padem v ovinek-pokonci. :P

Od takrat se jih raje učim na pamet, običajno pa je 2kratnik omejitve, če piše 40 gre 80 komot.

Dobro ovinki, komec naselja za par m naprej pa spet omejitev 50 al 60, označeno  naselje sredi gozda brez ene hiše ob cesti, sredi dolge ravnine omejitev 50 kakšnih 100m...tam proti Ogulinu, kjer smo se vračali. Kaj imaš od vožnje, če samo table gledaš?

maus
pred 6 minutami, DinDiin pravi:

Vandrovec, zakljuci z motorjem, ce ti je tolk mucno :) Mi smo mel vrhunski vikend drugace 💪😎🙄

kje .. a spodaj k je zožano ? ... pomol ... itak vedno parkiram u Baški buri

pred 1 minuto, vandrovec pravi:

Dobro ovinki, komec naselja za par m naprej pa spet omejitev 50 al 60, označeno  naselje sredi gozda brez ene hiše ob cesti, sredi dolge ravnine omejitev 50 kakšnih 100m...tam proti Ogulinu, kjer smo se vračali. Kaj imaš od vožnje, če samo table gledaš?

ne tabl gledat :P

DAMI34
pred 8 minutami, vandrovec pravi:

sem povedal, da ne gledam, ker mi ne znese, tile Hrvati so groza napram nam, mi pa groza napram AU, vsaj kar se logike tabel tiče. Da ne govorim o Črni gori, spust v Boko kotorsko, omejitve pa 40km/h, cesta pa ko pista, da 150 puliš.

Prejšnji teden sem prečil Istro in ravno tako kot pišeš, kar neke table 50, 60 sredi ravnine in nikjer nikogar, niti križišč...nekaj časa sem mal pazil, potem pa Wiiii, ne jebem te več :P

Naselja (vizualno) malo popazim in tudi znižam, ostalo pa lagano sportski.

Snečer
pred 39 minutami, DinDiin pravi:

v karlobagu maš označene parkinge ob morju, tam ko se vsi ustavljamo, seveda pa to ni pri gostilni...

vrhunski motorizem al obrobno dogajanje, ki ni v povezavi z vozili?

ukica
1 hour ago, DAMI34 said:

čisto resno, priletim pred ovinek, 4 table one grozne "hud ovinek" omejitev 40, grem 50 pa skoraj padem v ovinek-pokonci. :P

Od takrat se jih raje učim na pamet, običajno pa je 2kratnik omejitve, če piše 40 gre 80 komot.

In potem se hrćki cudijo da noben ne uposteva omejitev. 

Se strinjam s tabo..🤡

DAMI34
pred 11 minutami, Snečer pravi:

v karlobagu maš označene parkinge ob morju, tam ko se vsi ustavljamo, seveda pa to ni pri gostilni...

vrhunski motorizem al obrobno dogajanje, ki ni v povezavi z vozili?

kasirajo tule, običajno je poleti zasedeno parkirišče, pa ga pustiš za črtkano črno in prileti "hrček" 

1094227627_Breznaslova.thumb.png.2ce4416b692866405664a83d7943c3a2.png

maus
pred 39 minutami, DAMI34 pravi:

kasirajo tule, običajno je poleti zasedeno parkirišče, pa ga pustiš za črtkano črno in prileti "hrček" 

zakaj bi ga pustil ob cesti, če je prazen parkirni plac .. a ne vidiš :huh: 

Snečer
pred 1 minuto, maus pravi:

zakaj bi ga pustil ob cesti, če je prazen parkirni plac .. a ne vidiš :huh: 

jaz tudi ne vem, vedno tam dobim plac

qUG2JhyK6RxdapwniPSQpoqdfL2vr2fEz8rZUZpL_TfMNcXCOswgVFqVIIVjb6RsEYgy6Z_ARlAjP7y_TETjFVLh6aZUaZpcDLbLjs5jD1o55tlsqvyo3HHMVAcXDoXhS9rdApxILTQ-NFd0ckcK0aYpbDcWYkp7y3TNpe9IMWydWzYhEEYRyc9cwF4C4RJrWlAIVom_zVjrSJ-blqjVWV12eFtfir1sy6EO6ZfT2ReMZx36adWckX_Gz2JsXVoAF43lDBdaA_RcUS1gwxXma15kUIz7ITTi_rO23pBeDVRx9yo4IbxoV6Wp-pH5l-vU16i8ECU65nPumDtY6tqaJofDiOvls6YCR2wI8yKn3f9Uiq11_xVqaCkW8XME32SVEaBl41WkdJwiRMg9SIan_jR2J75A6c42n2Abfyf7S958_xxd66tQeUDmFmjvjcl-mW69LH_4LkIorPzkeFG4zbI7QijQHEaPxdYLKqNMYL06uOJ7DYYdjCrtWxHJRI5zFwgDfhztVRnpOfSEaS6VNbpXXTKoMqFFtSELltJm-3FbtWsArIXk3lkXoatqGCXIUfeu2GiOufCTZmWCHyaHCb2hMfywmnOU8Enn33DaqEewcakbGhAwK8wsPCxwmnucQybcRIst--jex8WXcLRm3K2AsAlQBDgMk5zLriVQDVQigXxuQR0ca9ap-OM3S17SSc6ywOCWIpTYkRdEY1jwNYrjmQ=w1560-h879-no

maus
pred 2 minutami, Snečer pravi:

js tut .. sam nimam nobene slikce slikane :P 

aha .. tukaj so trios kwakos :lol1: 

