Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

...očitno je punca bolj zanimiva kot motor :)

...hočeš reči, da tako ni privlačna? .)

 

zgleda ne bereš dost pozorno .... dj še nekrat preder .... še bl :D

 

mater se razvnela debata po mojem postu :grim.

 

 

Kako je pa kaj stanje na cesti tam dol? Predvidevam, da trenutno mokra in mastna :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi bila pa ta tema primernejša za dizajnerske komentarje  :P

http://www.motosvet.com/tabla/topic/10606-sanjska-%C5%BEenska/

 

moje slikce so vse z jadranske magistrale tako, da sem čist on-topic :D

 

sicer pa eno "mal neumno" vprašanje - kaj je s temi tablami za naselja na hrvaškem?! najprej tabla, potem 2km niti ene hiše... potem tri hiše... in naslednjih 2 km nobene ter šele potem tabla za konec naselja. kolikor je meni znano pomeni črno obrobljena tabla za naselja omejitev 50km/h. in če je temu res tako, zakaj potem na nekaterih mesti znotraj naselij postavljajo dodatne table za omejitev 50km/h s tem, da pred tem ni nobene "višje" ali "nižje". imajo hrvatje to kako drugače urejeno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Domina,nisem komentiral tebe ,če pa že bi rekel podobno kot ostali samo na kmečki način........sexy....... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi malo bolje pogledala okoli sebe bi opazila, da tema na to temo že obstaja ...

 

http://www.motosvet.com/tabla/topic/38874-prometna-pravila-in-navade-doma-in-v-tujini/

 

 

in ker me zanima za dotično cesto o kateri je govora v TEJ temi, menim, da nisem storila hujšega zla... ali pač? :hmm:

Popravljeno . Popravil domina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje slikce so vse z jadranske magistrale tako, da sem čist on-topic :D

 

sicer pa eno "mal neumno" vprašanje - kaj je s temi tablami za naselja na hrvaškem?! najprej tabla, potem 2km niti ene hiše... potem tri hiše... in naslednjih 2 km nobene ter šele potem tabla za konec naselja. kolikor je meni znano pomeni črno obrobljena tabla za naselja omejitev 50km/h. in če je temu res tako, zakaj potem na nekaterih mesti znotraj naselij postavljajo dodatne table za omejitev 50km/h s tem, da pred tem ni nobene "višje" ali "nižje". imajo hrvatje to kako drugače urejeno?

Praš na kkšnem hrvaškem forumu, oni bi skor lohk vedl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja na 100 podlage :grim

če mu je pa malce ušlo :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Domina,nisem komentiral tebe ,če pa že bi rekel podobno kot ostali samo na kmečki način........sexy....... :OK:

.... hahahahahaha ... :) :) :)

.... kaj se zdej ven vadiš ???? :) :)

.... vsi ste isti ... :) :)

.

ps.

... razen mene ... :) :) :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje slikce so vse z jadranske magistrale tako, da sem čist on-topic :D

 

sicer pa eno "mal neumno" vprašanje - kaj je s temi tablami za naselja na hrvaškem?! najprej tabla, potem 2km niti ene hiše... potem tri hiše... in naslednjih 2 km nobene ter šele potem tabla za konec naselja. kolikor je meni znano pomeni črno obrobljena tabla za naselja omejitev 50km/h. in če je temu res tako, zakaj potem na nekaterih mesti znotraj naselij postavljajo dodatne table za omejitev 50km/h s tem, da pred tem ni nobene "višje" ali "nižje". imajo hrvatje to kako drugače urejeno?

Sem malo pobrskal po google.hr in odgovor je tak:

Omejitev 50km/h za rumenim znakom kraja pri njih velja do prvega križišča. Da potem omejitev velja tudi za križiščem, postavijo tja še znak za omejitev hitrosti. Sicer po zakonu lahko pelješ od križišča naprej s hitrostjo 70km/h. Torej bi teoretično morali imeti po celem naselju, za vsakim križiščem, znak za omejitev hitrosti.

Na njihovih forumih je bilo kar nekaj debate na to temo, izgleda je tu neka luknja v zakonu. Policaji pa vseeno kaznujejo, tudi kjer ni dodatne table z omejitvijo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre kdo drugi tedn (pon. al torek) po magistrani do Paklenice pa nazaj, kr vse ki poznam so na šihtu al pa nimajo cajta? 

Precej verjetno v torek. Bo treba na burjin urnik še preverit.

V kolikor bo burja narekovala lahko tud v ponedeljek.

Popravljeno . Popravil gsxf750
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Precej verjetno v torek. Bo treba na burjin urnik še preverit.

V kolikor bo burja narekovala lahko tud v ponedeljek.

 

Tempo vožnje? Lagano sportski? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tempo vožnje? Lagano sportski? :D

Tempo vožnje? Lagano sportski? :D

kako pak ;-). Vec na pm.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje slikce so vse z jadranske magistrale tako, da sem čist on-topic :D

 

sicer pa eno "mal neumno" vprašanje - kaj je s temi tablami za naselja na hrvaškem?! najprej tabla, potem 2km niti ene hiše... potem tri hiše... in naslednjih 2 km nobene ter šele potem tabla za konec naselja. kolikor je meni znano pomeni črno obrobljena tabla za naselja omejitev 50km/h. in če je temu res tako, zakaj potem na nekaterih mesti znotraj naselij postavljajo dodatne table za omejitev 50km/h s tem, da pred tem ni nobene "višje" ali "nižje". imajo hrvatje to kako drugače urejeno?

 

Če se nisi prispeval v blagajno potem ni take drame, jaz sem malo pred Paklenico, prehod za pešce (nasproti otočka s križem-se ne spomnim vasi), ravno z ovinka ven.

Hotel sem reči, da v Karlobagu preveri če stiji stari Land rover, pa mislim da imajo 2 oktavije, potem si lahko malo bolj sproščen. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!