Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Ob 5. 11. 2019 ob 19:37, Snečer pravi:

Govorim o temi jadranka na tistem forumu, "ostalo" mi je poznano, sploh potopise imajo lepo urejeno po območjih, saj to smo že pred leti tu izpostavili pa se koncept ni prijel.

Drugi ljudje, drug forum :) 

320 strani sem že preslinil, no kako izgleda? Link lahko posreduješ tudi na forum BjB :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Gonca pravi:

Včeraj in danes, Jadranka. Paklenica, Vodice, Karlobag in Senj. Srečal ali videl nisem niti enega motorja. Niti enega samcatega motorista, nikjer nobenga.

...Dinko je menda zaprl?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Gonca pravi:

Ne vem, ustavil sem se malo pred Dinkom, na obali in užival v razgledu. Ustrašil sem se zloveščega prta, najbrž.

Kot mi je znano je tudi BB zaprta!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, vandrovec pravi:

...nema Dinkota, nema Jadranke :naughty:

ima ima, Milenca skuha večerjo, Dinko pa ima travarco "all season" preverjeno tudi 03.01.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, Gonca pravi:

Včeraj in danes, Jadranka. Paklenica, Vodice, Karlobag in Senj. Srečal ali videl nisem niti enega motorja. Niti enega samcatega motorista, nikjer nobenga.

Vidim, da je vse nabito s praznino.:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, vandrovec pravi:

V kakšni povezavi sta Milenca in Dinko...mož-žena?

soseda po APP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Gonca pravi:

Včeraj in danes, Jadranka. Paklenica, Vodice, Karlobag in Senj. Srečal ali videl nisem niti enega motorja. Niti enega samcatega motorista, nikjer nobenga.

To, da nisi srečal niti enega samcatega motorista pridodaja k tej furi kanček ekskluzivnosti. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Gonca pravi:

Ne vem, ustavil sem se malo pred Dinkom, na obali in užival v razgledu. Ustrašil sem se zloveščega prta, najbrž.

si imel sendviče poleg? :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

320 strani sem že preslinil, no kako izgleda? Link lahko posreduješ tudi na forum BjB :D

Hočeš reči, da je žlahtnega koncentrata od 320-ih samo za dobrih 5 strani ratalo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, izibajker pravi:

Hočeš reči, da je žlahtnega koncentrata od 320-ih samo za dobrih 5 strani ratalo :hmm:

Se pa lahko vprašamo, zakaj je MS moderator objavil (sicer kvaliteten prispevek, pohvalno) na tujem forumu in se celo lomil v tujem jeziku. Kaj takega od gostov iz drugih držav na tem forumu ne bomo doživeli.

Mogoče je jadranka tu na MS vseeno dobro vsem poznana pa ne bi bilo pravega odziva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Snečer pravi:

Se pa lahko vprašamo, zakaj je MS moderator objavil (sicer kvaliteten prispevek, pohvalno) na tujem forumu in se celo lomil v tujem jeziku. Kaj takega od gostov iz drugih držav na tem forumu ne bomo doživeli.

Mogoče je jadranka tu na MS vseeno dobro vsem poznana pa ne bi bilo pravega odziva.

Ko že omenjaš jezik in jadranko in goste, bomo spet doživeli prilagajanje klenega Slovenca tujcu, ki ga razume. Ivanov slogan živi dalje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snečer pravi:

Se pa lahko vprašamo, zakaj je MS moderator objavil (sicer kvaliteten prispevek, pohvalno) na tujem forumu in se celo lomil v tujem jeziku. Kaj takega od gostov iz drugih držav na tem forumu ne bomo doživeli.

Mogoče je jadranka tu na MS vseeno dobro vsem poznana pa ne bi bilo pravega odziva.

Tule pa ne delim tvojih pomislekov iz prvega odstavka. Pa saj to, da je ta tema odprta tudi na forumu rs, je še en dokaz, kako dobra je ta cesta. Pa koliko dobrih odzivov je dobila tudi tam, čeprav je tista država od Jadranke logistično malo bolj oddaljena (pozicionirana) kot naša. Tistih par provokacij, ki jih je ene par natreslo v nacionalni pisavi, se pač spregleda. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Ris pravi:

Vprašanje za poznavalce, koliko se je podaljšal čas potovanja po Jadranski magistrali odkar je povečano ševilo radarjev? 

