Skoči na vsebino

VTISI IZ DNEVNIH VOŽENJ 2012


Sanda7

Priporočene objave

še vedno nepozaben vtis včerajšnega dne je bila srnica, ki mi je uletela čez cesto enih 5m pred motorjem, dogajalo pa se je malo pred križiščem v Divači, srečo sem imel, tisti odganjalci divjadi jih očitno odženejo čez cesto, ker dokler nisem imel tega piskača mi ni nobena srna prečkala ceste tik pred motorjem, no mogoče je bila pa gluha srna - skratka TAKE CARE :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še vedno nepozaben vtis včerajšnega dne je bila srnica, ki mi je uletela čez cesto enih 5m pred motorjem, dogajalo pa se je malo pred križiščem v Divači, srečo sem imel, tisti odganjalci divjadi jih očitno odženejo čez cesto, ker dokler nisem imel tega piskača mi ni nobena srna prečkala ceste tik pred motorjem, no mogoče je bila pa gluha srna - skratka TAKE CARE :OK:

Ob kateri uri?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes končno spet z motorjem v službo, ko je bil čas pa hop na motor in najprej zrihtat dve zadevi, potem kar na AC do Logatca (nora gužva) sem bila prav vesela ko sem končno prišla do Logatca. Najprej sem čez Ride (tam je poleg ostalih stal tudi en letečman) in Postojno skočila do mojih na kosilo in kafe in ker sem zvedla da bom domov peljala tudi češnje :kva1: sem furco obrnila tako, da sem se vračala mimo mojih dveh (da se mi ne bi na furi skuhale v ruzaku :P ). Od njih spet nazaj čez Postojno in Ride do Kalc, tam levo in čez Hotedršico. Ker sem mogla it tankat, sem nardila še en manjši ovinek tja do Idrije ^_^ in potem nazaj po tistih fajn awiwnkih do Godoviča, tam pa desno do Črnega Vrha in čez serijo naslednjih lepih zavojev...

post-32884-0-59533800-1337976172_thumb.jpg

do Cola in potem v dolino...

post-32884-0-16507200-1337976262_thumb.jpg

in do Vipave, malo naprej na zahod čez Manče do Kobdilja, kmalu za tem pa levo in čez Ponikve naprej...

post-32884-0-83613500-1337976399_thumb.jpg

post-32884-0-27562400-1337976552_thumb.jpg

do Štorij, tam spet levo in čez Senadole in Senožeče do mojih. Še dobro da se ruzak lahko tudi razširi :OK: saj sem spravla noter poleg vse druge robe tudi slabi dve kili češenj in še dve palačinki za povrh :P

Potem čez Ride (ni bilo nobenega potencialnega degustatorja češenj .) ) nazaj domov. Doma malo pred deveto, tokrat brez pranja :) Pasalo - 260 km-jev.

Na, ta je pa lepa, pa čez moje gradbišče pod Col-om si se peljala, pa neč povedala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okoli 15h

Tnx za opozorilo.

Vidiš, človek čisto odmisli, da je treba sredi dneva poleg vsega sranja še na divjad paziti. Sploh na tej hitri relaciji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha ha ha, men se sam se smeji! dans spet nepricakovano, nardila 345 km! :kva2::kva1: ha ha ha, je blo treba izkoristit varstvo "tete spele" ;) ha ha ha

tkole je skupi od cetrtka uslo pod gumami mojga kiwija, lepih 788 kilometrckov! :grim :yea1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepih ca 400 km , ena od destinacij so bile seveda tudi kačje ride, po vožnji čez Postojno sem ob cesti opazil, da se nekaj dogaja, imeli so Evropsko prvenstvo v gozdarskih veščinah, za šov pa so poskrbeli tekmovalci, ki tekmujejo v Stihl Timber sports, zanimiva je predvsem disciplina, kjer z motorno žago, ki ima 250 ccm, 62 konjičev in 30 kg trikrat prežagajo hlod v 5 sekundah.

PA ZVOČNIKE DO KONCA!!!

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

IMG_2580.MOV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Pule v Novigrad vmes pa postanki....gojišče klapavic,zalivčki in prodajalci kiča.Slednji mi je sploh ostal v spominu saj je mel model šalčke za kavo z BMW-jevim znakom.......ma res ne vem,kdo kaj takšnega sploh kupi :blink:

Mogoče lastniki BMWjev? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče lastniki BMWjev? :)

Ja pa na gatah mam znak,pa ženi sem ga vtetoviral namest bradavičke in pred prodajalno v šotoru čakam nov model(vodno hlajen) :grrr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa na gatah mam znak,pa ženi sem ga vtetoviral namest bradavičke in pred prodajalno v šotoru čakam nov model(vodno hlajen) :grrr

No, si se le izpovedal. Zdaj ti bo odleglo....:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa na gatah mam znak,pa ženi sem ga vtetoviral namest bradavičke in pred prodajalno v šotoru čakam nov model(vodno hlajen) :grrr

Aja, kaj pa šalčke? Si jih kupu? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem zavila proti Delnicam – tankat.

hehe, INA u Crnem Lugu ima nek hecn urnik, ne? samo do 14:00, če me spomin ne vara.

