Skoči na vsebino

HJC čelade


Zoolo

Priporočene objave

jj mam skoz pinlok not ... ampak me ne moti ... itak mam popluvanga znotri, ker med vožnjo pogosto "sočno" komuniciram z drugimi udeleženci v prometu :jezik:

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se vam HJC-jke kej Rossijo? :kva2:

Mal ja sam ne Rossijo ampak Lorencijo :P

 

Večina čelad se po dolgotrajni vožnji v dežju (odpiranju zapiranju, kljub pinlocku), ko si ves zadihtan not, rahlo spoti in ne odvaja vlage, katera se potem v vogalih vizirja začne nabirati. HJC ni nobena izjema. Ampak se da. 

Edina čelada do sedaj, ki se mi ni potila in sem z njo vozil cel dan po dežju brez pilocka je bila Airoh, ampak ta je imela en poseben bočni način ventiliranja šipce.

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma HJC, kva pa vem no, ko po tleh leti, je vse neki spraskan takoj. Pa ne da se vizirja pol odpirat, pa poc bradni del, pa tko. Ampak ajde, sede na buco. :lol1:

 

Ma HJC, kva pa vem no, ko po tleh leti, je vse neki spraskan takoj. Pa ne da se vizirja pol odpirat, pa poc bradni del, pa tko. Ampak ajde, sede na buco. :lol1:

men je rešila glavo kot se spodobi..mel sem highsiderja..počla je..a svojo delo je opravila!..tako da sm zadovoljen z HJC! ;):)

117211353813479553927866.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

sm slišu, da prihaja že RPHA 11

:whistle:

 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, maus said:

sm slišu, da prihaja že RPHA 11

:whistle:

 

Je že na njihovi strani objavlena fotka. Sam ni tok lepa k 10ka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, maus pravi:

sm slišu, da prihaja že RPHA 11

:whistle:

 

boma jo ja mogla kupit maus!! :P :D

pred 5 urami, maus pravi:

sm slišu, da prihaja že RPHA 11

:whistle:

 

boma jo ja mogla kupit maus!! :P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob 5. 12. 2015, Rogerg pravi:

Lepa ja, pol cez cajt kj napis o njej :) a so kaj izboljsal al je isto kot prejsni model...

bom ja.. ampak tja do konc aprila se bom s tastaro vozu, ker tanova paše k tanoumu kombinezonu .. do takrat se bom s starim kombinezonom vozu, ker če sem preveč oblečen, ne morm u tanouga ... štekaš :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

potrebujem pomoč

Čelada HJC FG-15. Na njej se je poškodoval chin vent. Kupil sem novega, sedaj pa imam težavo z montažo. Ugotovil sem, da je zračnik privijačen v čelado. http://cdn1.polo-motorrad.de/media/catalog/product/cache/2/small_image/185x185/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/9/5/95c56ac78a0e3fe22524399c6308a2586c43903e.jpg Težava nastane ker ne najdem kako priti do vijakov iz notranje strani čelade. Na notranji strani bradnega dela so dve plastični mrežici, ki se jih da odstraniti a od tam ni dostopa do vijakov. Iščem po netu pa nikjer nobenih navodil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 22. 12. 2015 at 15:35, Ciko86 pravi:

Na moji hjc rpha 10 mores prvo licnice dat dol in pol gre se sprednji del dol v predelu brade,in pol pridem komot do vijakov..

Že ki veš neki o hjckah, z kerim vijakom se da stisnit šipico da jo bolj stisne mi je začelo malo pihljat mimo gumice. ali kaj naredit v tem primeru ? čelada ima 1 leto :/ 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, Sorty pravi:

ciko sem razdrl celo čelado pa prednjega dela ne dobim stran (je prileplhjen na stiropor.bom očitno mogu nest v BS

pomoje je najbolje, da ke odneseš ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Ciko86 pravi:

jany ti bom pogledal v navodilih ..uciraj ni blo cajta ;)

Ma sem najdel pdf navodila nikjer ne piše :D če ne bom probal neki se bo zgodilo :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, jany pravi:

Ma sem najdel pdf navodila nikjer ne piše :D če ne bom probal neki se bo zgodilo :D 

to kr use odlom .. sj nove tut prodajajo :jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, maus pravi:

to kr use odlom .. sj nove tut prodajajo :jezik: 

Sej če ne vem za enga ki ima 11ko na zalogi bom že odšraufal rezervne dele dol  :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!