Skoči na vsebino

ZAKAJ je na motosvetu toliko nestrpnosti in nesramnosti?!


umetnica51

Priporočene objave

Sem en izmed tistih, ki so že 10 let kolikotoliko aktivni na tem forumu. Res, da zadnja leta malo manj, ampak kljub temu preberem marsikaj in sem si že po pisanju določenih modelov ustvarij svoje mnenje, ki se je kasneje dejansko pokazalo resnično. Če me kdo vpraša kaj menim o teh 10 letih, lahko samo zapišem, da sem s tega foruma odnesel kar precej teorije o motociklizmu nasploh.

Kar se pa tiče ljudi na tem forumu pa je tudi res, da v začetnih letih ni bilo toliko kreganja, nesoglasij, žlehnobe......itd. Hvala Bogu, da je še tukaj nekaj starih mačkov, na katere se lahko še vedno zaneseš. Še vedno rad preberem kaj napišejo stari moto mački kot so, Moto rider, Perrvy, Ike, Ice, Marja, Ata Iba, BMW, Ganny, Suzuki, Brummer......(fantje ogromno vas bi tukaj še moral napisat). Da ne omenjam posebej celotne MB motosvet sekcije, še posebej tastare, (katera je bila zagotovo fenomen takratnega Motosveta) in pa tudi ta nove. Ljudi, ki so mi se še posebej vsedli v srce, ki so znali vedno prisluhnit težavam takšnim in drugačnim. Pepe, človek s velikim srcem, ki ga tukaj ful pogrešam. Hvala ti! In pa Moto rider alias Fičo, ki zna vedno nesebično pomagati in prisluhniti. Seveda so tukaj tudi dekleta na katere se vedno rad spomnim, ki so vedno znala povedati, posoliti in poporati s pravo mero dobre volje tudi takrat, ko je je "ta boljši" spol na pol odpovedal. Tukaj ne bom napisal imen. One tako same vedo. Jih pa ni nič manj kot fantov! Seveda moram tukaj omeniti nepozabno Hotchkotovo bando, odštekane Soloriderse. Še dandanes s ponosom oblečem rekelc s legendarno št. 1.

Zagotovo je bilo v začetku drugače. Bilo je več druženja, več prijateljstva. Z nekaterimi iz druge strani Trojan smo se videvali skoraj tedensko. Pa naj še kdo reče, da se mariborčani in močvirniki ne znamo imeti radi. Res je, da NIKOLI ne bom pristaš NK Olimpije! Ampak za vsaj za pir ali kaj več pa bom človeku s srcem vedno dal. Temu se sedaj na Motosvtu lahko reče samo, "Misija nemogoče" To so stvari, ki jih resnično pogrešam. In, če nam folk vsaj pol toliko rata kot včasih, potem smo na dobri poti. Ne trdim, da ste slabši od "nas". To bi bilo nepošteno in nefer. Motorizem kot tak je postal drugačen. In mi z njim tudi. Kar pa je samo po sebi tudi umevno. Imejmo se radi!!!! :OK:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Rocky respect...... :worship: .....vsa čast za napisano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil dodat, pa mi ne pusti vec:

(Pred cajtom, so se nekateri bunili pred strogimi moderatorji. Upam, da ni sedaj ne-delo moderatorjev, in namerno povzrocanje nestrpnosti na forumu, plan, da bi uporabnike izucilo glede vloge moderatorjev? ) Pohvala pa koci-ju, je vsaj eno temo pocistil. trance_29_photo.gif

ves kako je......... nisem placan, da ves dan visim na motosvetu in cakam na neprimerne prispevke. in niti najmanj "se mi dogaja", ce lahko taksne (ali drugacne) prispevke brisem.

namerno povzrocanje nestrpnosti bi bilo spukanje v lastno skledo; kontraproduktivno in nezrelo. ureja/brise se, ko moderator kaj vidi in/ali je opozorjen na doticne prispevke in ima cas to poceti.

naj se vidi nivo kulture posameznikov. mogoce se bodo kdaj (v prihodnosti) zamislili nad svojimi prispevki.

in da, na zacetku smo bili premalo strogi in sedaj se nam to mascuje.

