Skoči na vsebino

ZAKAJ je na motosvetu toliko nestrpnosti in nesramnosti?!


umetnica51

Priporočene objave

Ko mačku stopiš na rep, zamjavka, ne?

Mislim, da je umetnica s tem mislila prav nekaj dotičnih oseb, ki non stop žalijo po forumu z raznimi bedaki, kreteni ipd... se prepoznaš?

In povsem se strinjam s tabo umetnica, da je življenje res prekratko, da bi ga zapravljali še s tem, da žalimo, ustrahujemo, blatimo... drug drugega!

Nekateri osebki bi se res morali zamisliti nad svojim početjem oz. pisanjem na motosvetu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ignorírati -am nedov. in dov. (i) nav.

ekspr. ravnati, delati namenoma tako,

kot bi koga sploh ne bilo, ne meniti se za

tisti,ki tega ne znate, se tudi mal zamislite...nad sabo :wacko: a je treba čist vsak post pa vsako čveko pa vsako črko na tem forumu komentirat, pa stokrat okol obrnt?

kak že pravjo: bleeeeeee :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je že res, ampak obstaja več vrst ljudi, nekateri se pač ne zmenijo za take fore, spet drugim pa nam po nekaj časa "poči film" in se ne moremo zadržat! Jst nič ne rečem, sprejmem vsako kritiko, nihče ni popoln, ker če bi bil, bi bilo na svetu dolgčas, dokler se ne začne žaljenje in psovanje! To pa je pri meni meja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je že res, ampak obstaja več vrst ljudi, nekateri se pač ne zmenijo za take fore, spet drugim pa nam po nekaj časa "poči film" in se ne moremo zadržat! Jst nič ne rečem, sprejmem vsako kritiko, nihče ni popoln, ker če bi bil, bi bilo na svetu dolgčas, dokler se ne začne žaljenje in psovanje! To pa je pri meni meja!

... in s tem, da tebi "poči film", je namen takšnih osebkov dosežen. Kot je rekla Pajkica, enostavno je treba ignorirati poste določenih ljudi in ne vrag, da se enkrat ne naveličajo ... edina škoda vsega skupaj je le to, da postane forum nepregleden in neuporaben ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, se strinjam s tabo boych! Treba jih bo res začet ignorirat! Moderatorji pa bi jih mogli odstranit iz foruma!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me zakaj je treba kar naprej pljuvat in žalit mnenja ljudi po raznih temah....

Sem za srečanje in debato v živo s komurkoli,a ne mislim pa odpirat kakšnih resnih tem,saj me je že

odziv na temo o DEPRESIJI več kot presenetil in užalil vse tiste,ki smo se zaradi hudih osebnih stisk

v svojem življenju znašli na robu preživetja...

Pa še to.Večina ljudi za depresijo zboli zaradi zlorab in ustrahovanja v otroštvu...

Nedolgo nazaj mi je kolegica pripovedovala kako so na urgenci reševali 7 letnega dečka,ki

je poizkušal narediti samomor,saj ga je trplenje in nasilje v domači hiši ubijalo....

TOREJ V VEDNOST VSEM.Bodimo ljudje in spoštujmo drug drugega,saj je škoda vsakega trenutka ki ga zapravimo

za žaljenje,blatenje in sambogvečesa še vse ne...

+1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil dodat, pa mi ne pusti vec:

(Pred cajtom, so se nekateri bunili pred strogimi moderatorji. Upam, da ni sedaj ne-delo moderatorjev, in namerno povzrocanje nestrpnosti na forumu, plan, da bi uporabnike izucilo glede vloge moderatorjev? ) Pohvala pa koci-ju, je vsaj eno temo pocistil. trance_29_photo.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U51, tudi jst se strinjam z napisanim.

Vsako mnenje se da izraziti na lep način.

Mislim, da je v tem največji problem, ker se nekateri ne znajo izražati na lep način!

Drugače pa je na splošno ta forum zlo koristen in se najde ful dobrih in koristnih napotkov, kako in kaj! Menim pa, da mogoče moderatorji malo preveč popuščajo! Verjetno je bilo v začetni fazi, ko je bil forum odprt veliko lažje, kot sedaj, ko je že nič koliko članov! Verjamem, da ne morejo moderatorji cel dan čepeti na forumu in pregledovati vsebino, zato sem mnenja, da bi morali MI uporabniki malo paziti kako se kje izražamo ipd... nihče ni angel, tudi jaz sem že kdaj kje napisal kaj, kar mogoče ni spadalo v to temo, je pa res, da nikogar nisem užalil!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bo imel snoopek prav, je treba nekaj skracati.

Izvolijo:

Tisti, ki v forumih iščete tolažbe ste prav patetični in običajno nezmožni življenja v živo.

Tisti, ki mislite, da vam bo čvekanje na internetu pomagalo v vaših duševnih težavah, se globoko motite.

Edino kar ta prostor prinaša je možno soočenje pro et contra. Nekateri to jemljejo smrtno resno, nekateri za šalo, nekateri pa šale in neumnosti jemljejo resno in so užaljeni ob vsakem pokazanem krivem prstu. In ker je v poplavi novodobnih wannabe bikerjev in bad girls vsa moto scena izvodenela, zaslužijo kvečjemu visoko dvignjeni prst. Še sploh, ker tudi v resnih tematikah ne znajo goniti drugega kot sprevrženo ponarejene RIP-e in lažno solidarnost. Ker se v bistvu tako samo otresajo lastnih strahov in se počutijo varne v strnjeni čredi ovčk.

Zato pa kakšen hudiček še kako prav pride, da izziva in omogoča skupinsko lajanje nanj. Ovčke s krvavimi učki, ni kaj.