U soboto smo 4je na enem motorju in enem burgmanu zarezali proti Novem Gradu, s postankom pri Mausu, na Črnem kalu, čez prehod Sočerga do Buzeta, na zbor. Pirati so meli res lepo organizirano panoramsko, z enim postankom v vinskli kleti na zelo zelo lični lokaciji in drugim na trgu Novega grada, kjer so pekli sardele. Predvsem pa imajo kamp ob morju. Šotorit ob obali je meni še zmer nek. . . res finga.

Včeraj smo se vrnili vsak posebej, z MojoMojo za hrbtom sva šibala po najkrajši, čez Sečovlje kar na AC in domov, v Postojno.

Jaz sem pripeljal domov tako zmatran kot da sm startal v Splitu. Sesut še bol ko moja zadna roadsmart ki se je po 8000Km dokončno spremenila v slick. :blush:

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes končno spet z motorjem v službo, ko je bil čas pa hop na motor in najprej zrihtat dve zadevi, potem kar na AC do Logatca (nora gužva) sem bila prav vesela ko sem končno prišla do Logatca. Najprej sem čez Ride (tam je poleg ostalih stal tudi en letečman) in Postojno skočila do mojih na kosilo in kafe in ker sem zvedla da bom domov peljala tudi češnje :kva1: sem furco obrnila tako, da sem se vračala mimo mojih dveh (da se mi ne bi na furi skuhale v ruzaku :P ). Od njih spet nazaj čez Postojno in Ride do Kalc, tam levo in čez Hotedršico. Ker sem mogla it tankat, sem nardila še en manjši ovinek tja do Idrije ^_^ in potem nazaj po tistih fajn awiwnkih do Godoviča, tam pa desno do Črnega Vrha in čez serijo naslednjih lepih zavojev...

post-32884-0-59533800-1337976172_thumb.jpg

do Cola in potem v dolino...

post-32884-0-16507200-1337976262_thumb.jpg

in do Vipave, malo naprej na zahod čez Manče do Kobdilja, kmalu za tem pa levo in čez Ponikve naprej...

post-32884-0-83613500-1337976399_thumb.jpg

post-32884-0-27562400-1337976552_thumb.jpg

do Štorij, tam spet levo in čez Senadole in Senožeče do mojih. Še dobro da se ruzak lahko tudi razširi :OK: saj sem spravla noter poleg vse druge robe tudi slabi dve kili češenj in še dve palačinki za povrh :P

Potem čez Ride (ni bilo nobenega potencialnega degustatorja češenj .) ) nazaj domov. Doma malo pred deveto, tokrat brez pranja :) Pasalo - 260 km-jev.

Čestitam za tako razgibano furo, poznam vsak kamen in vsako luknjo.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še vedno nepozaben vtis včerajšnega dne je bila srnica, ki mi je uletela čez cesto enih 5m pred motorjem, dogajalo pa se je malo pred križiščem v Divači, srečo sem imel, tisti odganjalci divjadi jih očitno odženejo čez cesto, ker dokler nisem imel tega piskača mi ni nobena srna prečkala ceste tik pred motorjem, no mogoče je bila pa gluha srna - skratka TAKE CARE :OK:

Uf uf, še dobro da si cel. Divjad ima glede bežanja svojo logiko, daleč od človeškega razumevanja. Povprašaj izkušene lovce. Srečno in lp.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, INA u Crnem Lugu ima nek hecn urnik, ne? samo do 14:00, če me spomin ne vara.

Ob nedeljah in praznikih ni odprta - spljoh .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns sm se pa počutla k riba v vodi....dobesedno :jezen (se je že začel očitno, ko grem na motor začne scat).....šla v lepem sončku, sm me je že pred Trebnjim prvič namočil, ampak ker je darilo treba dostavit se nism dala in rinla oziroma plavala naprej, no ja tolk pametna sem bla, da nisem šla do Kočevja in do Lj in Domžal ampak bolj direkt......na dveh kolesih nbenga nikjer......kakorkoli tuna z manj zobki se pelje k šus, pasal je pa tud po več kot pol leta :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!