 

Podražil,  ne podaljšal................:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:huh: pol minute?

Saj veš kje so in v kero smer gledajo.. Bremza, oke na števec, gas .. ;) bi pa blo zanimivo, če bi se kdo spomnil in recimo relacijskega montiral, kot v trojanskih predorih .. :cry:

Edit: Sicer se pa itak skoz po omejitvah vozimo, tako da radarji nimajo vpliva na nix ... :huh:

Popravljeno . Popravil Tex
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Ris pravi:

Vprašanje za poznavalce, koliko se je podaljšal čas potovanja po Jadranski magistrali odkar je povečano ševilo radarjev? 

Jadranka je cesta za uživanje. Daljši je čas, več je užitkov. Simpl. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, izibajker pravi:

Hočeš reči, da je žlahtnega koncentrata od 320-ih samo za dobrih 5 strani ratalo :hmm:

a ni dovolj? Nekatere zadeve se ponavljajo, lepih fotk in objav je še ogromno. V glavnem, tok jih je, da mi ni potrebe po drugih forumih skakat :P

Pa še nekaj objav je izgubilo fotke, ker smo včasih dajali linke na FB, teh fotk pa žal ni več na MSju, ker se je spremenil naslov lokacije. Manjka kup Kmetovih objav, pa objav, ki so bile pisane v začetku nastanka teme "jadranka".

Pa ne pozabit, je kup potopisov, ki tudi zajemajo magistralo in to celo bolj precizno kot samo tale tema. Imaš Snečijeve otoke in raziskovanje le teh z vsemi podatki imaš ničkoliko opisov in oslikov poti do konca Črne gore, je pa res, da so te objave v drugih potopisih.

pred 1 uro, Ris pravi:

Vprašanje za poznavalce, koliko se je podaljšal čas potovanja po Jadranski magistrali odkar je povečano ševilo radarjev? 

 

nič, večinoma so v naseljih, kjer so že prej radarirali, in kjer že običajno voziš počasneje. Sedaj ko so radarji samo bolj buliš v števec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, DAMI34 pravi:

...Pa ne pozabit, je kup potopisov, ki tudi zajemajo magistralo in to celo bolj precizno kot samo tale tema. Imaš Snečijeve otoke in raziskovanje le teh z vsemi podatki imaš ničkoliko opisov in oslikov poti do konca Črne gore, je pa res, da so te objave v drugih potopisih.

Ja, saj zato bi bilo škoda, če se v BEST off ne bi dodalo še kaj koristnega od drugot. Nima smisla, da jih od tam premeščaš, vsaj linke dodaj na take poste ( kot npr. Snecijev Vis, Lastovo...), pa če se še kdo spomni naj predlaga... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Tex pravi:

:huh: pol minute?

Saj veš kje so in v kero smer gledajo.. Bremza, oke na števec, gas .. ;) bi pa blo zanimivo, če bi se kdo spomnil in recimo relacijskega montiral, kot v trojanskih predorih .. :cry:

Edit: Sicer se pa itak skoz po omejitvah vozimo, tako da radarji nimajo vpliva na nix ... :huh:

To v kero smer gledajo že, samo kak pa merijo? Zato pa me je tak drago koštalo v letu 2018 ker sem bil v zmoti glede smeri in merjenja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.Smer je jasna. Enkrat je morje na desni... enkrat pa na levi... kwa tle ni jasn....  :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, izibajker pravi:

Ja, saj zato bi bilo škoda, če se v BEST off ne bi dodalo še kaj koristnega od drugot. Nima smisla, da jih od tam premeščaš, vsaj linke dodaj na take poste ( kot npr. Snecijev Vis, Lastovo...), pa če se še kdo spomni naj predlaga... 

bomo dali v glavo, tako kot tule na vrh. Kjer so pa mešani potopisi pa nima smisla, mislim da je vsak dovolj zrel, da prebere kak potopis, brez da mu ga položim v roke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!