Skoči na vsebino

VTISI IZ DNEVNIH VOŽENJ 2012


Sanda7

Priporočene objave

Robert,tnx...odlična slika :OK:

Kaj ne bo odlična slika,če je bjonda okrog tvojega predpasnika :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker po kosilu pa res nism mel kaj pocet, sem se odlocu, da nardim tole: Od doma - Radohova vas - Bogensperk - Litija - Zagorje - Trojane - Prebold - Marija reka - Trbovlje - Hrastnik - Zidani most - Krsko - Kostanjevica - NM - Semic - Soteska - Zuzemberk - domu... Nabralo se je 300 km, dezju sem se izognu, srecal bl malo motoristov....

Malo pred Kostajevco

Semiski kamni, ovce..

post-16982-0-83742800-1336152276_thumb.jpg

post-16982-0-26774400-1336152292_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, pa da se js mal tuki naceckam..

dans sicer nisem mela neki namena se vozit, ker sm bla na sihtu, ampak ker sem dubla varstvo za pesa, sem se vseen odlocila, da se zbrcam ven..

na mojo veliko sreco, sem zakljucla ob 14ih in takoj odpeketala do garaze, se napravla in namenila k heathy na brezje.. tik pred kranjem je blo ze TAAAAKKOOOO crno, da se hribov sploh ni vidlo.. zato sm se odlocila, da obrnem in jo mahnem nazaj proti lj in se sproti odlocim kam..

potem sem se namenila proti vranskem, ampak ko sem prisla do trzina je blo spet vse CRNO! tko da kaj, spet obrnila in se odlocila da jo mahnem preko sentjakoba (mimo rugljeve hise- btw- nism si misnla, da bojo prou TABLO dal zraven :P ha ha ha, sm kr mal debel pogledala) v litijo in naprej do trbovelj, ker pa je tam blo spet crno, se spet obrnila in jo mahnila na vrhniko.. tja grede sem mal golfala in sla po AC, ker se mi ni dalo cjazit po tastari cesti, me je pa skor spet odpihnlo, tko da sm sla bolj pocasi.. kakih 110, 120km/h..

od tam sem jo mahnila po stari cesti do vica in potem domov.. nardila dans 210km in obrnila 9k na stevcu! prvi letosnji jurcek je ze padel.. lansko moto sezono sm nardila samo 2k vsega skupi.. :kva2: :grim :yea1:

Popravljeno . Popravil BinaBana
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2.5. sva se odločila, da greva na Grobnik. Štart okrog osmih zjutraj iz Kamnika potem čez Postojno do Pivke, Ilirske Bistrice, do Reke, vožnja ob obali in potem nazaj gor proti Grobniku.

Prvi postanek malo od Ilirske naprej:

post-21512-0-56965600-1336161050_thumb.jpg

Srečala ogromno motoristov, še več naju jih je prehitelo, ker sva vozila max 90km/h, to me je nekoliko presenetilo, ker menda tukaj res vsi vozijo po omejitvah :) Na Grobniku super vzdušje, seboj sončna krema, dežnik za sonce, medo-atv je res super tovorna mula... :)

Po zadnji dirki nazaj proti domu po isti cesti, imela sva srečo in sva povsod zamudila dež, le mokra cesta naju je ponekod pričakala. Vmes je bilo treba še jest in domov sva prišla prijetno utrujena ob osmih zvečer :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak hecen izgovor.

Dej kuža v rižoto pa boš imel mir in cajt

bom tebe u rizoto dala :P ha ha ha

sej prvo rundo se je mudil da ne zamudim.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba bo menjati motor :)

divjakinja ;-)

:kva1: V 1km mi je 4ka pognala več adrenalina kot prej moj zelenec :OK:

a zato se pol trebor presede na tomosa ko pride z R1-ko domov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

divjakinja ;-)

a zato se pol trebor presede na tomosa ko pride z R1-ko domov

Divjakinja ja, všeč mi je w800, idealen bi bil za moj stil vožnje :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takoj ko sem jo zagledal na sliki, se mi je zdela znana. Šel potem sem prebral, da je res ona ... :OK:

Ja Robi res je bila ona.... blond z metuljem :lol:

Moje fotke iz kufeta v Komendi in iz Grobnika pa bodo prilepljene takrat, ko bo v Mariboru kaka strela priletela v moj fotoaparat .....

