Skoči na vsebino

VTISI IZ DNEVNIH VOŽENJ 2012


Sanda7

Priporočene objave

Lepo je videti, kje potujete...

Sploh, če je še slikovna kombinacija in routa zraven.

Midva sva bila v soboto iz Lj.-Faak am see, Trbiž, Predil, Log pod Mangartom, Trenta (srečala Dami34), pa čez vršič, Kr. Gora, Lj.

Zjutraj pa sem še sam "skočil" do Postojne na kavo.

Popravljeno . Popravil yamaha2025
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@kmet2

to ti kar med vožnjo fotkaš?

so mi všeč take fotke :grim

Popravljeno . Popravil nejcgs
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@kmet2

to ti kar med vožnjo fotkaš?

so mi všeč take fotke :grim

jaz mam tud take navade ..v desni balanca v levi fotoaparat..

[media=]

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi prjatu slika med vožnjo. In to z desno. Ampak je treba računat na to, da bo 50% slik neuporabnih. V Maroku jih je naklofal 5.000 !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KMET2 hočem nadaljevanje. :OK:

Če hočeš izkusiti gužvo je ni v Beogradu nič proti Bukarešti. To moraš enkrat izkusit.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KMET2 hočem nadaljevanje. :OK:

Če hočeš izkusiti gužvo je ni v Beogradu nič proti Bukarešti. To moraš enkrat izkusit.

Bukarešta med nalivom ob 15,00 :D ... čista zmaga :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iskrene čestitke mačku za tako trofejo.

Kmet pa ni odplaval ampak se je samo razkril :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa kakšna slika od groznega prometa po Beogradu in čudovitih air wick prevoznih sredstev :hmm: ?? a mamo kako tako

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahm... a tut tale tema je šla u k**** ? menda obstaja kr neki tem Balkan ipd...kjer bi lahk tele vtise tam pisal.. a niso tlele dnevni vtisi? :kva1:

če se za kavo ne smeš zment, pa dejte se še vsebine držat a ne .... pa obstajajo tut albumi, pa potopis napište pa naj vam ga Cufa objav ....

sej bom vse prebrala sam dejte u drugo temo pisat no..... :glare:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahm... a tut tale tema je šla u k**** ? menda obstaja kr neki tem Balkan ipd...kjer bi lahk tele vtise tam pisal.. a niso tlele dnevni vtisi? :kva1:

če se za kavo ne smeš zment, pa dejte se še vsebine držat a ne .... pa obstajajo tut albumi, pa potopis napište pa naj vam ga Cufa objav ....

sej bom vse prebrala sam dejte u drugo temo pisat no..... :glare:

Dej ne vibriri,da se ti ne bo petka zlomla,a ne vidš ,da vsak dan napišm dnevni vtis :P lahko ti pa napišem in danes sem bil......če ti bo lažje -_-

Drgač pa vzam za živce kej pa ti bo čist vseen kam kej napišm,napišm pa vsak dan dnevni vtis in ne tedenski,če nis opazla!!!

Tud tema je o Dolomitih pa se napiše tukaj če si bil v Dolomitih,največkrat -_- tok,da napiš kej lepga ne pa kurcat če si nezadovoljna z sabo :slap:

Nism pisal nič off topic in res ne vem kaj ima to z dogovarjanjem kam greš na kavo :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ne vibriri,da se ti ne bo petka zlomla,a ne vidš ,da vsak dan napišm dnevni vtis :P lahko ti pa napišem in danes sem bil......če ti bo lažje -_-

Drgač pa vzam za živce kej pa ti bo čist vseen kam kej napišm,napišm pa vsak dan dnevni vtis in ne tedenski,če nis opazla!!!

Tud tema je o Dolomitih pa se napiše tukaj če si bil v Dolomitih,največkrat -_- tok,da napiš kej lepga ne pa kurcat če si nezadovoljna z sabo :slap:

Nism pisal nič off topic in res ne vem kaj ima to z dogovarjanjem kam greš na kavo :surrender:

pa dobr kaj nej zdej vsi pišemo vsak dan dopusta kje smo bli na dopustu al kva? ja super... bom še jaz ... vseh 30 dni do zdej nakracala u to temo, vsak dan, s sto slikami.... dej ne bluzi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dj Kmet ka se sekiraš...Ne se dret na bogo pajkico... si ja ne bo upala več na forum. Mogoče ji gre pa v nos ko una še nikjer ni bla letos...Ti kr piš...še posebi opiš fajn dogodke proti Zlatiboru,pa nalimi velik slikic. Dobro turo ste meli...res dobro. Škoda,ko nism bil zraven...A ja...pa da me ne bo Pajkica kurcala, da sem off topic.... Danes naredil 11,4 m (en krog okol garaže)bilo je noro in neponovljivo!!!! Slike sledijo. :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ne vibriri,da se ti ne bo petka zlomla,a ne vidš ,da vsak dan napišm dnevni vtis :P lahko ti pa napišem in danes sem bil......če ti bo lažje -_-

Drgač pa vzam za živce kej pa ti bo čist vseen kam kej napišm,napišm pa vsak dan dnevni vtis in ne tedenski,če nis opazla!!!

Tud tema je o Dolomitih pa se napiše tukaj če si bil v Dolomitih,največkrat -_- tok,da napiš kej lepga ne pa kurcat če si nezadovoljna z sabo :slap:

Nism pisal nič off topic in res ne vem kaj ima to z dogovarjanjem kam greš na kavo :surrender:

Ti bi res lahko odprl eno novo temo z naslovom "Kmetija".

Kaj praviš?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dj Kmet ka se sekiraš...Ne se dret na bogo pajkico... si ja ne bo upala več na forum. Mogoče ji gre pa v nos ko una še nikjer ni bla letos...Ti kr piš...še posebi opiš fajn dogodke proti Zlatiboru,pa nalimi velik slikic. Dobro turo ste meli...res dobro. Škoda,ko nism bil zraven...A ja...pa da me ne bo Pajkica kurcala, da sem off topic.... Danes naredil 11,4 m (en krog okol garaže)bilo je noro in neponovljivo!!!! Slike sledijo. :mellow:

če si ga cel dan delal (krog namreč), pa velik rakije popil, pa zraun vse zemote pozdravu..ti kr prlimej, bomo z veseljem brali. Je pa res da Pajkica po celi Evropi ne nardi tok fotk kot jih je Kmet sam do Zagreba :P

ps. dnevna fura pomeni da si štartal doma in se vrnil domov, za ostalo so pa bolj specializirane teme, kjer marsikdo od nas kaj išče (predvsem podatke o spanju, obisku zanimivih lokacij. .)

pss: da ne bo pomote: potopis al pa slikice in doživljaji so mi všeč, le tema je zgrešena

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e pa mi smo kmeti, mi smo povsod doma. vsak dan štartamo od doma in se domov vrnemo

s hotla napisati "cigoti"? :P
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a dej pajkica, moraš v vsaki temi pizdakat? pust otroku vesele, nej lima. v vsaki temi se najde en, k mu neki ne paše...

naredte, svoj forum pa tm delite red

(ja,smmoglajajčnikesprazntpress) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!