avtocenzura je vecini nepoznan pojem in demokracija tak-isto. ali pa zamenjajo pojem demokracija z anarhijo in terorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ves kako je......... nisem placan, da ves dan visim na motosvetu in cakam na neprimerne prispevke. in niti najmanj "se mi dogaja", ce lahko taksne (ali drugacne) prispevke brisem.

namerno povzrocanje nestrpnosti bi bilo spukanje v lastno skledo; kontraproduktivno in nezrelo. ureja/brise se, ko moderator kaj vidi in/ali je opozorjen na doticne prispevke in ima cas to poceti.

naj se vidi nivo kulture posameznikov. mogoce se bodo kdaj (v prihodnosti) zamislili nad svojimi prispevki.

in da, na zacetku smo bili premalo strogi in sedaj se nam to mascuje.

avtocenzura je vecini nepoznan pojem in demokracija tak-isto. ali pa zamenjajo pojem demokracija z anarhijo in terorjem.

tole boldano zgoraj pa jaz imenujem optimizem.....

ICE, kurbli metlo, življenje ni fer in tole ni javni forum da se lahko serje vsevprek....kolega lahko ti samo čestitam na potrpežljivosti.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogosto je (žal) tako, da je kvaliteta obratno sorazmerna kvantiteti. Ali po domače: Več kot je folka na forumu, nižja je splošna raven pogovorov.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me zakaj je treba kar naprej pljuvat in žalit mnenja ljudi po raznih temah....

Sem za srečanje in debato v živo s komurkoli,a ne mislim pa odpirat kakšnih resnih tem,saj me je že

odziv na temo o DEPRESIJI več kot presenetil in užalil vse tiste,ki smo se zaradi hudih osebnih stisk

v svojem življenju znašli na robu preživetja...

Pa še to.Večina ljudi za depresijo zboli zaradi zlorab in ustrahovanja v otroštvu...

Nedolgo nazaj mi je kolegica pripovedovala kako so na urgenci reševali 7 letnega dečka,ki

je poizkušal narediti samomor,saj ga je trplenje in nasilje v domači hiši ubijalo....

TOREJ V VEDNOST VSEM.Bodimo ljudje in spoštujmo drug drugega,saj je škoda vsakega trenutka ki ga zapravimo

za žaljenje,blatenje in sambogvečesa še vse ne...

Samo pokimal bom! :yes: :yes:

In s tem se globoko strinjam s teboj - umetnica! :worship:

P.S.

Je pa res - da je že vsak komu neopravičeno "stopil na rep" (vključno z mano). A je lepo, če se znamo za to tudi opravičiti.

Kaj vse je potrebno narediti, da zgradiš svoj dom.

Kaj vse je potrebno narediti, da si kupiš avto, se izšolaš, poskrbiš za to, da ti družina ne strada ipd. In za vse je potrebno veliiiiiko dela!!

Ne znamo pa, na žalost "klikniti" v svoji glavi in reči: "Boljši bom do svojega soseda, bližnjega, celo do motoristke ali motorista..."

Če bi vsi tako "kliknili", bi imeli nebesa že na Zemlji... :hmm: .... in na temle forumu.

.

Popravljeno . Popravil moto rider
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam - divjake, tiste, ki pozivajo k "reckless" vožnji, ki zagovarjajo divjanje, ki spodjedajo avtoriteto predpisov itd - take bi bilo treba odstraniti trance_25_naughty.gif

In to izjavi nabijač,in glavni zagovornik predpisov,varne in počasne vožnje, kateri je za taiste predpise kaznovan z odvzemom voz. dovoljenja,z svojimi komentarji pa zasmeti vsako temo?Nekako me spominjaš na tiste ( ne vse) duhovnike,ki učijo eno,počnejo pa drugo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to izjavi nabijač,in glavni zagovornik predpisov,varne in počasne vožnje, kateri je za taiste predpise kaznovan z odvzemom voz. dovoljenja,z svojimi komentarji pa zasmeti vsako temo?Nekako me spominjaš na tiste ( ne vse) duhovnike,ki učijo eno,počnejo pa drugo.

