Skoči na vsebino

VTISI IZ DNEVNIH VOŽENJ 2012


Sanda7

Priporočene objave

Mene pa zanima kakšne so kaj ceste čez Kras? Glede peska me zanima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kakšne so kaj ceste čez Kras? Glede peska me zanima.

nič peska nič soli, preverjeno v soboto.......
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr za vse vas ki se že lahko vozite. Jaz moram pa še čakat na tablice, ker sem zavarovanje naredil na 01.03.2012. Sedaj pa je že vreme in kar vabi da bi se spravil na motor. hmmm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa je ta spomenik?

http://maps.google.s...ps?hl=sl&tab=wl Palkišče......stara cesta od Gorizie proti Trstu. Če že greš v te konce se ti pa splača videti tale spomenik, ker je resnično impozanten: http://www.panoramio.com/photo/4581129 Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm pa s prjatlom DIN-om mahnu na Krk. Tja sva šla čez Kočevje na Delnice. Od meje na hrvaški strani cesta obup. Mokra in peska da bi lohk zidal z njim. No proti koncu ko se začneš že spuščat proti morju pa druga pesem :OK: . Suho in peska nič. Tam na tistih hudih ovinkih sem pa stestiral nove roadsmart2. Zeeeeeeeelo zadovoljen. Se držijo k prlimane. pa do tačk z lahkoto. Iz krka nazaj proti domu sva šla pa na Ilirsko Bistrico. Cesta do Postojne super. Od postojne do Lj tud. Edino ride so ble mokre v senčnih legah in sem ter tja kje malo vode.

še ena lušna furca za mano :kva2: .

Slik ni nč ker sem raj vozu k sliku :grim

Popravljeno . Popravil jozexj6
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez Štanjel v Sistiano, po obalni cesti mimo Miramara v Trst (super Široka cesta, pa Še italijani se ti umikajo), skozi Trst v Koper, pa obrnt in do Vikija. Tam srečal Cikadino in Lajbna, k sta lih kupček podirala, smo spili Še kawico in lagano sportski do Sežane, čez Dutovlje in Dornberk do Nove Horice...neki časa iskali ključe in potem sva z Lajbnom odlajbala do WajduŠne, Še tm spila kawo (thnx Lajbn) in se poslovila. Krasen dan, krasnih in sladkih 200km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

Priznam, rad grešim. Zlasti v dvoje :blush: danes pa sem se odpovedal grehu - topel in prijazen pomladni sonček je naredil preveč čudovit dan, da ne bi popeljal Lubice na izlet (kar bil seveda smrtni greh, če je ne bi :P ) vse ostalo je postalo nepomembno, npr da imam s seboj fotoaparat, kam sploh grem, in se samo prepustil uživanju v vožnji po skoraj 2 mesecih posta :OK:ceste so sicer še posoljene, ponekod tudi mal peščene, a suhe, le sem in tja kakšna vlažna flika, tko da se je z malce pazljivosti res dalo uživat :D

seveda nisem bil edini, ki se je spravil pregnat pajke iz cilindrov, srečal sem vas najmanj miljavžnt souživačev/uživačic :OK: in jutri se spet vidimo, saj je napovedan še en lep dan, morda bo jutranji dežek celo očistil ceste soli, juhuhu! in morda se bom jutri celo spomnil uporabiti fotič...

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm pa s prjatlom DIN-om mahnu na Krk. Tja sva šla čez Kočevje na Delnice. Od meje na hrvaški strani cesta obup. Mokra in peska da bi lohk zidal z njim. No proti koncu ko se začneš že spuščat proti morju pa druga pesem :OK: . Suho in peska nič. Tam na tistih hudih ovinkih sem pa stestiral nove roadsmart2. Zeeeeeeeelo zadovoljen. Se držijo k prlimane. pa do tačk z lahkoto. Iz krka nazaj proti domu sva šla pa na Ilirsko Bistrico. Cesta do Postojne super. Od postojne do Lj tud. Edino ride so ble mokre v senčnih legah in sem ter tja kje malo vode.

še ena lušna furca za mano :kva2: .

Slik ni nč ker sem raj vozu k sliku :grim

Danes sem kupil te roadsmart 2. Naredil sem okrog 30km z njimi, tako da še ne vem kako se obnašajo, me pa veseli, da si zadovoljen z njimi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakon je blo! :OK: Edina slaba stran izleta je bla ob prihodu domov, ko sem opazil, da sem izgubil tablco. :slap: Res zur. Ce kaj stran ne pade na izletu, pol je blo zihr za en kurc. :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem šel pa mojo najljubšo turco v bližini LJ (podpeč - rakitna - cerknica - unec - logatec ... domov).

Samo je rakitna še vsa mrzla, mokra, spolzka in posuta s peskom :\ Ma je bil vseeno adrenalin.

Med Lazami pa Logatcem je bilo pa super, suho in prazno, edino en BUS me je skoraj zbil (video soon)!

Od Logatca dalje pa gužva, sem se uštulil eni skupini in po eni strani užival po drugi pa znova ugotavljal, zakaj sem raje solo oz. max v 2 na mojih furah. Malo nevarno se mi je zdelo držat SS tempo (prehitevanja, itd).

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne najdem ukaza za urejanje sporočil? Sem hotel zgoraj še ta video prilimat, bom pa tu (HD1080p):

Na posnetku morda ni videti tako hudo, ampak gospod avtobusar je najprej zavil proti meni, nato pa odvil; najbrz zato da me ustraši? Nevem.

Popravljeno . Popravil nsignific
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj do Pirana in nazaj. 500 km čistega užitka. Cesta? Do Velenja zjutraj mokra, drugače celo pot suha suha. Menda smo vsi šli preluftat motorje proti morju... polno dvokolesnikov je bilo videti.

http://www.motosvet.com/album/album.php?cid=1-2877

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!