Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

14 minutes ago, Snečer said:

en takšen screenshot, pa ne bo več ugibanj :) 

Nimam mapsorca da bi screenshotal, gledam gpx track na telefonu (locus map app), čas med dvema točkama. Saj ni ugibanj, sem točno napisal minute. :)

offtipic, a v mapsorcu lahko izbereš med katerima točkama ti naj kalkulira? locus mi kalkulira kaže od začetka do konca celega tracka (mb-zadar) in bi ga moral sedaj razbiti v več delov ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Tex pravi:

Nimam mapsorca da bi screenshotal, gledam gpx track na telefonu (locus map app), čas med dvema točkama. Saj ni ugibanj, sem točno napisal minute. :)

offtipic, a v mapsorcu lahko izbereš med katerima točkama ti naj kalkulira? locus mi kalkulira kaže od začetka do konca celega tracka (mb-zadar) in bi ga moral sedaj razbiti v več delov ..

v mapsourcu si sled "izrežeš" tako da imaš točno med dvema točkama :) klik, klik, par s dela

lahko mi pa pošlješ sled :) 

pred 7 minutami, Borutt pravi:

Zdaj je treba samo počakati jokcanje o inkasantih na Jadranki in ostalih gluposti glede ogrožanja ostalih. 

zgleda da je meja pod 30minut, tisti so nevarni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, Borutt said:

Zdaj je treba samo počakati jokcanje o inkasantih na Jadranki in ostalih gluposti glede ogrožanja ostalih. 

ne vem če je že kdaj kdo jokal zaradi inkasantov na jadranki .. ravno nasprotno, mene čudi, da jih ni večkrat oziroma na večih lokacijah - tu bi nabirka bila konkretna ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snečer pravi:

lani nazaj z mausom 38 minut, bom pa še pogledal "naš" izdelek, pa se bojim, da imaš prav :) 

image.thumb.png.f0c87c79e078cbe90f3fc18a5151cf37.png

Lani si imel divjaka s seboj, pa te je verjetno čredni nagon premamil ?

pred eno uro, Tex pravi:

Sem ravnokar gledal dva tracka za nazaj.

Od table konec Karlobaga do table začetek Starigrada: 1x 34min, 1x 31min .. od centra Karlobaga do recimo Dinka +4 min .. obakrat tracer, 2 os, max prtljaga, mitas, običajna vožnja, brez nekega pretiravanja ..

Še en divjak ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, XTR pravi:

Kje vidiš ti problem... Upam, da ga ne boš spet naredil. Počakajmo še na čas kronika, da vidimo koliko imamo še rezerve. :)

Rezerva je v malinah ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Tex pravi:

ne vem če je že kdaj kdo jokal zaradi inkasantov na jadranki .. ravno nasprotno, mene čudi, da jih ni večkrat oziroma na večih lokacijah - tu bi nabirka bila konkretna ..

Seveda je jokcanje o inkasantih na Jadranki in tudi o ogrožanju jokajočega s strani vseh ostalih. Zdaj pa preberi, kako se vozi po Jadranki in, kdo je sploh ogrožen. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Seveda je jokcanje o inkasantih na Jadranki in tudi o ogrožanju jokajočega s strani vseh ostalih. Zdaj pa preberi, kako se vozi po Jadranki in, kdo je sploh ogrožen. 

Kok maš pa ti Karlobag pakla?

Sam toliko, da dobimo časovni razpon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Borutt pravi:

Zdaj je treba samo počakati jokcanje o inkasantih na Jadranki in ostalih gluposti glede ogrožanja ostalih. 

Moraliziranje in nabijanje je v eni drugi temi, si se spet izgubil ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, Borutt said:

Seveda je jokcanje o inkasantih na Jadranki in tudi o ogrožanju jokajočega s strani vseh ostalih. Zdaj pa preberi, kako se vozi po Jadranki in, kdo je sploh ogrožen. 

Nah, imam pametnejše delo, kot pa teh 500 strani (jey, 500 strani! ?) nazaj prebirat.