Edited by maus

Snečer
pred 44 minutami, DAMI34 pravi:

1094227627_Breznaslova.thumb.png.2ce4416b692866405664a83d7943c3a2.png

kazanje slik iz street viewa se ne konča vedno dobro :) 

DAMI34
pred 9 minutami, Snečer pravi:

qUG2JhyK6RxdapwniPSQpoqdfL2vr2fEz8rZUZpL_TfMNcXCOswgVFqVIIVjb6RsEYgy6Z_ARlAjP7y_TETjFVLh6aZUaZpcDLbLjs5jD1o55tlsqvyo3HHMVAcXDoXhS9rdApxILTQ-NFd0ckcK0aYpbDcWYkp7y3TNpe9IMWydWzYhEEYRyc9cwF4C4RJrWlAIVom_zVjrSJ-blqjVWV12eFtfir1sy6EO6ZfT2ReMZx36adWckX_Gz2JsXVoAF43lDBdaA_RcUS1gwxXma15kUIz7ITTi_rO23pBeDVRx9yo4IbxoV6Wp-pH5l-vU16i8ECU65nPumDtY6tqaJofDiOvls6YCR2wI8yKn3f9Uiq11_xVqaCkW8XME32SVEaBl41WkdJwiRMg9SIan_jR2J75A6c42n2Abfyf7S958_xxd66tQeUDmFmjvjcl-mW69LH_4LkIorPzkeFG4zbI7QijQHEaPxdYLKqNMYL06uOJ7DYYdjCrtWxHJRI5zFwgDfhztVRnpOfSEaS6VNbpXXTKoMqFFtSELltJm-3FbtWsArIXk3lkXoatqGCXIUfeu2GiOufCTZmWCHyaHCb2hMfywmnOU8Enn33DaqEewcakbGhAwK8wsPCxwmnucQybcRIst--jex8WXcLRm3K2AsAlQBDgMk5zLriVQDVQigXxuQR0ca9ap-OM3S17SSc6ywOCWIpTYkRdEY1jwNYrjmQ=w1560-h879-no

jaz pa običajno dobim cvek u gumo, prav tam :(

maus
pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

jaz pa običajno dobim cvek u gumo, prav tam :(

a preko street view-a :huh: 

Edited by maus

DAMI34
pred 10 minutami, Snečer pravi:

kazanje slik iz street viewa se ne konča vedno dobro :) 

Et tu Brute? :P

pred 2 minutami, maus pravi:

a preko street view-a :huh: 

preko tal v reali :(

DinDiin

Jaz sem spodaj fasal pri trgovini ob cesti... Lih za motor plac, pa mu je verjetno ze slinca potekla ko me je videl parkirat, ko odneses pete pa hopla iz sencke mal podelat in nazaj 😁

Snečer
pred 9 minutami, DinDiin pravi:

Jaz sem spodaj fasal pri trgovini ob cesti... Lih za motor plac, pa mu je verjetno ze slinca potekla ko me je videl parkirat, ko odneses pete pa hopla iz sencke mal podelat in nazaj 😁

in cenik?

maus
pred 14 minutami, DinDiin pravi:

nisi biu u JLA 😮  ... uvjek je treba osmatrati... neprijatelj ne spava :huh:

Snečer
pred 7 minutami, maus pravi:

nisi biu u JLA 😮  ... uvjek je treba osmatrati... neprijatelj ne spava :huh:

v sovražni vojski si bil? in zvezdo nosil?

maus
pred 41 minutami, Snečer pravi:

v sovražni vojski si bil? in zvezdo nosil?

jp .. nabiru izkušnje za vojno, ki je sledila :ras: 

takrat je bila "naša vojska" ;) 

p.s.

letos še nism biu na jadranki ... čakam, da divjaki svoje oddivjajo in se potem odpeljem z zmernim kasom do dol :huh: 

Edited by maus

DAMI34
pred 3 minutami, maus pravi:

p.s.

letos še nism biu na jadranki ... čakam, da divjaki svoje oddivjajo in se potem odpeljem z zmernim kasom do dol :huh: 

septembra bo šele kaos, jest tut čakam, da se umiri :P

Xebec
pred 47 minutami, DAMI34 pravi:

septembra bo šele kaos, jest tut čakam, da se umiri :P

septembra bo kaos ja. ne hodte dol, se ne splača. :)

Snečer
pred eno uro, maus pravi:

takrat je bila "naša vojska" ;) 

p.s.

trenutno je prevroče na jadranki, turisti, radarji itd., kot vidiš celo kazni za parkiranja

tam sredina septembra dalje pa postane zelo lepo

maus
Pravkar, Snečer pravi:

trenutno je prevroče na jadranki, turisti, radarji itd., kot vidiš celo kazni za parkiranja

tam sredina septembra dalje pa postane zelo lepo

bova šla ... kajne ;) ... sam prečekiri, kdaj bodo objestneži dol, da midva nauva šla ... ajeprau :huh: 

Kmet2

Nedeljo ko sem sevračal je bila jeba.

Skoz na levi, neprekinjena kolona pleha od Karlobaga do odcepa za Delnice.

Ni nek užitek.....