Skoči na vsebino

ZAKAJ je na motosvetu toliko nestrpnosti in nesramnosti?!


umetnica51

Priporočene objave

nekateri so pa sploh uübernajboljnadnajhujši :surrender: ... :lol:

Kolikor vajine izjave spremljam,vem,da sta zajebanta,sploh v čvekalnici.....tok da kar sta izjavila ne nese vode :P mogoče bi komu drugemu še vrjel :grim ,no ker sem na forumu frišn,upam,da vas spoznam na kakem zboru al pa na kaki furi.... :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato, ker imajo nekateri manj kot bi si želei in tudi manj kot "najbližji sosed" ali sorodnik ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

zradi IQja v glavnem, pa Foušije...po mojem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pajkica!... Ti si pa svetovna faca.......!! :hmm:

"Lisice!?"... A so ti salonarje vkup zvezali a?? Torej... Zakaj si jih pa snela, a??! :O:winkiss: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to je kaka nova članica foruma :kva1:

ja par sta :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pajkica!... Ti si pa svetovna faca.......!! :hmm:

"Lisice!?"... A so ti salonarje vkup zvezali a?? Torej... Zakaj si jih pa snela, a??! :O:winkiss: :yes:

:blush: ja če pa doooolgcajt no :P zvezal so me, packi.... čakam mudelatorje da me odvežejo :):winkiss:

kva je zdej s tisto kavo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nestrpnost si razlagam kot nerazgledanost......

Nesramnost si razlagam kot egocentričnost....

Vse skupaj pa človeka zelo omejuje pri vzpostavljanju normalnih komunikacijskih odnosov,se pravi,da je tak človek invaliden oz. omejen.

Pa še odgovor na vprašanje zakaj je tu toliko nestrpnosti in nesramnosti: zaradi omejencev :closedeyes:

Lp Dr.Rugelj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nestrpnost si razlagam kot nerazgledanost......

Nesramnost si razlagam kot egocentričnost....

Vse skupaj pa človeka zelo omejuje pri vzpostavljanju normalnih komunikacijskih odnosov,se pravi,da je tak človek invaliden oz. omejen.

Pa še odgovor na vprašanje zakaj je tu toliko nestrpnosti in nesramnosti: zaradi omejencev :closedeyes:

Lp Dr.Rugelj :whistle:

normalni komunikacijski odnosi so pa sigurno v kakšnem zakonu opisani :P da vem pogledat kaj to pomeni....

jebiga... nova vlada, nove komunikacije, novi omejenci....

podpis: egoistka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: ja če pa doooolgcajt no :P zvezal so me, packi.... čakam mudelatorje da me odvežejo :):winkiss:

kva je zdej s tisto kavo

Mi je že jasno... Zato, ker ne grejo noge narazenhehe.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Da ne dolgovezim..Kot vojak sem doživel nekaj kar mi je ostalo za vedno vtisnjeno v spomin. Zdolgočasen mornar je na trnek ujel galeba..ga pobarval v rdečo barvo in ga spustil da je poletel proti jati... V trenutku ga je jata napadla in samo še rdeče perje smo videli kako frči po zraku..galebu ni bilo rešitve...Grozen občutek...in za svoje dejanje je vojak dobil 7. dni pritvora..

Sem se spomnil tega dogotka danes ko je tekla "debata" na FB-u in na MS-u...seveda o kurah, da ne bo pomote...:)

Zato se sprašujem, oziroma vas....v primeru da obarvaš eno kuro v pinky barvo... in jo spustiš v dvorišče med kurami..zakaj jo skljuvajo..????? Zaradi drugačnosti..ali se jeza rodi iz strahu za svoje peteline?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sash ... ahahahaha komentiramo ker je dolgčas in enim je res bedno .. pač očitno njej paše pinki :)

meni je smešna barva in še posebno dasem cela v njej ...

glede tega da jo obletavajo tipi .. pa svaka ji čast ... keri nebi pasalo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa nabijejo belčka, če gre v črnsko četrt :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa nabijejo belčka, če gre v črnsko četrt :krneki:

ahahahahha :)

matr vidm da je nkterim se bolj dougcs kt men :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, kako te ta problem tako zelo intrigira, da ga obelodanjaš na vseh mogočih in nemogočih mestih, si lahko na vprašanje odgovoriš kar sam, saj očitno sodiš med tele kure.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, kako te ta problem tako zelo intrigira, da ga obelodanjaš na vseh mogočih in nemogočih mestih, si lahko na vprašanje odgovoriš kar sam, saj očitno sodiš med tele kure.

lepo je spoznati nekoga ki gleda skozi sebe..in skozi vsakogar....sem lahko tvoj prijatelj???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem lahko tvoj prijatelj???

Ne!

Lahko pa daš za pivo, pa bom potem premislil o prošnji.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam fejstbuka, prvič se mi ravno ne sanja popolnoma v čem je tekla debata...

A predvidevam, da gre za novo ta luštno pinki zajčico, ki je obnorela ves motosvet... In prav je tako, me smo že stare...no to velja zame...

Če se lotijo ženske- milo rečeno kure nekoga.... zna biti zelo kruto... Sama sem bila v srednji šoli tarča večih sošolk-žensk, ker sem bila drugačna že zato, ker nisem nosila oblek po zadnji modi.........ker nisem bila napudrana... in poleg tega doma sem bila iz kmetov... In velikokrat sem si drznila pred tropom groznih žensk vedno zagovarjati še tiste, ki so se jih hotele verbalno lotiti...ko so pri meni zgubile besedni boj....

In nedolgo nazaj sem na enem sejmu naletela na eno izmed njih.... ni me takoj prepoznala.... In potem ni mogla verjeti, da sem postala tako drugačna, urejena in samozavestna... A čeprav sem njej in vsem ostalim odpustila, sem le s težavo z leti pozabila to neumno "kljuvanje in zbadanje"....

In sprašujem se včasih zakaj.....a samo zato, ker sem bila preprosto kmečko dekle in ker nisem imela najboljših oblačil na sebi.... :?

No ja danes mi ta osebna izkušnja prav pride pri delu z otroci, pri meni se takoj konča posmehovanje in zbadanje med otroci ....

In obenem se resno pogovorimo zakaj ni prav nekoga žaliti... ker na sebi nima tako opevane helovkiti majčke.... :closedeyes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugačnost moti samo povprečneže.

In kljuva samo tisti-a, ka ma preveč časa in se s tem obremenjuje.

Igor

Popravljeno . Popravil igorkr
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!