A ker ste tako hudičevo predvidljivi, veselje traja ... če pač trenutni ni kaj drugega pametnejšega početi.

Kar je bilo na tem forumu kaj vrednega je pa bilo itak že zdavnaj napisanega in se najde v davnih začetkih nekaj redkih tem. Tam Ledenemu in kompanjonom iz tistih časov vsa čast, kar se pa sedanjega njegovega "dela" izven stroge moto domene tiče, pa bom raje tiho, da mi pekel ne zamrzne. :evilgrin:

Ja hudič je ko človek pride v leta in postane zagrenjen, takrat začne nabijat o "starih cajtih, pa kok je takrat blu lepu, pa kok smo takrat bli pametni.."....se boš moral sprijazniti, da se tut tebe rahla depresija loteva, pa se potem namensko nabijaš z mladino in nekaterimi ostalimi...ki so nepravoverni....ajd jebiga, tak je to...lajf nas počasi tlači dol, na nas je a se bomo preveč sekirali ali pa raje zabavali. Jz sm za zabavo...še tebe mam rad winkiss.gif. Kar pa ne pomeni da te ne bom l_01.gif, čist tko....za zabavo.

ajd trance_06_beer2.gif na zdravje!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ignorírati -am nedov. in dov. (i) nav.

ekspr. ravnati, delati namenoma tako,

kot bi koga sploh ne bilo, ne meniti se za

tisti,ki tega ne znate, se tudi mal zamislite...nad sabo :wacko: a je treba čist vsak post pa vsako čveko pa vsako črko na tem forumu komentirat, pa stokrat okol obrnt?

kak že pravjo: bleeeeeee :kva2:

bleeeeeee, bleeeee pa sm ti repliciru!trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ignorírati -am nedov. in dov. (i) nav.

ekspr. ravnati, delati namenoma tako,

kot bi koga sploh ne bilo, ne meniti se za

tisti,ki tega ne znate, se tudi mal zamislite...nad sabo :wacko: a je treba čist vsak post pa vsako čveko pa vsako črko na tem forumu komentirat, pa stokrat okol obrnt?

kak že pravjo: bleeeeeee :kva2:

Edini,ki sem ti dal + Jaz jih imam že 20+ na IGNORE

Tako bo tudi v naprej je enkratno, ko te "nepoznan" osira in zaman čaka na odgovor.Kadar pa kaj potrebuje in je na ign.se mi samo smeje in zaman čaka na strokovno pomoč!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Siromah je rođen kao Milogled Bluff,postaje siromašni škovacin na društvenoj margini, ali kada nakon pada u tank sa alkoholom shvati da njegov dah sastavljen od luka i loše zozovače izaziva čudne reakcije na okolinu, postaje napasnik i neprijatelj siromašnih br.1.i daje ljude na ignor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u51 - tako je to ko prideš v naša leta..ene pač mena bolj udari kot nas ostale...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalosten pogled na starejšo osebo, ki živi v navideznem svetu peklenščkov in drugih pravljičnih bitij. Prav vidim sliko zgrbljenega debeluha za tipkovnico, v pretesnih gatah ki išče pozornosti in je vesel vsakega odziva. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MAKE LOVE NOT WAR ! ! ! !

Uf....globina misli dosega neverjetne razsežnosti....čestitam na miselni telovadbi...:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bo imel snoopek prav, je treba nekaj skracati.

Izvolijo:

Tisti, ki v forumih iščete tolažbe ste prav patetični in običajno nezmožni življenja v živo.

Tisti, ki mislite, da vam bo čvekanje na internetu pomagalo v vaših duševnih težavah, se globoko motite.

Edino kar ta prostor prinaša je možno soočenje pro et contra. Nekateri to jemljejo smrtno resno, nekateri za šalo, nekateri pa šale in neumnosti jemljejo resno in so užaljeni ob vsakem pokazanem krivem prstu. In ker je v poplavi novodobnih wannabe bikerjev in bad girls vsa moto scena izvodenela, zaslužijo kvečjemu visoko dvignjeni prst. Še sploh, ker tudi v resnih tematikah ne znajo goniti drugega kot sprevrženo ponarejene RIP-e in lažno solidarnost. Ker se v bistvu tako samo otresajo lastnih strahov in se počutijo varne v strnjeni čredi ovčk.

Zato pa kakšen hudiček še kako prav pride, da izziva in omogoča skupinsko lajanje nanj. Ovčke s krvavimi učki, ni kaj.

A ker ste tako hudičevo predvidljivi, veselje traja ... če pač trenutni ni kaj drugega pametnejšega početi.

Kar je bilo na tem forumu kaj vrednega je pa bilo itak že zdavnaj napisanega in se najde v davnih začetkih nekaj redkih tem. Tam Ledenemu in kompanjonom iz tistih časov vsa čast, kar se pa sedanjega njegovega "dela" izven stroge moto domene tiče, pa bom raje tiho, da mi pekel ne zamrzne. :evilgrin:

klap, klap....:photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edini,ki sem ti dal + Jaz jih imam že 20+ na IGNORE

Tako bo tudi v naprej je enkratno, ko te "nepoznan" osira in zaman čaka na odgovor.Kadar pa kaj potrebuje in je na ign.se mi samo smeje in zaman čaka na strokovno pomoč!

LP

Zato imam mehanika in ne rabim Brumerja...:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Siromah je rođen kao Milogled Bluff,postaje siromašni škovacin na društvenoj margini, ali kada nakon pada u tank sa alkoholom shvati da njegov dah sastavljen od luka i loše zozovače izaziva čudne reakcije na okolinu, postaje napasnik i neprijatelj siromašnih br.1.i daje ljude na ignor...

Da mi pustiš primer mojga prijatla Superhika....:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!