Sam on se je poboljšal trance_25_naughty.giftrance_40_thumbup.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to izjavi nabijač,in glavni zagovornik predpisov,varne in počasne vožnje, kateri je za taiste predpise kaznovan z odvzemom voz. dovoljenja,z svojimi komentarji pa zasmeti vsako temo?Nekako me spominjaš na tiste ( ne vse) duhovnike,ki učijo eno,počnejo pa drugo.

In, v čem vidiš problem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sam on se je poboljšal trance_25_naughty.giftrance_40_thumbup.gif

Naj mi kdo pove zakaj ne dopuščamo tega,da se nekdo poboljša,

... da nekdo reče..." OPROSTI... NAREDIL SM NAPAKO,izrekel,napisal sem neprimerne besede..."

Cenim ljudi,ki se znajo ustaviti,si priznati,da so naredili kaj narobe....In gredo naprej,srečni,boljši....

Pa zato ni treba na velik zvon obešat,da je nekdo sam pri sebi naredil nemogoče....Tudi jaz nism nič boljša, nič slabša

od vseh ljudi na tem svetu,se pa trudim delati in živeti po svoji vesti in dopuščati drugače misleče okoli sebe.... :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To igrišče je za male otroke. Lepo se igrajte skupaj.

Če ste preveliki za igrače v peskovniku, pojdite na igrišče za velike otroke in nehajte tulit, kako je peskovnik beden in dolgočasen.

Če si na igrišče za velike otroke ne upate, je edina alternativa, da greste domov k mami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To igrišče je za male otroke. Lepo se igrajte skupaj.

Če ste preveliki za igrače v peskovniku, pojdite na igrišče za velike otroke in nehajte tulit, kako je peskovnik beden in dolgočasen.

Če si na igrišče za velike otroke ne upate, je edina alternativa, da greste domov k mami.

Ja mama....n 'bomo več, sori...rolleyes.gifblush.gifwacko.gifslap.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

............

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

ja kje si ti stari prijatelj wub.gif

respect - as always worship.gif .... a se boš oglasu kaj na našem koncu ???

ah ja in pervy ... as always ---> trance_25_naughty.gif

in Ice .... kaj ne .... delaj pa tiho bodi evilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZAKAJ je na Motosvetu toliko nestrpnosti in nesramnosti?

Najbolj mi je všeč, da se je končno nekdo to vprašal.

Vprašanje ne potrebuje nobenega odgovora!

:worship: umetnica51 :worship:

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

a zakaj je tok nestrpnosti in nesramosti!???

se mi zdi . . . . da še kej več . . . . kot samo tega . . .. tukaj v Sloveniji . . . . . . . .to je pač nacionalni šport in tradicija! :wallbash:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah ves problem je v sprejemanju. Osebno sprejemam tudi ljudi ki jih sicer večina nebi in čist resno mislim ko rečem da bi šu tud z Đastinom na pivo pa četudi se v ničemer ne strinjava!! No... kak utrinek se pa najde. He he gotov bi bla pestra debata. Danes je verjetno na gospodarcu k je zastonj futr pa pijača. Zoki časti!! Tako se pač pri nas kontrolira priljubljenost. :ninja:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa bom neki reku:

DAMI MA VAS RAD! :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ker bi moral nujno skenslat temo politiziranje, ker se folk tam naspidira, pol pa serejo po celem forumu. U p.m. nikol ne bo slovence srečala pamet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To igrišče je za male otroke. Lepo se igrajte skupaj.

Če ste preveliki za igrače v peskovniku, pojdite na igrišče za velike otroke in nehajte tulit, kako je peskovnik beden in dolgočasen.

Če si na igrišče za velike otroke ne upate, je edina alternativa, da greste domov k mami.

uf, zdaj sem komaj videl da je cufa "moja ljubezen" z enega drugega foruma...zato je bil tak problem pri objavi mojih tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zato ker se nekateri v naslonjaču pred kompjuterjem počutijo varne.....vrjamem,da v živo ne bi bili tako žaljivi in ponižajoči......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ker se nekateri v naslonjaču pred kompjuterjem počutijo varne.....vrjamem,da v živo ne bi bili tako žaljivi in ponižajoči......

To ti misliš. Nekateri so v živo še precej precej hujši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ti misliš. Nekateri so v živo še precej precej hujši.

nekateri so pa sploh uübernajboljnadnajhujši :surrender: ... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!