Se bom potrudila da bodo prej ko v enem letu....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa se moja danasnja, prvic z K®awo malo po gozdnih cestah... :D

post-14380-0-67096000-1336229089_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Marjanček
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerja pa mal na Dovje pogledat na žegn in skupinsko vožnjo do Rateč

post-3160-0-79313800-1336285951_thumb.jpg post-3160-0-85911600-1336285979_thumb.jpg

Pol pa še mal po svoje do Medvod čez Katarino na Brezovco in na Rakitno na kofe.

post-3160-0-58237500-1336286037_thumb.jpg

Z Rakitne proti Cerknem kjer enemu ni uspelo zvozit ovinka

post-3160-0-05244700-1336286054_thumb.jpg

Iz Cerknega pa na Rakek ,Vrhnika,Polhov Gradec,Gorenja vas ,Škofja Loka in domov

Nabralo se je 310km k sreči brez dežja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal off topic,vse lepo in prav,rad prebiram to temo,pogledam kako lepo slikco a menim,da slikanje raznih motorističnih nesreč pač ni za v to prijetno in lepo temo,pa brez zamere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@vencel, pol si se po koncani voznji koj odpeljal proti Ljubljani...eni smo bli fejst mokri, ki smo v tistem cajtu tam okol kruzal...hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerja pa mal na Dovje pogledat na žegn in skupinsko vožnjo do Rateč

post-3160-0-79313800-1336285951_thumb.jpg post-3160-0-85911600-1336285979_thumb.jpg

Pol pa še mal po svoje do Medvod čez Katarino na Brezovco in na Rakitno na kofe.

post-3160-0-58237500-1336286037_thumb.jpg

Z Rakitne proti Cerknem kjer enemu ni uspelo zvozit ovinka

post-3160-0-05244700-1336286054_thumb.jpg

Iz Cerknega pa na Rakek ,Vrhnika,Polhov Gradec,Gorenja vas ,Škofja Loka in domov

Nabralo se je 310km k sreči brez dežja.

:topic:

Šel si proti Cerknici, ne proti Cerknemu. Cerknica ima Cerkniško jezer, Cerkno pa smučišče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se po praznikih nism več mel prilike pelat, sm se naravnost veselil furce do Ljubljane. Tud startal sm dobre volje. . . pa je šel filing samo navzdol. Use je blo narobe, nobenga, prav nobenga good feelinga. . . . U Logatcu sem z veseljem zavil na AC, še raj bi se pa dal na vlak. . . . Zvečer je blo use bolš, meditacijski postanek v Pit stopu je blagodejno vplival. . .doma sm bil kr vesel, da je dan skor mimo.

U glavnem, ni vsak dan dober za motor, tud če zgleda popoln.

100% podpišem!

Kolikokrat se je zgodilo, da sem dobesedno umiral od želje po vožnji, pa sem se hitro obrnil nazaj domov. Človek včasih enostavno...ni pri stvari.

Če ti pa poleg tega dan začinijo še raznorazni cestni morilci in/ali nevarna infrastruktura - je pa jasen znak, da raje zapelji nazaj v domačo garažo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ig- Velenje - Radlje ob Dravi -premontaža gum pri Širniku, kavica, hamburger - Velenje - Ig

Prijetnih 315 kilometrov :D

Pa hvala blondi na rosijevi R6, ki je po premontaži vozila z mano do velenja, da me je opozorila na radar :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sobota 5.5.2012

Kozje-Slo. Bistrica-Ptuj-Varaždi na motozbor-Ormož-Ljutomer-Lendava-Murska Sobota-Puconci-Cankova-Hodoš-Križevci v Prekmurju spet na motozbor-Maribor avtocesta Celje-Kozje. Štartal ob dveh popoldan in se vrnil ob pol desetih zvečer.

polnih 500km :grim :OK: ...norc

Popravljeno . Popravil lukabogo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!