Skoči na vsebino

ZAKAJ je na motosvetu toliko nestrpnosti in nesramnosti?!


umetnica51

Priporočene objave

Uf....globina misli dosega neverjetne razsežnosti....čestitam na miselni telovadbi...:worship:

... dosega globine neverjetnih razsežnosti ;-) Pa valjda.

Pač, kratko - jedrnato, pa kaj bi človek razglabljal o temi zakaj pa je ta reku to in to ... In zakaj eni in isti vedno .... bla, bla, bla ... zaboli me, prav res.

Življenje je prekratko za vsa sranja, jaz pač vse vzamem tako kot je, če mi ni všeč se obrnem in čao.

Če je zdrava zajebancija, sem tudi kar hitro zraven...

Kar pričakujem od MS je samo kakšen nasvet saj več ljudi več ve. Če imam kakšno informacijo pa jo tudi z veseljem delim z ostalimi, če pa spijem kak pir preveč sem pa lahko celo pameten.

Simple je tanartabulše :alko:

Ufff, mater sem se razpisu in to z 0,00 :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... dosega globine neverjetnih razsežnosti ;-) Pa valjda.

Pač, kratko - jedrnato, pa kaj bi človek razglabljal o temi zakaj pa je ta reku to in to ... In zakaj eni in isti vedno .... bla, bla, bla ... zaboli me, prav res.

Življenje je prekratko za vsa sranja, jaz pač vse vzamem tako kot je, če mi ni všeč se obrnem in čao.

Če je zdrava zajebancija, sem tudi kar hitro zraven...

Kar pričakujem od MS je samo kakšen nasvet saj več ljudi več ve. Če imam kakšno informacijo pa jo tudi z veseljem delim z ostalimi, če pa spijem kak pir preveč sem pa lahko celo pameten.

Simple je tanartabulše :alko:

Ufff, mater sem se razpisu in to z 0,00 :lol1:

Uff pa res.....BTW ne potvarjaj mi podpisa.....:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff pa res.....BTW ne potvarjaj mi podpisa.....:evilgrin:

Dobiš enkrat pir za avtorske pravice, da bo mir v kupleraju :boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, čim je kurbarija, Anje tu in sprašuje ali rit ali pičko.

Kaaj si ti,da za mano non stop neki šnofaš :P A ti kej fali al kej,sam jst nimam nič,tko da kr ovink in gas naprej :lol: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sliko svoje mame poglej, boš na istem :lol:

sj men je tut za starejše ženske. v bistvu mi je za use

učas se mi že tolk poslabša da b še prjatla nategnu

Popravljeno . Popravil Racer 123
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja so mi povedal. Zato preventivno oprezam, je bolje kot kurativa. Al se prov reče antikura-tiva? :hmm:

teb se pa res dugaja .... nč

ne mi anje žalt pizdl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj men je tut za starejše ženske. v bistvu mi je za use

učas se mi že tolk poslabša da b še prjatla nategnu

A psa nimaš? Kaj pa kaka ovčica?

Žalosten pogled na starejšo osebo, ki živi v navideznem svetu peklenščkov in drugih pravljičnih bitij. Prav vidim sliko zgrbljenega debeluha za tipkovnico, v pretesnih gatah ki išče pozornosti in je vesel vsakega odziva. :naughty:

Dare čisti +. worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri osebki bi se res morali zamisliti nad svojim početjem oz. pisanjem na motosvetu!

Nekateri pa nad svojim početjem na cesti. Teh slednjih je na motosvetu še največ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, se strinjam s tabo boych! Treba jih bo res začet ignorirat! Moderatorji pa bi jih mogli odstranit iz foruma!

Se strinjam - divjake, tiste, ki pozivajo k "reckless" vožnji, ki zagovarjajo divjanje, ki spodjedajo avtoriteto predpisov itd - take bi bilo treba odstraniti trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj men je tut za starejše ženske. v bistvu mi je za use

učas se mi že tolk poslabša da b še prjatla nategnu

A Spidermana?

ne mi anje žalt pizdl

Anje ne morš užalit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... dosega globine neverjetnih razsežnosti ;-) Pa valjda.

Pač, kratko - jedrnato, pa kaj bi človek razglabljal o temi zakaj pa je ta reku to in to ... In zakaj eni in isti vedno .... bla, bla, bla ... zaboli me, prav res.

Življenje je prekratko za vsa sranja, jaz pač vse vzamem tako kot je, če mi ni všeč se obrnem in čao.

Če je zdrava zajebancija, sem tudi kar hitro zraven...

ŽIVLJENJE VSAKEGA POSAMEZNIKA JE spoštovanja vredno :notworthy: ,vsak človek v mojem življenju,ki ga spoznam,pa je le eno veliko darilo... Večje od vsake čokolade,večje od vseh dobrin :yes:...Šele ko bomo znali sprejemati drugače misleče,izobražene ali ne,vesele in žalostne, stare in mlade... ŠELE TAKRAT BOMO LAHKO ŽIVELI KOT V RAJU..... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŽIVLJENJE VSAKEGA POSAMEZNIKA JE spoštovanja vredno :notworthy: ,vsak človek v mojem življenju,ki ga spoznam,pa je le eno veliko darilo... Večje od vsake čokolade,večje od vseh dobrin :yes:...Šele ko bomo znali sprejemati drugače misleče,izobražene ali ne,vesele in žalostne, stare in mlade... ŠELE TAKRAT BOMO LAHKO ŽIVELI KOT V RAJU..... :yea1:

lepo, da tako razmišljaš, ampak nevem zakaj bi človek moral kar vse spoštovat.

spoštuješ tiste, ki so tega vredni :yes: in za kakšnega je boljš, da ga nikoli ne spoznaš.

darilo je lahko le pravi prijatelj, ker od kupa vedno novih znancev nimaš kaj dosti.

Popravljeno . Popravil soncy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa mislim, da je ta nesramnost in nestrpnost izražena bolj na takšnih in drugačnih forumih, pa saj ljudje so ponavadi prijazni :rolleyes:

Je pa res, da se je ta izraz NESTRPNOST začel šele z demokracijo, qrc pa taka demokracija če so nekateri NESTRPNI do NESTRPNIH :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

temo si falil..... ;)

sej ni čudno da je falil če je tema...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!