Konkretno mene motijo/ogrožajo predvsem tisti, ki sekajo ovinke in mi nasproti pripeljejo po mojem pasu. Teh pa potencialni "inkasantje" in prav tako nove supadupa kamere ne vidijo in ne kaznujejo.

16 minutes ago, DAMI34 said:

Še en divjak ?

Priznam, vseeee priznam. Ne bom več danes, obljubim.

Če bi človek to relacijo hotel striktno po predpisiv prevozit, bi moral vmes nekje v Barič Dragi prespat. Grem rajši z avtobusom ...

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 minutes ago, Snečer said:

lahko mi pa pošlješ sled :) 

Nič ti ne bom pošiljal ker mi boš telefon sheku pa (za nekatere) kočljive slike ukradu! Bom namestil mapsorc, da vidim kako kaj in zakaj dela ..

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, DAMI34 pravi:

Kok maš pa ti Karlobag pakla?

Sam toliko, da dobimo časovni razpon.

Jokcanje začelo. 

Cesta ni dirkališče. Tudi Jadranka ne. 

pred 50 minutami, Kmet2 pravi:

Moraliziranje in nabijanje je v eni drugi temi, si se spet izgubil ?

Zakaj vedno sebe opisuješ? 

pred 48 minutami, Tex pravi:

Nah, imam pametnejše delo, kot pa teh 500 strani (jey, 500 strani! ?) nazaj prebirat.

Konkretno mene motijo/ogrožajo predvsem tisti, ki sekajo ovinke in mi nasproti pripeljejo po mojem pasu. Teh pa potencialni "inkasantje" in prav tako nove supadupa kamere ne vidijo in ne kaznujejo.

Priznam, vseeee priznam. Ne bom več danes, obljubim.

Če bi človek to relacijo hotel striktno po predpisiv prevozit, bi moral vmes nekje v Barič Dragi prespat. Grem rajši z avtobusom ...

Ravno o teh glupostih sekanja ovinkov in prehitevanja v nepregledne ovinke pišem. In vse to nam nesebično pokažejo slike in posnetki v tej temi. Potem pa ta isti jokca, da ga na Jadranki vsi ostali ogrožajo. 

 

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Borutt pravi:

Jokcanje začelo. 

Cesta ni dirkališče. Tudi Jadranka ne. 

Zakaj vedno sebe opisuješ? 

Ravno o teh glupostih sekanja ovinkov in prehitevanja v nepregledne ovinke pišem. In vse to nam nesebično pokažejo slike in posnetki v tej temi. Potem pa ta isti jokca, da ga na Jadranki vsi ostali ogrožajo. 

 

na jadranki snemam izključno zaradi takšnih pojavov

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Snečer pravi:

na jadranki snemam izključno zaradi takšnih pojavov

 

Nisem v tvojih zapisih o Jadranki zasledil, da voziš krepko preko omejitve izven naselja in seveda preko omejitve v naselju. Tudi, da si Anglež, še nisem napisal. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Jokcanje začelo. 

Cesta ni dirkališče. Tudi Jadranka ne. 

 

 

Hvala za odgovor. In trud. Zdej grem pa jokat. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Xebec pravi:

jst vekam sam zato k nism zdele dol :cry:

a gor na "njej" si že :? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snečer pravi:

a jadranki snemam izključno zaradi takšnih pojavov

 

Vidiš, jaz pa za razliko od tebe, takim HUPAM, HUPAM....HUUPPAMMM....ker takrat mogoče vsaj začne razmišljat, kaj "se dogaja"....zakaj mi tisti zadaj hupa kot zmešan...itd....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Lipstick pravi:

na jadranki snemam izključno zaradi takšnih pojavov

a  prej nisi mogu mim ..................po desni .....

ni to Vršič :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, Borutt said:

Nisem v tvojih zapisih o Jadranki zasledil, da voziš krepko preko omejitve izven naselja in seveda preko omejitve v naselju. Tudi, da si Anglež, še nisem napisal. 

...da pa prehiteva cez polno, kaj pa to? :jezik:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   2 članov

    • Satao
    • JayDee



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!